Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
uf, tak ja som dnes v DD 6. den a masa mam uz po krk, snazim sa ho jest co najmenej alebo aspon dva dni uplne vynechat, lebo ma z neho trafi... neviete, ci si mozem urobit krupicu ak pouzijem nizkotucne mlieko?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka som si myslela, ze nie, pretoze klicky su vnutri semienka a predavaju sa zvlast :-) ale nepatrala som po tom
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 nie
Odpovedať
@cencula http://www.bux.sk/ kupovala som ju tu a uz mi ju vcera poslali takze dnes alebo v pondelok mi pride...
Odpovedať
Baby ja uz som dost zufala, uz 11 dni sa mi vaha takmer nepohla dole, jem stale tak ako predtym, cvicim, uz je to na nervy, keby aspon 10 deko islo ale nic! co mozem robit zle? ja uz som tak premyslala ci to nemoze byt tym, ze stale tak trocha kojim? myslite ze je to blbost?
Odpovedať
@slimme "Povinnou sa stala pohybová aktivita v podobe chôdze, a to v trvaní 20 minút v 1. a 4. fáze, 30 minút v 2. fáze a 25 minút v 3. fáze. V prípade stagnácie váhy v 2. fáze treba tento čas predĺžiť až do maximálne 60 minút na dobu štyroch dní. Od 4. fázy treba navyše rezignovať z jazdy výťahom." - tak toto je medzi novymi pravidlami DD, skus zvysit cas cvicenia, mozno to pomoze, uvidis. hlavne neklesaj na duchu ;-)
Odpovedať
@lubenka1 no ja kazdy den cvicim hodinu a chodim denne niekedy aj 45 minut v kuse s kocikom...takze tak :-(
Odpovedať
Ahojte, tak minulu stredu som sa k Vam pridala, 4 dni vydrzala v 1. faze, co nebolo velmi tazke, kedze byvam v hoteli, a hotelova kuchyna je pestra, hlavne co sa tyka ranajok, obedy vecere, uz tvorim sama, podla toho aky mam den, tak isto dodrziavam odporucania co sa tyka chodze, kedze chodim do prace 3 kilometre, rano aj vecer, ale dnes prisiel zlomovy den, spolocny obed v pracovnom kolektive, kde naozaj nebolo mozne odmietnut, kedze som v zahranici, a povedat svojmu nadsefovi, ze ne prepac, neochutnam kolac co piekla tvoja zena, pretoze drzim dietu, to naozaj neslo :-D, chcem sa spytat v pripade ze ste nejakym sposobom porusili dietu, ako ste si to ospravedlnili, dali ste si viac bielkovinovych dni, alebo ste to len presli, ako keby sa nic nestalo, citam si vase prispevky a teraz mam nejak vycitky svedomia.......:-D.....ale niektore ste velmi sikovne.....
Odpovedať
Profilova fotka
@gaenor uplne ta chapem :) samozrrejme, nič si z toho nerob, na druhy den daj len bielkovinový den, a malo by to byť OK potom :ˇ)
Odpovedať
Profilova fotka
DNEŠNÁ VEČERA: HODYYY!!! :))
Odpovedať
@bambi2424 ..ahoj,,mozem poprosit receptik na lievance,,,vdaka:)) ;-)
Odpovedať
@atlantida otruby 3 PL, a s tím ostatním si nejsem úplně jistá, ale myslím, že škrob 40g a kakao nevím... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adaja no, např ty otruby, co mají v DM jsou s klíčky a i jinde jsem četla, že klíčky jsou součástí otrub. Vím, že se prodávají i samotné, je tedy možné, že některé otruby tedy musí být bez nich... :-) A teď vyvstává otázka: smíme jíst klíčky??? :-D
Odpovedať
baby mozem poprosit recept na otrubove halusky? ja som to dnes skusala a dopadlo to strasne :Disli aj s paprikasom do zachoda :D
Odpovedať
Moj dnesny BZ jedalnicek: Ranajky: zemlicky 2ks, tvarohova natierka, uhorka, jogurt Obed: ladovy salat, paradajka, uhorka, 1 vajce varene natvrdo Olovrant: probioticky napoj Vecera: zeleninova omeleta, cibulacka Dnes som mala v praci dlhy den, vstavala som rano o pol piatej, teda som aj viac jedla, lebo som bola unavena....zajtra dalsi BZ den, uvidime, co vymyslim na papanie :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka fu.. tak dnešne hody som vobec nezvladla.. bola som u rodičov na večery, samozrejme same kolačiky, pagáčiky,.... a požrala som piate cez deviate :/ nabuduce si to musim dať hody v normalnejši den, kde budem mať presne len predjedlo, hlavne jedlo+ menši kolačik :/ tebe sa taketo nestalo?
