Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám 9 den a krizu:)som dnes po obchode hladala nejaky puding bez cukru, ze si spravim ale nenasla som tak som si kupila nejake zele co ma max 10 kcal takze dufam, ze mi to pomoze lebo chut na nieco sladke je neskutocnaaaaaaa
Odpovedať
Dobre ranko :) Prvy den za mnou, zatial sa to da zvladnut :) Sup do druheho :) Zelam Vam krasny dnik :)
Odpovedať
@tinkylinky Bezne pudingy su bez cukru, treba osladit sladidlom. Varime z 1PL a 125 ml mlieka na jeden den. Jahodovy, karamelovy, atd. len treba pozriet v zlozeni, aby bol kukuricny skrob.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian dakujem idem pozriet mam nejake pudingy co mam doma. ja nepouzivam ziadne sladilo neviem mne to chuti potom umelo
Odpovedať
Profilova fotka
no akurat som si vytlacila všetky 4fázy, už len ísť na nákupi a môže sa začať juhuuuu :-p
Odpovedať
@9ka @11danica11 @lulian dakujem babizne..idem sa inšpirovať...priatel to už drží týžden a dnes na váhe ukázalo o 2 kilá menej..tak ma motivoval že to musím dokázať aj ja :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, ja uz drzim Dukanovu dietu 9 dni a schudla som zatial 3 kg, bala som sa ze nebudem moct vydrzat bez sladkeho ale take maskrtky co sa daju "vyrobit" su fakt super! Citam, ze maju niektore krizu na sladke...to mavam aj ja, ale jednoznacne najlepsi recept ktory mi ju zazenie su palacinky, jednoduche na pripravu :))) 2 vajicka 3 lyzice kukuricneho skrobu 130 ml nizkotucneho mlieka moze sa dat aj denna davka otrub umele praskove sladidlo Vsetko zmiesat, cesto je tekute, nie take hustejsie ako byva na klasicke palacinky, ale nebojte sa, krasne sa prepecie, robim na teflonovej panvici, ktoru len navlhcim servitkou pokvapkanou olejom a peciem....su to cca 3-4 palacinky, velmi lahke, plnim si ich nizkotucnym jogurtom (jahodovym atd...)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja som si v nedeľu pripravila tuniakový slaný koláč, ale bolo to niečo strašné. Už nikdy viac.
Odpovedať
Profilova fotka
na dukan stranke pisu ze sa moze aj pecienka, plati to aj pre morcaciu???
Odpovedať
@sylvial tuniak je naj si mrsknúť do sparenej zeleniny :-) treba si kupiť špeci misku do mikrovlnky na varenie v pare, za 5-9 min. sa zelenina spari. potom šmrknúť tuniak a ham! :-) nezamenitelne
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes akosi nic nechutilo :-( a to proteinovo-zeleninovy den mam rada. som sa chcela spytat tie ktorej ste uz v druhej faze ako striadate dni 1 proteinovy a 1 proteinovo-zeleninovy alebo 2/2 alebo 4/4 :-)
Odpovedať
2/2
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ankon vyskúšam :-) aké druhy zeleniny dávaš? @tinkylinky 1/1
Odpovedať
@tinkylinky já jsem nejdřív střídala 2/2 a když se úbytek váhy zpomalil, tak jsem přešla na 3/3
Odpovedať
ahojte. baby, celkom sa mi to pozdava, ale vadi mi, ze vsetko tam je nizkotucne. ono tuk nahradzaju sacharidmi, tak neviem co je vacsie zlo... a este by ma zaujimalo, co sa stane ked prejdem na normalnu stravu
Odpovedať
no ono, v kazdej nadvahe (tukoch) sa viaze vsetok odpad sveta a to je tiez dost zle :-) cim rychlejsie het tym lepsie. umele sladidla (UMELE) Dukan odporuca preto, ze telo si cukor pyta stoj co stoj a umele sladidla (napr. ta zero cola) sa to telo a hlavne chutove bunky snazia okabatit - aby dalo na chvilu s dopytom po cukre pokoj. takze umele sladidlo a umela cukrova chut je v podstate len taky nastroj na obabranie, akoze na odvykacke od drogy zvanej cukor :-D postupne telo odnauci na skutocny cukor, kym zacne posluchat a spravne papkat :-) a co sa tyka striedanie cyklov, Dukan pre zeny s hormon.nerovnovahou odporuca kludne 2/2 ci 1/1. ide o to, ze pri bielkovinovych dnoch sa chudne a pri zelenin-bielkovinovych sa upevnuje prijem dolezitych zivin (bez ktorych byt nesmieme, nemozeme, a aj keby sme boli,nechudli by sme (lebo by sa telo dostalo do nepekneho stresu), takze okabatit sa to tiez neda) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak od dnes uz aj ja , mam z toho trosku zmiesane pocity, dufam ze mi to vydrzi, chcela by som schudnut tych 10 kg a ak by mi to dobre islo dala by som to na tych 12-13 kg. uz sa tesim :-) vazit sa kazdy den nebudem, lebo nemame doma vahu ;-) ,, zaciatocná vaha 81,5 :-|
