Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 ja som mala 57, važila som sa po 3 tyždnoch asi a mala som 50- 51 oči mi šli vyletieť, no neviem či bola dobra vaha, či sa nepokazila alebo čo, od vtedy som sa nevažila, tak neviem.... :D
Odpovedať
pocujte caje, co sa tyka toho peciva, ja si stale peciem buchticky v silikonovej muffinovej forme, 12 ks mam na 4 dni po 3 ks zemliciek.... keby ste chceli, tak dam tam 8 lyzic otrub, jeden balicek prasku do peciva, 1 väcsie vajce a cca. 3 lyzice jugurtu aleb tvarohu. Co sa tyka korenia, tak davam rascu, mlete cierne, alebo hodim zopar sezamovych semiacok, mletu cervenu papriku a pod. ... ta hmota musi mat konzistenciu muffinov a potom vam pekne narastu a su z toho zemlicky :-) ...taketo si stale rano prekrojim, urobim male hamburgery a mam ranajky ci desiatu v praci....akurat ze miniem povolenu dennu davku ottrub |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Wáááw tak to musíš byť teraz pekne chudá :) :) Ja mám 58 kg a mám 176 cm výšku :) takže nie som nejako tlstá :) no chcela by som to dať na tých 53 :) a budem spokojná :) dúfam, že to nebude veľa.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake chutne su? :) asi by som skusila urobiť, ale mam len pšenične bude to vadiť?
Odpovedať
@atlantida ty si taka malicka??? woooow....57, to je moj sen byt taka lahucka ako pierko :P teda mam pocit, ze nikdy som nevazila 57...ja by som chcela schudnut na 60l resp. riadim sa oblecenim dost.... chcem mat na boky 38cku a hore 36ku... :-( ale :-( bude to tazke
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 ved pozeram že na fotke vypadaš byť podla mna ako prútik :D fuha neviem ja mam 165 výšku čiže na mne vidno každe kilečko :D :D :D a vieš čo, chcelo by to ešte par cm dole :/ neviem či to je preto že necviičm pravidelne :/
Odpovedať
@atlantida ja miesam, dam napr. 5 ovsenych a 3 psenicke, dobre je na tom to, ze to mam 12 kusov rovnomerne na viac dni....ak si robila niekedy muffiny, klasicke, sladke, tak tvoje cesto by malo myt podobnu konzistenciu, prasok do peciva ich necha vyrast....moje kosicky su zaplnene do dvoch tretin,.,.,.
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake no ano, som taky prcek, už asi nepodrastiem, tak chem schudnuť :))) och , ale ono to pojde, praveže z CM to ide rýchlejšie ako z vahy :)) ako dlho si už v 2 faze? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Maličká?? :D :D Nie som maličká :D :) :) si ma pobavila :) Alééé neboj :) aj tebe sa podarí :) Aj ja sa riadim dosť oblečením :) lebo na oblečení vidíš najviac :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Aleeee nie som taký prútik :) chcela by som troška zhodiť z brucha.. :) a z nôh a zo zadku :) aj keď to so mnou nie je najhoršie :) ale tak keby som schudla 5 kg tak som spokojná :)
Odpovedať
@wikinka90 gratulujem :) konecnie niekto s vahou ako ja nie uz s 5 na zaciatku :)
Odpovedať
@atlantida II. faza druhy tyzden, od zaciatku diety je to mesiac a par dni......zacala som 6teho marca, ale tyzden so, bola na dovci a porusila som to....ale dala som dole dooost, aspon podla oblecenia...ja sm 173 cm vysoka a pred dietu som vazila 72 kg, chcem zist na 62, alebo 60, resp. podla oblecenia...hore chcem mat 36ku a dole 38ku...uvidime...ale dnesok ma navnadil, ked som na seba natiahlia rifle spred roka a bola som v nich praci.... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Neviete či sa môžu používať šumienky Bolero? ja ich totižto pridávam všade...do tvarohu, jogurtov, mlieka....neobsahujú cukor a sú vhodne aj pre diabetikov...ale neviem či nerobím chybu...poradí mi niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Pstruha som celého zožrala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dnes som zhresila. Dala som si u Cinana ostrokyslu a kebab so zeleninou a to mam BD :-( No hadam to nie je az take strasne...ci? Zajtra sa planujem odvazit, takze ked sa nebudem ozyvat, tak som v depke ;-( Na obleceni citim rozdiel, dokonca vcera vecer som vyberala jarne a letne veci, tak som aj nieco poskusala. Vrchy tak polovicu uz obleciem a spodky (akoze nohavice a sukne :-) ) sice len tak stvrtinu, ale aj tak dobre :-) Tesim sa! @trupkake Tie zemlicky su lepsie ako Dukanov chlebik? Zvazujem, ze vyskusam. Ja jem kopkovy, ten mi viac chuti ako chlieb.