Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lulian
Registrovala sa 9. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 Ahojte, robila som cez vikend kuracie prsia na sposob ciny ( s takou mrazenou cinskou zeleninou) urobte si ako mate radi a k tomu ,,karfiolovu - ryzu". Bolo to ako normalne jedlo. Karfiol tak 5 ruziciek dajte do robota do misy so sekacim nozom a posekajte na ,,ryzu", potom uvarit vo vode s vegetou, cesnakom, cibulou a korenim do mäka, scedit a dat ako prilohu ku cine.
4. okt 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adush123
Registrovala sa 13. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
adush123
Registrovala sa 13. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
 Dakujem, tak skusim este raz emoticon
4. okt 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulu73
Registrovala sa 2. januára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 24 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lulu73
Registrovala sa 2. januára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 24 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hlasim sa po necelych 5 mesiacoch. Dietu som striktne doddrziavala asi mesiac, potom som jedla aj veci co nie su az tak ok. Ale 4 mesiace som sa nedotkla bieleho chleba, knedli, kolacov a velmi malo som jedla vyrobky obsahujuce psenicu. Vaha mi isla neustale dole. Schudla som cca 8 kg a vaha sa mi uz zastavila a drzi sa. Moje okolie sa nestaci cudovat a dietou som "nainfikovala " nielen manzela ale aj kamosky a vsetkym sa paci a su uspesni. Citim sa vyborne, je uzasne obliekat si rifle, tricka a saty o ktorych som si myslela ze sa do nich uz nikdy nedostanem. Budem sa aj nadalej snazit uvedomovat si co a kolko jem a nerada by som sa dostala do stavu v akom som uz bola, ze mi pretekalo brucho z rifli a v satach som vyzerala ako v 4 mesiaci tehotenstva.
Vsetkym vam drzim palce! Tato dieta je naozaj super.
4. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 @veronkaj Preco pises ze nemozes ovsene otruby dat do ust? V akej forme? Len tak nasypane ich tu neje nikto emoticon
4. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 @lulu73 Jéééj, ty si tu bola s nami na zaciatku. Super, ze si schudla. Myslela som, ze si to vzdala. Tiez som schudla cca tolko co ty a teraz uz dlhsie stojim.
4. okt 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maata12
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 7 priateľov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
maata12
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Má 7 priateľov. Okres Prievidza.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte kočky! Ja dnes začínam siedmy týždeň dukanovej diéty a zatiaľ -9kg dole. A to teda nedodržiavam striktne, prvú fázu som vydržala ale od druhej fázy držím len bielkovinovo-zeleninové dni, nakoľko čisto bielkovinové mi nerobili dobre na žalúdok. A ešte papám aj ovocie, lebo bez toho by som nevydržala. Drží to so mnou aj manžel, ten má už -11kg a to si sem-tam aj hodí do úst čokoládku. Myslím, že základ tejto diéty je veľa-veľa zeleniny, bez múky a príloh, samozrejme nemôžu chýbať otruby a dobroty z nich. Držím všetkým palce nech vydržia a nech to nevzdávajú aj pri malých prehreškoch. Teda u nás ide váha dole aj s nimi emoticon emoticon emoticon
4. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caitlin1
2
Registrovala sa 8. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 15. septembra 2012
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
caitlin1
2
Registrovala sa 8. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Košice.
    okres Košice
 Ahojte...tak ja mám za sebou mesiac ...a dole 4,5 kg....išla som z váhy 55,5 ...ešte chcem dobojovať pol kila...a prejdem do 3.fázy...akurát mám problémy so zápchou - ale to som mala aj pred diétou...poraďte, ako sa zbaviť tej zápchy...dakujem
4. okt 2011 o 13:44  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
 baby ja som videla minuly tyzden v DM cestoviny cisto s kukuricnej muky myslite ze by sa to po troche mohlo ??.. dost ma to zaujalo.. mnamka.. aj ked sacik stal 3 € emoticon
4. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caitlin1
2
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
caitlin1
2
    okres Košice
 @malaberuska no ja špenát papám, keď mám zeleninovo-bielkovinový deň....
