Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
caute baby, my sme sa na dukana dali spolu s maminou, tak sa navzajom podporujeme...teda hlavne ja potrebujem podporu, lebo mi straaasne chyba klasicky chlieb...holky, neviete, ci mozeme v druhej faze papat soju - sojove maso? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 Otruby sa jedia od začiatku. Ďalej napr. hovädzie mäso, ryby, morské plody, mlieko kefír atď. čiže bielkoviny.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 Môžeš soju. Už som sa to tu aj ja pýtala 50 g mi baby písali, že sa môže.
Odpovedať
@penelope111 Dakujem za vysvetlenie o wasabi.Zo zvedavosti som si to hodila na google a vyslo mi toto:"Wasabi originalne Wasabia japonica alebo Eutrema japonica je clen rodiny,ktore obsahuje kapustu,chren a horcicu.Vola sa to aj japonsky chren.Rastie na brehoch riek a v dolinach v Japonsku.Nepatri do skutocnej rodiny chrenov.Existuju viacere druhy/aj korejsky./"Pouzivaju sa korene. Preklad nie je doslovny. Zial toto mesto je najdrahsie mesto na americkom kontinente.Je pekne tak na dovolenku./Prepac,nemam interpukcne znamienka,cize dlzne atd./ Ak sa raz stretneme,tak sa mozeme o tom porozpravat./ Tak Tvoja vaha nie je taka katastrofalna.Uz 80 kg pri vyske 172 cm ako pises je nie hrozne.Tak vsetko bude dobre.Pomaly,ale isto.Ja ked som zacala som mala 89,4 kg,pri vyske 167 cm.Cize to uz bolo varovanie.Zobud sa,lebo dopadnes zle.Tak to je posledny pokus ist s vahou dole.Ale to az osobne.Zdravim Ta a vydrz.
Odpovedať
caute dukanky, taaak ja mam dnes prvy den .. vykupila som asi cely obchod.. nizkotucnymi jogurtiky atd.. ;-) a papaam.. ale citim sa strasne unavena.. je to v pohode? dakujem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Ďakujem za podporu :-) Vidím, že stým wasabi som ťa nešálila :-) Vieš ja neviem cudzie jazyky nemám na to hlavu preto chodím na dovolenky len tam kde rozumiem ľuďom :-) čiže SR, ČR a Chorvátsko :-) Však tá moja váha nieje až taká hrozná ale hrozne je to na mne vidieť ako napíšem to takto 105 cm pás a 112 cm boky to hovorí za všetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@silvinkaaa Začni jesť vitamíny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 dakujem za odpoved. od zajtra sa chystam to vyskusat.. len ja som nikdy dietovat nevydrzala.. som zvedava ako zvladnem toto..
Odpovedať
@penelope111 dakujem za odpoved, cize si mozeme podusit sojove masko so zeleninkou, ked zajtra nastupujeme do 2. fazy? ak ano, tak to bude uzasne, lebo soju mam strasne rada... a co zeleninova polievka bez klasickej cestoviny - tu by sme tiez mohli v bielkovinovo-zeleninovy den, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 Ja som tiež nikdy nevydržala ale keď si píšem na fórach a podporujeme sa navzájom tak je to lepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 Ja si robievam kurací vývar s kopou zeleniny a do toho otrubové halušky aj keď sa to na halušky nepodobá lebo sa to celé rozpadne ale aspoň mi to zahustí polievku :-) Sóju som si aj ja kúpila ale ešte som ju nerobila, ale asi by som ju podusila a zo zeleninkou ako ty :-)
Odpovedať
@tesoro ahoj.Prave sa chystam zacat s dukanovou dietou,chcela by som ta poprosit ci by si mi vedela poslat tie receptiky na tie 4dni aspon na zaciatok,aby som vedela ako co s cim a kedy mam kombinovat.Zatial ti velmi pekne dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@penelope111 mimo diety si robim soju skoro kazdy tyzden, najradsej mam spagety so sojou (boze, nech uz je tu 3. faza) alebo spominanu zeleninku - hodim si na panvicu mrazenu zeleninu, necham chvilu podusit a prihodim k tomu namocene a nasledne vyzmykane sojove rezance a dusim do zmaknutia zeleniny. dolezite je dobre ochutit. teraz, ked viem, ze mozem aj soju, snad to zvladnem lahsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 Ja som sóju jedla asi pred desiatimi rokmi a nechutila mi tak uvidím ked si ju spravím či to zjem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, potrebujem súrne radu.. prave som zistila že nemam už doma nizkotučne mlieko, mylsíte si že ked zmiešam 1,5 % mlieko s vodou v pomere 1:1 a prevarim, že sa mi z toho spraví mlieko 0,75%? :) či to je hluposť? :D
Odpovedať
a môže sa do mlieka miesto škorice dávať kakao? mne v mlieku tá škorica veľmi eeeee nesedíííí :-p
Odpovedať
@penelope111 112 cm v bokoch nie je take zle pri Tvojej vyske.V pase by to chcelo menej,ale pomaly sa k tomu dopracujes.No a tie cudzie reci,to tak celkom nie je pravda.To som si myslela aj ja.No a stacila som sa okrem rustiny naucit nemecky a anglicky.Ale je pravda,ze musis hovorit a zit v krajine,kde sa tou recou hovori. Drzim Ti palceky v chudnuti a uz musim ist nieco robit,lebo za chvilu letim a nemam nic prichystane.Len neviem ,ako to urobim s tou dietou,aby som nemala problem,ked prejdem na normalnu stravu ???Skoda, ze to musim prerusit.Snad sa mi tie kila nevratia.Drzim Ti palce.Nevzdavaj sa ak nemas nijake zdravotne problemy z toho.
