Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
no upiecť ??? ked vidím to zloženie, ale ja som povedala nakolko mám aj zdravotné problémy že až tak veľmi ju dodržiavať nebudem preto si napr. dám ten gragam. rozžok a včera som ochutnala aj mužove bombony čo dostal a ked varím pre rodinu tiež ochutnávam. zajtra sa odvážim ráno odvážiť že ako za tri dni dám vedieť
Odpovedať
@ketrinka21 ja som už aj rozmýšla nad tými celozrnnými žemlami čo predávajú to by nemohlo byť??? ono podľa mňa úspech bude aj ked sa naučím jesť takéto pečivo do budúcna a nie len biele.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronkaj urcite je to dobre do buducna,ale poviem ti ze ja teda dodrziavam vsetko,uz len preto ze tu v GB nemam tolko moznosti :( neviem ako to bude u teba fungovat ked to nebudes uplne dodorziavat,viem ze to nie je jednoduche ale pre mna ten pohlad do zrkadla bol tak strasny a ta tuzba vyzerat dobre taka velka ze som si to radsej nedovolila...teraz mam uz 13 kg dole a zacinam mat rada samu seba :)))
Odpovedať
@ketrinka21 tak ten pohlad do zrkadla je pre mňa veľmi strašný, lenže ja mám chronický zápal obličiek a problémy so žalúdkom a črevami, a iné takže to musím trochu prispôsobiť inak by som ju vôbec nemala držať. robím čo môžem ak to nepôjde tak 90 dňová mi vyhovovala
Odpovedať
@veronkaj ahoj, keď máš takéto zdravotné problémy potom neviem či je táto diéta pre teba to pravé, základná myšlienka je vylúčiť všetky cukry, tuky, škroby a keď budeš "hrešiť" grahamom a celozrnym pečivom a ešte aj bonbónmi a potom budeš čakať že uvidíš pokrok na váhe.. sorry ale bojim sa že to nebude mať efekt.. možno potom fakt skús 90 dňovú.. ale popremýšlaj ešte, lebo sama poznáš svoje možnosti najlepšie, myslím si ale že obličkám by si uškodiť touto diétou nemala , veď pitný režim jejej nevyhnutnou súčasťou, horšie so žalúdkom a črevami, lebo nešpecifikovala si čo presne ti je a väčšinou ruka v ruke s touto diétou ide aj zápcha, s tou musíš trošku rátať.. ale keby si si zvykla vyrábať sama žemličky z otrúb alebo iné "pečivo" tak by si to podla mna mohla kludne zvládnuť.. ide len o teba ako velmi chceš schudnúť a čo si ochotná sama obetovať.. i keď samozrejme s ohľadom na svoje zdravie..
Odpovedať
@zuzulikkkk :-) ééj tak super , teším sa s tebou ;-) ja som dnes mala na obed kurací vývar ale len tu vodu so zeleninou... a včera som už nemohla a dala som si kusok čokolády :-| váha mi stojí od pondelka sa nechce pohnúť :-| jooj... :-( idem si asi spraviť puding 8-) drž sa aj ty, papa ;-) :-)
Odpovedať
@luciaskorec :-) tak dobre, ja budem mať 19 v marci :-D a ináč sa ti ako darí v chudnutí? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian nie nie mamina nemá rada takéto diéty... Ale ja doma varievam keď mamina nestíha takže to neni žiaden problém pre mňa. Máme perfektný recept na tiramisu čisto len z tvarohu nízkotučného. A pozerala som si recepty čo ste tu popridávali takže si budem pekávať tie otrubové kaiserky, alebo tie pizze z otrúb, atd...podľa mňa to neni až také náročné. A ja si dávam teraz cez bielkovinové dni je to v pohode. Milujem tuniaka vo vl. šťave, taktiež čisto biele jogurty, dneska som skúšala acidko to mi moc nechudilo ale dalo sa a taktiež zjem aj tvaroh mäkký nízkotučný... No a keď prejdem do druhej fázy to bude bomba...pretože ja milujem zeleninu len škoda že sa nemôžu jesť citróny :( to mi tu najviac chýba.
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no zatiaľ neviem :P dneska som nemala ísť kedy kúpiť baterky do váhy a mám len prvý bielkovinový deň...takže ešte neviem ako som na tom...uvidíme po ďalších 4roch dňoch a potom pôjdem do druhej fázy. A ty si ako na tom? ako dlho už držíš túto diétu??
