Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
huraaa - 1 kg :) este 3,2 kg do ciela.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ahooj chcem sa ťa opýtať, akú kávu piješ? ak teda.. lebo ja mám rada Caro - aj keď je bezkofeínová, ale neviem či ju môžem .. http://www.caro.cz/o-produkte .-- čo ty nato? a ozaj ten tofu syr môžem neobmedzene teda?
Odpovedať
@pitynka já piju obyč kávu (zrnkovou nebo instant), mám ráda meltu, ale připadá mi, že má dost sacharidů (podobně jako to Caro). A to tofu jsem našla toto: pokud nejsi vegetarián a jíš i maso, tak je tofu na seznamu tolerovaných potravin, což znamená ne víc než 20 g a ne víc než 2 tolerované potraviny denně. Za předpokladu, že váha klesá, pokud se hubnutí zastaví, vynechat tolerované potraviny.
Odpovedať
@pitynka Ahoj Caro kavu mozes jeden pohar denne:):) tofu neobmedzene:):....
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora díky moc :) aspoň viem .. a dnes som zjedla dva celé tofu preto sa pýtam ..
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka no tuším každý o tomto vie inak, lebo čo sú aj recepty ide tam dosť tofu ikeď je to len porcia na deň.. no uvidíme keď sa postavím na váhu a budem sa nervačiť.. tento týždeň som chcela ukončiť 2 fázu, ale takto mám pocit, že v nej zotrvám veľmi dlho ..
Odpovedať
ja sa tiez idem na to dat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka prosím ťa, povedz mi, kde robím chybu.. ráno sa odvážim a o pol kila naviac od včera.. nejem škrob, kakao, nič čo by som nemohla.. jediná chyba je že pijem max. 1 liter - keďže to do mňa moc nejde.. myslíš si že to tofu kvôli soli mi mohlo zadržať vodu v tele? poprípade ak máš radu poraď prosím lebo začínam byť zúfalá.. :-(
Odpovedať
@pitynka Co sa tyka toho pitia pri tejto diete musis pit ovela viac...tato dieta je velka zataz na oblicky a ked nepijes mozes si ich poskodit...skus si urobit caje,mineralku light napoje a zvys tekutiny a uvidis aj vaha pojde dole ale hlavne oblicky nebudu zatazene:)
Odpovedať
@pitynka to se může stát - mně stagnovala váha i měsíc... zkus víc těch tekutin - nemusí to být jen voda, já piju i čaj se sladidlem a citronem, colu zero...atd. Vypiju 2,5 - 3 litry. Pak zkus místo tofu klasiku - kuře, rybu, vejce... a kdyby už nic, tak jako poslední pokus - zakázané jídlo. Něco, na co máš fakt chuť, ale jen jedno (oběd nebo večeři). To tedy neradí Dukan - to je má osobní zkušenost ;-) - za pár dní se hubnutí zase rozjede. Tohle tedy nelze praktikovat častěji než 1x za měsíc...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ja vypijem vela vody ale ked som v praci doma mi nechuti, ale doma pijem vela cajou vacsinou zeleny ked dopijdem jeden uz si robim druhy. skus vypit aspon 1,5 litra, zase netreba tou vodou prehanat ja som robila na zaciatku diety chybu pila som jej az vela a vaha mi nesla dole.
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora ja sa posnažím piť viac tekutín určite... ešte sa ťa chcem opýtať, lebo som si kúpila jablkovú vlákninu, že čo si o tom myslíš,.. http://www.magister.sk/produkt/detail... - na 100 g to má 16,30 sacharidov, a tukov 2,51... ale na deň máš len 6 g sáčik.. zloženie - obalové časti pšeničných a pohánkových zŕn, jablčné oplodie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@9ka hej vyskúšam to .. len čím viac sa teším do 3 fázy tým je to horšie.. lebo to pol kilo hore ma štve, hlavne keď nejem nič čo by som nemohla... ja sa prinúťim piť, ale ani čaj ani voda mi nejdú dolu krkom.. vôbec necítim smäd, ale už som si prichystala fľašu s vodou, že každú hodinu aspoň dva deci.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky no keby vypijem aspoň ten liter a pol by bolo fajn, ale mne sa bežne stane že ani toho pol litra, a neviem sa donútiť.. ale prestáva sa mi to páčiť, takže budem musieť... prosím ťa ešte, hore čo som písala ncore som dala jeden link, vieš mi poradiť, či sa tá vláknina môže alebo nie? ďakujem
Odpovedať
@pitynka Pozrela som sa na ten vyrobok a moze byt fajn ale ja by som to asi nepouzivala...:):) ..ked potrebujes doplnit vlakninu koly problemom s vyprazdnovanim tak skus Psylium (tabletky alebo taky prasok) ..ja ho pouzivam casto....ale hlavne musis viac pit lebo inac ti ziadna vlaknina nepomoze:):)
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora a môžem vedieť aj tvoj názor, prečo by si to nebrala? ja som užívala psylium aj som veľa pila pritom, asi cca rok dozadu, ale nepomáhalo mi to .... a vraj táto jablčná vláknina je super, ja len musím vedieť, že sa smie pri diéte.
