Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Niektoré baby tu písali že normálne pijú 3,5 mlieko takže si myslím že je to u teba v pohode. Ja som porušila dietu trošičku viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Aj mne ale ked ja neviem odolať to je hrúza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ale tak su to len 2 dni :) horšie by boli vianoce, to su sviatky dlhšie :) a silvester aaaaaa ... teraz dlho nebude nič, teda aspon nevidim v dohlade žiadne oslavy ani nič, tak si mylsim že to pôjde :) ty sa ešte drž na oslave či čo si to spomnala, a potom na tvrdoo pojde to :) ako dlho chceš ostať vo faze? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Potrebujem dať dole 10 - 20 kg uvidím ako to pôjde ale teraz si dám zas 4 dni len bielkoviny kvôli tým prehreškom :-) Veru oslavu zas mám v sobotu objednali sme 2 veľké torty a krstná objednala ďalšiu a to bude len nejakých 14 ľudí tak neviem kto to poje dúfam, že nie ja :-) Koľko dietuješ ty? A koľko si schudla?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ja mesiac :) a dala som nejak 6-6,5 kg, :/ som spokojna, len treba spevniť... len teraz to bude horšie :/ :/
Odpovedať
ahojte, tak 14 dní som dietovala a teraz som úplne zlyhala. Porušila som to najmä sladkosťami. Teraz mám začať odznova alebo pokračovať??? No skúsim sa ráno odvážiť, čo to spraví.....a uvidím. :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som porusila hlavne poctom sladkosti, aj ked Dukanovskych :-( Presvihla som, aj ked nie az tak vela otruby a kakao. Inak ako casto jete sladke pecivo a ine sladkosti? Myslim Dukanovske a za normalnych okolnosti, nie sviatky. Ja si veselo gazdujem so Steviou, ale uz sa bojim, ze to prehanam. Fakt sa zo sladkeho nepribera? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 zo sladkeho sa polda mna nepribera, akurat ti to ukludni, alebo opačne aktivizuje chuťove bunky, čiže budeš mať ešte väčšiu chuť na sladke :) sladidlo je povolene mylsim si že v hociakom množstve, teda nikde som nečitala že by bolo nejak obmedzene množstvo a myslim si že prehnať to s kakaom / otrubami je menšie zlo ako to prehnasť s múkou a cukrom v nedukanovských sladkostiach...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Mne totiz dukanovske chleby bohvieako nechutia, este ked je cerstvy,... ale ja radsej kopkovy tvarohovy kolac alebo tak. A presne ako pises, potom mi zachuti sladke a musim davat pozor. Ani mi to potom nepride ako dieta, take je to dobre :-) Ja som tiez nenasla obmedzenia sladkeho, ale pytam sa pre istotu. Nedukana som si nedala! :-) Jooj, ale bolo to tazke.
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte ak to tu čítaju nejaké nádejné buduce DUKANKY, alebo tie čo chcu tuto dietu skusiť, NENECHAJTE SA ODRADIT TYMITO MOMENTALNYMI VYLEVMI V TIETO SVIATOCNE DNI! tato dieta je naozaj super :) netreba sa báť, da sa odolať všetkému, v obyčajne dni, naozaj, neni to o velkom obmedzovani sa, lenže teraz cez sviatky tu asi čitate naše výčitky svädomia a mylsite si že je ťažke dodržiavať tieto pravidla :) nie, pokračujeme dalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Gratulujem k tvojmu úbytku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 no najhoršie je dať si prvy NEDUKANOVSKY KOLAČ, poto msa to rozbehne a už ... lutiujem lutujem ten prvy kusok :-P ale verim v to že sa to možno zastvavi na nejake 3 dni a pojde to zonovu dole :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@penelope111 dakujem :) to je asi moj najv. uspech pri chudnuti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ej veru pokračujeme :-) Asi najhoršie som tu na tom ja, ale som aspoň úprimná a netajím to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som musela celit otazkam polievacov - chlapcov co chodia do fitka, ktori sa cudovali, ze co su to za kolace. Ako som uz pisala, nerada o tom hovorim inym, no nedalo sa, kedze som normalne kolace nepiekla. Mali z toho ohromnu srandu, ze vraj blbost jak delo, ze schudnem len z ryze a kurata, ze ziadne sladidla, lebo z toho sa pribera,... a ked som povedala, ze obcas si dam colu zero, isli prasknut od smiechu, ze aka dieta, ze priberiem,... :-( No kedze boli 4, tak som sa velmi nepustala do debaty... ved uvidime, ci neschudnem!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja som dala minulý rok dole 9 kg ale som ich pribrala naspäť :-( Tak uvidím ako to dopadne tento krát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 ja podobne, o mojej diete vedia len tí čo to bolo nevyhnutné,ň aby o tom vedeli, tie otazky prečo a ako, a kolko som už schudla... chcela som sa tomu vyhnuť, ale teraz čelim otazkam: nie si nahodou chora?M nič ťa netrapi? :D ked je človek pri sebe, hovoria že by mal schudnuť, a ked schudne, už musi byť chorí :D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 :) a akou dietou si to dala dole? :....