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Mnam a s cim si si ho dala?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Preco cottage len obmedzene? Ja kupujem nizkotucny a jem ho vo velkom k masu namiesto ryze. Fakt sa nemoze? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Chcela som s d. chlebom ale nakoniec som ho zjedla samotného :-) Som si ho spravila v trúbe v alobale a bol fakt dobrý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Mne sa uz nejak vsetko zunovalo, tak vymyslam, co nove uvarim. Pstruh je dobry tip. Alebo losos, mam v mrazaku steaky,... A este mam aj krevety, este musim vymyslit co s nimi, ze by do alobalu k rybe? =-) Mne ten dukanov chlieb teda velmi nejde dole krkom, tak jem maso s cottage.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ja mám tiež krevety a chcem ich do polievky, ale ináč na nete sú nejaké recepty čo sa dá sních spraviť :-) No ten chlieb mi tiež nejako nechutí ale ja som chlebová tak musím aspoň takýto :-) lososa nemám ale chcem si kúpiť a chcem žraloka okoštovať :-)
Odpovedať
Baby, zajtra mam bielkovinovo -zeleninovy, a chcem si dat pizzu, mam recept z ceskej stranky, idu tam dve PL ovsennych a 1PL psenicnych otrub...myslim ze ju spraskam celu :-p , hadam to nebude velky prehresok ked si dam o jednu PL otrub naviac, alebo este rozmyslam, ze tam dam len dve...neskusali ste ju nahodou niektora? http://www.dukanova-dieta.cz/receptyk..., akurat ze ja si ju trocha upravim podla seba, namiesto syra si dam cottage na to a pridam brokolicu...
Odpovedať
@daniela_7 cottage ma nejake 3%ta tuku, ci sa mylim?? ja neviem, ja si ho dam tu a tam, pridavam do zemliciek a pod......noi neviem, podla mna to neni velky prehresok zjest cely....
Odpovedať
@slimme ja si myslim, ze je to ok, daj si ;-)
Odpovedať
@daniela_7 dukanov chlebik som nerobila, ja si od zaciatku robim tie zemlicky, zvykla som si na ne, recept som si vymyslela sama, resp. som skusala, ze kedy su najlepsie....a uz teraz to robim len tak spamäti....
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Dajú sa spraviť tie žemličky v mafinovom pekáči keď ich dám do košíčkov?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe no ved vidis aj ja len kukam ked dakto sa vytesuje ze 5ka na zaciatku a tisko zavidim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 aj ja som este velmi daleko od ciela ale snád sa to pomaly podarí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 No veď ja tiež :-) Určite sa ti to podarí :-)
Odpovedať
@penelope111 Ak Ti mozem poradit,naliecenie chod,lebo to za chvilu celkom zatrhnu./Mna sa to netyka./Potrebujem pomoc.Hladam v receptoch a nasla som tam,ze moravanka dia.Co je to?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ja kupujem nizkotucny cottage, ale uz sa mi minul, neviem teraz pozriet zlozenie. Citala som, ze nizkotucne mliecne vyrobky sa mozu neobmedzene, tak ja si ho davam k masu :-| Ale skontrolujem... Ked teraz pozeram na stranke, su tam povolene okolo 0,1%, no tak to ten cottage asi fakt nema, asi ho budem musiet zrusit... ale ked som citala, ze baby si tu davaju Activiu, ta ma 3,4g tuku. No ceknem najprv ten cottage a uvidim. Inak kupujem nizkotucne ovocne jogurty z Lidlu a tie maju 0,1% tuk ale maju tam dost cukru - 13g/100g! To tiez nebude celkom OK, nie? Asi vyskusam tie tvoje zemlicky, zatial som robila asi 3 druhy chleba, v mikrovlnke robeny bol najhorsi, no ziaden mi nechutil. Ja jem otruby v kopkovom kolaci, ale sunku musim len tak, takze zemlicky by bodli. Dam ti vediet ako mi vysli ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?