Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
    Košice
 @cencula a ako dlho držíš dukana? sprvoti ide z teba len voda a keď dojde na tuk zvykne sa to zastaviť alebo spomaliť.. takže nezúfaj, keď si v druhej fáze, daj si deň dva čisto bielkoviny, alebo očistný deň a váha sa zas rozbehne smerom nadol..
6. okt 2011 o 15:16  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @asmk ja sa priznám že umelé sladidlo ignorujem, nechutí mi.. a colu zero pijem raz za čas, keď ma prepadne chuť na sladké.. i ked ja nedodržiavam striktného dukana tým že jem ovocie - tam je cukor takže ja si to ventilujem takto..
6. okt 2011 o 15:18  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
Registrovala sa 17. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @himym fu hehe tak ty si riadna modelka emoticon skusim to aj ja teda, ale musim si kupit take aby som nebola vyššia ako priateľ emoticon

@zuzulikkkk emoticon hej to mas pravdu, a dakujem za recept vyzera to dobre emoticon a ako sa ti darí? ide ti vaha dole? emoticon ja mam cele hrdlo opuchnute neda sa mi ani jest ani pit emoticon ale som mala taku velku chut na sladke ze som si dala tri cokoladove bonbony emoticon ja som taka ťapa, neviem sa zbaviť tých prehreškov emoticon
6. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa emoticon no neviem bud pondelok sa odvažim a dam ti vedieť ako som na tom : emoticon emoticon joj ani mi nehovor ja osm teraz na PN, chorá som tiež, doma som, takže ako sa poznam zajtra zase budem jesť piate cez deviate.. :( ... ale, musím sa priinutiť vydržať emoticon zvladneme to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. okt 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
Registrovala sa 4. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 @zabka88 takže mi to vypočítalo že pri mojej výške mám nadváhu 17 kg ... mala by som mať váhu okolo 53 kg. no to je teda super :(...mala by som mať pás 64 cm a mám o 10 viac takže to nieje až také zle...taktiež by som mala vypiť denne 2,3 l čistej vody...mala by som cvičiť 3-4 krát do týždňa..to neni až taký problém lebo 2x chodím na zumbu a asi začne den alebo dva do posilky...aby mi neochablo svalstvo takže dúfam že to dám.
6. okt 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon ja sa radsej ani nevazim teraz lebo by ma asi šlak trafil emoticon som si povedala, ze od zajtra idem bez prehreškov ale už ozaj emoticon lebo ta vaha sa mi fakt nepohne dole... tak držme si palcee emoticon emoticon emoticon
6. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 ja som si tiez pozrela tu kalkulacku a čo mi vyšlo emoticon hmotnost by som mala mat okolo 62kg, teraz mam 58kg emoticon obvod pasa by mal byt okolo 71 cm, mam 62 cm a ze mam asi 4kg podvahu emoticon emoticon haha vtipné
6. okt 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa emoticon emoticon emoticon ale joj, zase sem tam kusok čokolady neuškodí či ? :D ... inak ako dlho tuto dietu už držiš a kolko si dala kg dole? emoticon
6. okt 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon no neviem, podla všetkého hej emoticon a držím ju od 12.9. a dala som dole 4,5 kg emoticon a ty? emoticon
6. okt 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 baby a teraz ked mam mat svoje dni (ale uz mi meskaju asi tyzden emoticon ) mozem mat o nieco viac?
6. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa myslím si že áno lebo vtedy sa tuším udržiava viac vody v tele ako normálne
6. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa joj to sme začali skoro rovnako :D ja som začala 10teho, a dala som 4,kg emoticon super !!!!!
6. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @luciaskorec tak dufam ze to viac bude kvoli tomu emoticon dakujem emoticon

@zuzulikkkk emoticon tak sme celkom dobré, čo povieš emoticon emoticon to je inac sranda, este sme aj naraz choré emoticon a čo zajtra ideš papať? mne sa uz taaak nechce variť kazdy alebo kazdy druhy den emoticon
6. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa emoticon ano skvele sme, len tak dalej :D až kým nedáme na svoj ciel. Môj-49- 5O :D Inak teraz to bdue asi z toho počasia, veľa ludi je chorých, mám angínu alebo niečo tomu podobné, dnešný den som celý preležala v posteli, dufam že nepriberiem ked nemam pohyb :-P Inak ty sa ideš vydávať, alebo si už svadbu mala?lebo nejak stráccam prehlad, neviem či osm sa ťa už pýtala, lebo som tu už s viacerými písala tak niesom si ista emoticon
no tak zajtra, neviem vobec, mám kuracie mäsko v chladničke rozmrazené, len neviem čo z neho urobim :-P mám zajtra bielkovinový den, a tiež už neviem pomaly čo variť, moje recepty sa mi minaju, nemam ani fantaziu, čiže je to bieda :D a ty?
