Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babenky. Od včera som na dukanovke :-) Pri 172 cm 85 kg :-( Dnes ráno 82,5 kg. Takto by to mohlo isť aj ďalej :-) Pred 8 rokmi som mala 54 kg. Hm to je rozdiel. Schudnúť chcem aspoň na 65 kg. Ako som začala kuracie prsia na prírodno som sa na to tešila lebo prsia mam rada včera sa mi tak zhnusili že ich nechcem tak skoro ani vidieť :-) Mliečne mi robí zle na žalúdok aj včera som mala neskutočne krče. Bola som taka vyhladovaná že som musela zjesť jednu kaiserku a už bolo dobre o nejakej 22 hod. som si dala polku šalatovej uhorky. Mäso moc nemusím, mliečne tiež som zvedavá ako to vydržím :-)
Odpovedať
@penelope111 Ahoj...ten ubytok bola len voda:):) a popravde..nechcem ta sklamat ale niesi na Dukanovej diete...hned prvy den zle :-. ......a ked masko nemusis a mliecne vyrobky ti robia zle tak si neviem predstavit co by si chcela papkat kedze DD je cela o masku a mliecnych vyrobkoch:):)::)
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora Viem že som to porušila tou kaiserkou a uhorkou :-) Ale už som to nevydržala :-) Aj to viem že je to všetko a mliečnych výrobkoch a mäsu. Budem musieť vydržať na mliečnom a skúsiť ryby. Jedine mäso čo mam rada sú kuracie prsia a tie po včerajšku nechcem tak skoro ani vidieť :-) Bravčové jedávam minimum a keďže sa teraz nemôže tak mi to vyhovuje. Aj to viem že je to len voda čo som schudla ale aj to poteší keď sa pozriem na váhu :-)
Odpovedať
@penelope111 ..no po jednom dni to nezvladas :-D ....tak asi by si si mala najst inu dietu lebo tato ma svoje pravidla ...a ubytok na vahe nieje vsetko....musis aj velmi vela pit a nie iba sa odvodnovat aby si videla ubytok na vahe:):):)
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora Dnes je to zatiaľ lepšie tak uvidíme :-) Včera som vypila jeden a pol litra vody a dva pollitrové bylinné čaje tak si myslím že je to v pohode a ešte k tomu mam MS tak si myslím že to aj tak dobre zvládam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 tak to si dobrá aj ja mám zožrala by som aj cukrovú repu
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Ďakujem za podporu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Aj mne sa vcera kuracie prsia sprotivili, tak som ich nejedla, dala som si ich dnes a uz dobre :-) Po nevolnosti ani stopy, treba si len zvyknut, vydrz a nejedz kajzerky!!! ;-) Skus si nieco upiect, receptov je vela, ja dnes chcem urobit nieco z tvarohu nasladko, zahustit, aroma a tak, ale asi bez cesta, lebo toho potom mozes zjest len trosku. Nakup si vsetko co mozes jest podla DD, napec si, aby si mala co jest. Ja hladna nie som.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ďakujem za rady :-) Aj by som, si upiekla ale nemám otruby dúfam, že už dnes budú :-) Dala som si včera do praženice (bez oleja) psyllium a to bol blivajz ale zjedla som :-) Dnes mi je už omnoho lepšie len ma bolí od včera hlava :-( Kuracie prsia budem asi jesť až keď budem môcť zeleninu hádam to bude lepšie :-) Ako chceš prosím ťa spraviť niečo s tvarohom bez cesta? Ja to mám ťažké lebo som chlebový a sladký typ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ajoooj :-) takže o kilecko menej :-) nooo ono je to ubytok tej vody... a co ja viem čoho ... neviem ... ono asi hlavne by sa malo pozerať fakt na centimetre ako na kilecka... ja napriklad vobec nejdem dole... prve dva tri dni to islo dole po pol kilach... a teraz nic... držim sa stale na tych istych 59,8 cca... ale nemôžem to vzdať :-) to si hovorim každy deň... kuracie maso je super... to zasyti ... :-) a aj chuti dobre... mne už ten cottage leze ušami von... dnes si spravim brokolicovu polievku nech mam na zajtra na obed aj niečo teple :-) a hlavne nech je už tam aj ta zmena... :D a piješ dostatok vody ???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, robili ste si už niekedy brokolicovu polievku s bielym jogurtom ??? ja by som chcela na obed už konečne niečo teple... a nie ten cottage do seba furt tlačiť :-) ja som videla recept, že rozružičkujem si brokolicu, dam ju variť... a keď je varena tak v ju zalejem bujonom, pomixujem a pridam biely jogurt... myslite si, že to bude dobre ???? ja už sa totiž bojim volačo si taketo uvariť...lebo ked som si robila tvarohove kolaciky alebo tie peciva tak mi to absolutne nechutilo.... musela som to vysmariť von... takže dalsie jedlo by som už nezvladla keby musim vyhodiť :(((( ale mam na tu polievku straaaasnu chuť :-) inak už som v druhej faze... 8 deň, a zatial oddolavam sladkemu aj nedietnemu ako sa len da :-) len ta vaha je stale na rovnaka... ]-(
Odpovedať
@martinka_martinka ja si robím polievku z mrazenej zeleniny, pridám brokolicu, štrťku bujónu, soľ, uvarím do mäkka, rozmixujem a dám tam jedno celé vajíčko a to tiež rozmixujem. Je to výborné a aj zasýti.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby máte nejaký úbytok aj v cm? A po akej dobe pôjde dole tuk a nie voda? Ešte jedna otázočka Aj cvičíte? Ja mam obmedzený pohyb zo zdravotných dôvodov :-(
Odpovedať
Ahojte kocky, chcem sa spytat moze sa jest smotana??? co ja viem, ze si spravim dresing s cesnakom ku kuraciemu masu?? v prvej faze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martulka1990 Smotana nie. Iba biely jogurt.
Odpovedať
@penelope111 a este prosim ta, zavinace, to sa moze? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martulka1990 Niekde som čítala, že áno, ale bez kapusty pokiaľ si v prvej fáze. Dúfam, že sa nemýlim a niekto ďalší tiež poradí :-)
Odpovedať
@martulka1990 áno
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Prave sa chystam si pripravit ten tvarohovy kolac, rozhodujem sa medzi http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-... tu je skrob, ale nie otruby a tu zelatina http://www.dukanovadieta.com/products... Neviem co je mensie zlo, zelatina alebo skrob =-)
Odpovedať
@martinka_martinka ja si robim kuraci vyvar ked mam chut na nieco polievkoidne :-p ...a co sa tyka tej broko polievky, s jogurtom neviem ako, ale asi keby som si ju robila ja, dala by som do nej nizkotucne mlieko a potom to rozmixovala, a vznikla by nejaka kremova polievka.... alebo skus si urobit spenatovy privarok a stratene vajce : ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 To vyzerá super asi si spravím zajtra aj ja :-) Až mi začali sliny tiecť :-D Myslím si že menšie zlo je tá želatina.
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Dobre, nie? :-) :-) :-) Mnam! Ja tiez nemusim nejak extra neochutene mliecne vyrobky, ale toto... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Presne nemôžem sa na ten obrázok ani pozrieť lebo kusnem do PC :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Otruby kúpené. Placka zo šunkou a syrom zjedená. Konečne som sa najedla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jezisi baby!!! No ked toto je dieta, tak to chcem drzat do konca zivota!!! :-D Prave som dokoncila http://www.dukanovadieta.com/products... trosku s malymi obmenami, ale to je nieco neskutocne! 8-) Boze, ved take som nejedla ani pred dietou, to niekde musi byt chyba! Neverim, ze toto mozem zjest... =-) =-) =-) =-) Je to lepsie ako termix z obchodu, ....Dala som tvaroh, sladidlo, jogurt, (trochu som presladila,tak som dala aj mlieko), zelatina (naozaj sa moze???). Rozdelila som na 2 casti, do jednej vanilkova aroma, do druhej kakao, dala som do silikonovej formy na muffiny a do chladnicky. Mam 2 rozne dezerty, jooj, tak sa tesim :-), len mi nepovedzte, ze nieco z toho sa nesmie!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Len dufam, ze mi to pekne stuhne, nechcela som davat vela zelatiny, lebo tou si nie som na 100% ista. V najhorsom to zjem lyzickou :-) Ak sa podari vyklopit, dam zajtra foto.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dufam že sa vam darí ako mne,dnes som 17.ty deň v 2. faze, zatial bez prehreškov, teda ak nerátam že občas presiahnem o nejaky ten gram povolený škrob :// mám jednu otazočku, neviete, ako dlho vydrží pečivo v mrazničke bez toho aby sa skazilo? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida A to ratas iba ovsene otruby? Psenicne sa nezapocitavaju?
Odpovedať
Zdravim, prave si peciem chlebik z krabich tycieniek, ak sa podari pridam foto :-p a idem si upiect aj nejake to pecivo :-) btw. viete pouzivat goji?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Aha, ze skrob, nie otruby pises ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?