Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 na kilach od zaciatku 3 kg celkovo a som v druhej faze 7 den, striedam 2 B a 2 BZ. Kaazdy den sa premozem na steper 30 minut, cviky na brucho a utorky a stvrtky taebo. Dakujem :-) dufam, ze to pojde aj nadalej takto dole 8-)
Odpovedať
Ahojte tak po 2 dnoch sa cítim uplne úžasne polovica vody z mojho obrovského tela je fuč......a fakt -4kg.....dneska ideme ku mamke na meninky tak som si rozkázala pečené prsíčka na cesnaku s koreninami...samozrejme olej je nepriateľ....a škoda že aj alkohol vínečko by som si dala.....tak mi držte palce idem ja na stepper na 20 min pri paneláku je to super papapa držte sa dukanky a píšte dievčatá
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak včera som mala pocit ťže sa fakt prepchávam, a pritom idem dolu z váhou, super:-))), som nadšená, zajtra ideme na chatu, budem si musieť nabaliť tie mije pochutiny a asi pribalím aj ie šunkové čipsy :-), inak tie otrubové žemličky sú skvelá alternatíva miesto pečiva, teda aspoň pre mňa, dnes si idem robiť kakaové truffle, jaja4451, ja som po troch dňoch 2kg už nie sú :-)
Odpovedať
@vandijan ...no super,,,,no chata bude dobra skuska,,hm,,,,ale zmaknes,,,,,,take truffle by som si aj ja dala,,hodis mi receptik,,vdaka:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 sú od TESORO TRUFFLE KAKAOVE mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam pol salky nizkotucneho mlieka dame na slaby ohen, pridame umele sladidlo podla chuti a dala som aj rumovu prichut pridame 1 lyzicu kakaa pridame 3 lyzice ovsenych otrub a 3 lyzice psenicnych otrub a stle miesame na miernom ohni kym nam nevznikne taka mazlava hmota (ked sa napiju otruby)cca 3-5 minut Formujeme do mini guliciek a sups do papierovych kosickov a na noc do chladnicky. Vyjde cca 10 kúskov
Odpovedať
@vandijan dakujem,,,pojdem si to urobit,,,,,,tak to 5 na den vychadza zjest,,,hmmm :-( ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
oh joj baby po troch tyzdnoch diety som tri dni zhresila a jedla vsetko tak ako predtym takze dnes o 5 od zaciatku bielkovinove dni :(
Odpovedať
@vandijan ake su tie žemličky? nemám formičky možemt piec aj tak len, objednal aosm si tie cestoviny tmavéééé tak hádam to zjem... a eštel en tretí den a už mi dochádza fantásia idemsi ja kupiť coca colu light alebo zero a doprajem si kuštik potešenia kolko toho možemvypiť
Odpovedať
@luuubica ale mi nie sme hladnééééé či?
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 to ak ťa chytí tá chuť na sladké, no nie? tiež si to vždy rozrátam na dni, koľko to môžem jesť @jaja4451 na žemličky nepotrebuješ formičky skúsila som recept od TESORO, a vydaril sa mi aj mi chutí pridávam: 12 lyzic otrub (ja davam mix ale mozes daj aj iba jeden typ) 2 vajcia 1/2 balenia tvarohu 1 lyzicka prasok do peciva sol rasca rozpucene dva cesnaky velka cibula na mini kocecky sol takych pat dobrych stipiek Vsetko spolu vymiesas a nezlakni sa je to tekutsie urobis v rukach 5 guliciek vacsich a das na papier Ja ich z vrchu trosku pritlacim aby mali formu zemliciek a ked mam tvrdy syr dam po 10 minutach pecenia pasiky syru do X. ja som ich urobila 8, takže som to mala 2 na deň :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hokejka111 ja som si vytvorila takú knihu dukan receptov vo worde, prípadne pridávam z fóra, ak sa mi zdajú byť zaujímavé, ak chceš pošlem ti zatiaľ vytvorenú zbierku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luuubica ahoj, nikto tu nehladuje...a problém je práve ten, že o tej diétke nič nevieš...ak by si si to prečítala vedela by si že je to v podstate zmena životného štýlu, nieje to diéta ohraničená časom, nikto ti neprikazuje, že v ten a ten deň musíš skončiť...je to diéta na fázy a posledná je celoživotná...ak by si si niečo o nej prečítala, možno by si komplet zmenila názor...nikomu jeho názor neberiem, ale vyjadrovať sa k téme keď o nej nič neviem je trocha odveci...
