Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@wikinka90 heh ja tiez ale neboj aj my sa tam dostaneme :) ja som zacinala s vahou 70 kg a dnes sa tesim ako blcha po 7 dnoch -3kg tak rychlo a lahko som neschudla uz roky :D ktovie ako to pojde s tou zeleninou ci sa vaha dvihne od zajtra zacinam druhu fazu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe fiiha, pekne. Aj ja som zacinala podobne, uz som od 26.3 na DD ale taky ubytok urcite nemam. Dnes sa budem vazit :-(
Odpovedať
@daniela_7 no ja som sla teraz uz radikalne ziadne pecivo ani otrubove boli sviatky tak som trosku porusila tak zato tolko dni som si to predlzila ziadne sladidlo ani umele vsetko na vode ked chces dat rychlo dole pi hlavne mlieko ze ked ti nejde vaha dole daj si jeden den taky ze cely den pijes len mlieko a pi vela vody a hned mas kilo dole ... ale uz sa tesim na zajtra ja totiz tej bielkoviny mam uz plne zuby uz mi to ani nechuti tak zato toho uz ani vela nezjem :D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Ja jem otrubove, ine nie. Ovsene otruby musis, kvoli traveniu. http://www.dukanovadieta.com/products... Nad sladidlom aj ja stale vaham, ci sa to moze, ale vsetky baby tu pisu, ze ano, neobmedzene. Tiez rozmyslam, ze predsa obmedzim. Dakujem za tipy, ale ja mlieko vobec nepijem, to je u mna uplne top nenavidena potravina. Ja nemozem ani ochutnat, ci nie je kysle :-x ale do varenia mozem, aj mliecne vyrobky. Ja ked drzim uplne tak ako pises, ze len maso na vode a nic ine, je mi dost zle, kruti sa mi hlava, neviem fungovat, predsa ved to nie su ziadne kalorie. Potrebujem pracovat a aj cvicim, takze az tak do extremu nemozem ist. Ale zatial som nijak vazne neporusila, akurat vcera ostrokysla polievka, tak uvidim, co dnes ukaze vaha. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake pocuj, dobre si dala ten recept na zemlicky? Nejak mi nevysli :-( Cesto bolo velmi hutne a vobec mi nevyrastli, take male susienky :-D Asi poletia...
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Na tejto stránke je že je povolene v mliečnych výrobkoch 4-6 % tuku :-) http://www.dukanova-dieta.cz/dieta/3/...
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver No moc sa mi na liečenie nechce aj s toho dôvodu, že patrím do skupiny kde si musím platiť ubyt. a stravu a v Dudinciach som dala za to 17,000,- sk a to radšej pôjdem do Chorvátska :-) S tým receptom ti neporadím lebo neviem :-) Možno ti nejaká iná baba poradí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže ešte 0,2 kg dať dole zo sviatkov a hor sa do boja dať dole ďalších 20 kg :-D Ale už mám úspech pás - 3 cm, boky - 2 cm a stehná - 2 cm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Jeeej, no tesim sa ;-)
Odpovedať
@daniela_7 ja otruby jem ale len tie dve lyzice denne aj to rano s mliekom alebo jogurtom ... inak jem aj vajcia aj maso a mlieko ,ja zas nenavidim ten kysely jogurt ma z toho az napina :D ved kazdy sme iny a ked cvicis tak ostorkyslu polievku vobec neries ved tam je aj kuracie maso nic take hrozne ... vycvicis :)
Odpovedať
@penelope111 gratulujem .)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Ďakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@daniela_7 taketo by mali byt http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/d... ...si musis nejak sama ten recept dopasovat....pecie sa to asi 25 minut....
Odpovedať
@daniela_7 No s tym cottage teraz fakt neviem...lebo aj ja som si vravela ze ked su activie v pohode a ine tvrde syry co maju aj viac tuku tak preco nie cottage? aj tofu ma viac tuku ako cottage.A co sa tyka jogurtov kupujem v kauflande od Milbu, su to tie typicke najlacnejsie ,,kauflandacke,, ja kupujem ovocne maju 0,1 tuku a umele sladidlo aj ked su sice ovocne ale toho ovocia tam teda moc neni tak si myslim, ze to az taky prehresok nieje a maju aj biele 0,1...
