Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@maja5659 fu neviem ktory jedalnicek myslis....ak tam nie je zelenina tak prva faza :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maja5659 ja jem kazdy den dukanov chlebik inac by som tie otruby nezjedla
Odpovedať
Profilova fotka
@sylvial ja mam to iste vaha sa zastavila tak som si povedala, ze sa budem vazit raz do tyzdna a nebudem sa tym stresovat, lebo fakt dodrziavam poctivo.
Odpovedať
@tinkylinky mne sa to tiež zastavilo po 2tyzdnoch, asi to tak ma byt :-) ale chudneme, ved to citime, nie? a ked sa nahradzaju tuky svalom, tak to ani nic ine byt nemoze (a proteiny a pohyb tie svaly urcite buduju) ;-)
Odpovedať
inak baby, Dukan ako jednu z pricin pozastavenia vahoveho ubytku oznacuje nedostatocny spanok. vraj treba spat ako nikdy - takze ziadne ponocovanie (aby si telo nebodaj nemyslelo ze sme v koncentraku ci na nutenych pracach a nechcelo nam tou stagnaciou iba zachranit zivot) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky.. tiež sa k vám pridávam ... som druhý deň v prvej fáze, moc sa mi páči táto diéta, aj koláčiky z ovsených otrúb sú výborné.. :-) baby a vedela by mi niektorá z vás povedať, ako je to s tým, že za deň môžem zkonzumovať 1 pl škrobu a 1pl kakaa a potom si už nemôžem dať otruby?? ešte síce mám ďaleko pred sebou 4 fázu, ale tam sa tiež musia konzumovať otruby?? - myslím tým ako dlho?? a inak strašne ma motivujete a dosahujete krásne výsledky.. držím palce! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam uspesne za sebou 1. den :-) a 0.5 kg dole. dnes 2. den váha 54,5 do ciela 6,5 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ahoj aj ja som 2. den v prvej faze takze sme zacali rovnako :-) kolko by si chcela zhodit? ako dlho zostavas v 1. faze? ja nie som moc skusena dukanka ale na nete som sa docitala ze skrob v 1. faze nieje dovoleny pretoze sa jedna o zlozeny cukor, a co tyka kakaa ja si ho pridavam do jogurtu inak by som biely nizkotucny asi nezjedla. a kazdy den zjem i otruby, tak dufam ze nerobim nic zle. drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 ahoj ja by som chcela zhodiť z 59 kg na 54 a chcela by som v nej byť 3 dni .. čiže zajtra posledný deň :) od včera mám dole 1 kg :-) .. kakao si dávam aj ja do jogurtu alebo do tvarohu, je o moc chutnejšie .. a díky moc za info .. ty budeš koľko v prvej fáze?
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 aha prepáč už vidím... že do cieľa máš ešte 6,5 kg .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ja takisto 3 dni :-) joj dufam ze vydrzim pre je najhorsie vecer, ale musim takuto vahu som este nikdy nemala za pol roka 7 kg pribrat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 viem presne o čom hovoríš, ja som veľa chodila do fitka, kým sa mi nezačali problémy zdravotné a musela som prestať.. a najhoršie je to v noci, keď človek myslí na jedlo .. ale už sa teším na zeleninku v 2 fáze :-) .. práve si robím jedálniček :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute baby...tak ako motiváciu pridávam seba :) držím ju 8 dní a mám dole 2 kilečká :) takže vám všetkým držím palce...fakt to funguje :)
Odpovedať
Profilova fotka
@betusa17 to je super :) dúfam aj mne sa bude tak dariť :D koľko chceš schudnúť?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) dnes zacinam 3. den vaha nezmenena 54,5 do ciela 6,5 kg...
Odpovedať
čaute baby..tak ja som dala za 5 dní 2,5 kila dole :-) prvu fazu som vynechala a som rovno v druhej faze a vôbec ju nejak nestriedam s prvou, možno ked sa vaha prestane hybať začnem tie dni striedať. no zatial to ide krásne každé rano dole. ale mám otázočku, čo jedávate ako také snack/ chrumanie na večer. poprosím nejaký typ okrem šunky v mikrovlnke?