6. okt 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon emoticon 49-50kg? a kolko mas teraz? emoticon no ja tiez ako som prisla domov tak som len zalahla s teplotou a spala... no ja sa vydavat určite budem, ale kedy, to je este vo hviezdach emoticon do 25ky by som sa chcela emoticon emoticon a ty? ty si uz mala? emoticon mne uz ani to kuracie mäso poriadne nechutí emoticon ja si spravim asi daku tu polievku brokolicobu a budem to chlípať lebo sa mi nedá nič iné jesť emoticon . a budem iba lezat alebo sediet a nic emoticon a citat tu ako secky chudneme emoticon
6. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 teraz mam nejak 53 :D jááj emoticon nie ja som sa ešte nevydávala a dufam že tiež to bdude niekedy... tak sa len pytam, či som tu sama čo nechudne do svadobných šiat :D :D :D :D :D
vieš ako ja tužim po vyprážanom rezni? :D to si nevieš ani predstaviť... ano ano ani mne, no musime to nejak zvladnuť :-P potom vianoce pridu, to nech odomna nik nečaka že nebudem papať :-P potom po vianociach ak by nejake Kg pribudli tak sa na tuto dietu dam určite znovu, rpetože toto je skvela dieta, s inou dietou som nemala take dobre skusenosti.. ty ano? emoticon emoticon joj tak dobru chuť pootm emoticon emoticon potom mi daš recept ak sa ti vydarí emoticon
6. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk uááá ozaaaaj ty mas super váááhu emoticon aj ja chceem, ale este si počkám emoticon a aka si vysoka?
nie nie ani ja nechudnem do svadobnych siat, ja len tak pre radosť emoticon emoticon ja by som si tak riadne dala, vlastne ani neviem co teraz nemam na nic chut, ale inokedy mam strasnu chut na chleba s maslom a salamou emoticon
hej tie vianoce dokelu,no, ale budem sa snazit tak s mierou jesť emoticon podla mna je toto super dieta lebo co som ine drzala tak to som nikdy nezvladla viac ako dva dni lebo som bola velmi lačná emoticon ale s touto pohode emoticon jasne dam, dufam ze sa vydarí emoticon
6. okt 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa ale nie nemam, nieosm so sebou spokojna a mam výšku 16O, čiže ked osm mala vahu 57,5 bola som dodsť pri sebe emoticon emoticon podla mna na moju vyšku by bol ideal tych 5O emoticon emoticon ..
:-P joj u mna zabera zase že si prelistujem kucharku a pozriem an tie kolače, z toho ako keby som sa najedla :D ja viem je to chore, ale u mna t o zabera.. najhoršie je ked začnem piecť vtedy už neodolam, preto si radšej tie kolače len pozeram :D
ano ano ja osm skušala 9O dnovu, no pre mna bola hrozne naaročna ja osm vydržala len 4 dni... :D
6. okt 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon jaj tak, no tak ja s mojou vyskou by som bola spokojna s takou vahou emoticon dufam ze sa jej dočkám emoticon haha ja zase to ovoniam emoticon minule si kamoska fornetti kupila tak som ovonala a to akokeby som si dala emoticon mojej mamine je zas lepsia ta 90dnova, jej sa tato nepaci. co uz. ale od soboty ju ide aj kamoska drzat tak som rada ze budem mat spojenkynu aj v skole emoticon idem ja už spať lebo mi je dáko zle, tak sa tu teda vidime zajtra, pri tom našom liečení emoticon maj sa pekne papaa emoticon
6. okt 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa aku amš vyšku? emoticon
joj tak to potom hej, ale ja keby osm ovonala tak sa neovladnem :D :D jaj n to maš pravdu, každemu vyhovuje niečo ine, rpeto je tých iet tolko vela, stači si vybrať ale treba vyskušať viacej kým človek najde tu najlepšiu emoticon ja som tak s 3ma kamaratkami začala naraz, no ostala som len ja :/ :D :D dobre odbru noc prajem emoticon emoticon emoticon
6. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 zabka88 ja dukana držím od 21.10.2011 začala som s váhou 86,5kg a teraz mám 83,5kg no ja sa vážim každé ráno v nedelu, takhádam to už pôjde. striedam si 3 dni bielkoviny a 3 dni bielkovinovo - zeleninové a aký očistý den si mám dať? mám len piť? lebo to nezvládnem, ja by aj vydržala možno, ale ked som moc hladná a napijem sa a cítim, že mám moc prázdny žalúdok, tak každú kvapku cítim, ako ide do žalúdka, a strašne ma to bolí ked ide voda do žalúdka -no neviem to inakšie opísať a ty dukana držíš odkedy? A kolko sa ti podarilo schudnúť? emoticon
6. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Čadca
 @cencula ahoj tak ty si zacinala skoro na takej vahe ako ja emoticon ja som zacinala 4.8 na vahe 86 kg a teraz uz mam 73 kg emoticon))vcera som samozrejme po dlhsom case zhresila, ,,zozrala´´ som tycinky emoticon a dnes zase vinko emoticon ale tak vsak raz za cas ...inak dodoruźiavam uplne vsetko emoticoninak mozes si striedat 1 den bielkovinovy a 1 den bielko-zelen...ja uz teraz frcim takto...inak kukni este cesku strnaku dukanovej diety su tam podrobnejsie potraviny aj ine recepty emoticon))
7. okt 2011 o 00:41  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 ketrinka21 gratulujem a ticho závidím - v dobrom samozrejme, dík pozriem si aj českú stránku
7. okt 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @cencula ahoj, podľa popisu robíš všetko ako máš, tak len vydrž!!!! emoticon keď nerobíš žiadne prehrešky tak sa očistnými ani čisto bielkovinovými dňami netráp, možno si len v štádiu cyklu keď sa viac viaže voda, a preto máš pocit že nechudneš.. hlavne vydrž! na začiatku kilká rýchlo zbehnú a potom sa to trochu zastaví ale keď vydržíš zas to pôjde dole.. celkom som nepochopila s tou bolesťou keď piješ? počuj, hlavne sa neumor hladom, keď hladuješ to môže byť práve ten dôvod prečo nechudneš, vystresuješ telo a to si drží "zásoby" ako kliešť.. teda hlavne jedz, aj veľké množstvá , najedz sa do sýta ale iba povolených potravín.. to je skvelé na tejto diéte že nemusíš hladovať!! držím palčeky určite to pôjde.. ja som začínala s 60 kg a dala som to dole na 55.. už som v tretej fáze, ale chcela by som možno ešte 2 kilá dole.. ale keď sa nepodarí nič sa nedeje, v cm som schudla úplne fantasticky, svadobné šatičky mi zužovali takmer o 8cm, takže som spokojná...
7. okt 2011 o 08:36  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @bajuskaa ohľadom toho BMI, oni majú možno trošku benevolentnejšie kritériá , aj ja som už v 4 kg podváhe emoticon ale hlavné je ustriehnuť si tú dolnú hranicu, tá je 18, ja som teraz na 19,4.. takže viem že keď ešte zhodím 2 kg na 53 budem ešte v norme, ale viac by som to už mohla prehnať a nechtiac svojmu telu ublížiť..
7. okt 2011 o 08:43  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @ketrinka21 super chudnutie emoticon
7. okt 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon ahoj emoticon no ja mam vysku 172cm emoticon a ranajkujem teraz lievance, ty si co mala? emoticon
7. okt 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liliana0000000000000
3
Registrovala sa 8. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 23. júla 2011
    Dubnica nad Váhom, okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
liliana0000000000000
3
Registrovala sa 8. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 23. júla 2011
    Dubnica nad Váhom, okres Ilava
 ahojte chcela by som zacat s touto dietou ale trosku sa obavam nedostatku vitaminov, mam totiz problem s nadmernym vypadavanim vlasov a neviem ci by teda tato dieta bola aj pre mna vhodna. pytala som i svojho lekara ale on nevedel co je D. dieta. Preto ma zaujima ci ste niektora nemala pocas diety problem s vypadavanim vlasov, lamanim nechtov ale zhorsenu plet....ak by niekto vedel poradit budem velmi vdacna....chcela by som schudnut 8 az 10 kg
7. okt 2011 o 10:09  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
    Košice
 @liliana0000000000000 ahoj, počuj ja som počas celej diéty jedla ovocie, nemá sa to, ale i tak som schudla, možno to trvalo trocha dlhšie, ale dá sa to aj tak.. a keď chceš ísť Dukana strikne tak si určite kúp vitamíny a papaj od začiatku.. zhoršená pleť ani náhodou, telo sa krásne prečistí a hneď to vidno aj na pleti..
7. okt 2011 o 10:11  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misena01
Registrovala sa 2. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
misena01
Registrovala sa 2. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov.
 co vam poviem, crevna viroza a hned je za jeden den kilo a pol dole emoticon
7. okt 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš