Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 jéééj aj ja som ho včera kúpila ani som nevedela že sa može no videla som na etikete že cukor žiadny tak som ho zobrala:))
Odpovedať
Profilova fotka
@tarantula888 ja osm dnes vyskušala všetko od vela vody, cez kavu, a neviem čo... a mi to tak po troche šlo, a nakoniec osm si dala aktiviu, a asi o pol hodiny to šlo už.... :) dufam že to je už za mnou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som robila pizzu (treba ju poriadne prepiect- dala som specialny program na pizzu a takmer celkom dole), vcera kopkovy tvarohovy kolac - odporucam obidva recepty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 prave na kopkovy sa chytsam cez vikend :) a tu pizzu si robila podla tohto receptu: http://www.dukanovadieta.com/products... ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini no ja zeleninu, soju cize druhu fazu zacinam len pondelok, dovtedy len bielkoviny a maso....ach nech to rychlo prejde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Kopcekovy je supeeer, nie je mokry ani necitit velmi otruby, len ho treba dobre prepiect, ja som dala teplovzdusny program. Hladala som na tej stranke recept, ale nenasla som. Robila som tento: http://www.dieta-protal.sk/otrubova-p...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida V tvojom recepte sa pecie cesto zvlast a dopeka sa s oblohou, v mojom vsetko naraz. Bala som sa, ze sa neprepecie, musi byt tenke.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 dakujem za radu :) a piekla si ho pri nižšej teplote ?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Piekla som ho na 150 st., nastavenie na- "Intenzivne nistejove teplo" to je ze pecie zdola plus fuka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A čo dneska, treska? Nie, nie dnes je brokoličková polievka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chlebík upečený :-) Na druhý pokus je už lepší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ja som mala tresku :-D no len na pare a nedala som dost korenia taze nebolo to chutne :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dnes stav len -0,3 kg :-| takže 4. deň spolu -2,4 kg čo na druhej strane je dosť dobre no...
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Ja už som prerybovaná :-) Ja som si robila rybu normálne na panvici bez oleja ona pustila vodu takže to bolo ako keby som ju uvarila :-) Za 4 dni máš dosť dole váhu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nechystá sa tu niektorá z vás do 3tej fazy? :) alebo je tu niekto kto je už v 3.?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 no presne to sa mi stalo s tou rybou a nazvala som to na pare :-D :-D :-D bo voda sa odparila :-D no hej len som cakala viac ked mi to tak dobre islo v prvých dnoch ]-( nevadi ideme dalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani by som tomu neverila, že by som si tak dobre navarila :-) alebo, žeby to bol hlad a preto mi to tak chutí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Ja dnes ráno + 0,40 kg takže ozaj nemusíš zúfať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 dakujem za povzbudzenie :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a neviete či sa možu sojove tyčinky dia?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Chcem sa len spytat,ci ti ta pizza chutila :-|
Odpovedať
@atlantida Ahoj..pozri na zlozenie...vela tukov:):)
Odpovedať
Ahojte..receptik na chlebik: 1cottage cheese, polovica jogurtu,1-2vajicka, 4PL ovsenych otrub,2PL psenicnych otrub, pol prasku do peciva alebo pol balicka susenych drozdi.sol,bylinky podla chute... ..ja to rozotriem na plech aby bola taka placka asi 0,5cm vysoka ..piect tak 20min. moze sa aj dlhsie aby nebol mokry.... ked mate BZ den tak je super do cesta oregano a na vrch tak v polovici pecenia nakrajat malu paradajku na tenke kolieska:):) a potom uz len nakrajat na stvorce a dobru chut:):):)
Odpovedať
@daniela_7 Ahoj som rada ze kopcekovy kolacik chutil:):):
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som nejaká extrémne hladná :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora dakujem :) inak ako dlho chudneš, sa mi zda že som ťa videla už v staršich prispevkoch :) v ktorej si faze? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ja som zase veeeeľmi unavena dnes... :/ hm.. a zajtra pôst, neviem čo si navarim :)
Odpovedať
@atlantida já jsem ve třetí...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Zajtra si chcem dať iba vodový deň :-)
Odpovedať
Ahojte, dnes som 7 den v 1.fáze, a stále hnacka :-( uz sedem dni, hrozneee, chcela som vydrzat 10 dni v prvej faze ale asi to bude len 8, no dufam ze to prejde ked zacnem jest aj zeleninku...A chcem sa vás spýtat, písete sem recepty do ktorych idu kvasnice,to je povolene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?