Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 A aj ked tak vela papas,ide ti vaha dole? :-. Ja mam teraz pred menzesom a zjedla by som asi aj hrocha.No drzim sa a nic som neporusila.Prave som dojedla lievance od @tesoro.Su bozske a zahnala som chut na sladke.Uvidime ci sa vaha pohne dole po "mojich dnoch" :-S Rada by som uz aj spevnovat chcela,no mala som polamane rebra a este stale to pobolieva :-S Ty aj cvicis?
Odpovedať
Profilova fotka
@ledu21 Tak trufflle su uz v chladnicke.Pak dam vediet ake su.Len by sa mi to este hodilo v niecom obalit :-S
Odpovedať
@zuzulik85 ahaa, no tak rýchlo zohnať otruby, u nás v jednote ich mávaju, ale predavačka hovorila že vykupené su, tak nemali dnes :-) @9ka a ty tiež si na tej dietke?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 vsak.. keby sa tie kila dali presunut na hrudnik, tiez by som bola velmi spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@liana81 fakt? v jednote? tu mam takmer oproti domu... no tam vzdy h....o maju, tak s tym som ani nepocitala.. zajtra tam skocim kuknut.. dakujem
Odpovedať
caute dukanky, neviete, ci z ryb mozeme aj napr. zavinace? ved by to mala byt iba kysla rybka s kapustou, ci? mne kus klesla nalada - uz dva dni ani deko dole :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ano, cvicim 3 x tyzdenne a este mam doma poriadnu cinku -13 kg dieta ktore sa chce stale nosit :-) . Staram sa o maleho, chodime von tak na 3-4 hod a este aj pracujem, ale nie som zamestnana ako zamestnanec. Ja makam cely den, potrebujem energiu. Vaha mi klesa pomalsie ale velmi sa mi meni postava. Dala som si do Dukanovej kalkulacky a chudnem presne podla toho, to vy ostatne chudnete rychlo, nie ja pomaly :-)
Odpovedať
@liana81 jj, už dlouho.. :-S . jsem ve 3.fázi.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 Ja jem stále zavináče :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes dala hodinovu prechadzku so psom :-) som uplne znicena a unavena.. no cestou sme videli 2srnky.. priroda je krasna... a doniesla som si domov taky krasny suvenir.. taky zaujimavy koren z ostrihaneho kríka.. prerábame dvor a krasne sa mi bude hodit ako dekoracia.. tesim sa... :-D
Odpovedať
@penelope111 nevies nahodou, ako je to s medom? je povoleny, alebo sa nesmie rovnako ako klasicky cukor? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 Nemôže sa ani med :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@meizy V zlatom klase je kukuricny skrob, 1 PL je cca 10g a cely balik je 40g. Takze podla mna to nie je take hrozne, ked sa to rozdeli na 3 alebo 4 davky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 OVSENE OTRUBY nie su OVSENE VLOCKY ]-( Otruby su odpad (teda supka) a vlocky su "rozpucene semienko". Este existuju aj klicky a to je tiez nieco ine... =-) Tie otruby maju v kazdej predajni zdravej vyzivy 250g cca 1,10-1,35 € :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inspiracia pre 2.-fazove BZ :-N ranajky - kavicka s mlieckom, caj, pohar mlieka a v praci zemlicka so sunkou a cherrynky, druha kavicka a caj desiata - mls z tvarohu sladeny tekutou steviou obed - gulasik z morcacieho stehna olovrant - druha polovica mlsu druhy olovrant pred odchodom na cvicenie - zbytok gulasu a cherrynky, ak gulas nezostane, tak len cherrynky :-D vecera - dusena cukina s koprom a troskou octa v omelete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adaja to je mile ze to mavaju v takych obchodikoch.. no byvam v riadnom zapadakove kde siroko daleko nic take nieje.. 1bila, 1lidl v nedalekom mestecku.. .a u nas maximalne jednota :-D ale DM v tom mestecku je.. a vraj to tam maju tak tam zbehnem buduci tyzden. a dakujem za vysvetlenie.. uz mi je to jasne :-)
Odpovedať
Moj dnesny jedalnicek BZ den: Ranajky: 2 ks zemlicky, tvarohova natierka, sunka, jogurt Obed: zapekana brokolica so zeleninou, sunkou a surimi tycinkami, nizkotucne acidko Vecera: co sa zvysilo z obeda :-p , jogurt Druha vecera: polka uhorky :-D lebo som bola hladna Zajtra opät BZ den :-)
Odpovedať
@adaja klíčky jsou většinou součástí otrub... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky moje rozhodla som sa začať s touto dietkou...zajtra si nakúpim všetko potrebné a od soboty začínam...ale spolu s tým nastupuje aj bicykel a beh...teda ak mi to moja lenivosť dovolí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niekde som tu alebo na druhom fóre čítala, že niekto robil arabský chlieb alebo také niečo a nemôžem to nájsť :-( Ak by som mohla poprosiť recept :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ledu21 skoro 7 kg :)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka :) ahoj, ak neotravujem tak ešte sa chcem spytať aké je povolené množstvo otrub, kakaa a škrobu v 3. faze? :) lebo jedna baba ma trochu zneistila, tka teraz neviem :D
Odpovedať
oj baby pomaly mi to ide :( za štyri dni prvej fázy dole len 1,6 kg:( som čakala už aspon 2, no dnes mám posledný deň prvej fázy, už sa teším na zeleninku :)
Odpovedať
Ahojte všetky :-) ....vidim ze obcas nastavaju zmatky v mnozstve a povolenych potravinach momentalne prichadzaju na trhu knihy Dukanova dieta v cestine a v slovencine Objednat sa najlacnejsie daju na : http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_i... Nech sa vam vsetkym dari:):) a pekny den:):)
Odpovedať
Profilova fotka
@lolitqa aj mne to ide tak pomaly :-| ... napr. dnes ziadna zmena tiez necele 2 kg dole....ale vies ako sa vravi-pomaly dalej zajdes ;-) takze don´t worry :-D
Odpovedať
@ledu21 to je tiež pravda :) a som rozmýšlala, že po BZ dňoch sa ani vážiť nebudem, lebo ak mi váha poskočí o kilo hore ta ma trafi :Dtak sa budem vážiť až po len bielkovinovych, idem to striedať 2/2 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lolitqa no ja rozmyslam, ze sa prestanem vazit kazdy den, stupnem si na vahu asi az po tyzdni, nech nebyvam taka sklamana :-| ...aj ja sa tak chystam, tesim sa ako si zajtra spravim kuraciu tortilu s kooopec zeleninkou :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som v II.F, a v DD som dnes 9 den, vcera mi bolo nanic, navladala som v praci, bolo mi zle ked som si spomenula na maso, dnes rano som si dala polku proteinovej tycinky,a kavu s medom, presla som sa rychlou chodzou pol hodiny a je mi fajn, mozno som porusila zasady DD, ale je mi ovela lepsie nejak mi chyba energia, mam dole 3kg, a do ciela este 7kg, dnes som si povedala ziadne maso, na obed si urobim vtacie mliecko a ked zostane aj do prace vezmem, a este nieco vymyslim ale v duchu toho sladkeho, maso nechcem vidiet a citit niekolko dni, tak tolko moje pocity :-(
Odpovedať
Profilova fotka
druhy tyzden - 2. kilo dole. samozrejme, gulasik zoz...y mnam. Este tu na mna kuka puding :-D , ale ten spapkam neskor
Odpovedať
Profilova fotka
@meizy cauko, sprav si spenat s volskym okom alebo omeletu so zeleninou x-) ja sa tesim na vecer (omeleta s cukinou)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?