Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pitynka ahoj, chcem 5 az 8 kg dat dolu. staci mi prva faza????
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 tak ak je to od 5 kg do 8 kg tvoja 1 fáza bude trvať 3 dni ... a potom musíš ísť do druhej fázy
Odpovedať
@pitynka a predpokladam striedat to....
Odpovedať
Profilova fotka
baby to rafaello nemá chybu .. ak by niekto chcel recept pošlem ho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 druhá fáza napr : 1 deň si dáš Raňajky: káva, čaj, tvaroh, koláčiky z ovsených otrúb Obed: údený losos, zeleninový šalát, jogurtový koláč Olovrant: tvaroh Večera: šunka, kuracie prsia na provensálskom korení, tvarohový koláč a druhý deň si dáš napr. : R: koláčik z oo, jogurt, káva O: dáš si rybu alebo kuracie prsia Olovrant: tvaroh Večera: údená makrela, jogurt.. ide len o to aby si mala jeden deň bielkoviny ( bez zeleniny), a druhy den bielkovinovo zeleninovy .. o tomto je celá druhá fáza a je na tebe či tieto dni budeš mať 1 deň b/ 1 deň bz, alebo 3 dni b/ 3 dni bz..
Odpovedať
@pitynka no jasne, dakujjem. pozrela som si recepty z prvej a druhej stranky.. len ma zaujima, ze ked je vsetko nizkotucne, ci je to dobre, lebo ten tuk sa nahradza sacharidmi.. dnes by som rada skocila kupit tie otruby. v kauflande to maju? alebo mam ist do DM drogerky?
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 to máš pravdu, že tuk sa nahrádza sacharidmi .. musíš hľadať také výrobky, aby ti vyhovovali .. mne celkom chutia .. ale do jogurtu si dávam sladidlo lebo inak biely jogurt nezjem a rajo má dobré nízkotučné jogurty alebo aj v kauflande tuším milblu nízkotučný .. no u nás v kauflande majú len pšeničné, ale v DM majú aj ovsené otruby, a ja som ich zohnala v bio obchode, tam ich nájdeš najskôr..
Odpovedať
baby a moze sa olivovy olej v zeleninovoproteinovej faze?
Odpovedať
zajtra idem na to s vami. dufam, ze vydrzim aspon mesiac. da sa niekedy aj pauza spravit? ze trebars ked je oslava, alebo len tak?
Odpovedať
@pitynka kde zhanas recepty na tie kolaciky napr?
Odpovedať
Ahojte baby, drzim Dukana od 2.1. a dala som dole 5 kileciek, ide to uzasne rychlo dole, az som prekvapena, v prvej faze som bola 5 dni a teraz mam druhu, este chcem dat dole 10 kil a budem spokojna, rada sa s vami podelim o recepty ktore uz mam vytypovane ako dobreee, lebo naozaj nie vsetky recepty co su na stranke su aj chutne a preco jest nieco co nechuti a jest to nasilu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som zacala konecne druhu faza, zeleninka je super. budem striedat 2 dni a 2 dni. moja vaha mi krasne klesla na 53 kg, do ciela 5 kg :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pingu1 ak chceš (ak som to spravne pochopila) držať len prvú fazu, tak to asi radsej nie. tu prvufazu maj fakt radsej kratsiu a chod do druhej. lebo v prvej faze to, co ubuda na vahe, su skoro vsetko iba telove tekutiny.. teda ak si planovala byt napr. 10 dni v prvej faze, zhodit 5 kg a skoncit, mohlo by sa ti to nevyplatit ;-) Dukan inak tuto dietu stanovil pre ludi s nadvahou viac ako 8 kg! pre mierne nadhmotnosti su lepsie napr. detox dni a podobne
Odpovedať
@pitynka Sup s ceceptom, vyzeraju dobre!!!!
Odpovedať
@liliana0000000000000 s akou vahou si zacala, kolko slo dole v prvej faze?
Odpovedať
Profilova fotka
@6lenka64 ahoj zacala som s vahou 55 kg a v 1. faze som bola 3 dni a zhodila som 2 kg. dufam ze to pojde i nadalej dole :-)
Odpovedať
@liliana0000000000000 Super, ja som vazila 73, prvu fazu som mala 5 dni a teraz mam 98,5 kg a moj ciel je mat pod 60 KG
Odpovedať
@liliana0000000000000 mat tvojich 55. jaaaaj ;-)
Odpovedať
@6lenka64 myslela si 68,5, nie ?
Odpovedať
@ankon nie, ja chcem prvu fazu tri dni a druhu tri dni. potom striedat asi 2 a dva dni
Odpovedať
@pingu1 ANO PREPAC 68,5
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 no tak pauzovat nie ale ked sa dostanes do 3 fazy mas narok na 2 jedla podla zelania :)
Odpovedať
Profilova fotka
Potrebné suroviny: 250 g nízkotučného tvarohu odtučnené sušené mlieko* 3 PL nízkotučného mlieka aróma (najlepšie kokosová) sladidlo (podľa chuti) 3 PL mlieka zmiešame s 3 PL lyžicami sušeného mlieka. Pridáme 2 – 3 tablety sladidla rozdrveného na prášok a všetko spolu dôkladne miešame, až vznikne poleva. Do tvarohu pridáme okolo 10 tabliet rozdrveného sladidla a 3 – 4 kvapky arómy. Na tanier vysypeme hrubšiu vrstvu sušeného mlieka a malou lyžičkou naňho ukladáme tvaroh, z ktorého tvarujeme malé guľky. Sušené mlieko podľa potreby dopĺňame. Hotové guľky odkladáme na čistý tanier, polievame polevou a odkladáme na cca hodinu do chladničky, aby stuhli. Po vytiahnutí z chladničky ich vyváľame v sušenom mlieku a ukladáme do papierových košíčkov. Ps: baby koľko sušeného mlieka v 2 fáze môžem zjesť za deň?
Odpovedať
@6lenka64 uz som sa zlakla, ven na fotke si uplne stihla ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte baby :) od zajtra sa pridávam ku vám :) už som si dnes kupila jogurty, tvaroh, sunku, syr a spravila som si aj toastovy chlebik z ovsenych otrúb :-) :-) dúfam že mi to pojde tak dobre ako naposledy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 :-) no nieje to mozno az tak vela ale pri vyske 150 cm je to dost a ked si predstavim ze v juli som sa vydavala a mala som 48 kg za 5 mesiacov som pribrala 7 kg :-) takze je urcite z coho zhadzovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@6lenka64 tak to inak super schudla za prvu fazu 5 kg, no klobuk dole. a ja sa vytesujem ze som dala dole 2kg :-) kolko krat denne jes? lebo ja aj 6-7 krat asi toho vela pojem preto mi to ide pomalsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka dnes som robila to rafaelo podla receptu co si sem pridala, este sa chladi tak zajtra ochutnam...uz teraz sa tesim..a dakujem za receptik :-)
Odpovedať
@liliana0000000000000 jaaaj, ja ze mas ale 165 cm. no to meni situaciu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 no ochutnaj ho zajtra .. ja som zjedla polovicu .. aj keď dúfam že sušené mlieko nie je obmedzené na deň :D mám všelijaké dobré receptíky :) .. pozajtra chcem skúsiť zapekaného tuniaka :) veľa receptov je na francúzskych stránkach :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?