Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@aeneas a áno to je Gustin :)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka dnes som sa dozvedela, že budem asi 4 dni len na polievkach a ja už mám len cca kilo schudnúť a myslím si, že keď budem na polievkach tak to dám dole, čiže potom by som mohla ísť na tú 3 fázu. lebo v nemocnici mi neviem čo dajú jesť, asi zeleninové polievky.. neviem ako to bude teda lepšie.. ale ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka podla mna z nemocnicnej stravy schudnes aj viac ako kilo ;-) @dukaduka mozes bylinkove a zelene caje ovocny by si nemala ale nehadam sa. mne strasne chyba cierny cas som si minule dala leden so sladidlom a citronom to bolo husne som to radsej nepila
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky to je možné, zato sa pýtam teda či to ale nebude pre telo zlé ísť na 3 .. lenže od prvej začať by bolo kruté keď už nechcem moc chudnúť..
Odpovedať
Profilova fotka
Dukanovské "moravské koláče" 30g Gustin, 3 PL nízkotučné sušené mlieko, sladidlo,2 ČL sušené droždie, 1 vajíčko. Všetky suroviny zmiešame na hladkú hmotu a necháme pol hodinku vykysnúť.Medzi tým si urobíme tvarohovú náplň: 150g tvarohu,2PL goji,vanilková aroma,1ČL škorice,sladidlo.Všetko spolu zmiešame. Ked nám vyvysne cesto ukladáme lyžičkou na plech s papierom na pečenie.Mne vyšlo 6 koláčikov,na to som dala tvarohovú nápln a dala som piecť do vyhriatej rúry.
Odpovedať
Profilova fotka
len by ma zaujímalo to goji, koľko sa ho môže?
Odpovedať
@pitynka i ve 3. fázi můžeš ještě kilo shodit... záleží jak opulentní "hostiny" si budeš dopřávat... ;-)
Odpovedať
Kurátka prosím Vás vysvetlite mi ešte jednu vec: píše sa na DD, že 1,5- 2 PL OO denne. Keď upečiem napríklad tieto cibulové žemličky, kde ide tolkoto OO a k tomu aj PO to to kolko ich môžem zjesť. Práve ich dopekám a asi by som ich zhltla všetky naraz. Z tejto dávky mi ich vyšlo 6ks. Plánujem k tomu to acidko. Ďakujem za Vaše odpovede vopred. Potrebné suroviny 6 PL ovsených otrúb 3 PL pšeničných otrúb 2 vajcia 1 cottage nízkotučný 1 PL nízkotučného jogurtu 1/2 cibuľe, soľ, čierne korenie, sušený cesnak Cibuľu na jemno pokrájame a všetky suroviny ručne alebo mixérom spolu dôkladne vymiešame. Z pripraveného cesta ukladáme na papier do pečenia menšie placky. Veľkosť vyberáme podľa vlastnej voľby, malo by vyjsť cca 6 – 8 žemličiek. Žemličky pečieme v rúre 25 minút pri teplote 200°C. Po vyložení ukladáme na papierovú utierku, ktorá z nich zoberie vlhkosť. Žemličky najlepšie chutia s nízkotučným acidkom.
Odpovedať
@pitynka Preboha to čo je goji? Počujem to prvýkrát v živote mojom. Díky za odpoveď.
Odpovedať
@tinkylinky To fakt nemôžem? Najčastejšie si varím mätový /z čerstvej mäty/, potom ten hruškový a BIO čerešňový a čučoriedkový. No do kelu co teď??? Napíšte mi niektorá, že ich mooooožem!!!! Ďakujem!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
31 den: - 5 kg :))) uz len 5 kg :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja ju držím mala som 68 kg teraz mám zatial 66. Chcela by som mať 58 - 60kg, no ale poviem vám už 10 den som na 1 fáze tvár mam samú vyražku, točí sa mi v hlave, trasú sa mi ruky a v ústach mám nesmierne suchoty! už len čakám kedy odkvacnem! :-S Zistila som že táto dieta nie je pre mna. Asi sa vratim k tej čo som držala pred dovolenkami a schudla som rýchlejšie ako tuto pri tejto a nevyzerala som jak zhnité jablko!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@fatimagozner a akú si držala pred touto?
Odpovedať
Profilova fotka
inač pomáha aj 90 dňová dietá - no ja som si ju trošku pritvrdila! a potom som držala aj očisťujucu a to 10 dní len ovocie papáš okrem banánov a v kuse lietaš na záchod až ťa riťka bude bolieť !!!!! :-D no a potom som skúšala aj takú že na ranajky som si dala bebe dobre ránko a kakavko , na obed zeleninový šalatik so syrom alebo s mäskom a na večeru som zjedla celý ananás alebo hrozno - 2 mesiace som takto jedla a schudla som 6 kíl a potom nabiehaš na delenu stravu a udržiavaš si postavičku. si na facebooku? mohla by si si ma pridať a tam by si vydela ako vyzeram po tej diete!
Odpovedať
@fatimagozner Presne tieto stavy som mala prvé 2 dni - normálne som mala triašku celý deň - ruky nohy, hlava celý deň bolela /2 ibalginy v sebe a nič/ a pitie to isté. Ešte som synovi hovorila že mám stav, že sa bojím , že niekde odpadnem. Úplná slabosť tie 2 dni. Trvalo mi to presne 2 dni. Dnes končím 5 dňom a už je to ok. Od zajtra idem do 2 F. Cítim sa dobre, zatial mi nič nechýba - zatiaľ. Užívam komplex vitamínov a minerálov popri tom, k tomu tú chlorellu tak uvidíme ako bude ďalej. Prečo si až 10 dní na 1F? Na tvojom mieste už by som išla do druhej. Dopraj telu už aj prírodné vitamíny aj ked zatial v podobe zeleniny. Hmm??? Bohužial facebook ja nie. Upredňostňujem mailovú komunikáciu. S delenou starvou mám tiež skúsenosti - dobré skúsenosti. Toto ma oslovilo , tak aj ja skúšam. Zatial som spokojná a uvidíme čo bude dalej. Držím ti palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@fatimagozner v prvej faze nesmies byt viac ako 7 dni tak podla mna preto mas také stavy. Mne tiez 90 DD vyhovovala len teraz som chcela skusit nieco ine a vyhovuje mi to viac. Aj tak chcem drzat len do konca mesiaca. Lebo mi velmi chyba ovocie a ryza.
Odpovedať
@tinkylinky presne ovocie a ryža - ááách....
Odpovedať
Dievčatá, ktorá mi vie poradiť presne aký druh párkov sa môže jesť? Názov, obrázok to je jedno - mám chuť aj na párok s horčicou. díky za rady
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka chápem, a ďakujem za radu ..
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka našla som že párky by sa mali konzumovať až od 3tej fázy a aj to kuracie s vysokým podielom mäsa (90%)
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka http://www.bioletnany.cz/sortiment/se...
Odpovedať
Profilova fotka
a mimochodom to goji už som našla v knihe, môžu sa 2 pl na deň, je to sušené ovocie, teda jediné, ktoré sa môže už aj v 2 fáze DD.
Odpovedať
@pitynka si zlatá - ďakujem ti.
Odpovedať
@pitynka tak to vidím fakt prvýkrát. No doteraz ma to nezaujímalo to je pravda. Ale celý život sa učíme novým veciam, že? Vrelá vďaka!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka neni začo, ja som to raz dávno jedla ale na prázdno mi to moc nechutilo ale do koláču je to fajn... dá sa to kdekoľvek zohnať... :D
Odpovedať
čaute kočky, som tu nová mam 2 den 1 fazy. Zatial som v stave kedy mi všetko velmi chutí a musím sa krotiť, aby som všetko neziedla naraz. Preto sa chcem radu, kolko žemličiek môžem zjest za deň max? Kedže su tam aj vajička a dost otrub tak nemám odhad
Odpovedať
@pitynka ahoj, prosim ta naozaj sa uz moze v druhej faze susene ovocie??? napriklad aj marhule, slivky a podobne? alebo len to goji? dakujem velmi pekne :) a drzim palceky na operacii
Odpovedať
Profilova fotka
@rriana asi ťa sklamem ale len to goji sa môže, to je jediné .. a je moc zdravé :) vyskúšaj, ja som robila sušienky z nich a chutia fajn :)a ďakujem, už mám stresy.. ale žlčník protestuje :)
Odpovedať
Ahojte, tak ja drzim dietu uz 5 den ale vaha stale nic, nehybe sa len sem tam o par desatin ale inak nic.. vsetko dodrziavam peciem recepty ktore som nasla tu alebo na dukanovej stranke. neviem ci je to normalne, som v 1. faze teda uz ten 5. den ale vaha stale nic :-| mate s tym niektora skusenost?
Odpovedať
@bambulka_9 prvá fáza je o šokovaní tela a o tom, aby si ho dostala do ketózy :-) môžem Ti len poradiť to, čo som jedla ja, teda nevarila som si recepty, ale jedla som jednoduché jednozložkové veci z 1.F (napr. napiť sa iba cmaru, dať si len biely jogurt, len neochutený tvaroh, len rybu z mikrovlnky na vode, kávu bez sladidla a pod.) aj ich takto zješ menej, lebo takto "jednoducho" sa toho prepchať neprepcháš, keďže to oproti chutnučným receptom nie je žiadna veľká výhra (a radšej pôjdeš knihu čítať) a tiež sa správne naštartuješ na nový režim a zeleninu tiež potom oceníš oveľa viac :-) to je teda moja skúsenosť... jesť jednozložkové bielkovinové jedlá bez ubytočných prídavkov soli a (síce ale..) tolerovaných potravín ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?