Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ankon jej dakujem tak to som velmi rada, už som sa bala že robim nieco zle :-)
Odpovedať
Ahojte baby, rada by som sa k Vam pridala precitala som uz cca 60 stran. Nasla som skvele typy na receptiky. Takze nieco o mne mam 22 rokov 183 cm-asi ma tu nikto neprekona :)))) zatial com som citala vacsinou 160 170 cm :D Dietku drzim dnes 11 den. Pociatocnu hmotnost neviem ale cca 71 kg. Dnes som mala 69kg. Chcela by som schudnut na 63kg. Pred dvoma rokmi som drzala 90 dnovku poctivo chudla som zo73 na 63 kg. Ale postupne ako som normalne jedla sa mi to vratilo za tie dva roky od skoncenia. Cvicim uz od minulej jari kazdy tyzden 2 krat. Cez vianoce som mala mesacnu prestavku. Minuly tyzden som bola 2 krat vo fitku. Planujem chodit 3 krat do tyzdne. Dnes som bola prvy krat tento tyzden. 5 minut kardio potom 4 cviky napr 15 brusakov 4 opakovania atd a nakoniec beziaci pas 20 minut. Moj jedalnicek na dnes pred fitkom cotage cheese po fitku biely jogurt nizkotucny plus otuby, obed kuracie masko dusene kedze mam dnes iba bielkoviny,olovrant puding, vecere asi bude tuniakovy salat :)mnaaaam Chcem sa spytat z kolko mlieka robite puding? A ci nejem toho vela? Jete az ked citite hlad alebo priebezne? Ps: velmi obdivujem Tesoro :) sorry za dlhy prispevok :(
Odpovedať
moja vecera tuniakovy salat: 2 vajcia na tvrdo, konzerva tuniaka, 3 kysle uhorky, nizkotucny jogurt, horcica, cibulka, 3 trojuholnicky syra megaaa mnaaaamka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Ahoj tak s tou vyskou mas asi pravdu, by si mohla darovat aspon 10 cm :-) ja taky krpec 150 cm. ja ked varim puding tak z 0,5 l. mlieka. myslim si ze vobec nejes vela ja jem vzdy ked mam hlad a to je aj 6 krat za den. treba radsej pomaly ale zdravo chudnut. ako striedas dni v druhej faze ? inak mna neskutocne tesoro inspirovala, vdaka jej prispevkom a uspechom som sa na to dala. takisto ju neskutocne obdivujem :-)
Odpovedať
@liliana0000000000000 jeeej ja ti rada darujem 10 cm aspon budem moct nosit topanky s vysokym opatkom... aaaach moj sen :D dnes skusala mama moju pevnu volu priniesla moje oblubene gastanove kocky ale odolala som :) ja striedam 2 dni zeleninove a 2 dni bielkovinove. Len mam taky problem v piatok bude velka oslava maminej 60-ky tak asi jeden vecer zhresim s tym ze to vytancujem. Problem je ze dnes zajtra bielkovinovy streda stvrtok zeleninovy a piatok by som mala tym padom iba bielkovinovy co nechcem. Takze dam asi bielkoviny az do stredy stvrtok zeleninu a piatok zeleninu. Nech si dam na oslave aspon maso so salatom nech na mna cudne nepozeraju. A zhresim s 2 kolacikmi tak sa to hadam velmi na vahe neodrazi :) Ty ako striedas dni? Co je najlepsie? Aj cvicis? Zajtra idem robit prvy krat pizzu skusala si uz podarila sa?
