Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@kian nie psenicne otruby musis ovsene otruby a tie zavarane uhorky mozes len ako koreninu radsej celkom prec v prvej faze
Odpovedať
Nepodarilo sa mi zohnať ovsené a baby písali, že ide iba o pomer vlakniny.....tak som myslela, že v poho..... a necakala som "nechudnutie "...a tie uhorky sú minimalne.... ale ani gram schudnutia???? A to mám stále pocit hladu....strácam motivaciu.... škoda
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobré ránko prajem po víkende :) v sobotu ráno som sa odvázila a mala som o 4 kilá menej od pondelka ;-) velmi velmi som rada, dufam, ze to pojde takto lahko aj nadalej :) vcera som si robila aj chlebík a bol fakt velmi chutný :) presla som uz na 2. fazu, takze dneees bude aj rajčinka :-)
Odpovedať
anet25 gratulujem len tak dalej
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula dakujem :-)
Odpovedať
@tesoro ahoj,ďakujem za odpoveď takže jem všetko nizkotučne a olej nepouživam,zvyšila som davku tych otrub a už sa to trochu zlepšilo/myslim ta zapcha/.Dietovala som už viac krat,ale naposledy pred rokom.Inač mam vyšku170cm a vaha pred DDbola74,5-teraz mam19deň DD a vaha 69kg.Chcela by som schudnuť aspoň na 63-64kg keby sa dalo tak aj menej,moja vaha byvala 58-60kg ale pred 7rokmi som brala hormony/zdrav.problemy/ a za 4 mesice som pribrala 20kg a od vtedy je to na figu.Skušala som rozne diety aj som par kg zhodila ale vždy sa vratili,myslim že sa my po tej liežbe zmenil metabolizmus lebo dovtedy som som mohla zjesť čo som chcela a kolko my chutilo a nepriberala som a teraz mam pocit že priberam aj s vody.Dufam že vydržim s DD hlavne keď zachvilu budu Vianoce,to bude ťažka skuška.
Odpovedať
@kian nevzdavaj to zozen si tie ovsenne otruby a pojde to uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
@kian ja som mala teraz prvý tyzden len pšeničné otruby a schudla som od pondelka do soboty 4 kilá , takze neviem ze preco :-| .... aj cvicis?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mozem pridat? japo dvoch tehu potrebujem schudnut 20kg a natrafila som na tuto dietu .... uz som v druhej faze a zatial som schudla 3,5 kg ale uz mi to lezie na nervy, tuzim po chlebe s maslom :-D @kian nevzdavaj to, aj mne to ide pomaly, ale hlavne ze ide
Odpovedať
Profilova fotka
@skybaby keby sme sa vsetci vzdali tak by tu asi nikto z nas ani nebol :-| je to urcite tazke ale aj tak si myslim ze najlepšie je, ked sa vecer neje a popri diete sa aj cvici
Odpovedať
Profilova fotka
@anet25 no ja obcas cvicim na rotopede a chodim s dcerami vela po vonku, alepri dvoch malych detoch sa faktneda choodit do fitka ... ja sa nevzdavam, len obcas potrebujem podporu aby som vydrzala
Odpovedať
baby a chodíte na to forum - dieta, čo som dala tesoro?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cencula ano ja som tam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte napisete mi prosim niektora alebo poradite kde najdem jedalnicek na tuto dietu?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@skybaby kazdý potrebuje podporu moja ;-) uz len to ze sa prechadzas je pohyb :) ja sice chodim do fitka 3 krat do tyzdna do fitka ale zas ty mas malé deti a tam si to urcite vynahrádzas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncicatko19 http://www.dukanovadieta.com/
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin no u mna sa asi cosi zmenilo... zmenila som pracu a mam dost velke stresy a zo stresov priberam... pritom sa stravujem podla uja Dukana.. akoze slak aby to trafil :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, hlasim sa k Vám aj ja.Dnes mi volal z biosuto .... že už mi posielaju otruby, vo štvrtok ich mám na pošte. takže idem piecť kolačiky, je to už druhý balík ... mam syna hokejistu, ktorý spráska koláčiky z jedného plechu na večeru + mlieko.
Odpovedať
Profilova fotka
@moncicatko19 jednoducho chod na stranku dukanova dieta, tam je aj jedalniček. potom si pozri niektorú z chudnucich dievčat, str. 2,3,4 - sú tam aj recepty
Odpovedať
Profilova fotka
@julinka_dukanka @anet25 dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacena18 ahoj , ja som na tom podobne , mám výšku 175 cm, váha 86,0 kg po 2 deťoch..chcela by som dať dole15 kg, moja idealna vaha je 68 kg.,vek okolo 40- tky, teraz to ide ťažšie..... takže ideme do toho spoločne:))))))). ovsene otruby mi pridu vo štvrtok, objednala som si z netu za70 centov, m- balik.
Odpovedať
julinka_dukanka a z ktorej stránky si ich objednala? lebo ja som u nás najlacnejšie zohnala v cene 0,95centov a na internte sú aj po 1,35
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula , - je to biošujo, bola to posledná objdednávka po 0,70 €od nového roku idú na 1,0€
Odpovedať
Profilova fotka
páči sa mi to, začínam aj ja------ koľko dní si mala prvú fázu ?, gratulujem |-|
Odpovedať
ahojte, dievcence! toto forum a vase krasne vysledky ma motivovali, aby som sa k vam tiez pridala :-) potrebujem schudnut asi 20 kg, bude to fuska :-x moja zaciatocna vaha bola 84,8 kg, dnes uz je to po 1.dni 1. fazy 83,7 kg :-D takze -1,1 kg, povbudiveee :-D dnes dufam dobojujem 2. den 1. fazy..chcela by som tych dni dat aspon 5 :-)
Odpovedať
@julinka_dukanka Ahoj a vitaj medzi nami,ja mam dnes 21deň a dole6kg velmi sa tešim,dufam že to pojde aj takto ďalej lebo chcem dať dole ešte aspoň 5-6kg
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá kde nájdem tu vašu diétku :-) v auguste idem na svadbu a niečo by sa mi hodilo schudnúť
Odpovedať
dievčatá chcem sa pochváliť...dneska som piekla koláč Tropézienne a chutí fantasticky, plnka úplne ako krémeš :) ak budeme mať chuť na sladké,vrelo odporúčam :)
Odpovedať
simicka123 môžeš dať recept? bud sem alebo na forum, som zvedavá
Odpovedať
@zuzka_zuzicka http://www.dieta-protal.sk/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?