Odpovedať
môj dnešný lístok je: R: cibulová žemlička s morčacím mäsom a s čínskou kapusotu O: halušky dukanovské s paprikášom OL: cibulovúžemlu s morčacinou a s čínskou kapustou V: tunika so zeleninou a s čínkou kapustou
Odpovedať
@atlantida to tě uklidním, mně se hody přehouply dokonce do druhého dne.... Drzé hody! :-D To je právě ta zrada - můžeš si dát cokoliv, ale s jídlem roste chuť... :-S Je to kdo s koho - buď zvítězíš ty nebo tvoje žravé já. Všichni říkají, jak se těší na třetí fázi až budou mít hody, ale je to jako když dáš abstinujícímu alkoholikovi panáka... 3. fáze vyžaduje mnohem větší sebekázeň... :-| Vydržať!!!
Odpovedať
ahoj baby :) skončila mi prvá fáza (5dní) dole šlo 2,1kg :) chcela som sice kusok viac ale nevadí :) dnes 1. deň II. fázy, teším sa na zeleninku :)
Odpovedať
Profilova fotka
zeleninova kremova polievocka: brokolicu, mrkvu, petrzlen,karfiol, zeler a por dame varit, ochutime, podla chuti, solou, vegetou, ciernym,mletym korenim a varime, a varime az do zmaknutia, rozmixujeme a pridame na zjemnenie biely jogurtik, mozme pridat cesnak a posekanu petrzlenovu vnat, k tomu dukanovu zemlicku, dobru chut
Odpovedať
@cencula mozem ta poprosit o recept na halusky?
Odpovedať
dievcata, dnes som sa prvy raz od zaciatku diety odvazila....zacala som 6.marca ...k dnesnemu dnu minus 7 kil :-D a to som mala tyzdenu prestavku, ked som jedla a pila vsetko mozne :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme ja by som mozno na tvojom mieste skusila znova prvu fazu.. ale neviem ci sa to moze.. no je to taka sokova faza..ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka a co keby som tie hody zas tak vazne nebrala?? a len tak stale dodrziavala striedanie masa a zeleninu? ja prechadzam do druhej fazy.. a viem si predstavit takto jest bezne...hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ja som si urobila tabulku a vazim sa kazde rano aj vecer.. motivuje ma ked vidim ako zo dna na den vaha klesa.. dava mi to velmi optimistický pohlad.. doteraz vaha ukazovala stale viac, co bolo deprimujuce pre mna, tak som rada ze takto pozorujem ako vaha klesa. je to fajn 8-)
Odpovedať
@zuzulik85 tak ja idem z malej vahy a bala som sa vazit, aby som nebola deprimovana....tak som to nechala tak, len som dodrziavala dietu...
Odpovedať
Profilova fotka
baby aky ukuricky skrob pouzivate? normalne Gustin alebo Solamyl?
Odpovedať
@petuska86 gustin
Odpovedať
kocky ako si varite puding? normalne klasika - nizkotucne mliecko, oetker puding a sladidlo? ci nejaky specialny puding davate?
Odpovedať
@zuzulik85 no jasně - v těch pravidlech není, že se každý týden MUSÍŠ nacpat, ale že MŮŽEŠ. Víceméně je to kvůli tomu, aby si tělo zvyklo na normální stravu, jakou pak budeš jíst. Teorii bysme zvládly, ale ta praxe, právě to, že něco beztrestně můžeš... proč si to nedat, říká mlsný jazyk... :-D Uvidíš sama ve třetí fázi... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?