Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 :) presne tak . nejak to nevadilo v tej polievke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake jj ja sa už na nu tešiim moc moc moc :) hlavne na to ovocie :) zelene jablčka joj , každy den jedno určite :D viac mi ku šťastiu netreba :-P
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, takže kolačiky už napečene, z každej plnky som samozrejme musela ochutnať a aj z polevy :-S :-S nervozna trošku z toho som, ale nejak sa s tým vysporiadam :D :D :D :D
Odpovedať
ahojte kočky, idem si spraviť cibuľovníky a prosím, koľko ich potom môžem zjesť za deň? Dnes som zo seba sklamaná, lebo som urobila prehrešok....zjedla som 2 orechové koláčiky. ........ :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No baby ja vás upokojím :-) Dnes na oslave som zjedla chlebíček, 2 zákusky a kus torty :-D čo už keď som hovädo nenažrané :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takze hrudka sa da robit aj z nizkotucneho mlieka :-). Aj ja som zhresila, jedla som Velkonocnu sunku, ma nejakych 65% masa, takze zvysnych 35% bude asi muka, soja, zelatina,...a 3 kolieska klobasky. Zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako to tu vidím, najväčší nepriateľ diet sú sviatky :-) Našťastie po včerajšku mám - 0,10 kg. Som sa bála že to pôjde hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jooooj mam take vycitky svedomia....listkove cesto mnaaaaam.....ale dnes ocista...nic len bielkoviny slubujem...ale ked tak by som si dala medovy kolac:(
Odpovedať
Profilova fotka
@mokecajka Mne mama spravila celý plech pečky neviem ako sa to u vás hovorí tie žemle upečené s údeným mäsom :-) No nedaj si :-D
Odpovedať
baby...ako vas tu tak citam.....tusim po sviatkoch zacnem :D ..... drzala som kedysi davno 90 dnovu dietu a slo dole 15kg ale ako odisli tak aj prisli a dukanovka sa mi zacina pacit :) Drzim vam vsetkym palce a jaaa sa pridam a potom sa ozvem :)
Odpovedať
Ahojte, pokračujem druhym dnom po prvej fáze, v ktorej som ubudol 5.5kg. mam bielkovinovy den a tu je moj dnesny obed: 20dkg morcacie prsia na pásiky nakrajane, 15dkg kuracie pecienky, na mensie kusky, biele tofu polovica kocky na kocky nakrájané, postup: par kvapiek citronu, štipka soli,korenie na divinu štipka, premiesat a 15 min podusiť na ohni pod pokrievkou, na teflonovej panvici. potom chvilu odokryte, aby sa aj troška orestovali všetky ingrediencie. Dobrú chuť.
Odpovedať
Profilova fotka
Dukanky krásne sviatky vám prajem :) a odolávame :) ak nie na 100%, nevadí, treba pokračovať po sviatkoch, ja osobne si davam od utorka do piatku čisto B dni, pretože občas zobnem niečo zakazane dnes a zajtra určite :) a potom pokračujem BZ / B dni :) a potom hor sa na 3 fazu !! ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dirtypig vdaka za recept.....a kolko si mal prvu fazu???pekny den
Odpovedať
@veronice ahoj,,,ja idem na to od stredy,,,,,,mozme ist na to spolu:))),,,,pojde nam to lepsie:))pekny den lenka
Odpovedať
@hokejka111 ahoj prvu fazu som mal 7dni... strasne rad varim a jem, tak asi prva dieta kde nemusim hladovat :D
Odpovedať
@dirtypig ,,tak to je super,,,to si za tyzden schudol 5 kil??,fuu,,,kolko chces schudnut...drzim palce.. ;-)
Odpovedať
hokejka, super, tak od stredy, tiez som planovala tak nejak zacat :) a ako dlho planujes prvu fazu? ja by som mala 5-6 dni....
Odpovedať
Ahojte, dneska som to nevydrzala a odvazila som sa po 9 dnoch 1.fazy...chcela som sa odvazit najskor tak po dvoch tyzdnoch, aby ma to neodradilo...Mam dole 4kg. Povodna vaha bola 69. No este mam co robit a dufam ze to tak pojde aj dalej.Chcem sa spytat ci sa to spomali ked zacnem druhu fazu? Lebo od zajtra idem uz do 2.fazy...Ako to ubudalo vam???
Odpovedať
@hokejka111 chcel by som 20kg. dufam ze sa mi to podari :) od prvej fazy doteraz uz to je dolu 6kg, ako som od soboty zacal zacal druhu fazu... :-)
Odpovedať
aj ja uvažujem, že sa na túto dietu dám...ale veľmi sa bojím, že ked skončim tak sa mi kila vratia späť a hneď dvojnásobne...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby. Ako sviatkujete? ja prežieraním :-) Mám +1,50 kg :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@tinaxxx joj neboj nic,co som pocula viacere, ktrore presli touto dietou poriadne , všetkými fazami, nevratilo sa im to :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 fu.. ani mi nevrav, som jedno velke prasa nenažrate. ŠAlátu aj vyprážanému som síce odolala, no zákuskom som neodolala :/ dufam že sa mi to nepokašle teraz, som chela prejsť do 3 fazy, no odkaldam to ešte o další týžden :/ dufam že mi to chudnutie nepokaziloo... :/ ale podla mna to pojde dole znovu po 2 bielk. dnoch :) neboj :)
Odpovedať
@penelope111 ja som tiez dnes porusila, doslo mi nizkotucne mlieko a musela som si dat do kavy polotucne :(((((((((((
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake hm... :) taký maličký prehrešok na velku noc ani nie je prehreškom :) či? :-P
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja mám už sice po svadbe, ale asi sa dám na tuto dietu, vsade o nej pocujem a citam ake má super vysledky, len mi prosim pomozte ako mám zacat, tými bielkovinovými dnami, co mám asi pocas týchto dní jest ako dlho trvajú...chcela by som schudnut 6-8 kg
Odpovedať
@kubikovi skus dukanovadieta.com alebo aj na fb je http://www.facebook.com/pages/Dukanov..., precitaj si informacie a zistis, ze to vobec nie je zlozite a ani nejak velmi obmedzujuce...teda zalezi od toho, na co si bola zvyknuta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake hlavne na vela vela vela sladkeho ;-) ...dakujem za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Presne ja to isté šalát a vyprážané som nejedla, ale zákusky a údené :-D Len stým rozdielom, že ja dietujem ešte ani nie dva týždne :-) Však chcem si dať od zajtra do piatku len bielkovinové dni. Piatok už musím chystať na sobotňajšiu oslavu ]-( To zas bude porušovania.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 :) ja sa tiež musim zajtra vzchopiť :/ mi to je riadne lutooooooo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?