4. okt 2011 o 13:48  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 caitlin skús piť viacej vody, alebo psyllium je velmi dobré vyskúšaj, alebo ráno voda z kyslej kapusty
4. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 prosím vás ktorý recept s otrubami je naj podla vás?
4. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
Registrovala sa 17. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @blublu ideš dobre, držím palce emoticon emoticon
4. okt 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon ahoj, nevadí emoticon ja som dnes na ranajky ovocny jogurt z lidla (ten znacky linessa, pisu tam tuk myslim ze 0,1% tak to hadam mozem emoticon ) s otrubovymi piskotami, na obed som mala aj ja rybu emoticon a na veceru si dam otrubove pecivo. ale vobec neviem ze co si dam zajtra na obed emoticon a vážila si sa? ja naposledy v nedelu a mala som 58,5kg emoticon tak sa drž papaa emoticon
4. okt 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 @cencula Mozno ti zachutia otrubove zemle. Robim ich v silikonovych muffinovych formickach - dve platy na 12 zemli.
3 zltka zmiesame s 1/2 tvarohu
4 PL psenicnych otrub
8 PL ovsenych otrub
1/2 KL prasku do peciva
stipka soli
stipka rasce
a nakoniec sneh zo 6tich bielkov
Pecieme pri 190 st 20 min

Dobre narastu, co sa mi pri chlebe nie vzdy podarilo a nie su vnutri mokre. K tomu salatik z krabich tyciniek a varenych vajicok a je to.
4. okt 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
Registrovala sa 4. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, ako som tak začala čítať vašu konverzáciu, chcela by som aj ja od zajtra byť "dukankou" emoticon . Otruby som si už bola dneska kúpiť. Dúfam že nevadí, že sa zaregistrovala sem na mojasvadba.sk, lebo ja ešte svadbu nechystám. Budem mať len 19 emoticon. Veľmi ma pozitívne prekvapilo to ako sa tu jedna druhú motivujete a povzbudzujete. Chcela by som sa pridať k vám emoticon
4. okt 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @luciaskorec ahoj, tak veľa šťastia teda emoticon a aky mas ciel? koko by si chcela schudnut? emoticon
4. okt 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 @luciaskorec Pod do toho! Kto mal kedy svatbu tu nikto neriesi. Ja napr. v r. 1987, ale vahu mam po dukane ako som mala vtedy 58,5 emoticon
4. okt 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 Hej no takže začínam od zajtra 5 dní bielkovynových....čiže dúfam že tých 10 a možno aj viac KG dám dole emoticon...snáď sa mi to podarí. Len si zajtra musím ísť ešte kúpiť baterky do váhy :P, lebo už sú tam neni riadne dlho a asi je načase ju opäť spojazdniť. No ja som 58,5 vážila možno keď som bola na základnej na prvom stupni. Momentálne vážim niečo okolo 70kg + - 2kg. A meriam len 158 cm - tvrdí doktorka ale ja tvrdím že 160 :P...takže mám miernu nadváhu. Teda dúfam že len miernu.
4. okt 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @luciaskorec písala si že budeš mať 19... takže máš 18? emoticon
4. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 lulian vdaka vyskúšam potom sa môže zjesť 1denne? ja som zatial ovsené otruby nezohnala emoticon škoda, ale dúfam, že ich zoženiem v dohladnej dobe baby držte sa a daj te vedieť ako vám to ide, je to dobré na motiváciu a lahšie sa to drží, fakt to pomáha ked si môžem prečítať ako vám to ide alebo napr. nové recepty pozrieť, alebo jedálne lístky , alebo ako bojujete proti sladkému atd.
4. okt 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 hej hej mám 18 o necelé tri týždne stužkovú a presne o mesiac budem mať 19 :P
4. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zet7 (31 r.)
1
Registrovala sa 4. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 324 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 30. apríla 2011
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zet7 (31 r.)
