Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@tesoro ...ahoj ,,navstevujes este tuto stranku????...
Odpovedať
@tesoro ...ahoj ,,navstevujes este tuto stranku????...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) natrafila som na túto dietu a rada by som sa na ňu dala... :-) len by som sa chcela spýtať....ta prvá fáza útočná tam môžem jesť buď iba vajíčka alebo iba maso ? alebo to môžem kombinovať ?? a to maso ako zapekať alebo variť len na vode ? :-) poradte mi lebo chcem sa uistiť aby som na to nešla zle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drahe moje ako je to s tym skrobom?Som v II.faze a mam chut na puding.Kolko ho mozem? :-|
Odpovedať
@1_dudlik_1 Asi ti nikto neodpovedal, lebo nikto sa tu nedrzi nejakeho napisaneho jedalnicka. Nepoznam nikoho kto dokaze dlhodobo drzat napisanu dietu. Pozri si povolene potraviny, uvar maso, nakup otruby, tvarohy a jogurty a jedz.
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 vraj 15g denne to som niekde vyčítala:))
Odpovedať
Profilova fotka
@wedding_girl povolené potraviny možeš všetky v akomkolvek množstve takže kludne vajíčka aj s maskom ked ti to bude chutit:))
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Ked som zacinala,tak som mala nan obrovsku chut,no vtedy som sa docitala,ze kuk.skrob az od druhej fazy.A teraz ked uz mozem,tak neviem kolko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 tak to tu aspon niekto písal že 15g tak to hádam bude ok
Odpovedať
@wedding_girl ahoj,,tak sme asi dve,,,,,zacala som citata tuto diskusiu od zaciatku,,,a myslim, ze teraz nas tu az tak vela nie je, co sa na to chcu dat,,,,,,,,myslim, ze ked budeme dve pojde to lahsie:)...len citat a dozvediet sa o diete co najviac:)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 vitaj je ešte jedno diskusné forum na modrom koníku tam je nás dost tiež:))
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ajoj ... :-) tak kura normalne vo vode... dam do pekača vodu ... a kura osolim okorenim a eciem... ale tak sme to robili aj pred dietou lebo to kura dosť vela tuku pusti ... takže netreba tam olej :-) hej aj to kilecko potesi :-) a tebe sa ako dari ??? dnes už mas druhy den ... ako pokracuješ ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mokecajka nooo ja by som sa tiež potešila styrom kilom a navyse ked bola aj mamina milo prekvapena, ide o to aby to bolo vidno aj na postave nie len na vahe :-) ja zatial len to jedno kilecko ... ale tak držim to len tyzden ... vlastne ani nie...ale ja to nedržim až tak striktne ... co ma mrzi ... ale snad ked som obmadzila sladke slane dobroty a pecivo a chleba... a prilohy tak to pojde dole :-) zacala som tiež pravidelne cviciť takže uvidime ci sa niečo udeje :-) dnes si idem spraviť mrkvový salat s cottage a možno potom si dam este to skoricove mlieko :-) :-)
Odpovedať
@ninimini ...takze sa asi prestahujem..ci???..:).....potrebujem niekoho, kto chce zacat.....:)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 @wedding_girl heeej ide to lahsie ked vieš že niekto postupuje s tebou ... napriklad ja som nikdy nemala pevnu volu co sa tyka zdravej strany ... neoddolala som fajnovym dobrotam... ale jak soms i tu precitala tie nazory a videla som ako sa babam darilo tak som sa na to velmi namotala.... a teraz proste už 6 den a v pohode... je ravda že si dam sladke jogurty k vlockam na ranajky... ale su nizkotucne takže snad to až taky prehrešok nieje :-) ale proste ten pocit, že už to kilo islo dole... no už aj kilo a pol... je taky dobrý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 polovica pudingu je vraj okej.... mylsim že 2 lyžice škrobu denne sú tolerovane :)
Odpovedať
