Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pitynka ať se dívám jak se dívám, o nutele tam nemůžu najít ani zmínku... =-)
Odpovedať
Mám 5 deň 1 fázy a váha smerom nadol len 0,5kg :( Je to normálne???
Odpovedať
@asconka zkoušela sis průběh svého hubnutí spočítat na té dukanovské kalkulačce? http://www.dukandiet.co.uk/en/
Odpovedať
@asconka ahoj asconka, ja som drzala prvu fazu 7 dni a schudla som kilogram...kilogramy zhodene v prvej faze nie su tuk, skor odvodnenie organizmu, ak si schudla menej, t.z. tvoje telo nezadrziavalo moc vodu...aj ja som bola v depke, ale dnes mam desiaty den diety a su mi volne nohavice, ktore mi predtym boli tesnee. Rozhodla som sa preto, ze sa nebudem vazit az tak casto, skor budem pozorovat zmeny podla oblecenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka hodnoty jsou lepsi nez u dukanovi nutely z e-shopu na 100g pro porovnani nase dukanova b 8,46 5,5 c 13,52 52,8 t 19,5 34,5 kcal 1174 1966 Takto je to tam písané .. tak neviem :-)
Odpovedať
Ahojteee :))) tak ja začínam držať túto diétu zajtra :) mám 170cm, 67kg a cieľ je 58 :) Je tu niekto, kto tiež začína so mnou :)))?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka nakoniec osm ju nevarila, nemala som vela času skušať nove veci, uvarila som si klasicku zeleninovú :-P mimochodom, mrkva sa može, v polievke nevadi či? lebo som niekde čitala že mrkva nie je povolena :) ...
Odpovedať
caute caje, zajtra idem na tyzdnovu dovolenku do prahy, aj s dukanom, prave si peciem ovsene zemlicky, drzte palce nech tam moc nepriberiem :-p :-p :-p
Odpovedať
@atlantida mrkva je povolena len v obmedzenom mnozstve od druhej fazy...avsak neviem presne, kolko to cini, to obmedzene mnozstvo... :-|
Odpovedať
@atlantida přesně je v knize psáno: mrkev můžete, pokud ji nejíte při každém jídle. Takže občas se může... ;-) Já jsem teď dělala po dlouhé době tiramisu a na tukožroutskou se chystám zítra - to budu zas nafouklá jak balón... :-.
Odpovedať
@9ka tukozrutska polievka to je ta kapustova? Ako casto striedas dni druhej fazy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake dobre, ja som ju mala iba v polievke, tak dufam že sa nič nestalo :) :) inak ty sa ako držíš? :) @9ka :) dakujem za info :P joj ja som mala teraz menštruaciu, takže aj ja som mala nejake divne brucho a hlavne som mala strašnu chuť na sladke :D ale nejak som to vydržala, aj ked toto je moj ešte len 11ty den, ak dobre ratam .. :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlantida my sme rovnako, ja tiez 11. den dnes,....a ako sa drzim? noooo zajtra cestujem do prahy na tyzdnovu dovcu ...tak uvidime...ale po 10tich dnoch som na seba navliekla konecne moje oblubene rifle...teda DD funguje :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake aj mne su volnejšie, ja dufam že to podje len tak dalej.. neviem ani kolko važim, nevažila som sa pred dietov, ale viem asi približne, čiže podla toho si budem robiť 3.fazu, no idem sa riadiť oblečenim, dufam že to pojde dole, ench do leta som typ top do plaviek :D
Odpovedať
Dnes mám 2 deň II. fázy, I fázu som držala 5 dní, no do dnešného dňa úbytok len 1 kilo, ale snažím sa pokračovať ďalej snaď sa to rozbehne (nebudem sa často vážiť ;-) )
Odpovedať
@asconka ani ja sa nevazim, dnes mam 11. den od zaciatku DD, na zaciatku som vazila 72 kg, teraz neviem kolko mam, bojim sa postavit na vahu, ale citim sa lepsie po tych 11tich dnoch, hlavne oblecenie mi sedi lepsie a nohavice su volnejsie.....na zaklade toho usudzujem, ze DD funguje ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@trupkake ano, kapustová (u nás zelná), dni jsem střídala nejdřív 2/2, pak 3/3, teď 1/1, vyjde to nastejno... záleží jak ti to vyhovuje
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka môžem sa ťa spýtať, keď si dám olomoucké tvarôžky - môžem ich neobmedzene alebo nejak sú že koľko by sa mohlo? - lebo nič neobsahujú ako som pozerala... ďakujem.. inak je to zaujímavé, ale váha mi vyšla o 2 kg hore a to vážne všetko dodržiavam poctivo .. :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes som piekla perník a naozaj vám ho odporúčam, ktoré máte radi sladké... je to zatiaľ okrem tiramisu najsuper koláč z DD.. 1 tvaroh, 1 čl sódy, 9 pl otrúb, 1 čl kakaa, 1 pl sušeného mlieka, 2 pl sladidla, 1 čl škorice, 1 čl prášku do perníka, 1/2 čl kávy (ja som nedala), 1 žĺtok, 3 bielká. Tvaroh vymiešať so sódou, z bielkov urobiť sneh, ostatné zmiešame dokopy. Všetko zmiešame, dáme na 30 min odpočinúť do chladničky, potom pečieme pri 180°C/40 min. Naozaj je vynikajúci ..
Odpovedať
Profilova fotka
ešte tu je foto k tomu perníku ..
Odpovedať
@pitynka já myslím, že tvarůžky můžeš - já je tedy nejím, ale podle hodnot to vypadá dobře. Jedinou pastí by tam mohla být sůl - nevím jak moc jsou slané....
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka sú dosť slané, ale všade je plno receptov s tvarôžkami, tak si myslím, že sa môžu .. na obale je že max 5% soli .. teda dúfam že nič nepokazím.. a čo si myslíš o minerálke toma natura - ochutená .. ale je bez cukrov /sacharidov, tukov.. neobsahuje nič.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcela by som sa pridat len neviem či to zvládnem:))
Odpovedať
zvládneš ninimini prčo by si to nezvládla, ak máš rada jogurty, a mäśo tak si za vodou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka a kolko ma kcal? ta toma?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky na 100 ml má 1,8 kj = 0,4 kcal .. čiže na 2,5dcl = 1 kcal ... má bielkoviny, sach, cukry, tuky = 0g... toma natura grapefruit - pomelo..
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ja ked mam po krk cistej vody si kupujem citronovu. podla mna aspon tej vody viac vypijes nemalo by ti to uskodit
Odpovedať
Profilova fotka
-8kg :-)
Odpovedať
@cencula ahoj,tak uz sme dve,aj ja som zacala dnes,len sa bojim jest kolko chces a aj tak nepriberies,zda sa mi to divne,ale inak by to bolo super :D
Odpovedať
@tinkylinky wauuu,ty si dobraaa,to za aku dobu??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?