Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@dudus16 no v 3. fáze som ešte zhodila niečo cca 0,6kg...v 3.fáze sa už nemusia striedať dni...v podstate stále môžeš bielkoviny, zeleninu, ďalej sú povolené 2 krajce celozrného chleba denne, 1 porcia ovocia denne (napr- jedno jablko, hruška....pri menšom ovocí - 2 ks, napr. kiwi, slivky), ďalej 2krát týždenne sa môže jedlo obsahujúce škrob - t.j. zemiaky, ryža, cestoviny, a 2krát sú povolené prehrešky -ALE musia byť oddelené min. 1 dňom - čiže ak zješ nejaký dezert v utorok, tak ďalší prehrešok môžeš až vo štvrtok.... A dôležité...každý týždeň musíš mať 1 deň čisto bielkovinový... snáď som pomohla...tu je ešte link, keby som na niečo zabudla...http://www.dukanovadieta.com/products/a3-faza-konsolidacna/
Odpovedať
@caitlin1 prosím ťa napíš mi tvoj jedálniček čo si jedla v druhej fáze...ja to nechápem...už tak dlho sa trápim...aj sa mi zdá, že som schudla, ale keď sa postavím na váhu, tak vidím, že som neschudla nič... :-( začínam mať z toho strašnú depku...ako dlho si bola ty v druhej fáze?
Odpovedať
Ahojte dukanky, ja som začala túto diétu pred 5 týždńami a už je dolu 11 kg. Hneď prvý týždeň išlo 4,5 kg. Aj som sa trochu zľakla, že to ide rýchlo. Ale potom to bolo 2,5 a teraz posledný týždeň už len 1 kg. Zatiaľ som spokojná
Odpovedať
janulka58 gratulujem, ale predpokldaám, že ideš bez prehreškov,tak klobúk dole,
Odpovedať
@sindy411 tiez si neschudla vobec nic? ja mam ten isty problem. Z akej vahy chudnes? ja si stale hovorim, ze to je tym, ze nemam nadvahu, ze preto mi to nejde dole, ale uz to tiez zacinam pocitovat ako frustrujuce. aj ked zase musim povedat, ze zapnem nohavice, ktore som pred tym nezapla ani nahodou...
Odpovedať
muska86 a sindy411 a z akej váhy idete? a akú máte výšku? ak nehrešíte, možno Vašemu telo stačí, že ste išli dole na objeme a váhu máte dobrú. Niekto má napr. výšku170 a má 75 kg a má to dobre a niekto s tými istmi mierami vyzerá, horšie. hlavu hore, hlavne že zapnete nohavice, u ktorých ste ani nedúfali
Odpovedať
kolko vajicok sa moze zjest za den v 3.faze? :-)
Odpovedať
ahojte.tiež som sa dopočula o tejto dietea rada by som sa pridala.už som skušala všetko možné a vždy som to pribrala naspät.držte mi palce.
Odpovedať
@cencula no ja idem z 59kg pri 165cm. Viem, ze kila nie su az tak dolezite ako objem, ale predsa len :-) bola by som rada, keby islo nieco aj z tej vahy
Odpovedať
@janulka58 Gratulujem,ide ti to naozaj dobre. Mas nejake triky,ktore by si nam spolubojovnickam mohla poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
@sindy411 no ja som bola v druhej fáze 42 dní - čiže dosť veľa - schudla som počas dokopy 4,5 kg (1. a 2.fáza)...čiže u mňa to šlo straaašne pomaly....ale v 3.fáze som ešte cca 0,6kg.... Jedálniček v 2.fáze: biely jogurt (poprípade biely jogurt a hrsť goji), actimel, ryba alebo kuracie prsia - poprípade kuracia polievka, cottage cheese, otrubový chlieb s nízkotučnou nátierkou a šunkou. Ak som mala zeleninový deň, tak som jedla aj zeleninové polievky - brokolicová, špenátová a pod, ďalej napr. som si robila zapekanú brokolicu so syrom, zapekané paradajky so syrom.V podstate keď som mala zeleninový deň, tak som všade pridala zeleninu. Snáď som aspoň trošku pomohla. Držím palce
Odpovedať
@muska86 ahoj. no mne to ide strašne, ale strašne pomaly...asi si na to moje telo ťažie zvyká...no bude to asi tým, že ja som už viackrát diétovala, takže preto sa toho tak pomaly zbavujem...ja som išla dole z 57,5 kg, čiže pri výške 160 cm je to dosť...aspoň pre mňa...bola som zvyknutá na 49-50 kg a tých 7 kíl naviac ma strašne ťažilo...chvalabohu sa mi to už pohlo, takže idem ďalej...začala som sa orientovať viac na ryby, šunku a hydinové mäso...a tiež vajíčka...skús to aj ty....zo začiatku som striedala 4 a 4 dni, teraz som to zmenila na 2 a 2 a začala som viac cvičiť...takže teraz som už rozhodnutá vydržať až kým nedosiahnem svoju vysnívanú váhu...za ten pocit spokojnosti :-) to predsa stojí či nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, baby ja uz 12 dni stojim na tej istej vahe raz -4kg raz -5kg uz ma to zacina vytacat. Na objeme sa to trolilinku zlepsilo, ale nie vela. A teda nieje to vobec vidiet. :-p
Odpovedať
janulka58 porad finty aj nám
Odpovedať
mně váha taky pár dní stála, dokonce i kilo přiskočilo, pomohlo mi na pár dní vynechat ty otrubové toastíky a místo nich jsem si dala psyllium. A šlo to zas dolů.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja si myslim, ze tato dieta je uplne fantasticka, ja uz som v tretej faze a za mesiac a asi dva tyzdne som zhodila 9 kil, takze uplna parada a co je na tom najlespie, nie som hladna a zacalo ma moc bavit varenie:-D...odporucam urcite !!!