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, kedy sa vážite? ja ráno keď vstanem (je to motivujúce). užívate aj bion 3 ja mám v pláne si ho zajtra kúpiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ja som na tom nejak tak podobne :) a citim na oblečeni dosť tiež, tak ale ešte pokračujem v 2. :) ,,, ale prsia už nemam skoro žiadne :/ to ma hneva naaajviac!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida S tými prsiami mám ten istý problém ako ty a to som ešte len na začiatku diety :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe pekne no tesim sa ze ides tak rychlo :) ja zacinam aj s cvicenim zakze dufam v lete na dovolenke sa nemusim skryvat pred fotakom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 tak ano ja som tiez najprv schudla z prs, lebo tam maš valstne len mliečne žlazy a potom ostatok je tuk, čiže to preto :) tak ale dufam že sa to vráti späť aspon trošičkuuu :/
Odpovedať
Profilova fotka
baby rozmyšlam že už od pondelka prejdem do 3 fazy, vaha je OK, no predstavovala som si to inak, aj cm su dole, som rada, len ešte mam take... no proste mam tuk na bruchu, trošku by osm hcela ešte z noh...mylsite si že teraz by osm mohla isť do 3 fazy a ten zvyšok vypracovať pravidelnym cvičenim? však ešte nejake cm pojdu dole za nejakych 65 dni? .... lebo bojim sa že budem dlho v 2 faze a potom 3. je tiež velmi dlha, a že to už nezvladnem, že radšej by osm už teraz skončila s touto fazou a prešla do 3. aby som to prešla cele... :) čo vy na to ? :)
Odpovedať
@atlantida No podla mna zalezi kolko chces schudnut, ale v 3.faze este urcite schudnes a ked este budes cvicit...radsej takto ako keby si to potom mala vzdat...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) Dnes je to druhý deň :) prvej fázy :) :) Som sa nevedela dočkať, keď sa ráno odvážim :) Váha dnes ukazovala 57,6 (úbytok 0,4 kg) do konca treba: 4,6 kg. Dnes som si na raňajky dala jogurt, desiatu: šunka, syr, vajíčko, žemľa :) a na obed: som si spravila kuracie prsia s jogurtovým dressingom .. čo bolo vynikajúce :) Neskôr dám foto :) Na zajtra sa už pečie kopčekový koláč a čaká v chladničke acidko :) Som nadšená touto diétou.. a mám oveľa lepšiu náladu.. :) Má na mňa super vplyv :) Držte sa baby.. držím palčeky :)
Odpovedať
Vsimla som si ze od kedy drzim tuto dietu, vycistila sa mi plet asi to bude z toho kolko som uz pojedla makrel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme no ja uz ani nie tak schudnut ako vyformovat postavu :D pospevnovať ...
Odpovedať
Baby, ta dieta o ktorej tu pisete, to je zivotny styl, ci ozaj dieta na niekolko tyzdnov? Co sa stane, ked sa zacnem opat normalne stravovat? Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@mikavo skôr na mesiace, a vlastne ano, na cely život... proteinový den, raz do tyždna už musiš navždy dodržiavať :) a dlžka diety zaleži od toho kolko hcceš schudnuť a halvne o otm či dodržiavaš pravidla diety :)
Odpovedať
@atlantida ja nejake 3-4 kg, nejak mi po porode uz vyse roka nejdu dole a neviem ako s nimi zatocit, budem si to musiet nastudovat
Odpovedať
@penelope111 Dakujem za promptnu odpoved.Nasla som to na google ,je to nieco ako calamada,Zatial bojujem s vahou.Uz mi nic nechuti,tak asi schudnem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mikavo jj :) no tak prvu fazu by si mala mať 2 dni, potom 2. fazu tak dlho kým neschudneš tie 3-4 kg :) a do 3.fazy prejdeš a budeš v nej ak schudneš 3 kg 30 dni a ak 4 kg 40 dni :) potom bude tá víťazná 4. faza v ktorej si už navždy, teda mala by si :) ale to je jednoduche, je to už len o jednom dni v týždni kedy budeš jesť iba Bielkoviny :)
Odpovedať
@penelope111 Prehliadla som,kedy si zacala dietu.Myslim si,ze na prsiach mame nielen prsne zlazy a tuk,ale ten ubytok je aj z chrbta,kde my tie objemnejsie mame aj faldiky. A to je dobre,ze to ide prec. Ja som od 23.3. stratila z prs 7 cm.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?