Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@anet25 no bude mi treba niekoho , kto chápe čo prežívam:D ja? ou veľa aspoň 20 kíl, neskoro som začala, tak mi treba teraz :( a ty ??
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 ja tak isto, pribrala som za 5 mesiacov 20 kil takze to musi ist dole :-| a kedy ides do 2. fázy?
Odpovedať
no ja tiez podobne natom, chora som bola a jak som prestala brat lieky pribrala som este aj z vody nechapem..a musim schudnut lebo sa na seba neviem ani pozerat... tak rozmyslam ze v nedelu by som uz rada , akurát na 7 deň a ty tiež nejak tak? a kedy sa vážiš??
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 presne takto som na tom ako ty :) ... no ja by som asi tiez vydrzala do nedele, teda v pondelok by sme si mohli dat 2. fazu, co ty na to? zajtra sa idem odvazit prvykrát :-) a co zvyknes papat? aj si pečieš?
Odpovedať
no tak nejak :)) tak držím palce na zajtra potm povedz ako si dopadla :) no nepiekla som ani raz a nejak extra i to zatiaľ nechýba...včera som si robila pizzu ale bola tak hnusná že som ju vyhodila do koša- asi som niečo pokazila tam :D
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 ani ja som si zatial nic nepiekla..jasnéééé v pondelok ale az, ked sa podari tak cez vikend tiez :) to bola vazne taka hnusna? vobec sa to nedalo jest? :-( ja som si ju tiez chcela spravit, odkial mas recept ?
Odpovedať
@anet25 ono tak podla mňa dosť zla bola ale fakt môže byt ze ja som niečo zle urobila.. a recept mam z dukanovadieta.com
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 ja si dnes urcite nieco spravim alebo popripadne zajtra :) inak aj cvicis popri diete?
Odpovedať
@anet25 chcela som sa to akurt opytat, lebo niekde tu v diskusii som citala ze sa neodporuca cvicit v prych dvoch fazach.. ale rada b ysom zacala, verim ze to pomoze pri chudnuti.. aj ja si asi nieco urobim lebo dnes som este nic nejedla a uz zomieram od hladu:D
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 ja cvicim 3 krat do tyzdna predplatila som si :) a to si akoze preco nejedla? Nechuti ti ? alebo preco?
Odpovedať
@anet25 neviem po pravde sa bojim aby som nepribrala a na druhej strasne som nevedela co by som si dala
Odpovedať
Profilova fotka
@simicka123 tak ked si das kuracie prsia alebo rybu alebo hydinovu sunku to nepokazis, nemozes robit to, ze nebudes vobec nic jest. idem ja domov z roboty, tak sa drz a piseme si najneskor v pondelok :) pa ;-) vsetkým prajem krásny víkendík :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anet25 ďakujem aj tebe :) tak som zvedavá čo povieš v pondelok ako ti dopadlo váženie :)
Odpovedať
@tesoro ďakujem za pochvallu,chcela by som sa ťa spytať či aj ty si mala problem zo zapchou?Ja už neviem čo s tym,už som si kupilla v lekarni mineralnu vodu Šaraticu že vraj to super pomaha a mne nič!
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin tak to ti blahozelam... ja mam tiez ciel 12 kil resp. podla dotazníka uja Dukana vraj staci necelych 10 kil, ale nejako to nejde... zmenila som stravu, dodrzujem to dost prisne, zacala som 3x do tyzdna chodit na body forming... a nic, asi niekde robim chybu... uz su to skoro dva tyzdne a mam dole len 1,5kila... :( este to nevzdavam, ale velmi mi to na chuti nepridava... :(
Odpovedať
@kacena18 otruby si davas? Nejaku activku???
Odpovedať
@lara320 to je naozaj zvlasne lebo pokial je tam taka nadvaha ze 12 kg, malo by to ist zo zaciatku rychlejsie...........Co si jedla za tie dva tyzdne????Skus rozpisat....
Odpovedať
tady je taky pár receptů: http://www.dukanova-dieta.cz/ ;-)
Odpovedať
práve som sa registrovala na stránke,počula som o tejto diete,poradí mi niekto ako mám začať?
Odpovedať
@tesoro ahoj,otruby jem každy deň buď v pečive alebo 1a pol lyž.v jogurte,pijem aj acidko.V bielkovinove dni jem napr.rano jogurt s otrubami potom acidko,na obed kuracie maso,zasa acidko a večer tvaroh so škoricou a sladidlom,a keď mam aj zeleninu tak si ju pridam k masu alebo šunke.Jem len povolene potraviny tak neviem v čom je problem,už som skušala aj take kombinacie ako kysla kapusta a zapiť acidkom čo by druhe baby mali stoho behačky a so mnou to ani nehlo tak už fakt neviem kde robim chybu.Ozaj pekavam si pečivo na slano aj sladko podla teba a su dobre,zobrala som ich ochutnať dvom kolegyniam a tiež im to chutilo,tak sa dali nahovoriť a začali tiež s dietou.
Odpovedať
Baby,je tu niektorá z vás, čo po prvých 4 dňoch neschudla ani gram. Neviem, kde robím chybu....
Odpovedať
@lara320 no ja som asi presne ako ty,chcem 12 ale tiez mi dukan povedal,ze necelych 10 je pre mna optimalne.mne to ale na zaciatku slo rychlo tie prve 4kg potom sa to stale drzalo tak ze raz -5 raz -4 kdesi cosi potom -6 a teraz uz konecne -7kg.Hlavne nezabudnut jest tie otruby vela ryb a kuracie prsicka, so zeleninou to tiez az tak neprehanat. Moja ja som dneska robila pre frajera ovocny kolac, boze ja by som mohla zjest cely plech-taky bol fantasticky,ale musim sa ovladat-este stale nemozem ovocie
Odpovedať
@kian no zda sa mi,ze nieco robis zle,lebo prve dni sa naozaj schudne nieco az sa clovek zarazi,ze je to aj vela.skus napisat co si tie styri dni jedla a pila
Odpovedať
po dnešnom vážení mám dole 0,20kg to síce nie je moc, ale váha 78,80kg už vyzerá lepšie, dúfam, že sa dobre darí aj vám, tak ako ste na tom?
Odpovedať
@kacena18 Dobre ranecko! Tak potom jedine vydrzat kym sa "nastartuje" tvoj organizmus. Tie otruby kludne zvys denne na 2-3 polievkove lyzice. Je to zvlastne.....vsetko nizkotucne, ziaden olej? Dietovala si uz aj predtym? To zvykne spomalovat metabolizmus....
Odpovedať
@cencula nebojj!!! Pomaly dalej zajdes. Horsie je -1 a potom si na nervy ze stojis aj tyzden hehe. 8-)
Odpovedať
@kian Presne ako tu bolo popisane daj jedalnicek za 4 dni a hlavne vyska, vaha a kolko mas cca nadvahu :-)
Odpovedať
Výška 160 / váha 61 ...a jedla som: nízktučné a iba biele jogurty, iba kuracie mäso a šunku, vajcia, pšeničné otruby, uhorky zavárané a koreniny.... pijem iba čaj bez cukru a kavu ....za posledné obdobie som pribrala 9 kg... UF...a teda nechápem.... mám z čoho chudnúť..... čo je zle???
Odpovedať
A ešte nizktucne mlieko a včera surim tyčinky a nejaký light soft cheese z Lidla- linessa ...
Odpovedať
tesoro máš pravdu, radšej po 0,30dkg týždenne a isto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?