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete mi poradit ako schudnut z brucha??? pred 4 rokmi som bola operovana a odvtedy nesmiem robit ziadne cviky na brucho.....ine partie ma netrapia, len ten moj bachor....vyzeram jak v 3 mesiaci..minimalne :-(
Odpovedať
lokalistin ja mám ten istý problém
Odpovedať
Som na DD skoro 4 týždne. Prvé 2 týždne mi zliezli 4 kg a od vtedy nič. A to som bez prehreškov. Neviem ako to pohnúť. A môžem užívať digellu /rum-kokos/? To mi dali v lekárni, keď som pýtala psyllium. Obsahuje psyllium, len či to je to, čo sa môže pri tejto diéte. Ďakujem.
Odpovedať
@nick272 ahoj, a koľko ešte chceš zhodiť? Podľa mňa hlavne vydrž a skús prípadne viac pohybu.. @tatarida a robíš nejaký šport? nemusíš podľa mňa zaťažovať priamo bruško ale keď sa budeš hýbať malo by to ísť rovnomerne teda aj s bruška, skús najmä cviky na chrbát a zadok, jedno s druhým by malo zísť trošku aj bruško
Odpovedať
@zabka88 potrebujem ešte zhodiť takých 13-15 kg. A o tej digelle nevieš niečo?
Odpovedať
...já si psyllium dávám, má méně sacharidů než otruby, tak to střídám
Odpovedať
@9ka a čo je to psylllium a digelle? som ešte len treti den v prvej faze takže sa mi šiknu rady.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 haha, korculujem kolko sa da, ale mam z toho akurat tak rit jak kamen :-D skusala som plavat ale vzdala som to kvoli alergii na chlor...no a este stepper ale z toho som mala pocit ze mi rit este viac narastla :-D
Odpovedať
@zuzanka73 triky nemám žiadne, len to striktne dodržiavam a pridala som 30 min. cvičenie ráno.
Odpovedať
@tatarida skús skôr niečo čím precvičíš celé telo, ja neviem beh, tanec? :-o @nick272 to je ešte dosť, v každom prípade vydrž, váha sa určite opäť pohne.. prípadne skús tu uviesť svoj klasický denný jedálniček či nerobíš chybu niekde.. pitný režim máš oki?
Odpovedať
@natty1103 to je vláknina - proti zácpě. zasytí a vyčistí střeva, ale není to jako projímadlo: http://www.drpopov.cz/produkty/vlakni...
Odpovedať
baby čo obedujete, už raz neviem čo by som jedla
Odpovedať
já jsem si dneska dělala karbanátky. Byly luxusní! A dají se jíst i studené (pokud je nesežeru najednou :-D ). Mleté libové hovězí - na 250g masa: 1 vejce, 2 trojúhelníčky nízkotuč. taveňáku, 1PL otrub, koření (soli jen málo - sýr je slaný dost). Udělám malé placičky a dám je na peč. papír na 15 min do rozpálené trouby na plný výkon, pak vypnu a nechám ještě 10 min dojít. Namáčím do bílého jogurtu. Stačí to na 2 porce.
Odpovedať
tak babenky. Po dvoch tyzdnoch mam dole 4,5kg,ludia v okoli si vsimli ze chudnem - huraaa. Zatial som spokojna,ani hlad necitim :-), len sa bojim,aby sa to nezastavilo. Ja stiredam 2-2 dni. Ake mate vy skusenosti? Ako je najlepsie striedat dni?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?