Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@meizy tu sa pise, ze olivy sa nesmu http://www.dieta-protal.sk/pochutiny-...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte DD damy, tak dnes som sa k vam pridala, dufam, ze to bude mat vysledok aky si v kutiku duse prajem :))) drzte palce
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake uz sa stalo, dala som trosicku na tu davku a zmiesala som ho s trochou vody a mam prave zmes byliniek na salaty roznej chuti tak to budem kombinovat inokedy si dam dip z jogurtu aj tak diki
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 veď ja viem... a určite nemôžem čakať zázraky 8-) hlavne v mojom prípade, keďže ja chcem schudnúť hlavne z túčikov čo sa na mne držia, váha nie je až taká zlá :-S ale po všetkých koláčikoch a iných fajných receptoch čo som našla na nete, som sa rozhodla, že toto predsa zvládnuť musím :D najťažie bolo pre mňa zabudnúť na lakocinky a teraz už viem, že sa dajú nahradiť :D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake takze olivovy olej je tabu prave som sa to docitala, no co nebude uz ;-(
Odpovedať
@meizy ja napr. ked si potrebujem nieco robit na panvici, tak stetec ponorim do oleja a tym stetcom tak lahko panvicu potriem, akoze olej...ale pssst....to len tak potichu medzi nami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam super riad - sice drahsi ale nepotrebujem ani kvapku oleja.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida aaah jablkoooo:-)
Odpovedať
@trupkake v knize se píše, že můžeš 1PL do salátové zálivky a pánev můžeš vytřít mastným ubrouskem... netrap se zbytečně... ;-)
Odpovedať
@9ka naozaj? super, vdaka za info, ja to velmi prisne dodrziavam =-)
Odpovedať
babeny len pre tie ktore sa boja ze ta dieta nie je zdrava bola som dnes darovat krv a ma tam pochvalili ze moj krvny obraz je vyborny tak sa nebojte ze je zdraviu skodliva :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ja som si kúpila z internetu olivový olej v spreji. to len tak light streknem na panvicu, zachvilu po nom uz nie je ani stopy :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@melbe a ako dlho ju drzis?
Odpovedať
Profilova fotka
Takze dnes bielkovinovy den, nejako mi tie kuracie prsia uz velmi nechutia, tak som vymyslala, ze co tak narychlo. V Tescu som objavila susene hovadzie - len 3g tuku - nieco ako prosuto. Kedze hovadzie sa moze, tak mam naplanovane, ze si spravim hovadzi gulas a zahustim to trochou kukuricneho skrobu. Tu pisete, ze potrebujete olej, ja si robim aj volske oko na teflonke a nepotrebujem tuk, piekla som si aj masicko na grilovacej panvici a bolo mnamkove. Ako mlsinku som uvarila 1 zlaty klas + sladidlo + 1/2 l mlieka a potom som do toho zamiesala este za tepla nizkotucny hrudkovy tvaroh Rajo a dala vychladit. Teraz to mam v praci a za chvilku aj v brusku :-D
Odpovedať
@trupkake 13.ty den :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 @ninimini dakujem vám asi by som mala byt trpezliejsia no ked to takto vezmem ze za mesiac 7kg to by bolo perfektne :) @lolitqa tebe prajem vela uspechov a vydrz v dalsich tyzdnoch :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) Ja dnes už týždeň na diéte :) zatiaľ sú dolu len 2 kg :( síce to stačí .. a sa teším .. :) no ako čítam.. tak vám to ide lepšie :) V diéte pokračujeme :)
Odpovedať
@miskaf jj nebo se dá koupit plnící rozprašovač (např. Tescoma) a ten si můžeš plnit olejem, octem atd... ;-)
Odpovedať
@penelope111 Idem az 24.4.Sukromna zprava sa neda poslat z tohto portalu.Ako ide dieta?Ja sa len bojim,ze ked zacnem jest vsetko,aj ked malo,ze sa mi kila vratia.Ak Ti nevadi,napis Tvoje tel.cislo a ja Ti odtialto zavolam.Ale len ak chces.Nemusis reagovat.Ja budemv E.zaneprazdnena,ale cas si najdem.A pojdem aj do Piestan.Tak vytrvat a v lete budes krasna./Nehovorim,ze nie si krasna taraz./Drzim prsty.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka jeeej, ďakujem za tip
Odpovedať
chcela som si na zajtra urobit halusky, ale nepodarili sa :-(
Odpovedať
trupokake oni sú dobré, ale to je taká brblačka, baby nechce sa vám sem hádzať aké máte jedálničky? lebo ja už neviem čo vymýšlať a posledných 5 kíl mi ide tak strašne ťažko dole, že normálne mám, niekedy pocit, že kašlem na to a pôjdem do 3. fázy, len čo sa pohnem z váhy, ani neivem ako a do 3 dní je to späť :-(
Odpovedať
@cencula ako dlho si na diete? no s tymi jedalnickami to neni zly napad, i ked moj dnesny nic moc...aleč pridam ho :-D ranajky - 2 otrubove zemlicky plnene tvarohou natierkou, nizkotucny "ovocny" jogurt obed - dusena ryba, horcicovo-jogurtova omacka, kysla uhorka vecera - kuraci vyvar, acidko dost odveci jedalnicek :-D :-D :-D aspon moj dnesny...ale popravde vobec nie som hladna
Odpovedať
trupkake ja som dlho, ale radšej pomaly a isto, dlho som stála na váhe a ja nie som dobrý príklad tejto diéty ;-) mám dole 11kg a tých 5 by bodlo, ja som dnes prespala, takže jedálniček nula bodov a pitný režim taktisto, na zajtra mám nachystané žemličky, jogurt s tvarohom, nutelu som si spravila a skúsila som dať do mraziaka tie vanilkové čokoládky, asi si budem musieť napísať nejaký jedálniček
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ahoj si v 3 faze pokial si dobre spominam? či? :) chcem sa opytať na cestoviny možu byť hocijake bežne, či musia byť nejake špecialne? :)
Odpovedať
@cencula ja drzim od 6teho marca s tyzdenou prestavkou...teraz mam Bdni, teda onicom....a este som sa nevazila odkedy drzim, skor na obleceni vidim zmenu, ale premyslam, ze ked sa odhodlam, tak cez vikend sa odvazim...ale uvidim...nechcem byt sklamana...
Odpovedať
@trupkake ja som dnes mala ranajky pohar acidka s otrubami obed zeleninovo kuracia polievka pricom som jedla len stavu s masom tak cca 2dcl kuracie stehno bez koze a teraz na veceru som si dala polku udenej makrely mnammm
Odpovedať
@melbe pekny jedalnicek, ja som chcela na zajtra halusky, ale padlo to, teda narychlo pripravujem kuracie mäsko na prirodno....
Odpovedať
@trupkake ak ti to kuracie nechuti zmen na ryby ako ja som nikdy ryby dako nemusela ale teraz ked jem len dokola vajicka tvaroh mlieko atd uz aj ryba je pre mna pozitok a kuraciny som uz prejedena :D mam uz 5 dni druhej faze za sebou :)
Odpovedať
ahojte :-) viete mi poradit,ako sa da spravit kur. maso na pare?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?