Odpovedať
@luuubica Vydatny zeleninovy salat mame zaradeny cca 3 aj 4 krat do tyzdna (podla toho ako striedame B a BZ dni) s chudym kuracim masom, rybou alebo tofu. Prestuduj si fazy diety, leba podla mna tato metoda (to slovo sa mi lepsie paci ako dieta) ma ako jedina vyriesenu prave stabilizaciu vahy a to tou tretou fazou. Myslim, ze pre tvoje klientky, ktore trenujes a nedari sa im znizit nadvahu, by to mohla byt cesta. Nic sa nemusi vazit ani pocitat kalorie a pri hlade siahnes po povolenych potravinach...
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian odporúčaný je pomer 1:1, ten je vraj najideálnejší, tiež sa mi páčil
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
25. deň -5,1kg :) jupiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, pridavam sa k Vam na pokec. Zacala som s touto dietou na Velky piatok, cize dnes su to presne tri tyzdne. Presla som si cele forum az po dnesne prispevky. Trvalo mi to presne tie tri tyzdne. Ale naucila som sa vela. Staci to sledovat. Najdete vela skvelych receptov. Ja som mala prvu fazu tri dni. A odvtedy som na druhej faze. Neviem kolko som dala za posledny tyzden v B dnoch. Od zajtra BZ, tak sa rano odvazim a uvidim. Ja som si na sebe vsimla, ze som schudla akurat na prsiach. Trosku sa zvrkli :-) . Ale nevadi. Ale vsimla som si aj, ze mam trosku pevnejsie svalstvo, aj ked necvicim. I ked by som chcela, ale neviem sa dokopat k tomu. Uplne mi staci byt v praci 12 hodin a idem domov ako matoha unavena. Zajtra vazenie, uvidime aky bude vysledok.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@luuubica vdaka za podporu. Korculovat som bola minuly tyzden dvakrat a celkom fajn. A este chodim vonku vencit nasho psika, takze cca. hodinka vonku a pomalym tempom a dnes som zacala chodit peso, namiesto vytahu na 6. poschodie. Takze este na sebe popracujem :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dievcence. Ked je uz tak krasne teplo vonku a mne sa nechce pit tepla kava, urobila som si faaajnucke Frapee ;-) . Dala som 2 CL instantnej kavy, 3 CL suseneho nizkotucneho mieka, 300 Ml nizkotucneho mlieka a vsetko som vymiesala ponornym mixerom. Ja kavu nesladim, takze som si sladidlo nedavala a nepotrebovala som k tomu ani lad. Mnamka. Do vypitia. :-D
Odpovedať
@luuubica ako sú tu ženy ktoré trvdia že sú hladné, ale to tiež nechápem prečo, jasné je to štýl v ktorom je niečo obmedzené a tým, že tam chýbajú hlavne sacharidy ktoré zasýtia na najdlhšiu dobu tak možno práve preto sú niektoré hladné...ale to je len pár žien...väčšina čo sme tuto tak papkáme :) a niesom rozčertená :D len mi to take kúsok prišlo, ale v pohode :)
Odpovedať
@katkavanda ...do kavicky este lad,,,a mame ladovu kavu:))....
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 noooo...mnamka...ja som uz dnes robila dvakrat :) veeelmi dobra dieta :) malo kedy som hladna a same fajnoty si varim...vcera som robila rafaelo..kamoska povedala, ze vyborne..takmer ako normalne, len bez kokosu :-)
Odpovedať
@katkavanda ...tak to som tiez este nerobila,,,hodis mi receptik?:)ň..dakujem,,,,ja si pojdem vychutnat kavicku na slniecku o chvilku:) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 robila som ho podla tohto receptu http://www.dieta-protal.sk/raffaello/ , tie gulicky su makke, ale potom stuhnu..ja ich v chladnicke, a ked mam chut tak papam :)
Odpovedať
@jaja4451 já už "dietuju" cca rok a půl. Ale ne celé DD. Rok jsem počítala kalorie, pak jsem se dozvěděla o DD, tak jsem najela na ni. Při tom počítání kalorií jsem shodila 20 kg (takže jsem byla na 72) ale váha už stagnovala. Tak jsem začla DD a zase se to rozjelo. Teď se váha pohybuje mezi 60-61. cca 2 měsíce už jsem ve 3. fázi. Shodit to jde, ale ještě bude těžké to udržet...
Odpovedať
Profilova fotka
RANAJKY- šunka, mlieko DESIATA-obložený chlebíček 2 menšie kusky , neskôr broskyňa OBED- zeleninkový šalatik: karfiol uvarený do mäka vo vode + zaváranina-biela kapusta, mrkva, cibuľa, je tam tušim aj ocot.. neviem či sa to može, neviem či viete čo mylsim, ale niečo na tento spôsob http://www.ekotrendmyjava.sk/sk/produ... akurat to nema take zloženi, je to domáci produkt, robila to moja sestra týmto sa chcem spytať na vaš nazor či sa to može :D :) Ďakujem za odpoved VEČERA- Kakauko, možno daký jogurt
Odpovedať
@9ka ..super,,,,a kolko kj si prijala denne????...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?