Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@atlantida ja to robim stale tak, ze to skladujem normalne von a vydrzi mi to tri dni, v lete asi budem davat do chladnicky aspon......v mrazaku to podla mna vydrzi dlho....nema sa to tam preco pokazit...v takom mraze :-D
Odpovedať
@daniela_7 ja som skrob este do nicoho nepouzila....co by sa s nim dalo?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake asi len namocit ako hrozienka, vlastne aj dalej ako hrozienka :-)
Odpovedať
@daniela_7 jaaaaaaaaj :-D ze na sladko sa to pouziva :-D som ja trupka, bo sladke moc nemusim :-D ale v poho, co uz, vyskusam niekedy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ja som si najprv spisala zoznam surovin, ktore si mam na dietu kupit a bol tam aj skrob, ale pozor, len kukuricny, teda Gustin (maizena). Nie zemiakovy Solamil. Je viacero receptov so skrobom na zahustovanie, napr.: http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-... http://www.dukanovadieta.com/products... urcite ich je aj viac. Moze 1 davka = 15g skrobu od 2. fazy
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 :) :) hej škrob som mala na mysli :-P @trupkake :) :) noo ja škrob použivam dosť často, hlavne do sladkeho :P to ja rada
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake jaj, aj tie recepty som ti dala sladke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake nie sladke, tak polievka http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@daniela_7 :-D :-D :-D ja mam skrob kupeny, az 2 balenia, len neviem co s tym, mozno raz urobim palacinky, ale asi naslano so sunkou a zeleninou :-D :-D
Odpovedať
@daniela_7 ta polievka vyzera fajn, skusim asik...no krabi chlebik sa vydaril asik, pekne narastol :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake daj foto!
Odpovedať
takto sa mi to kvazi podarilo :-P chlebik z krabich tyciniek :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@daniela_7 dala som :-D sranda takto fotit jedlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Vyzera uzasne, ako syrek. Fakt ti pekne nakysol. Taky by som urobila na velku noc :-) , odkial mas recept?
Odpovedať
@daniela_7 zo stranky dukanovadieta.com ;-)
Odpovedať
@daniela_7 želatina se může, je to skoro čistá bílkovina, dokonce po ní jdou kila pěkně dolů... ;-) Zkus si udělat tiramisu, tam je taky - to je mňamka....!
Odpovedať
@9ka zelatina v prasku alebo platky? ci to je jedno? alebo je nejaka specialna?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka želatina ale asi bez príchute že? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka no na tu vodu trosku zabudam :-| mala zacala vymyslat, ze chce spat len pol hodku za den tak nemam na seba cas. predtym spala doobeda 2hod. a poobede este hodinu ale teraz je to uz treti den a som na nervy s nej ;-) ale inak sa drzim, dnes som mala bez zeleninky a zajtra sa tesim, ze si urobim kuraci vyvar, mnam zo zeleninkou. lenze mi je nieco cudne :-. ja sa kazdy den rano odvazim a dnes rano som mala este viac ako som mala predtym ako som zacala. nedela a pondelok ta vaha klesala a potom bol utorok co som uz zacala pridavat zeleninku a ked som sa dnes odvazila tak som skoro odpadla :-( je pravda, ze som dostala menzes ale to by uz mohlo tak vyzerat den predtym a nie len dnes...uvidime zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ja som stratila po 6 dnoch 12cm z pásu,6 z bokov,6 zo stehien a 3 z rúk :))
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 ma raz zabiješ s tými dobrotami:) ja som si dnes urobila bielu čoku
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Tak to je úplne super. Gratulujem, že ti to tak dobre ide. Ja som zvedavá ako ja dopadnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 určite to pojde ja som tomu až tak neverila a naozaj to ide uvidíme ako to bude ked mi konečne skončia inak ma vobec nebolelo bruško ked mi začali až som bola v šoku vždy ma bolí a teraz nicht:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Takže samé pozitíva :-) Normálne sa neviem dočkať ako to bude pokračovať :-)
Odpovedať
@tesoro jeej gratulujem Ti :-))super ,že si vydržala ja tiež rozmýšľam nad touto dietou,ale stále niečo do toho príde oslavy atď..
Odpovedať
@ninimini a to ako možné?aj ja chcem.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ketrin711 ja neviem ide to :)) ale bicyklujem doma a začala som aj behat :)) tak to možno pomáha :))
Odpovedať
@trupkake to je jedno, hlavně bez příchuti. Dělá DrOetker (nic moc), Labeta nebo Natura: http://www.natura.cz/katalog-vyrobku/... @atlantida jasně - musíš si to osladit sladidlem. Nebo se s ní dá udělat vaječná tlačenka, kdo má rád slané...
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini jaj a kde je recept? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka No to si ma potesila, tak idem nakupit zelatinu! S tvarohom, mnam, ... ja som sa tak bala diety, este nikdy som nedrzala presnu dietu, len take vlastne obmedzenia v strave, ale toto ma normalne bavi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?