Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@bambi2424 Ahoj, a su dobre tie ,,mrkvace,,?to by som si celkom dala...
Odpovedať
kakao v prvej faze???...ciste do mlieka???..mozem???vdaka
Odpovedať
Prosim vas, ake si kupujete acidko a v akom obchode? lebo ja som nasla len take co ma 1% tuku...je to v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme to by malo byť ok, tiež ho kupujem :)
Odpovedať
@hokejka111 kakao mozes... :-)
Odpovedať
@slimme 1%ne je ok ;-) s nizsim obsahom tuku zrejme ani nie je, teda nenasla som dozeraz 8-)
Odpovedať
@slimme já už ani nevím kde jsem to četla... ale zaujalo mě to, protože ho taky dost vypiju... :-)
Odpovedať
@slimme btw: já tedy piju od začátku polotučné mléko (1,5%) a v pohodě...
Odpovedať
@9ka Hej? no tak to je super, to som rada, ja pijem 0,5 kazdy den 3 salky s kavou :-)
Odpovedať
Ahojte všetky, dostala som sa k dukan.diete iba od štvrtka a snažím sa ju dodržovať, nakolko mám vysoký ciel cca 20 kg, doteraz dole 1,2 kg, držte palčeky, táto stránka je pre mňa hnací motor. Chcela by som sa však spýtať či nemáte problémy so zápchou. Ja vypijem cca 4 l. vody za deň aj psílium som skúšala ale už dva dni to ide akosy ťažko.
Odpovedať
ahojte, poradite mi neaku dobru stranku o tej dukanovej diete?
Odpovedať
@katkaamatko ahoj, napríklad táto :) http://www.dukanovadieta.com/
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem Lajba:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dnes som sa rozhodla, že idem na to s Vami. moja váha začína č.8, a rada by som to zmenila, a mala tam miesto 8 č.6. Držte mi palce :-)
Odpovedať
...druhy den.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v nedelu som si dala cervene vino a z vahy 66,6 som sa dnes doslala na 67,7. uz to nikdy neurobim slubujeeeeeeeeeeeeem. a odvazim sa az v piatok. Inak vsetko dodrziam a dokonca sa odvazim tvrdit, ze D-zemlicky su velmi dobre (ja si tam davam trochu kminu).
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievcata, dnes som sa pozrela do zrkadla a mozem usudit, ze DD je uz na mne vidiet! :-) ...som jemne stihlejsia na pohlad, vidno to hlavne na brusku a jemne na stehnach, vazila som sa naposledy v piatok a opet sa na nu chystam tento piatok, tak som zvedava ci sa to pohlo...Dnes sa chystam na taebo, dufam, ze budem vladat :-p :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá... ja som začala v piatok dnes som sa odhodlala odvážit dole je 2,6 kg som v prvej fáze od zajtra idem do druhej. vydržala som v prvej pat dní môžem povedat, že soom už skúsila kopec diet a táto mi zatial najviac vyhovuje. skúšala som aj 90-dnovú ale tam mi nevyhovovali ovocné dni kedže velmi nemusím ovocie. Budem sa vážit opat o týžden mam trošku strach z výsledku kedže so zeleninou to vraj ide pomalšie ale verím, že to dokážeme ja začinam s vahou 72,6 kil a chcela by som sa dopracovat k 65 kilam moja výška je 176 cm. otázka jete aj soju a tofu v druhej fáze? tak zatial držte sa... :-N
Odpovedať
,,,dievcata,,ako je to so skrobom kukuricnym v prvej faze????...kolko???:......vdaka,,,
Odpovedať
@vikulik29 ..ahoj,,si si aj nieco varila v prvej faze???...okrem maska,??:)) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikulik29 super, pekná motivácia
Odpovedať
Profilova fotka
@adaja ahoj, mohla by si sem hodit link na recept na tie zemlicky? alebo teda recept. dakujem, uz chcem nieco ine vyskusat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jani73 Asi väčšina má problém zo zápchou :-) Hlavne v prvej fáze.
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 dufam, ze Ti budu chutit, treba si na to zvyknut. (je to moj recept x-)) 9 PL (skor kopcovatych) ovsenych otrub, 1 vajce, 1/2 CL sodibikarbony (mne nevadi jej pachut) 1CL kminu. Pomiesat a doriedit nizkotucnym jogurtom (Rajo-velke balenie) do konzistencie elegantne smyk z lyzice. Peciem vo vyhriatej ET na 200°C cca 14´ na papieri na pecenie. Z cesta robim placicky o priemere 6 cm. Vyjde mi ich 10. trosku nabotnaju. Davam ich chladit tak, ze ich dam dole z papiera a poukladam na mriezku, pretoze su vlhke. Ked vychladnu balim ich po dva do potr. folie a sup s nimi do mrazaku. Rano 2 vytiahnem, rozmrazim v MW a oblozim (akoze dve polovice zemle :-) ). Jedavam ich len na ranajky. Robievam si tak aj "kolaciky" ale namiesto kminu kakao, tak riadne, aby boli cokoladove. Peciem to v papierovych mistickach. Baby si tu takto podobne robia aj kopkovy kolac alebo pizzu. Tak snad Ti zachutia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 1 polievkova lyzica - max! :-S
Odpovedať
ahojte kočky, recept na žemličky sú na 1 alebo 2 strane, dnes mi kolegyne zjedli chleba, boli zvedave ako chutí a chutil, chudnúť ale nepotrebujú majú cca 55 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@vikulik29 ja jedavam tofu, moze sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som robila prvý krát lievance no mozem povedat ze su super :) budem ich robit viac krat :) mňamkyyy :-p
Odpovedať
@hokejka111 Ahoj:ooo no ja mam strasne rada chlebik tak napriklad vcera som si urobila ovsenu pizzu s light mozarelou ale ostatne dni hlavne kuracie masko ktore mi uz mimochodom lezie hore krkom a rybky ktore sa mi zatial nezhnusili prazenicka bez tuku , omeleta bez tuku a podobne...
Odpovedať
Ahojte, svoju dietu som začala 11.3. V 1 fáze som išla dole 1 kilo a doteraz celkom -5kg. Ide mi to pomaly, ale musím byť trpezlivá. Sťažila mi to tento týždeň ešte moja oslava, nakoľko som mala okrúhle narodeniny. Prehrešky - vínko a korbáčiky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?