Odpovedať
Zdravim, skoncila som na strane 54 pri citani prispevkov k DD (rada by som to vsak docitala do konca), a rozhodla som sa registrovat sa tu, lebo je to tu celkom zive a aktivne :-) Dnes je streda, v pondelok som zacala s dietou. Drzte prsteky ;-) Idem citat starsie prispevky dalej :)
Odpovedať
Cibulovo-sunkovo-otrubove buchticky na 3 dni :-)
Odpovedať
@tesoro Ahoj, citam od zaciatku vsetky prispevky, teraz som sa dostala k tvojmu ohladom kavitacie, ja som absolvovala pred letom 2011 10x neinvazivnu liposukciu (brucho, stehna) a raz kavitaciu a bola som spokojna. 7 cm dole z obvodu stehna a 8 cm z obvodu pasa. Bolo to dost viditelne hlavne v bokoch a nad zadkom, ako je chrbat, vlastne tie speky, co zvyknu trcat z nohavic vzadu a na bokoch, brucho som nemala ani pred tym velke :) Odporucam, ak mate peniazky :-)
Odpovedať
@trupkake Ahoj pekne ti vysli zemlicky... :-) to si z kolkych lyzic otrub robila ze su take velke?:):)
Odpovedať
@pitynka Urcite sa moze..je na tebe aky pripravok pouzijes...ale ked malo pijes tak myslim ze nebude mat velky ucinok:)..vlaknina musi mat dostatok tekutin:)
Odpovedať
@ncora 2 lyzice psenicnych otrub a 4 lyzice ovsenych, budu na tri dni :-) a su bez soli, len trocha rasce, bazalky, tymianu, posypane cervenou mletou paprikou a malickymi kockami cibule... vnutri sunka na male kusky, 2 vajcia a 2 lyzice jogurtu... a este trocha prasku do peciva ;-)
Odpovedať
@trupkake Dakujem ....:):) ja len tak ze pekne vysoke ti vysli:):): som myslela ze viac otrub tam mas:):)
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora dnes som si dala záležať, zatiaľ som vypila už liter vody, a ešte mám polku dňa pred sebou, takže to nevdzám. už len zistiť ako dať dolu posledné kilečko aj pár dkg, lebo ani tukožrútska polievka mi nepomohla.. :-|
Odpovedať
Ahojte kocky hlasim sa po dlllllhej dobe s mojimi vysledkami! Dietku drzim od 1.1.2012 a sem tam aj porusim nestiredam dni zo zelninou ale ked mam chut tak si ju dam....ale samozrejme stale len bielkoviny som v druhej faze. Dolu slo presne 12 kil za dva mesiace, do ciela mi ostava nejakych 5 kileciek ide to uz teraz tazsie ale myslim, ze 12 kil za tak rychlu dobu nezvladne ziadna ina dieta. Takze drzim palce kazdej z vas, nech sa dari a uspesne chudnutie do plaviek!!!!!
Odpovedať
@trupkake Este som v robote, tak som sem nakukla. Uz som vsetko zjedla, co som mala a taraz ten obrazok zemliciek... Vyzeraju naozaj supeeer. Ja som bola na ultrazvukovej kavitacii a ani centimeter. Ta neinvazivna liposukcia bola radiofrekvencna alebo ultrazvukova?
Odpovedať
@lulian to bolo robene laserom :) ja dnes stvrty den prva faza, a konecne som po styroch dnoch bola na wc :-D happy happy :D
Odpovedať
prave som si urobila palacinky na zajtra po obede :-) bez cukru, so skoricou...ja vlastne vobec nepouzivam sladidlo a ani sol :-P
Odpovedať
@tatarida skus nejaky neinvazivny zostihlovaci zakrok...nieco, co rozbije tukove bunky ale nie je to nic chirugicke...mozno kavitacia...ale to by si potrebovala niekolko procedur...aspon 6 az 8 cisto na to brucho...malo by to stiahnut trocha...alebo nejake zabaly....alebo nejest chlieb...sa z neho robia faldy....no, ale netusim..... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa opýtať zas, ak viete čo je na tom pravdy, že kyslá kapusta sa môže aj mimo BZ dní? a tie uhorky bez cukru - tiež aj mimo BZ dní? a koľko na deň? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?