Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cencula Ďakujem za usmernenie, ale ak sa dá , prosím, prosím - napíšte mi konkrétne odpovede :-N. na nete je toho toľko, že je to nekonečné čítanie!!! pekný deň. :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, od zajtra aj ja idem na dukanku aj s priatelom...teším sa na výsledky..kto začína tiež v tomto období?
Odpovedať
Profilova fotka
@sofi15 podla mna: 1. makrely,sardinky,tuniak ciste vo vlastnej stave bez omacky 2.nizkotucne jogurty urcite nie smotanove 3. kysle uhorky som nasla v povolenych potravinach 4.udenac som nasla v ukazkovych jedalnickoch tak asi ano 5.udene maso by sa nemalo moze sa len varene 6.syr som nasla ze sa moze extra light, podla mna parenica by sa tiez nemala 7.toto neviem :) 8.neviem nevyznam sa v slovenkych syroch ale podla mna ked si precitas zlozenie by si to tam mala najst sice na vzdy najdem len kolko gramov tukov to ma.
Odpovedať
Profilova fotka
@11danica11 no teraz bude pre mna tazke nejest kazdu prestavku aspon ovocie alebo tak ale dnesnu nocnu som zvladla bez prehreskou a s 2,5 litra vody :-)
Odpovedať
@sofi15 1.ako rybu si môžem dať aj zavináč, pečenáč,... také z Lídla v kyslom náleve ? - ano, ale bez zelí 2.jogurt - môže byť len Activia ,alebo aj smotanový ? Môže byť pochúťková smotana a kefír ? - smetanový ne - ten má moc tuku, ale jakýkoliv obyč bílý - kefír ano - smetana ne 3.kyslé uhorky ? / tu sú rôzne názory !!! - v nálevu bez cukru (dia) 1-2 ks/den, ale spíš až ve 2. fázi 4.údenáč ?/ tu sú rôzne názory !!! jakékoli ryby i tučné ano 5. Údené mäso - môže byť kuracie stehno ? - ano, bez kůže 6.Ktoré syry sú dobré ? / asi mi ťažko poradí predavačka s % tuku !!! / Ak smiem poprosiť názvy . / Môže to byť napr. aj parenica, korbáčiky - mám ich rada. - tvarůžky (syrečky),mozzarella, parenica má 18% tuku, takže ano jinak sýry nejez moc - jen to brzdí (alespoň mě :-| ) 7. ako si pripraviť dobrú omeletu ? - to moc nejím, ale zítra budu zkoušet palačinky, tak napíšu... ;-) 8. mliečne výrobky do 3,5 tuku - ktoré sú to ? mléko odtučněné, tvaroh odtučněný, jogurt bílý, kefír, acidko, cottage, lučina linie, To beru jen podle sebe - knihu nemám. Dietu držím od 17.10., dole mám 7.5 kg. Jsou tu i rychlejší úbytky, ale já už jsem předtím dietovala rok s počítáním kalorií...
Odpovedať
@tinkylinky udělej si něco, co můžeš "uzobávat" - třeba kuličky z mletého hovězího....
Odpovedať
Milé dievčatá 9ka, tinkylinky,.... ste zlaté :-) :-) :-) . Moc si to vážim . Ď. za pomoc v začiatkoch . :-) Chystám sa začať v pondelok. Ešte ma čaká oslava vo štvrtok a návšteva v nedeľu . Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
3den: ubytok 0,0kg idem kupovat novu vahu :-)
Odpovedať
@sofi 6. syr iba pierko, to je jediny dovoleny syr, ma iba 3% tuku. Kupis ho na priklad v terne, mozno aj v billi. @tinkylinky dobry napad s tou vahou :-D Inac baby, fakt pozivam na www.forum.dieta.protal.sk. Tam najdete naozaj vsetky informacie a admin vie uplneee vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky veru, len si kúp lebo to je fakt divné :-( @prezidentka ja som začala teraz 1.1. @johanka76 to fakt len Pierko? Ja mám light 17% Lerdamer a light 20% Ementál ]-( dnes som mala 1. deň II.fázy jedla som : ráno pár plátkov kuracej šunky, polku light mozarely, 2 reďkovky a kúsok kalerábu a acidko obed brokolicová polievka a do nej trošičku nastrúh. syru olovrant : dia čoko puding urobený s nízkot.mliekom + na ňom pribináčik /biely jogurt, tvaroh, kakao, sladidlo/ malú misku večera :hovädzie mäsko na hlíve zahustené toškou kuk.škrobu ale to len 2 pol.lyžičky a jednu lyžičku kyslej kapusty
Odpovedať
čafte babizne, tak moj očakávaný začiatok sa dnes nekoná. ochorela som a myslím, že začať v chorobe diétu nie je dobrý nápad. Tak od pondelka sa pridávam. @sofie15 tak začneme pekne spolu :-)
Odpovedať
@prezidentka - to sa teším :-) budeme sa navzájom povzbudzovať a ľahšie znášať hlad :-( . ale inak už sa teším. A len tak pre zaujímavosť - doma mi nik neverí .A už len preto to musím dokázať :-D pekný deň
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, od dnes som sa k vám pridala aj ja, dnes je môj prvý deň prvej fázy...a už som hladná :) len by som chcela vedieť či už s dukanovou diétou máte dlhodobé skúsenosti a či to fakt funguje?
Odpovedať
@betusa17 - držím palce. Ak to nieje tajné, poprosím podrobný rozpis jedálnička 1. deň - 1. fáza . budem to mať v pondelok aj s betusou17 ľahšie . Ď PS : hlad odohnať preč, preč !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sofi15 u nas doma je to to iste. moj priatel sa len smeje, ze dalsia dieta ktoru skoncim po tyzdni :-) dnes som videla na fb fotku baby ktora schudla za 10 tyzdnou 15 kg tak toto je moja motivacia.
