Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ledu21 ja si robim po svojom z povolenych potravin.. davam prednost tomu co mi chuti, tym padom mam chutnu stravu. Som tvrdohlava, preto som so ziadnou dietou nevydrzala. Nedokazem jest v dany den to co mi niekto nakaze.. Radsej jem to, na co mam chut. Napr. moje prve 2dni som jedla rovnako. ranajky morcacia sunka cca 10 plátkov bez peciva, obed na gril panvici kuracie prsia a tie mam aj na veceru. desiata a olovrant biely jogurt s troskou otrub.. co teda neznasam.. ale skusnem to ;-) Co sa obedu a vecere tyka, rano si nakrajam kuracie prsia na tensie platky, dam par kvapiek olivoveho oleja, vlastne tak jednu malu lyzicku a gril korenie.. to mam v pace v chladnicke, a na obed si to vytiahnem.. dve, tri platky si ugrilujem a to zjem. a vecer si zas ugrilujem. na tej panvici je to velmi rychle, prsia su stavnate a velmi chutne. vcera som si zacala do pacu davat aj nadrvene chilli... chilli spaluje tuky tak som si povedala ze je to dobry napad.. dnes bude to iste, len na ranajky som si dala prazenicu z 2vajec, prezmenu. a ked mam hroznu chut na sladke, dam si par kociek horkej cokolady. pomaha to.
Odpovedať
Profilova fotka
baby.... co poviete nato ked som si rozdelila fazy na 10dni v kazdej faze????? planujem dat dole 30kg.
Odpovedať
Profilova fotka
a este... otruby su vlastne "OVSENE VLOCKY" ze??? to len pre istotu.. segra ma kusok zneistila..
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 skus si spravit kakaove truffle, je to sladke a vie uspokojit chut na sladke :) a je to zdrava pamlska :-p ...co sa tyka tych otrub, ono to nie su ovsene vlocky, je to taka pomleta zmes...kupis ju v bio potravinach.
Odpovedať
ja kupujem psenicne otruby v TERNE za 0,5€ :-)
Odpovedať
@zuzulik85 nie je to to isté, otruby kúpiš buď v bio obchodoch alebo v DM drogerii :)
Odpovedať
Ahojte môžem sa k vám pridať? Ja začínam s dukankou od zajtra, dúfam že niečo zhodím, vy s tým aké mate skusenosti? Schudli ste niečo? Nechce sa mi čítať všetko dozadu :-D
Odpovedať
@zuzulik85 tie otruby sú asi ovsené vločky ale pomleté, nie som si ista preto aj mna by zaujímalo, čo je to presnejšie - ja som si dnes bola nakupiť na zajtra, aby som mala čo v 1.faze jesť, len tie otruby som nezohnala, tak mam iba vločky
Odpovedať
@liana81 otruby a vločky nie je to isté, vločky nemôžeš, otruby kúpiš v zdravej výžive, v DM drogérií, alebo v E shope
Odpovedať
@ledu21 ..my s kamoskou zaciname od pondelka... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@liana81 no ked som zadala do googlu OTRUBY.. vyhodilo mi to obrazok ovsenych vlociek.. a boli tam podtexty o dukanovej diete... Ja byvam v takom zapadakove ze tu bioobchod nemame.. ale na velke stastie je tu DM. tak sa tam skusim pozriet. zatial jem tie ovsene vlocky.
Odpovedať
Profilova fotka
@pertusis dakujem.. ale byvam v takom zapadakove ze tu terno nieje.. ale vraj to najdem aj v DM, co tu nastastie jedno je :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@liana81 ahoj.. ja som v prvej faze uz treti den.. a 2kg dole :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na tomto obrázku POD SLOVOM OTRUBY je toto.. http://www.dieta-protal.sk/ovsene-otr...
Odpovedať
Profilova fotka
fakt to vyzera ako ovsene vlocky
Odpovedať
@zuzulik85 ahoj, môžu to byť otruby ale zrejme nemleté, aspoň ja si myslím
Odpovedať
@zuzulik85 jej tak to je pekne, mna kamoška nahovorila na to, ona je v druhej fáze už vyše 2 týždnov ju drží a išlo 5kg jej dole, aj sa cíti lepšie, tak ma trochu tak nakopla k tomu :-D
Odpovedať
@jurikova nie je to isté? =-) aj mne to také vyhodilo ako vločky pomleté, no ved to len dočasná nahrada, ja som to dnes nezohnala, lebo ja som tiež zo zapadákova :-D ale v nedelu ideme do velkého OC, tak tam pozriem v DMke
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 Neviem či sa trafím ale otruby by mali byť vlastne obal vločiek ale podrvený čiže odpad s vločiek :-) Vločky sa nemôžu to skôr pšeničné otruby ale ovsené sú lepšie aj krajšie :-) Neviem či som to dobre pochopila ale ty chceš držať 10 dní B deň a 10 BZ deň v druhej fáze? Ak som to pochopila dobre tak odporúčajú 1 deň BZ a 1 deň B alebo dva a dva dni. Neviem ale neodporúčala by som 10 a 10.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 Ešte niečo ak vyzeráš teraz tak ako na fotke s čoho chceš dať dole 30 kg? Podľa foto by som typovala max 10 kg dať dole a aj to ti budú kosti hrkotať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby takže obed- kapustova polievka :) vraila ju mama, teda uplne klasicka polievka,nie je zahustena smotanou ani mukou, nedala osm si zemiaky, namiesto klobasy som si tam nakrajala polku párky, čiže mam podobny obed ako cela rodina :D dufam že to je OK :D takže v 3 faze som :) super teším sa z toho, vaha je stale ta ista, ovocíčko chuti, ale chlieb som ešte nepridala do jedalnička :)
Odpovedať
baby skúšali ste robiť niektorá túto čokoládu? http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida a kolko si schudla? och uz aj ja by som chcela byt tak daleko ako ty :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ta foto je rok stara.. a pekne som pribrala odvtedy. navyse na jesen som mala svadbu a po svadbe to slo dole vodou neskutocne.. cez zimu som pribrala 15kg.. prestahovala som sa za manzelom do takeho zapadakova ze som 2roky bez roboty a len doma sedim.. v zime detto! a do nicoho sa uz nezmestim.. takze aspon keby sami podarilo dostat sa na vahu ako som mala na fotke tak by som bola rada.. a navyse ja nepriberam primerane. prsia mensie, ruky tenke... ale zadok a stehna tam sa to hromadi.. gravitacia je svina. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 no, tak som to myslela.. 10dni len masko teda bielkoviny.. potom prejst na fazu 2 a tam by som striedala jeden den masko druhy den masko so zeleninou... ale tak asi skrátim prvú fázu na 6dní, ked to nieje take dobre.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
OVSENE VLOčKY vs. OTRUBY... . toto som nasla: ........Ovsené vločky sú lisované zrno a ako také patria medzi produkty, ktoré sú v DD prísne zakázané. A takéto vážne porušenie pravidiel sa odrazí na výsledkoch Vašej diéty. Ovsené otruby sú jediný sacharid, ktorý je povolený, a to pre jeho vlastnosti, ktoré nedosiahnu ani ovsené vločky, ani iné obilniny.. Ovsené vločky možno obsahujú to isté ako otruby, ale sú plné jednoduchých (rýchlych) cukrov, ktorých zas majú otruby veľmi málo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale čo presne su otruby, teda z čoho su, ako su robene to fakt netusim... :-p
Odpovedať
@zuzulik85 otruby jsou obaly těch zrn - slupky. Ty se pomelou a říká se tomu otruby. Ovesné jsou rozpustné - dají se s tím např. zahušťovat omáčky... Pšeničné jsou nerozpustné, jsou dobré např do chleba...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka aha.. dakujem za vysvetlenie.. nejako som sa k tomu nevedela dopátrat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 Aha :-) Lebo na tej fotke nevyzeráš že by si musela schudnúť :-) No ja mám tiež tu postavu divnú :-) Prsia žiadne ruky ako kulturista a brucho boky a stehná hrúza :-) Keby sa mi všetko nalepilo na hrudník by som bola spokojná :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?