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 dobré ránko som na tom podobne :))a bola som v lekárni a kúpila som si doplnok vlákninu a celkom dobre aj chutí : http://www.mojalekaren.sk/walmark-dig... .. už zajtra zeleninka :D
Odpovedať
Profilova fotka
@prezidentka ahoj, večer keď mám moc na niečo chuť, tak si dám buď mlieko so škoricou, alebo eggcheese ..
Odpovedať
Profilova fotka
huraaaaaaa konecne sa to pohlo :-) tesiiiim :-) @pitynka dobry napad s tou vlakninou mne pred tym pomahalo psyhlium aby som nebola hladna.
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka tu vlakninu skusim...ja ja sa uz neskutocne tesim na 2. fazu....ako budes striedat dni 1/1 abe 2/2 ci viac?
Odpovedať
ahojte kocky. chcem s tym zacat aj ja. len nerozumiem tej prvej a druhej faze. viete mi to priblizit? citala som na prvej strane, ze sa opakuju po sebe tri dni. to je prva faza?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky aj ja som ho užívala zo začiatku .. ale nešlo mi to dolu krkom.. a táto vláknina je super, a celkom dobre to chutí .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 skús ju .. sú o nej písané samé dobré veci ... ja budem striedať 1/1 mne to tak viac vyhovuje... :) už som si na zajtra nachystala kuracie prsia a k tomu zeleninku .. a chcem skúsiť rafaello - našla som receptík od prvej fázy je už :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 ahoj :) prvá fáza je čisto bielkovinová .. to znamená najprv musíš vedieť, koľko chceš schudnúť, a podľa toho budeš vedieť, koľko v nej máš zotrvať.. na stránkach nájdeš kopec receptov. za deň musíš zjesť 1 1/2 lyžice ovsených otrúb .. druhá fáza - striedaš bielkovinové dni z 1 fázy a bielkovinovo zeleninové dni.. a to striedaš buď 1/1, alebo 2/2 .. najlepšie je asi 1/1..
Odpovedať
@pitynka takze sa mozem trebars tocit tri dni vo faze 1? sem tam skocit do druhej a naopak?
Odpovedať
"Rozdělení dnů: 5B+5BZ Originální rozdělení dnů, kdy se střídají po pěti dnech konzumace pouze bílkovin s bílkovinami se zeleninou. Je náročnější. 1B+1BZ Tuto formu preferuje Dr. Dukan. Má podobné účinky jako pětidenní verze, ale zpravidla je pro lidi snadnější. 2B+5BZ Tato forma je určena pro straší lidi nebo pro ty, kteří nepotřebují tolik zhubnout. Hubnutí je v této fázi mnohem pomalejší. *B – bílkoviny Z - zelenina zdroj:http://www.fit-kul.cz
Odpovedať
a este nieco o kari koreni (ta kurkumu obsahuje): "Studie provedená na potkanech v Laboratory of Biodynamic Chemistry (Sendai, Japonsko) zjistila, že konzumace kurkuminu (součást různých druhů rostlin rodu kurkuma) ovlivňuje metabolismus tuků. Studie dospěla k závěru, že tělesná váha se výrazně snižuje při pravidelné konzumaci kurkuminu, což je pravděpodobně způsobeno změnami v metabolismu mastných kyselin." ;-) zdroj:http://www.fit-kul.cz
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 necháp to ako "skákanie" z jednej do druhej.. prvú fázu držíš podľa schudnutia.. koľko kg chceš schudnúť? a potom pôjdeš do druhej fázy, a jedálniček si zostav tak, aby si mala napr. jeden deň bielkovinový - môžeš využiť jedálniček z prvej fázy, a druhý deň máš tiež bielkovinový ale plus pridáš zeleninu .. je na tebe ako sa rozhodneš či 1/1, 3/3, 5/5 - je to na tebe ..
Odpovedať
Profilova fotka
@ankon hej správne .. :D tiež som to čítala, ale našla som už aj delenie 1/1, 2/2, 5/5.. na niektorých stránkach píšu inak :) ale ďakujem .. ja nemôžem kvôli chorobe ani kari korenie .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte otázočka, ako je to v druhej fáze so škrobom a kakaom?? prosím o radu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?