Odpovedať
Profilova fotka
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphoto...
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky slušnééééé 8-) váhu máš? u nás mi dali mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11danica11 som citala,ze ked sa pije vela vody ten ubytok na vahe nie je taky ako ocakavas. tak lebo ja fakt vypijem aj 3 litre za den tak dnes len 1,5 litra ani o mililiter viac :-)
Odpovedať
hehe tinkylinky ....zrejme si videla fotku mojej kolegyne :) halinky :) ja keď vidím koľko schudla...tak bažím jak blázon... :) No a sofi 15 k tomu jedálničku: raňajky: hneď ako som sa zobudila som si dala kávičku a čaj, keď som prišla dom práce tak som si dala biely jogurt s otrubami a sladidlom. Obed: údený losos...potom som už o druhej bola hladná tak som si dala tvarok so sladidlom.... Večera: údená makrela....ale celú som nezvládla......je hrozne horká pre mňa :) a potom som si spravila tvarohové koláčiky....tak sem sa si dobnem keď mám chuť....:) fuuu....ale ledva čakám kedy budem mať zeleninu :)
Odpovedať
@betusa17 -- Ď. budem sa motivovať !!! ;-) A kde je recept na tvarohové koláčiky ? :-o Pekný večer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky pošlete mi niekto tu diétu na 14katka141@seznam.cz....ďakujem
Odpovedať
no tak recept je takýto: 500g nízkotučného tvarohu, 3 vajcia, sladidlo, 1 kopcová PL kukuričného škrobu. Všetko vymiešaš a dáš zapiecť do trúby. Ja som to dávala to muffinových košíčkov.....:) ale je to fakt chutné....môjho chlapa som musela odháňať aby mi to nezjedol :-)
Odpovedať
Zdravim Vas :-) o tejto diete citam uz dlhsiu dobu, ale kedze som to nechcela riskovat pocas sviatkov, tak som chvilku vyckala a zacinam 9.1. v pondelok :-) pravdupovediac uz sa neviem dockat, spravila som si aj taky priblizny jedalnicek, aby som mala doma vsetko pripravene, dnes este idem na nakup otrub, nejakeho umeleho sladidla a podobne, dufam, ze to v DM vsetko zozeniem :-) Vidim, ze od pondelka nas zacina dukanovat viac, tak verim, ze sa mozem pridat a budeme sa tu vzajomne podporovat :-) Asi pred 2 rokmi som vazila okolo 60-65kg,170cm, behom dvoch rokov som pribrala asi 20 kg, kedze dnes rucicka vahy ukazuje okolo tych 80-83kg, tak pevne verim, ze sa mi podari vratit sa na vahu, ktoru som mala dovtedy ...spolu to zvladneme :-)
Odpovedať
@betusa17 - Ď . za recept :-p . Aké používate sladidlo ?A kukuričný škrob - to je klasická maizena ako na krémeše ? Som v tejto diéte úplný nováčik a preto sa radšej pýtam na všetko . Pekný deň.
Odpovedať
tak dostala som ovsene otruby ale s klickami :-( dufam, ze to na zaciatok neprekaza, idem objednat z netu nejake, dufam, ze zatial postacia tie s klickami .... Inak viete mi poradit kde by som dostala sladidlo? tiez nieke na nete? alebo aj v obchode??? dakujem pekny dnik prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som nakoniec prehovorila aj maminku :) a spolu začíname od zajtra jej plán je minus dvadsať a môj minus desať :-) celá chladnička nakúpená , a dneska sme už aj testovali prvý velmi chutný chlebík :-) Držím Vám všetkým palce :)
Odpovedať
čaute baby, držím vám všetkým palce ;-) ;-) :-) ja som už tuúo dietu držala asi niekedy v oktobri a myslim ze za tri alebo štyri týždne som dala dole cca 6 kíl :-) :-) ale potom som to musela prerusit kvoli zdravotnym problemom, a aj ked som pomaly zacala jest všetko normalne tak som nepribrala 8-) :-) :-) ale teraz boli vianoce a sa mi to dáko vymklo spod kontroly, tak rozmyšlam že sa zas na to dám od pondelka :-) :-) a ako vám to ide? :-)
Odpovedať
..tato dieta je dobra blbost.. clovek je len hladny a ked zacne normalne jest aj tak priberie a ktovie ake tazkosti si este privodi. baby neblaznite, radsej jest pravidelne a menej, obmedzit sladkosti, nepapat vecer, trosku sa pohnut a vysledky budu tiez a bez depresívnych a hladných stavov :)..
Odpovedať
@riskovaewelin ..Prepac ale citala si co je to za dieta?...ked niekto dokaze byt hladny pri tejto diete tak by s nou mal okamzite skoncit pretoze nema ani predstavu o com je.......je to jedina dieta kde je hlavne pravidlo jest min 5x denne a dosyta .....takze najprv precitaj pravidla a potom komentuj... :-)
Odpovedať
riskovaewelin ved ked máš tento názor v pohode, ale na čo potom sem chodíš s takým názorom? Podla mna je toto stravovanie, ktoré nás učí aj jesť a postupne sa učíš jesť všetko, ked hovorím za seba, tak ti môžem povedať, že ako som na tomto stravovaní tak nemám ťažobu na žalúdku, nemám pocit na vracanie, ani pocit obžerstva, vyhovuje mi to. A ked sa bavíme o jojo efekte, tak ja ju držím od septembra, pomaličky mi to išlo dole a teraz cez sviatky som pribrala len 2kg, čo si myslím, že nie je vela, už som zažila jojo efekt, raz tolký za dva týždne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?