Odpovedať
baby musim vam povedat ze dnes som taka stastna som sa merala a po 12tom dni DD -6cm na bruchu na nohach -3 no parada :)
Odpovedať
Profilova fotka
@andi79 neodporučam ti drzat tu dietu vsetky kamaratky co ju drzali po nej strasne pribrali.najprv sice schudli ale ta dieta nie je zdrava.skus radsej delenu stravu alebo 90 dnovu dietu.tie su lepsie a neprichadza jojo efekt.ja zajtra zacinam s 90 dnovou
Odpovedať
@lucia1683 ja soms a vcera radila s osobnym trenerom apovedal ze tato dieta je super akurat ze mam pouzivat aj normalny cukor trebars 1 čl do kavy lebo ze ked sa s tou dietou skonci a zacnem jest normalne tak telo bude mat z tolkeho cukru sok tak som dnes pila kavu normal s cukrom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Ďakujem a aj ja tebe prajem aby ti to všetko dobre dopadlo :-) Neboj sa normálna strava ti neublíži akurát ti bude ešte viac chutiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Kľudne môžeš aj 1,5 vypiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia1683 aj ja mam s touto dietou skusenosti velmi dobre, aj kamaratky, už rok su od ukončenia tejto diety a uplne v pohodke, ani kg nešlo hore! ide o to či človek prejde všetkými fazami, a samozrejme tiež nemožme čakať že ked sa vrati uplne k starym navykom, tak že nepriberie... :)
Odpovedať
@vancouver Este sa vratim.Tak odvazila som sa po 6 dnoch.Ani dke dole.Ale v mierach pokrok.111 boky,89 pas,100 prsia.Blbne mi klavesnica,preskakuju pismenka,alebo vynechavaju.Tak sa maj pekne.Skoda,ze nemam Tvoj mail,napisala by som Ti v Europe.A vytrvaj!!!!
Odpovedať
@vancouver Toto patrilo k Penelope.
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Ja som si to aj myslela že to patrilo mne :-) Neviem ako sa posiela súkromná správa by som ti poslala email :-) Nevadí že váha nejde dole ale tie cm tie by som aj ja prijala. Tak sa maj pekne a uži si to :-) Budem sa snažiť vydržať až do konca :-)
Odpovedať
@daniela_7 --- ILUSTRACNE FOTO, ake velke su tie zemlicky, co si robim...vyslo mi 9 kusov zo 6tich lyzic otrub, teda to mam na tri dni....vysoke su tak do 3 max 4cm
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe viem ze kamaratka mala z tejto diety zdravotné problemy a dost ma od nej odhovárala.tak som sa dala na 90 dnovu lebo ze táto je zdravsia a pravdu povediac mam ju odskúsanu a nepribrala som spat ani kilo.kazdopádne drzim ti prsty aby sa ti podarilo dat dole kolko si prajes a ja to skusim tou druhou.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida je to asi individualne ale kazdopádne ja som sa rozhodla len z rád pre druhu dietu dúfam ze aj ta zaberie a dostanem sa na takú váhu akú chcem.
Odpovedať
@lucia1683 ved prave ze aj ja som tu 90 dnovu skusala preto vravim to co vravim :) ale mas pravdu kazdy clovek je iny a na kazdeho funguje nieco ine :)vela stastia :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?