Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Moze sa Balsamico v druhej faze, resp. ocot vseobecne? Len trosku, na salat. Olivovy olej asi nie... Vlastne cim mozem ochutit salat okrem citrona?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka no dnes to bolo zase o kilo menej, tak neviem co ta vaha ukazuje co chce :-D na obed som mala rybaciu polievocku a dam si aj na veceru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Najhoršie na diete je to, že manželovi musím variť normálne jedlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 niekde som čítala, že 1 lyžica olivového oleja je povolená :))) ak nie tak ma poopravte :)
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ahoj... no mne to vôbec nejde dole.... neviem čo robím zle ale mne to stojí na tej istej váhe stale .... :( som rada, že aspon tebe sa darí :D asi to nerobim dobre... :D ale tak dnes som jedla na obed aj večeru brokolicovu polievku ... to bolo mnaaam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 3 lyžice sušeného mlieka 1 žltok ja som nedala 1lyžica mlieka sladidlo podla chuti vanilková aroma a šup šup do mrazáku :))
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosím vás je nejaké obmedzené množstvo povolených potravin alebo môžem ľubovolne. Práve som zbaštila celý tvaroh s umelým cukrom a vanilkou tak neviem či to preháňam alebo je to v pohode :-)
Odpovedať
@penelope111 povolene potraviny mozes v akomkolvek mnozstve kedykolvek mas chut papat :-P
Odpovedať
@martinka_martinka a na obleceni zmeny nepozorujes?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ďakujem :-)
Odpovedať
@penelope111 Vanilka nebol vanilkovy cukor, či?
Odpovedať
@hokejka111 ahoj! navstevujem,ale uz len sporadicky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ketrin711 Teraz s odstupom casu viem ze to nie je sranda a treba silnu motivaciu. My sme tu dost babsky kolektiv v robote. Zacali sme 4 ale dve hned na zaciatku odpadli.... My dve sme dali dole 7-8 kil a to aj teraz po roku ostalo. Potom sa po lete pridali dalsie dve kolegyne a tie dali obe cez 20 kil, boli baculky a tiez sa stale drzia a posledna kolegynka zacala po Vianociach dala dole 10 kil a uz si prave odratava tretiu fazu. Ak je ludi co drzia dietu viac, tak sa to da a motivuje. Asi nemusim opisovat, ze u nas sa v kuse rozprava co bude kto jest, ci ma zeleninovy den, hody, proteinovy stvrtok, co sa varilo , ochutnavky atd, ale prave toto je obrovska podpora. Strasne moc drzim palce vsetkym!!!!! 8-)
Odpovedať
@lulian vanilkovy cukor =-) da sa ale dia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian čistá vanilka bez cukru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka no mne sa dnes vaha tiez vobec nepohla ale ved to je tusim normalne len treba vydrzat :)
Odpovedať
to tady popisují na DD často - nejdřív se to hezky rozjede - v první fázi shodíte 2-4 kg, pak se to klidně i na 2 týdny zastaví. Je to trochu deprimující, ale chce to hlavně vydržet. I když už vám to přijde nekonečné, dodržujte pravidla a ono se to zase rozběhne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) Tak hlasim sa po dvoch dnoch.Bola som v praci po vyse mesiaci a nieco.Myslela som,ze to bude daleko horsie :-S Pracujem v restauracii a odolat nasim jedlam sa niekedy naozaj da len tazko :-x No uplne krasne to slo.Vsetci si vsimli,ze som akosi pochudla,aj napriek tomu,ze som bola priputana na lozku a bez pohybu :-D No a ked som kolegom kucharom oznamila aku dietu drzim,tak mi vysli v ustrety a navarili masko na vode so zeleninkou.Dnes som sa postavila na vahu :-| Drzi sa stale rovnako ,no je pravda,ze som papala naozaj velke porcie zeleninky a byt dva dni 16hodin na nohach mi velmi k ulave nepomohli.I tak sa citim daleko lepsie ako pred DD.Dnes BD.Prisli mi ovseneotruby a cokoladova aroma.Je vynikajuca v jogurte.Trosku sa mi aspon obmenila chut.Idem skusit nieco ukuchtit a pak hodim foto.Drzkate sa,naozaj to ide x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smutné chcela som si spraviť tvarohovú tortičku a želatina ma okabátila :-( Keďže som ju robila prvý krát tak sa mi urobili v tvarohu hrče želatiny a tvaroh mäkký. Nevadí hádam sa to niekedy naučím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Nic si z toho nerob,ani ja ju neviem pouzivat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Do konca diéty sa to možno naučíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, krásny den prajem, u nas poriadne nasnežilo, takže nálada na bode mrazu, no dostala som za to poriadnu kopu komplimentov ako som schudla :))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tento chlebik som si ja dnes upiekla a veeelmi mi chutil...da aj prekrojit ako bageta a naplnit...ja som volila tuniaka a mozzarelu light,mnamka.Recept kopirujem : cerstve upeceny dukanuv chlebik :} 250gr tvarohu, 3 vajicka, 4 lzicky ovesnych otrub, 4 lzicky psenicnych otrub, pul balicku prasku do peciva, spetka soli a koreni jake kdo rad. Vsechny sypke suroviny smichat, pouze vajicka rozdelit na zloutky a bilky, bilky vyslehame nakonec vmichame. Ja mela testo malinko tuzsi protoze tady v Turecku je o hodne tuzsi tvaroh tudiz jsem mohla tvarovat, ale myslim ze bude vyborny i treba ze srnciho hrbetu. Priblizne v polovine peceni potrit vodou. Peceme pri cca 190 stupnich asi 40 minut.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
No a nieco na zajtra rano...pripomina mi to moravske kolace.Urcite bude bajecny k mliecku na rano.Jednu polku zhltla maminka ;-) Ja som pridala este do tvarohu skoricu a aj cele som to este poprasila skoricou :-) Recept: Cesto: 3vajicka(ja som dala 2cele a jeden bielok a zltok do plnky), 3PL otrub, 3PL nizkotuc tvarohu(nie hrudkovity ale ten jemny) 1PL sladidla(mne stacila polovica), 1čl pr.do peciva....vsetko zmiesat Plnka: 3PL tvarohu (ja som dala cely zbytok tvarohu z vanicky ), 1zltok, skorica,sladidlo...vsetko vymiesat Ked mate formicky na maffinky tak do nich trochu cesta a na vrch kopku plnky.....ja nemam tak som to dala na okruhu formu.... ..piect 25-30min...
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 super koláčik, ake otruby si použila? mylsiš že bude vadiť keď dam pšenične? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida a kolko sa ti podarilo schudnút
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini doma nemam vahu, no naposledy som sa pred týždnom vážila a mala som -5kg, tolko som aj mala v plane schudnuť, ale ešte pokračujem dalej, pretože som trochu podcenila cvičenie a mam ochabnuté brucho, a ešte chcem aj zo stehien dať dole, nejde mi o vahu, ide mi skor o centimetre :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida tak to gratulujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby., ja dneska začínam.. :) idem s odhodlaním a pevnou volou do toho., :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?