zdravim, ani neviem co povedat, dnes padol v praci kompliment na moju osobu, ze sa nejak zmensujem :-D ....dobre padne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka ahoj :) ja mam teda 2 den za sebou a v pohode to dodrziavam len musim si zajtra kupit nejake to masko pretoze doteraz som nemala doma kura a nechcelo sa mi ist do obchodiku tak som solo na mliecnej strave :-D a uz mi to masko chyba...zajtra uz zacinam so zeleninkou tak sa uz tesim :-) (zvlastne, nikdy som nemala v oblube zeleninu ale ked ju nemozem jest tak mi to chyba) :-) lenze som teraz vecer zhresila :-p chcela som si dat este teple mliecko so skoricou co tu vieceri ospevuju a siahla som v chladnicke po plnotucnom mlieku a ani som si to neuvedomila a zmiesala som to so skoricou. doma mame vsetky druhy mliek lebo nasa mala pije plnotucne, muzik polotucne a ja teraz to nizkotucne ...mala take mlieko so skoricou jest nebude a muzik tiez povedal ze ho nechce tak som ho nakoniec vypila :-| snad to moc neovplivni vysledok nasho snazenia :-| uvidime rano ked sa postavim na vahu ;-) zajtra sa ozvem co a ako :-)
Odpovedať
@juranka ahoj mas druhy den druhej fazy za sebou,,alebo druhy den od zaciatkUU:)
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka jaaaj ty mas taku kratsiu :-) nic si z toho nerob ja prvetri dni som tiež jedla len syry tvarohy a vajicka... :-) a mlieko samozrejme:-) ( inak ja preto tiež nezhadzujem tak rychlo ako ostatní lebo tiež pijem plnotučne, ale ine teraz doma nemame :( ) dnes som mala už aj ja zeleninu ale velmi som ju nevyuzila akurat na obed som si dala syr s pradajkami .... ale na veceru mam to mlieko so skoricou :-) to zasyti dosť :-) oki ozvi sa že ako ukazala vaha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 nie ja budem aj tu všade kde je podpora je to super:))
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 2 den prvej fazy, chcem schudnut len nejakych 4 kila a to je napisane, ze prva faza 2 dni a zajtra idem na 2 fazu, cize zeleninka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 aj ja som začínala 19 marca takže som skoro nová:)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja mam dnes 3. den a je mi dost nevolno, boli ma hlava, nemam energiu,... Da sa s tym nieco robit? Alebo mam pocitat s tym, ze to bude iba horsie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka nad skoricove mlieko nic nema....ja bezne papam sladkosti z tych receptov a po veceroch si sem tam dam arasidy ...vraj je to mozno trosku povolene:) asle terasz lezie chripka a vbec nemam chut jest...ale drzim palce nech ti idu kila dole :)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ahoj , ja som vobec take problemy nemala....skus si dat kavu,alebo red bull light...a aj na teba mozno lezie nejaka choroba :(
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka takze rano som mala presne o kilecko menej :-) lenze si myslim, ze to nieje ubytok tuku ale proste som malo jedla (oproti tomu co som papala predtym). takze pockame dalej ako to bude postupovat. dnes som rano jedla okorenenu mozarelu light s paradajkou, mnam :-D a na obed si budem robit kuracie masko so zeleninkou na spajgli. to bude tiez fajnotka :-) ty si papala co dnes?
Odpovedať
@daniela_7 papas dostatocne mnozstvo povolenych potravin? Nema sa hladovat a treba pit vela tekutin. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Mne bolo tiez podobne ako tebe :-S Ale hned dalsi a pak este ten nasledujuci den to preslo.Nepapala som ani vitaminy,bo mam polamane rebra a do lekarne to je daleko.No neboj,pokial si zdravotne o.k. tak to prejde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pijem 1l caju a 1,5-2l vody, ficin na redbulle a kave (mam nizky tlak) beriem multi - vitaminy, nehladujem, len raz som nejedla 6 hodin, lebo som nemala nic so sebou a v potravinach som nic na zahryznutie nenasla :-(, ale uz som si napiekla muffiny, takze supnem jeden do kabelky :-) A dala som si proteinovy napoj, mame doma, tak to som sa uz uplne dorazila, mne to straaasne nechuti... Tak verim, ze to prejde, lebo dnes to je uz lepsie. Chcela som zacat cvicit, aby ta prva a druha faza trvala co najkratsie, ale zatial sa na to necitim. Mozno ked pridam zeleninu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?