Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@nanny za 2 mesiace ale ja nie som poctiva vacsinou som mala bielkovinovo zeleninove dni v sobotu som jedla normalne jedno :-)
Odpovedať
@tinkylinky :)to nemyslis vazne,ved to je supeeer...a mozes mi napisat co priblizne si jedavala? ja dnes zacinam prvy den a bojim sa jest aj to co mozem
Odpovedať
@tinkylinky takto si to predstavujem aj u mňa, proste supeeeerrrr, za akú dobu si to dosiahla???
Odpovedať
Profilova fotka
@nanny ranajky: jogurt, tvaroh, ovsena kasa, tiramisu. desiata:jogurt obed:kuracie maso pecene v sacku alebo grilovane k tomu som si robila dresing z jogurtu horcice a korenia, tuniak alebo losos, alebo cottage cheese so sunkou tu som si kupovala v lidlii ta mi velmi chuti a samozrejme dukanov chlebik. olovrant: jogurt alebo tiramisu.vecera : pododne ako na obed. ja som musela prest do 3 fazy lebo mne brutalne chybali cestoviny, ryza.
Odpovedať
Profilova fotka
@asconka 2 meciace
Odpovedať
@tinkylinky to je slušný rozdíl!
Odpovedať
@pitynka minerálka myslím v pohodě, já piju i colu zero, redbull light atd... ty tvarůžky jsou taky v pohodě - jen ty ses ptala, jestli se můžou neomezeně - tak nevím kolik jsi schopna jich sníst v jednom dni.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, rada by som sa k vam pridala, je toho strasne moc informacii a ja nemam moc casu nato, aby som to cele prestudovala...poradte mi prosim, ak budete take zlate v 1. faze ako zacat, trebars, ci sa mozu jogurty alebo co jete vy..zhruba nejaky jedalnicek...co pijete, ci jete cestoviny, ci nejake pecivo a hlavne ako sa maju jest tie otruby, ci take suche alebo ako... budte take zlate a poradte aj mne trosku..
Odpovedať
nanyi ja nezačínam mám dole -9,5kg ;-)
Odpovedať
@skeblicka77 tady na té stránce to máš pohromadě, jsou tam i jídelníčky: http://www.dieta-protal.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka diky..ja som to ako tak precitala, ale nenasla som tam ziadne ovocie, to sa vobec nesmie jest ovocie? :-| :-|
Odpovedať
@cencula za aku dobu??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tinkylinky to je nááádhera ak dobre vyzeráš dúfam že aj ja budem taká
Odpovedať
Profilova fotka
@nanyy aj ja mám dnes prvýýý
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky cottage cheese aký a ten sa može len v druhej fáze
Odpovedať
nanyy ja to držím dlho, každá druhá by už mala viac kíl za sebou, ja nie som dobrý príklad, ale mala som aj dlhšiu pauzu hlavne cez vianoce potom mi skákali dve kilá hore dole, tak dlhšie mi trvalo kým som ich zhodila, potom som mala dlhšiu dobu stagnácie, ale stálo to zato, teraz ked aj preženiem, tak nepriberám, ja ju držím od 25.9.2011, ale zase toto stravovanie mi vyhovuje je aj forum-dieta.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Jej pozeram ze nas cim dalej tym viac pribuda...baby je to velmi zle ak jem vela zltok z vajec...lebo do vsetkeho co peciem varim treba vajicko...tak neviem ci to je veeeeeelmi zle ci len zle....poradte mi..inak to sa aj kola da pit...ja pijem denne 2 litre vody a pol litra mlieka plus 2 kavy...snad je to dost nie....je super vidiet vysledky na vas....to ma strasne povzbudzuje ...sice ked na vecer si robim dietne palacinky :) snad sa aj u mna prejavia zhodene kila ;-)
Odpovedať
@skeblicka77 ovoce až ve třetí - stabilizační fázi - 1 porce denně... :-| @mokecajka žloutky - pokud nemáš problém s cholesterolem - můžeš i víc než ty 4 týdně...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka aj ja si to myslím s minerálkou .. a tei tvarôžky, jedno balenie čo si kupujem má 100 g.. včera som zjedla 2 balíky, jedny ráno a jedny na večeru .. :D ale myslím si, že by to malo byť v pohode.. :) a keď piješ colu zero? - koľko zaa deň cca?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky ja si ju preto kupujem lebo voda mi už nejde krkom.. takže som rada, že sa môže :)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka to si ma potesila...ja mam cholesterol v poriadku:)
Odpovedať
@pitynka coly vypiju dost - je to první, co si dám k snídani... :-N za den tak litr...
Odpovedať
baby o akých tvarôžkoch sa rozprávate som z toho jelen, nemôžete dať foto? :-| vdaka :-)
Odpovedať
@cencula olomoucké tvarůžky - syrečky - ty smradlavé kolečka (nebo tyčky). Smrdí to jak když se odkope selka... :-D http://media.novinky.cz/333/203335-or...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka super, a coca colu light asi však?? ja som ju nepila ešte ..len sa divím, že pri diéte colu .. :) chcem sa ťa spýtať, sušené mlieko - je to povolená alebo tolerovaná potravina?
Odpovedať
@pitynka colu Zero.... :-) sušené je myslím tolerované, ale nevím kolik, jestli těch 20g.... =-)
Odpovedať
9ka díky
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tie otruby sa jedia ako? ja chcem zacat zajtra a citala som na jednej stranke aj recepty, alebo teda povolene potraviny a nespomynaju tam vobec tie otuby :(
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ahoooj, aj ja sa idem pokusiť s tym zajtra zacat.... tie recepty najdes na nete... das si do gogelu dukanova dieta a hned prva stranka co tam najdes tak tu ma taka baba... a ma tam perfektne recepty aj možný jedalnicek ... je tam vsetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja zacinam v nedelu, zatial si davam dokopy co si potrebujem kupit a planujem, co budem varit. Tiez mi nie je jasne ako @juranka, ako je to s tymi otrubami. Citala som, ze ich nemusim jest priamo, ale urobim si z nich pecivo. A kolko mozem zjest z toho peciva? Napr. do tohto receptu http://www.dukanovadieta.com/products... idu 2 PL ovsenych otrub, takze to mam ako na 1 den (kedze podla diety mam zjest 2 PL ovs. otrub denne). Alebo sa rataju aj psenicne otruby a mam to na 2 dni? Citala som, ze to mnozstvo otrub treba dodrziavat, tak nech v tom mam jasno ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?