Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@beruska678 nemam pravidelné, vzdy mi meskali tak tyzden, ale teraz je to uz viac ako tyzden :-|
Odpovedať
@bajuskaa ja mám... 18 :-) :-)
Odpovedať
ou sama sebe som to poslala :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa tak tú plnku do palaciniek asi urobím len podľa toho, načo budem mať chuť, ale možno použijem čokoládový puding Zvýšil sa mi dnes, lebo som robila tieto lievance http://www.dukanovadieta.com/products... Odporúčam, sú fantastické
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa a stíhaš popri škole si ešte aj vyvárať?
Odpovedať
@beruska678 s tym pudingom by to mohlo byt fajné :-) ano ano, tie so robim velmi casto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa áno ďumbier a zázvor je to isté
Odpovedať
@beruska678 jasné, v pohode... pecivo a kolaciky si narobim na cely tyzden supnem do mraznicky a potom postupne vyberám :-) no a jedlo si spravim ked pridem domov a to mam aj tak na dva dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fííha, tak to si naozaj šikovná. ;-) Ja sa tiež snažím si narobiť dopredu do zásoby niektoré veci (robila som chlebík, mafinky a zajtra teda skúsim tie koláčiky - trochu viac ako je v tom recepte)
Odpovedať
@beruska678 :-) :-) :-) a tie mafinky su aké? este som ich nerobila ale chystam sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa Ja som robila tieto http://www.dukanovadieta.com/products... Dávala som tam kakao a robila som pol na pol (myslím ovsené aj pšeničné otruby). Ale asi som dala málo sladidla, takže sú menej sladké ako by som chcela. Odporúčam robiť v silikónovej forme. Ja som robila v normálnej s papierovými košíčkami (a teraz mám problém ich dávať dole :-D ) Mne to vyšlo na 6 kusov (takže si dávam 1 mafin na deň, ale väčšinou si to rozdelím lebo naraz nezvládam zjesť ten jeden)
Odpovedať
normálne ako čítam tie recepty, tak to mi nepripadá ako diéta, ale ako výkrmňa. Ja som na váhe nebola od nedele, ale včera mi trhali zub, takže 3 dni som riadne nejedla, tak som zvedavá ako sa to v nedelu odzrkadlí na váhe, dúfam, že aspon 1kg bude dole a vy žienky ako? ide to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Prosim o odpoved................. :-) Som nadsena vasimi radami. Dnes rano som zacala a som poriadne hladna. Zjedla som iba osladeny tvaroh . Chcela by som si upiect tie keksiky ktorych recept sem dala Beruska. Ale ako to je? Ked zjem keksiky z ovsenych otrub v mnozstve 1,5 lyzic, tak potom uz nemusim viac otrub jest v mlieku alebo tvarohu? A tyka sa to aj chleba? Je to 1,5 lyzic denne jedno v akej forme? :-|
Odpovedať
@carilina tak tak.. skús si uvariť kuriatko a zbašti to.. zasýti a prekonáš prvotné návaly hladu..
Odpovedať
@carilina áno, 1,5 lyžice v akejkoľvek forme, je jedno, či si dáš v chlebe, v tvarohu alebo koláčikoch, 1,5 lyžice nemôžeš prekročiť. A prečo si hladná? Nemala by si v tejto diéte hladovať. Daj si jogurt, acidko, ďalší tvaroh, šunku, čokoľvek z povolených potravín. Povolené potraviny môžeš jesť neobmedzene!!!! Pozor však na mliečne výrobky, ktoré sú limitované 1kg na deň, kvôli mliečnemu cukru, ktorý obsahujú. Ale však len mliečne výrobky, šunka, mäso sú neobmedzene. Keď cítiš hlad, šup šup do chladničky po niečo dobré :-)
Odpovedať
@moonsk ahoooj, tak ako bolo?chýbala si nám tuu! šikulka že si dala dole tri kilá a to pri všetkom tom gréckom pokušení :-D a ako svadba? píš a preháňaj... ja už mám tiež "po tom", super bolo všetko ..
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina áno, je to jedno v akej forme tie otruby dáš. Myslím, že najchutnejšie to je, ak si z toho niečo pripravíš. Poskúšaj a uvidíš, čo ti bude najviac vyhovovať. Rozdeľ si dávky na každý deň a ostatné šup do mrazničky (lebo sa rýchlo kazia) Držím palce.
Odpovedať
Dakujem vam, ste velmi zlate. Posielam vam jednu stranke nas ktorej najdete jednu knihu v nemcine kde je vela receptov ale zial iba pre tie z vas, ktore vedia nemecky. Ale budem sa snazit vam niektore z nich prelozit. :-) http://dukan-kochbuch.com/Dukan-Kochb... su to recepty ktore dali do nemeckeho fora nase nemecke spolutrpitelky.
Odpovedať
@beruska678 mhmm vyzeraju dobre :-) dala by som si :-) ja si ich spravim asi buduci tyzden... a ako sa ti dari? ja som sa vcera rano vazila a mala som 58,3kg a dnes rano 58,7kg :-| :-|
Odpovedať
@lulian ale kde by chodil od takej dobrej kuchárky!!! :-) až sa mi slinky zbiehajú, skúsim tú brokolicovú prvú, myslíš že to bude veľký prúser keď tam pridám aj cesnak? =-) milujem tú kombináciu...
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina vyzerá to super (tá kuchárka), len ja teda nemčinu leda tak základné frázy rozumiem. Ak sem niečo pridáš, bude to super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ahoj, no ja dnes po dňoch chudnutia prvý deň stojím. Ale akosi ma to až tak neprekvapuje, včera som mala 2. zeleninový deň a okrem toho, cítim, že sú mi nohavice voľnejšie. Takže to zatiaľ neriešim. Mimochodom mám teraz 59,6
Odpovedať
@beruska678 :-) :-) ja vidim na trickach, uz si mi nie take obtiahnute :-) :-) a kolko by si chcela mat? :-)
Odpovedať
idem robit to kura na paprike :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa okej, povieš ako sa vydarilo. No chcela by som mat tak 55 (ale už aj 56 bude celkom fajn) ;-)
Odpovedať
@beruska678 :-) :-) ja by som tiez na tych 55 chcela dat :-) no uz sa robí, som zvedavá :-D
Odpovedať
@beruska678 takze, uz idem jest :-D a je to fajné, ale pridala som tam este aj trochu cesnakoveho a huboveho korenia a chili :-) :-) mnam mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa s korením je to vždy lepšie ;-) skúsim asi aj ja zajtra
Odpovedať
@beruska678 :-) :-) a ty si teraz doma ci v robote ci ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ja som v podstate v škole (študujem na VŠ) ale veľa času trávim štúdiom doma
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?