Odpovedať
@luciaskorec :-) no počkaj aké prekvapko bude ked sa potom odvážiš ;-) ja som na tom tak ze teraz dako stojim s vahou ]-( a držím ju od 12.9. a schudla som zatiaľ 4,5kg... mala som 62,5kg a teraz mam 58kg a chcela by som mat 55 alebo ak to pojde dobre tak aj 50kg :-D uvidime haha :-D a ináč, k tomu citrónu, na tejto stránke píšu že mozme aj citrón http://lesk.cas.sk/clanok/95868/takto... drž sa papaaa ;-) :-)
Odpovedať
@bajuskaa :D tak super, presne ja som tak mala v nedelu tiež len vlastne ten vývar, ale troška ot aspon zohreje žaludok, lebo ine polievky okrem slepačej a zeleninovej ani nerobim :D nejak som neskušlaa, napadlo ma urobi nejaku brokolicovu, lebo brokolicu milujem, ale zase si na to nemožem najsť nejak čas :D zaneprázdnený človcek zo mna v poslednej dobe je, ledva stiham variť :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa hej no to je super ale všade je to inak...tak neviem čo mám robiť :P ja zjem pár citronov na posedenie ako pomaranč napr...tak to si super pokročila..ja som teda riadne zvedavá ako to zabere mne..ale som stále hladná..furt mi škvŕka v bruchu :P 50 je už málo či???? veď 68 nie je až také zlé..koľko meriaš??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzulikkkk vidis tu brokolicovu by som si spravila, ale nevies ako? lebo ja neviem ako sa takato polievka vari nikdy som ju nerobila :-| no ty nestíhaš a mne sa nechce :-D
Odpovedať
@zabka88 no práveže ja mám opačný problém a nie zápchu, ráno sa vážim tak uvidíme čo bude, inak ja neviem aká je tá mmoja váha je digitálna a vážim sa v kúpelni sú tam dlaždice ale podla toho kam ju položím mi ukazuje rôzne , no a to si potom vyber
Odpovedať
@luciaskorec áá to fakt? mne je to velmi kyslé :-) zaludok sa scvrkne a uz ti nebude skvrkat :-D neviem či je malo... asi hej :-D a meriam 172cm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa 172?? tak to ti stačí aj 55 kg...ja keďže mám len 158 tak pre mna bude stačiť aj tych 50 :P....
Odpovedať
@luciaskorec no uvidime :-D tak ty si taka mala, to mas fajn, mozes nosit boty na opätku :-) ja ked si dam tak vyzeram ako žirafa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa hej tak to mám fajn..a keď dám dole pár kilečiek čo mám naviac tak si môžem dať aj nejaké dobre oblečenie k tým opätkom :P
Odpovedať
Profilova fotka
Baby??? a jedli ste úplne v prvej fáze tuniaka vo vlastnej šťave?? lebo som nenašla či sa to môže alebo nie
Odpovedať
@luciaskorec môžeš koľko chceš ;-)
Odpovedať
@bajuskaa v pohode si dávaj opätky, ja mám 178cm a pod 10cm opätky ani nejdem :-D
Odpovedať
@bajuska ahoj, úplne ti tých 55 kg stačí, ja som zišla aj vďaka dukanovi na 55 kg pri výške 168cm a už všetci okolo kričia že som "vychudnutá" :-) pozri si BMI kalkulačku aby si nezišla moc..
Odpovedať
@bajuskaa tu ide mylsim o to, že ked si najdeš hocijaký recept a nahradiš niekt. suroviny tými povolenými, môžeš variť čokolvek.. as to chce len fantaziu :D ..... neviem ti poradiť s tou brokolicovou http://varecha.pravda.sk/recepty/brok... tu je recept, treba vyskušať :):)
Odpovedať
@zabka88 baby existuje aj taký maličký prístroj, neviem ako sa to vola, do neho zadáte vek, váhu výšku, chytite to do oboch ruk, jemne stalčite a prejde vami maličky prúd (nebojte sa nnekopne vas to, ani to neucitiite) a to vám odmeria celkový prebytočný tuk v tele, je to niečo na sposob toho BMI rátania, len mylsim že to je lepšie, pretože ten vzorec neni uplne taký pravdivý. Niekto môže mať 55kg, výšku 165, a je naa nom vidno že je pri sebe, no iný s takou výškou a váhou ma idealnu postavu, je to o stavaní tela si myslim...
Odpovedať
zabka88 ja by som brokolicovú polievku robila na spôsob cuketovej: brokolicu uvariť vo vode - nie vela, dať tam zeleninový bujonn, ked bude mäkká tak ju rozmixovať a pridať nízkotučný syr - všetko ešte raz rozmixovať ovegetiť
Odpovedať
baby prosím vás ako vám idú dole kilá? mám na mysli 1kg týždenne, alebo za dva týždne kilo, lebo ja už 2 týždne stojím na váhe ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
@cencula ahoj tak aj ja mam tento problem prve 3 tyzdne to islo super dole dala som dole cca 4 kila a potom stop dokonca som mala aj viac tak neviem ci sa mi este dodatocne ukazali dake kila kym som zacala dukana a jedla kym som mohla :-D tak snad sa to zas rozbehne ale nezufam snazim sa to dodrziavat este prisnejsie a zacala som aj cvicit tak snad sa to ukaze a rozhodne sa uz nebudem vazit kazdy den ale len raz za tyzden
Odpovedať
baby este otazocka ake sladilo pouzivate? ja som kupila v bille diafan a teda je to hnusne neviem ci vsetky tak chutia ak ano tak sladke asi jest nebudem inak doteraz mi to ani tak moc nechybalo ked mam chut na sladke dam si pohar coca coly zero - ozaj kolko sa jej moze vypit aby to bolo ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 a ako si mám pozreť tú kalkulačku?? ja to nemám
Odpovedať
@luciaskorec skús napr. tu: http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/ snaď mi to nevyhodia..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?