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 jasné, hneď ti dám vedieť ako som na tom, dúfam nebudem sklamaná zo seba :)
Odpovedať
Dobre ranko :) den 12: 68.0kg celkovo -3kg ranajky cottage cheese plus leerdamer Inak co ranajkovavate? Uz ma nebavi dokolo jogurt, cottage, prazenica... inak mam dobry recept 2 papriky vyberiete jadierka ci co to je :D umyjete zvnutra vysypete malou lyzickou vegety naplnite trojuholnikovym syrom a ma sa to piect na oleji ale kedze ten nemozme podusila som to na troske vody. Velmi chutne a super zasyti ;-)
Odpovedať
Táto fáza diéty je veľmi motivujúca, nakoľko vidíte ručičku váhy klesať smerom nadol veľmi rýchlo. Dĺžka prvej fázy závisí od hmotnosti, ktorej sa chcete zbaviť. Ak je to menej ako 5 kg, mala by trvať 2 dni, ak je to medzi 5 a 10 kg - 3 dni. Ak je váš úmysel schudnúť 20 kg - fáza trvá 5 dní a ak viac ako 20 kg - zotrvajte v nej aspoň 7 dní. Nikdy však neprekračujte 10 dní. Máte povolené jesť iba čisté bielkoviny: chudé teľacie alebo hovädzie mäso, chudú hydinu a ryby (zoznam povolených potravín môžete nájsť na úvodnej stránke). Mäso sa nesmie vyprážať, ale grilovať, variť na vode alebo piecť. Ak sa rozhodnete pre vajíčka, máte dve možnosti : ak jete iba vaječné bielka, môžete ich zjesť koľko len chcete, ale ak sa rozhodnete pre mix bielkov a žĺtkov, sú obmedzené na 4 týždenne. Veľmi dôležitý je pitný režim, treba piť aspoň 1 ½ l tekutín denne. Nezabudnite sa zásobiť aj potrebnými vitamínmi kvôli nedostatku vitamínov pri tejto diéte. Ja si napríklad kupujem výživový doplnok Bion 3, ktorý obsahuje kompletný rad vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a živých probiotických kultúr. Veľmi dôležité sú pri Dukanovej diéte ovsené otruby, ktoré zachytávajú tuky a cukry prostredníctvom beta-glukánovej molekuly. Ovsené otruby zasýtia a tak si ich dajte hlavne vtedy, keď vás prepadne veľký hlad. V tejto fáze treba dodržiavať iba jednu vec – všetko, čo je povolené môžete jesť bez obmedzenia. Ostatné potraviny radšej zabudnite, že existujú. Útočná fáza je pre vaše telo veľkým prekvapením, a tak sa bude musieť prispôsobiť novému spôsobu stravovania. Začať s novou diétou je najlepšie na začiatku víkendu, kedy nemáte toľko povinností ako cez pracovný týždeň. Určite pocítite pocit obmedzenia z toho, že nemôžete jesť všetky potraviny, na ktoré ste boli zvyknutí. Aby ste si uľahčili takýto spôsob frustrácie, snažte sa naplniť vašu chladničku čo najväčším množstvom povolených potravín. Pokúste sa nahradiť kvalitu – kvantitou, keďže môžete jesť bez obmedzenia. Hlavne sa nedajte odradiť a pokračujte 2.fázou, ktorá je oveľa príjemnejšia, lebo budeme môcť ku bielkovinám jesť aj zeleninu. Veľa šťasia ! Více zde: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
http://www.dukanovadieta.com/a4-fazy-...
Odpovedať
takze pizza v trube, dufam ze bude skvela mam na nu chut jak šlak :-D cesto vyzeralo nadejne po 10 minutach pecenia potom som pridala zvysne ingrediencie a dala som piect na 10 minut veceru vidim na ham end egs este som ho pocas dietky nemala a ostali mi tri platky sunky :) a troska rajcinoveho pretlaku vy ste co dnes varili troska inspiracie by nezaskodila :-)
Odpovedať
moja pizza esthetikus nic moc ale chuti vyborne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
- 4,4 :-) ako vám to ide? : )
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes som nasla na zdravi http://www.zdravie.sk/sz/content/675-...
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj ja striedam tiez ako ty 2 dni bielkoviny a 2 dni zeleninove, ale baby pisali ze je ucinnejisie striedat 1 a 1. mne to tak vsak vobec nevyhovuje lebo ked si varim napr zeleninovu polievku tak ju nikdy nedojem :-) s tou oslavou si to prisposob, drzim palce aby si co najviac odola. myslim ze ked zjes nieco z nepovolenych potravin az tak sa to na vahe neodrazi :-) urcite vytancujes .-) ja cvicim 2 krat do tyzdna beh cca 50 az 60 min. a 4 krat do týzdna aerobic 60 min.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore pizza vyzera super, ja som este neskusala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som sa vážiť iba týždenne, ale som to nevydržala :-) dnes 11. deň váha 52,5 kg celkový úbytok 2,5 kg do cieľa 4,5 kg .-)
Odpovedať
@liliana0000000000000 ahoooj presne ako tebe aj mne vyhovuje dva a dva dni najma kvoli polievocke :) planujem si na oslave dat dva kolaciky a masko so zeleninkou tak dufam ze to vytancujem xixi
Odpovedať
@liliana0000000000000 wau tebe to ide super 2.5 kg dole sikulka. A uz mas malinko do ciela ja este 5 kg mozno aj viac ako sa bude darit. Dnes vecer skocim na hodku do fitka na pas zabehat si
Odpovedať
Profilova fotka
nádielka :) chleba z dukana nakrájame na kocky, v mise namočíme do mlieka s troma žĺtkami, a sneh z troch bielok, nasekané šampióny, pokrájané kuracie mäsko, špenát, muškátový oriešok, korenie. (miesto mäsa môže byť kur. pečienka), trocha cesnaku. Všetko zmiešať a piecť.
Odpovedať
Profilova fotka
a niečo pre maškrtné :DD salko: 1/2 l mlieka, 3 pl sušeného mlieka, 3 pl sladidla, 1/2 lyžičky sódy ( ja používam prášok do peč.), nalejeme na panvicu, najlepšie teflónovú, povaríme 20 min. na miernom ohni aby to nevykypelo :) ak to necháme variť dlhšie, skaramelizuje sa to .. (mám aj recept na krovky z tohto salka).
Odpovedať
Profilova fotka
Na tomto práve pracujem, pre baby, ktoré zbožňujú syr a tento si môžete dať koľko sa páči :) Syreček 2 kocky tvarohu, 1 pdp, 1 strúčik cesnaku, 1 čl bazalky, korenie. Tvaroh dáme do misky, vidličkou ho rozdrobíme, pridáme 1 čl pdp, necháme 24 hod stáť. Potom dáme tvaroh alebo syr na panvicu, pridáme cesnak, bazalku, miešame na malom ohni. Potom dáme do misky, necháme vychladnúť, a dáme do chladničky na cca 2 hodinky.
Odpovedať
Profilova fotka
napíšte mi kľudne ak chcete recepty :D
Odpovedať
ahojte byby takze 13 den vaha 67,7kg so ciela 4,7 kg... ranajocky cottage, obedik palacinky, olovrant predpoklaadam ze este ostane palacinka a vecera vobec netusim. Mate nejaky tip na veceru? pitynka super recepty liliana ako sa dari? pekny dnik :)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, to salko je eňo ňuňo, ale dala som do neho viac sušeného, polku som dala do mrazáku a druhú spapala.. skúste to, ale na panvici a dlhšie to varte aj 40 min.. :) dám vám ešte nejaké recepty teda :)
Odpovedať
Profilova fotka
sviečková bez smotanky :-), 2.3.4.f Použiť môžme sviečkovu, falošnu sviečkovu, alebo br. panenku. Masko umyjeme na rozhohriatom kvalitnom hrnci /titan,teflon/ osmažíme doružova, potom podlejeme trochou vody, pridáme biele, čierne korenie, bobkový list a očistnú celú mrkvičku,kúsok celeru a soľ. Keď masko zmakne, vyberieme ho a vývar s mrkvičkou a celerom zmixujeme ponorným mixerom do jemnej konzistencie.Korenie sme samozrejme vybrali. Ak potrebujeme zahustiť pridáme trochu vo vode zmiešaného kukuričného škrobu a privedieme do varu.. Po ochladení zjemníme nízkotučným jogurtíkom. Masko sme dusili vcelu, preto ho nakoniec naporcujeme a podávame s omáčkou.
Odpovedať
Profilova fotka
Aspik so šunkou a šampiónmi 100g kuracej šunky, 2 vajíčka a malá konzerva nakrájaných šampionov šampionov, 1vrecko želatíny. Do hrnca si dáme 1/2l vody do nej troch vegety a necháme chvílku povariť.Potom to necháme uplne vychladnúť,vysypeme do studeného želatinu a necháme ju asi 10 minút nabopnať.Medzi tým si najrájame šunku na tenké slížiky,vajíčka si nakrájame na kolieska a vyložíme nimi dno misky ,kam nalejeme aspik.Potom dáme zohrievať želatínovú zmes,nesmie nám vrieť,iba tak asi na 60 stupnov.Vysypeme tam šunku a šampiony.Zamiešame a vylejeme do misky s vajíčkami.Necháme to ztuhnúť asi 12 hodín v chladničke
Odpovedať
Profilova fotka
Tofu zákusok 2,3 125 g tofu, 50 ml mlieka, sladidlo, 1 PL oo, 1 pl kakaa, 1 pl sušeného mlieka, 1 bielok Tofu zmiešame s mliekom, pridáme všetko ostatné. Urobíme placičky alebo dáme do formy na muffinky a pečieme pri 210°C/10min.
Odpovedať
pitynka kam ty chodis na tie recepty wau ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka super receptíky, kde čerpáš inšpiráciu???
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj darí sa celkom dobre, ale vcera vecer si kolega vymyslel ze ideme na kebab tak som tam slintala, ale vydrzala som. dnes 12. den vaha rovnaka 52,5 kg. ide mi to pomaly dole ale co uz .....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?