Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte dievčatá, prosím Vás mohli by ste mi poradiť? Od pondelka idem tvrdo do toho s Vami, preto zháňam poživiny a asi mám smolu. V Kauflande som našla len pšeničné otruby a nie ovsené. Vie mi niekto poradiť, kde ich zoženiem? Ďakujem moc krát. A taktiež sa chcem spýtať na sladidlo, ktoré používate a tiež to vanilkové sladidlo. To vanilkové sladidlo som nejaké našla v Kaufláči, ale nie som si istá či je to to správne. A kakao by som kde zohnala? Bude niektorá taká zlatá a pomôže pri tomto začiatku? Rada by som si všetko základné poriadila a idem na to. Ďakujem moc krát.
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka mne vsetci vraveli, ze sa daju kupit v DM drogerii ale tam som ich nenasla nasla som ich az v bio obchode alebo obchod norbi update neviem ci je v tvojom meste. ja som pytala aj nizkotucne kakao ale nemali na varenie len na pripravu napoja.
Odpovedať
@tinkylinky ty si zlatá, ďakujem ti moc krát. Prosím kde nájdem ten tvoj receptík na duk.chlebík? Určite tu niekde koluje recept, ale nedarí sa mi ho nájsť. Ďakujem krásne za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
2 lyzicr psenicnych otrub, 4 lyzice ovsenych otrub, 2 vajicka alebo bielka ja davam jedno vajicko, 1/3 cajovej lyzicky prasku do peciva, sol. Pecies na 200 stupnoch celzia 30 minut potom ked dopecies ixxh vyberies a das na papierovy obrusok lebo su také vlhke. Ja si este pridavam cesnak a susene bylinky a ked mám nastruham este mozarellu alebo nejaky light syrcek.
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ja mám kakao z kauflandu, lebo oco mi tvrdil, je nizkotucne ale neviem, musis kuknut ked pridem domov. Ja som včera robila bebe susienky ale nevysli mi lebo som dala malo sladidla lebo nemam tabletove. A kolko chces schudnut?
Odpovedať
@tinkylinky Ďakujem ti za zlaté rady. Doteraz som držala v minulosti len delenú stravu /tá je tiež super/, ale kedže teraz všade čítam aké je toto výnimočné, tak idem do toho. Rada by som cca 8kg. /170cm, 69kg - hrúza/ A sladidlo musí byť len tabletové? Práve som ,,odpálila,, si objednávku na Dukan shope a nebudem behať po meste ako blázon. Objednala čo bolo k dispozícií a kašlem na to.Príde mi to až domov a zbytok už dokúpim. Prosím ťa v čom ten chlebík pečieš? Ďakujem! A ešte otázočka. D.chlebík až v druhej fáze? - pochopila som, že sa môže aj v 1. nie? či?
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka Ovsene otruby skus v DM-ku alebo v Tescu. Asi myslis skor vanilkovu aromu prichut ako vanilkove sladidlo zvacsa dievcata pouzivaju sladidlo xylitol, alebo prirodne Stevia, ano existuje aj vanilkove sladidlo ja osobne poznam vanilkove (stick) palicky.Kakao ja kupujem klasicke v potravinach. V prvom rade musis byt pevne rozhodnuta, ze chces drzat tuto dietu ;-) ak ano tak si nakup potraviny ktore budes musiet mat stale v chladnicke ak budes mat hlad cize v prvom rade otruby a bielkovinove vyrobky s nizsim obsahu tuku ako 5% Prajem vela uspechov;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ano tento chlebik mozes od I.fazy. ja mam este robievam este taketo buchty chalani co so mnou byvaju tak ich volaju rezne;-) 1/2 tvarohu 125g. 4lyzice psenicnych 8lyzic ovsenych, , rasca 1/2lyzicky pras.do peciva k tomu 3zltka pridat a zo 6bielok urobit sneh zmiesat a pecieme 180stupnov 20minut.
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ďakujem ti moc krásne, vyskúšam ho spraviť aj ja aj s tým karamelovým pudingom miesto škrobu..ja som skúšala robiť salko - kondenzované mlieko a veľmi mi chutilo, ako originál :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vyskúšajte, je naozaj perfektná táto roláda :D Snehová roláda 3 bielka, sladidlo, 1 tvaroh, 1 jogurt 125 g, 3 pl želatíny, arómu. Bielka so sladidlom vyšľaháme na sneh, rozotrieme na plech vyložený papierom a pečieme asi 20x30cm. Pečieme pri 180°C/15min. Rozpustíme želatínu v ½ pohári vrelej vody a necháme vychladnúť. V druhej nádobe vymiešame tvaroh s jogurtom, arómou a 2 PL sladidla, prilejeme trochu vychladenú želatinu a spolu vymiešame na hladkú masu. Tú potom vložíme do chladničky aby trochu stuhla. Upečený plát snehu dáme opatrne dole z papiera, kým je ešte horúci. Keď vychladne, natrieme ho pripravenou masou, zrolujeme na roládu a dáme na 15 – 20 minút do chladničky.
Odpovedať
@ikaba Ďakujem ti krásne za rady. Jasné rozhodnutá som na 10000000000000000000%. Takto pred rokom som sa dala na delenú stravu + fitko. Dodržala som, potom prišli dovolenky, výlet do NY a všetko som porušila. Koza májová som ja. Takže idem do toho. Nakupujem, zhánam rady a od pondelka fičíííííííím!!! Princípu rozumiem, len zhánam rady a dané potraviny. Každá dobrá a som nesmierne za ne vďačná. V čom ten chlebík pečiete? a potom neviem aké dávky denne sú povolené? Vanilkové sladidlo dnes som ho držala v rukách v Kauflande. Aroma je aroma , ale toto že vanilkové sladidlo. Neviem, Nekupila som ho, lebo som si ,,štartovací balíček,, objednala cez Dukan shop. Tak čakám čo príde. Zbytok kúpim. Už sa teším, len zas mám aj nervy lebo sa chystáme s rodinou na týždeň na lyže a tam tá strava no neviem neviem, Ale to až 1.marcový týždeň. Dovtedy musí byť aspoň 1kg dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka a k tomu vanilkovému sladidlu :) je výborné ja som si ho z netu objednala a do zákuskov má vynikajúcu chuť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby ak nechcete používať škrob miesto toho skúste - vanilkové je vhodné do zákuskov, a biele na zahustenie polievok, omáčok .. majú ho v dm - je to bielkovinový prášok ...
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka sdom zabudla do toho chlebika ide este 75 g nizkotucneho jogurtu to su 3 lyzice
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám taku formu ako na dolky ale do rury, keby ze ju nemam asi by som piekla vo forme na maffiny. Mne vyjdu bubud dva alebo styri chlebiky vzdy to mám na 2 dni
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ja meriem 166 cm a na zaciatku som mala 68kg. Som rozmyslala nad delenou stravou lebo som chcela nieco so sebou robit ale potom som nasla toto forum precitala si vsetky prispevky, kupila dukanovu knihu, ovsene otruby a zacala :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby 5 den prva faza :) tesim sa do druhej :-) @pitynka pjosim ta maju aj inu prichut na neznasam vanielku a kolko tam toho davas ???
Odpovedať
Profilova fotka
@ywaywa ahoj, vieš sladidlo som videla iba obyčanjé alebo vanilkové .. ale teda ak nemáš rada príchuť vanilky kúp si obyčajné sladidlo, a nejakú arómu, v obchodoch napr. v Kauflande, tescu majú rumovú, punčovú, mandľovú, citrónovú ale ja keď chcem špeciálne nejakú ako tutti frutti, kokos, jahoda, karamel tak z netu .. ak chceš dám ti link skadiaľ si ja objednávam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka daj link trochu sa rozmaznam ked uz nemozem normalne sladkosti :-)
Odpovedať
@tinkylinky pokiaľ si spokojná a vidíš výsledky - niet čo riešiť. Tam ide skutočne len o pevnú vôľu si myslím osobne ja. Chcem sa ešte opýtať aké zahusťovadlo používate dievčatá? Prosím napíšte mi konkrétny názov. Ďakujem moc krát!!!!! Prajem všetkým prispievateľkám pekný deň !
Odpovedať
@ywaywa koľko by si chcela dať dole, keď už 5 deň si v 1.fáze? Predpokladám takých 10 a viac?
Odpovedať
Profilova fotka
@ywaywa http://www.peciem.sk/peciem/eshop/3-1... ... skús tuto pozrieť arómy
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ahoj ak sa pozrieš vyššie dala som sem zahusťovadlo, a aj obrázok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka dakujem velmi pekne ;-) @dukaduka ja chcem dat dole 10 kg :-) mozno aj viac alebo menej sa sa potrebujem dostat len do mier :-)
Odpovedať
@dukaduka ahoj, ja meriam a vážila som ako ty.. meriam 170 cm a v na začiatku januára som vážila 68 kg. teraz vážim 65 kg, ale nedržala som uuplne poctivo dukanku, beriem to však v pohode.. za necelý mesiac 3 kilá je myslím primeraná rýchlosť chudnutia. naučila som sa jesť veci z dukana ( na začiatku sa mi hnusili) ale teraz mi to už príde ako samozrejmosť a chutí mi to..a ked s niečim zhreším snažím sa iba doobeda a pak sa to neodzrkladluje na váhe. no od februára chcem isť na to už poctivejšie, bo myslím, že dalšie 3 kilá tak lahko nepôjdu :-) tak držím palce tebe aj sebe aj ostatným dukankám nech sa nám splnia sny a ciele a cítime sa skvele :-)
Odpovedať
@prezidentka ďakujem za podporu. Ešte pár vecí dokúpiť a snáď budem mať už všetko. A môžem sa vrhnúť na to. Zajtra mi príde ten môj ,,štartovací balíček,, z D.shopu, tak som zvedavá. Dúfam len, že do budúcna nebudem musieť objednávať cez net, ale postupne ponachádzam u nás aj v obchodoch. Len čo s tým cvičením - aj to by som mala opäť oprášiť, čo? Od manžela som dostala darček pernamentku do fitka, tak snáď ju aj začnem využívať. Nemám s kým chodiť i ked aj sama je dobré chodiť po skúsenosti, ale ked sú aspon dve baby tak sa navzájom ,,ťahajú,,. Niečo vymyslím. Len môj syn mi neverí, že nabehnem... 8-)
Odpovedať
@pitynka Aha a ja som bola v tom, že je to niečo vanilkové.... Ďakujem moc krát. A môže sa použiť aj nejaký ten škrob? ďakujem za odpoveď. Teraz sa pýtam na každú hovadinu dievčatá /prosím nehnevajte sa/, ale po pár dňoch budem aj ja hviezda a bude mi to jasné. Ďakujem Vám všetkým za porozumenie.
Odpovedať
@pitynka aha až teraz mi docvaklo - idem kúpiť - to je bielkovinový prášok. SUPER typ !!! Díííky moc.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak aj ja som sa do toho dnes pustila..chcem sa opytat mozem si dat aj obycajne horke kakao s nizkotucnym mliekom a umelym sladidlom? a co tak jedavate na obed v prvej faze? dakujem :)
Odpovedať
@tinkylinky A kolko mas teraz kg? kolko a za kolko si schudla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?