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Umelý cukor má 0 kj takže si myslím že s neho nepriberieš :-) Nikoho nepočúvaj a za mesiac im ukážeš či si schudla :-) a gratulujem, že si nepodľahla pokušeniu týchto sviatkov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Začala som jesť 5 - 6 krát denne v menších množstvách a šliapať na bežiacom páse cca 30 min. denne.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 jaj, no ja sa tak chem popo tejto diete nastaviť vo 4 faze na tento system častejšieho, pravidelneho jedenia v menšich porciach ,samozrejme z bielkovinovým dnom raz do tyždna.. dufam že sa podari :)
Odpovedať
Profilova fotka
PS: prepáčte tu gramaitku, ale robim 500veci naraz :D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 @atlantida No ale dali mi ti chalani cervika do hlavy, aj ked nad tym cukrom som rozmyslala aj tak. Mama nam nabalila kolace, pre mojho muza a pre istotu som ich hned hodila do kosa. Keby ona vedela... ;-( Ale mne tie Dukanovske sladkosti celkom stacia. Najhorsie je to na navstevach, ale ked som doma, nelaka ma. Obdivujem tie, co doma normalne varite, to je fakt silna vola! Ja nastastie nemusim, moj muz je viac-menej so mnou, takze ani zakazane jedlo doma nemame.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 joj, ale čo čakaš :D chlapi chlapi, oni by chceli aby sme mali typ tom postavy, no na diety frflu :D to vidim na mojom bratovi, tiež si zo mna utahuje stale ked si varim :D a ano na navštevach je to ťažke, pretože sa možu uraziť ked sa neponukneš, ťažko sa to vysveltuje :) a ano, mne tiež chutia tieto sladké recepty dukanovske, lenže ked som dnes videla tie lakave kolače, včera som odolala pri pečeni, dnes som skúsila jeden a potom ešte jeden však ten chuti uplne inak nie, a .... nepokračujem, sa mi bunky chuťove zblaznili a teraz ešte stale zapasim s chuťou na niečo zakazane :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Presne ako hovoríš. Ja som si dala na oslave potom nám mama nabalila koláčov a už to išlo najprv kúsok potom ďalší a takto to trvá už 3 deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ja som tiež manželovi varila normálne jedlo a to ma vôbec nelákalo, ale teraz posledné tri dni je to neskutočne čo som požrala :-) To ako keby si kozu do záhrady pustila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, na ranajky osm dnes mala kôpkový kolačik :) velmi chutny naozaj :)
Odpovedať
Dievčatá prosím Vás aj ja by som chcela s touto diétou začať, len sa s priateľom snažíme o bábo, tak neviem, či je to vhodné. Potrebovala by som schudnúť nejakých 20-25 kg... Poraďte prosím :)
Odpovedať
@minka2206 @minka2206 ja si myslím, že pokiaľ nie si tehotná, tak to môžeš držať
Odpovedať
baby kludne hore hlavy ja som pribrala 2,00kg :-(, ale zaujímavé je, že šalát som nejedla, vyprážané som nejedla prá kioláčov a šunku s vajcom na kilá v hociktorú hodinu, straaašne som sa rozožrala, ale nezabijem sa, tiež mám už dnes prvý bielkovinový den a ešte dva, le jediné čo mi je lúto, tak mám spravená šalát na sviatky - dukanovský ale pre druhú fázu, takže si ešte raz musím naštudovať prvú fázu aj recepty a znova, pre moju blbosť, tak baby hore hlavy nie ste jediné kto porušil na totálku a teraz do boja ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?