1
Registrovala sa 4. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 324 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 30. apríla 2011
    okres Zvolen
 @veronkaj tak ked sme naraz zacali tak by sme mohli aj skončiť, neboj nič,zhodíš aj viac emoticon emoticon ja zase mávam normu 65 kg, ale nejako je mi velmi dobre v poslednom case emoticon tiež som 5 dni v 1. fáze, čiže od soboty aj zeleninka emoticon
4. okt 2011 o 21:50  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @lulian
@lulian skúšala som aj musli aj cereálie no nie letelo to zo mňa von, neviem prečo to nemôžem a ani v jogurte ani v mlieku, no rastie mi to v puse, neprehltnem to. tak to zvládam bez toho. čo už

dnes začínam 3 deň prvej fáze a zvládam až na to že ma mierne preháňa a mám pálenie záhy asi tým, že nejem pečivo ale zajtra si asi dám grahamový rožok
emoticon
5. okt 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
 @veronkaj ahoj, a skúšala si si s tých otrúb aj niečo upiecť? ja neviem nejaké placky, alebo žemličky? mne napríklad otruby v jogurte doslova chutia, mi to pripomína také tie krupicové kaše z detstva, ale niekto má radšej "serióznu" prílohu, skús si čosi upiecť ti môže zlepšiť trávenie..
5. okt 2011 o 08:40  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 @cencula Z tych zemli mozes dve denne, cast si mozes zamrazit a vecer vzdy dve vybrat. V zaciatku diety podla mna ani prekrocenie otrub napr o 1 lyzicu az tak neva, ked nejes muku, mastne a sladkosti. Ked potom schudnes tuk, tak viac otrub alebo skrobu alebo napr. syr alebo zakusok zastavi chudnutie aj na tyzden. Ja ked to teraz chcem pohnut smerom dole o pol kila, tak to trva dva bezprehreskove tyzdne.
5. okt 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lulian
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Žilina
 @luciaskorec Si este mladucka a drzanie tejto diety je dost narocne na varenie aj pecenie si podla jej zasad. Nahovor aj maminu a budes to mat jednoduchsie emoticon Podla mojej skusenost sa to neda vydrzat na acidku, tvarohu a konzervach tuniaka vo vl. stave bez prehreskov. Ja ked by som si pravidelne na vikend nenapiekla tvarohovo-zelatinovu tortu na otrubovom korpuse, tak by som tlacila nejake sladkosti - moja slabostemoticon
5. okt 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka248
64
Registrovala sa 5. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
katka248
64
Registrovala sa 5. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Senica.
 Baby v ktorej faze ste najrychlejsie chudli ? Ja som teraz v tretom dni v prvej faze,mam dole kilo a pol emoticon Od zajtra idem na zeleninovo-bielkovinovu fazu,myslite ze by som tie dve mohla spojit dokopy ? ze proste budem jest napriklad zeleninovy salat s kuracim masom,alebo je lepsie to rozdelovat ...
5. okt 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa emoticon no takže sa možem pochvaliť dalšieho pol kg je dole emoticon emoticon sice som trošku s dietou popustila, no VAHA IšLA DOLE A toto ma znova povzbudilo a idem dalej, a už zase na plno emoticon ja si dnes dám na obed ( už o chvilku) kuracie prsia s Grilvoacím korením a zeleninkou UPEčENE V RURE emoticon DRž SA emoticon emoticon emoticon DOBRú CHUť emoticon
5. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
  • Nevie kedy bude svadba
 @zet7 no ja sa na zeleninku veľmi teším

inak možno hlúpa otázka ale ako ste na tom s vyprázdňovaním?? mňa preháňa
5. okt 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Čadca
 @veronkaj tak to mas super,lebo vacsinou baby maju opacny problem...ja som skoro 2 tyzdne uzivala prehanadla.na to su dobre tie otruby,ja ich zial nejem pretoze v GB ich maju v podobe vyyybornych keksikov ale je v nich tolko cukru ze koniec emoticon
5. okt 2011 o 12:39  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš