Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@slimme cottage sa moze v malom mnozstve, ja mam jedno balenie na viackrat....pripadne si to davam do buchticiek z otrub, ktorymi nahradzam pecivo... 8-)
Odpovedať
@trupkake Aha, dakujem, tak to som nevedela ja som si ho pred chvilkou dopriala cely :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) ťažko sa mi ukludnuje po tých sviatkoch, moje chute su zblázdnene, dale spokojnosť tu je, kedže dnes prvý naozaj BIELKOVINOVY DEN je skoro za mnou ! :D aaa ohladom tých aktivii, nik nereagoval :) jedavate ich? či ake jogurty kupujete? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) Som v prvej fáze :) ešte zajtra.. :) dnes je to prvý deň :) je to troška náročnejšie ako som si myslela.. no spravila som si včera večer žemličky otrubové :) a je to fajn :) teraz ma klátil hlad.. a od obeda som nič nejedla.. tak som si asi pred 2 hodinami spravila super rýchlu mňamku: 1 vajíčko, 3 lyžice tvarohu, 3 tabletky sladidla, 1 lyžička kakaa.. a dala na 3 minúty do mikrovlnky :) noo tak jedla som aj lepšie.. :) ale dalo sa.. :) Mám menšiu dilemu :) zajtra plánujem rybičku :) no neviem čo k tomu.. keďže som v prvej fáze.. dala by som si na to nejakú omáčku.. poraďte prosím :) ďakujem vám :* Pekný večer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ja osobne jedávam bielu aktíviu.. :) ráno.. do všetkých receptov dávam nízkotučný biely jogurt.. no dnes som si dala aj ananásovú activiu, akosi ma tam zaujala nízka hodnota tuku.. podľa mňa má biela aktívia veľmi veľa tuku :) ale tak .. :) uvidíme.. či sa váha pohne dolu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 :) urob si dresing, biely jogurt trošička horčice, nejake bylinky :) :) Dakujem za odpoved :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Aj ja ďakujem za odpoveď .. :) Zajtra vyskúšam :)
Odpovedať
@atlantida mne nikdy nechutila activia, preto ju nepapam, ale myslim si, ze je to dost dietne a vraj napomaha traveniu, tak by sa to myslim mohlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja kupujem rajo nizkotučný biely jogurt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Aj ja .. ten je fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 @sabbi1693 fuha baby ten RAJO som si nikdy nvešimla a dokonca ma len 0,1%tuku :D teraz pozeram kks.. asi vyhodim tých 10 aktivii v chladničke čo najskor a zamenim za ten RAJO
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Mne osobne nejako nechutí ten RAJO :) samotný :) ale dávam ho do pečiva, do tých mňamiek naších :) atd.. :) a na raňajky si dám aj aktíviu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Inak babizne.. :) poraďte niečo, čo si zajtra môžem zobrať ako desiatu do školy :) nič ma nenapadá :) dnes som mala žemličku, šunku, syr :)
Odpovedať
@atlantida ja tiez ficim len na rajo, a ked ma prepadne chut na sladke, kupim si rajo nizkotucny ochuteny :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 :D ja chodievam s acidkom bielym to hodiš do kabelky, daš si ked ta prepadne velky hlad, alebo vyskušaj si upiecť tieto http://www.dukanovadieta.com/products... :) ja ich pečiem ale v hrnčekoch teda šálkach na kávu, lebo nemam formy take velké, a ono sa to nadvihne :) mne osobne chutia :)
Odpovedať
@sabbi1693 skus tvarohovu natierku na tie zemlicky, na to sunku alebo vajicko natvrdo...alebo daj si tuniaka, alebo acidko nizkotucne...
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake @sabbi1693 baby ja ked si jogurt biely osladim sladidlom a dam trošku kakaa tak mam taký dobrý čokoladovy :) men to chuti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Mňáááám :) ďakujem veľmi pekne.. :) Super nápad :) toto určite vyskúšam :) :) Vyzerá to úžasne :) Zajtra zostanem asi ešte na šunke, syre.. a uvarím si vajíčko :) a žemlička :) a v piatok to skúsim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida A koľko má tuku tá aktívia? Lebo som čítala že sa môže pri tejto diete do 5 percent tuku čiže aj nejaká kyslá smotana.
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 och no nečakaj velke zazraky, ked som ich robila prvy krat chutili ako papier, som ich orbila v malych formičkach a bolo to strašne, daj si to do velkého pohara tak ako to je na obrazku asi o takej vyške :) ono sa ti to nadvihne, peč to radšej pomalšie na nižšom stupni, a ešte tento recpet vyskušaj tento je uplne že najviac : http://www.dukanovadieta.com/products... :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Práve si pečiem pstruha :-) Dnes v obchode som pozerala dia výrobky že či sa tam niečo pre mňa nenájde a zistila som že to má viac cukru a tuku ako normálne veci a to nie umelý cukor ale normálny no tak zase nič :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ďakujem veľmi pekne :) Už mám nejaké nápady :) super .. :) budem vypekať a v škole papať :) a aj doma samozrejme :) som zvedavá, či ručička na váhe klesne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Aktívia biela má 3, 4 g tuku.. a tá ananásová má 1, 7 g tuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 3% tuku :D mallo by ot byť potom OK :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 jj ale zase ma určite dosť cukru či? :) ktovie čo je lepšie v tomto pripade sledovať či cukor / tuk :D a jasne, treba poskušať, určite viac receptov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida No to pri niektorých potravinách ani nevieš :) či je to dobré alebo nie :) :) V ktorej fáze si? :) Koľko si už schudla? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 no som v 2. faze, už som chela prejsť do 3. fazy no po týchto sviatkoch hnusných to ešte odkladam :) a shcudla som 6,5 kg :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Noo šikovná :) držím palce :) ja som len na začiatku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabbi1693 začiatky su ťažke :) kolko hcceš schudnuť?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Noo zatiaľ je to v poriadku :) prvú fázu držím len 2 dni :) noo tak chcela by som 5 kg maximálne :) Mám 58 kg :) a chcela by som dať na 53 :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?