Odpovedať
čaute baby, tak ja som začala od utorka, do dnešného dna som dala dole 2 kilá. ale poviem vám, neni to vôbec med lízať, tak som to trochu obmenila a vynechala som prvu fazu, pretože by som to psychicky nedala vôbec. Ale ide to riadne na psychiku, s priatelom po sebe vrčíme (tak ako za cely rok nikdy), a po dalšie nemam žiadnu energiu. pravidelne som športovala, boardujem, proste kondičku mám a dnes som šlapala 10 min do práce a fyzicky som nevládala, čo je dosť smutne :-( a už mi je zle zo všetkých tych jogurtov 8-(
Odpovedať
Ahojte , od zajtra sa pridávam aj ja s mamčou :) tak nám držte palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa drzim sice sa vaha ustalila ale nevadi. pre mna je najhorsie, ze musim varit priatelovi hranolceky,zemiacky,pizza atd ale zatial sa drzim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maja5659 ahoj, ja som zacala dnes, tak sme skoro rovnako, ja som si dala 4 bielkovinove dni, takze taham do utorka 1 fazu, uz aby bola druha faza lebo dnes som robila kapustovu polievku a ja si nemozem dat :-| a kolko sa chystas zhodit kg???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, dukanovu dietu som uz studovala ale este som nezacala. teraz ma to opät chytilo, takze by som sa k vam rada pridala. vsetkym drzim palce a blahozelam k dosiahnutym vysledkom...moc moc ma motivujete :-) moja váha teraz 55 kg moj vysnivany ciel 48 kg takze by som chcela dat dole 7 kg, moja vyska 150 cm. zajtra zacinam mam nakupene ovsenne otruby, activia nizkotucna, na obed losos na grile, vecera sunka 3 % tuku, syr nizkotucny.
Odpovedať
inak baby, ja som zistila, že hlavné je mať z toho radosť. na niektorých fórach je to celé o tom, čo sa smie a keď niekto kúpi viac % mliečny produkt, už ho dukanovské sektárky hrabú pod čiernu zem :-) baby, aj keď občas uhnete z už aj tak tvrdých pravidiel napr. tou light jogobelou alebo kvapkou oleja, fakt to prejdite s ľahkosťou - nič sa nestane, dieta sa nezastaví ani nič :-) kedysi som schudla tiež 1 kg týždenne a vtedy som si vyhodila z jedálnička len pečivo a sladké (ovocie orechy semienka zostali).. DD je úspešná preto, že má jasne stanovené pravidlá, ktoré sa ľahko dodržiavajú. no ak "omylom" porusíme niečo čo nie je v DD biblii, svet a chudnutie sa bude točiť ďalej! len toľko..
Odpovedať
Profilova fotka
No ja neviem, ja držím tiež Dukanovu diétu prvé dva týždne som schudla po kile a tretí týždeň vôbec nič. Normálne som z toho nervózna. I keď sa cítim váhovo lepšie, no reálna váha na váhe nepustí. Jem iba potraviny, ktoré umožňuje táto diéta a teraz nič. No je to hrozný pocit pre mňa. Pravdou ale je, že žiaľ necvičím. Baby, potrebujem ešte 3 kg a bude spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
@sylvial ahoj nezufaj ze momentalne ti vaha stoji, to tu pisali uz viacere zienky ze aj im sa to stalo treba zotrvat a urcite sa to pohne skor ci neskor. mozno sa ti prisposobuje metabolizmus a vtedy vie telo zadrziavat zasoby lebo sa pri diete citi akoby ohrozene, alebo zadrziavas vodu..... ja mam dnes 1. den a zacala som 60 minutovym rannym behom, citim sa super. skus pridat trosku pohyb ak mas moznost :-) napis potom ako pokracujes, drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 ďakujem za povzbudzujúce písmenká. Ja som dosť vytrvalá, takže nezúfam. Pokračujem ďalej, už som si nakúpila potraviny aj na ďalší týždeň. Žiaľ na pohyb mi nezostáva veľa času, pretože okrem práce mám ešte brigádu, takže pracujem od svitu do mrku, ale hádam ešte tie 3 kg pôjdu dolu. Aj tebe prajem veľa energie v tejto našej diéte.
Odpovedať
Profilova fotka
@sylvial dakujem, ja zatial iba 1. den tak uvidime ako vydrzim, lebo u mna je ta vydrz vzdy trosku problem. aj 90. dnovu dietu som vzdala po 14 dnoch :-(
Odpovedať
@tesoro toto je jedálniček z prvej či z druhej fázy ?? ďakujem
Odpovedať
@pojezdalova no ja potrebujem dobrých 10 kg a mamča tej stačí 5kg. dnes naša strava boli otruby, jogurt, jablko ... uvidím ako toto dobojujem :D
Odpovedať
Baby a neviete či sa môže jesť Dukanov chlebík aj v prvej fáze a prvý deň? Mne už velmi chýba
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?