Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @timmulik gratulujem ti emoticon a prajem nech to ide aj nadalej takto krásne emoticon treba sa snažiť, ono to pojde emoticon
30. sep 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
Registrovala sa 17. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 nemam uz vanilkovy tak si spravim asi kakaovy emoticon no ved ja to tiez nedodrziavam s tymi vajcami.. emoticon a kolko pijes? ja aj 3-4 litre za den... no ja tak ze par paradajok daka uhorka a staci emoticon
30. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk emoticon
30. sep 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa emoticon emoticon emoticon ja si trocha pudingu niekedy aj každý den, dufam že to nie je zakazane :D :D ... a hej tak 2 litre určite vypijem :D podla mna čím viac tým lepšie emoticon a kávu nepijem ovbec, a ani tie ochutené vodi light nepijem D a cvičiš každý den?? ja to zanedbavam emoticon
1. okt 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
himym
Registrovala sa 21. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
himym
Registrovala sa 21. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 babenky, s tými vajíčkami máte pravdu, netreba to dodržiavať, ak nemáte vysoký cholesterol emoticon Veď koľko tých žĺtkov bolo doteraz používaných v tých pečených rezňoch a v pizzách emoticon Neberte to osobne, poukazujem na seba emoticon
1. okt 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @himym tak to mi teraz odľahlo emoticon emoticon si ma potešila, a ked tak rozmýšlam máš pravdu emoticon
1. okt 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk ja kavu tiez nepijem a mala som raz pepsi light... ale inac len vodu s citronom alebo caje emoticon a necvicim kazdy den, veru aj ja to zanedbavam emoticon chodim sice behat ale to len tak dva tri krat za tyzden, podla toho ako sa mi chce emoticon no a dnes rano som sa vazila, 58,7kg emoticon takze uz len 3,7kg emoticon ale som tak rozmyslala, ze ak mi to pojde dobre tak dam aj na 50kg... no hlavne najskor tych 55kg emoticon a čo mas v plane dnes jesť? emoticon
1. okt 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja sa vážim každé ráno v nedelu na lačno a stav nezmenený -3,5, ale od dnes už bez prehreškov, ked mne tie prehrešky chutia na večer emoticon emoticon emoticon
2. okt 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vjerus (27 r.)
Registrovala sa 31. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vjerus (27 r.)
Registrovala sa 31. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Trnava, okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 no caute baby mesiac dukana je zamnou a dole 5,5 kg aj ked s prehreskamy ale chvala bohu ze to nejde hore ked zhresim....tak a predomnou je este stale 10kg tak drzte palce emoticon emoticon emoticon
2. okt 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 vjerus len tak dalej
2. okt 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
    okres Čadca
 Ahojte dievcata,v utorok budu 2 mesiace co drzim Dukanovu dietu,aj par prehreskov bolo ale ku vcerajsiemu dnu mam 13 kil doleeeee emoticon)je to neskutocne uuuzasny pocit emoticon ...a pokracujem dalej...emoticon))
2. okt 2011 o 17:01  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 super aj ja chceeeeeeeeeeemmmmmmm, inak kúpila som konečne tie pšeničné otruby špeciál ako to mám jesť? lyžicu denne a zapiť vodou? a načo vlastne sú?
2. okt 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dukana
Registrovala sa 2. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dukana
  • Nevie kedy bude svadba
 @cencula dukanova dieta je o ovsených otrubách,,,pšeničné sú len ako kratkodobá náhrada
2. okt 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 do r... dakujem dukana ale kým nezoženiem ovsené tak ich budem používať
2. okt 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @ketrinka21 uááu supeer si dobrááá emoticon držím palce v pokračovaní emoticon
2. okt 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
 @bajuskaa dakujeeem emoticon mam inspiraciu ,tak drziiiim,drziiiim emoticon)
2. okt 2011 o 21:24  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dukana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dukana
  • Nevie kedy bude svadba
 @cencula zrejme netušíš, o čom DD je..otruby na seba viažu tuky a cukry a vylučuju sa lepšie z tela, preto ich treba jest pravidelne každý den a v roznych jedlách,,načo ich zapíjat suché??použi ich do stravy
2. okt 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 26 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte, dnes som sa rozhodla začať s dietou,
cez víkend som mala od piatku migrénu tak aj žalúdok mám dosť zaťažený liekmi ale túžba dať dolu 15 kg je.
mám 170 cm a 87,5 kg. tak uvidím.

dnes som začala a tak prvá fáza bude 5 dní, desím sa toho ako to zvládnem.
problém je že ja nemôžem nič také ako ovsené otruby a pod. ani do úst ešte tak grahamové áno.
takže to nebude uplne striktne dodržiavané.
ráno som si dala nizkotučný syr a bolo mi zle z neho bez rožka bez ničoho a tak som si potom dala radšej jogurt to v pohode.

no desím sa tých prvých dní už ked budem môcť zeleninu bude lepšie.

tak uvidíme emoticon
3. okt 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 dukana viem o čom je diéta, len si musím nájsť recepty, kde tie otruby idú - sú na dukandiet.com, len som ich ešte nerobila a ja nové veci musím postupne, to je celé.
3. okt 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
 veronkaj drzim palce
3. okt 2011 o 13:37  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
  • Nevie kedy bude svadba
 @ketrinka21 ďakujem

no lahké to nebude
3. okt 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zet7 (31 r.)
1
Registrovala sa 4. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 324 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 30. apríla 2011
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zet7 (31 r.)
1
Registrovala sa 4. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 324 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 30. apríla 2011
    okres Zvolen
 ahojte aj ja som dnes začala, zatiaľ zvládam, už som aj horšie diety držala a tu som emoticon moja váha je 75 a cieľ 60 kg. veľmi rada to tu čítam, kto koľko schudol a čo jete, tak si dovolím sa inšpirovať emoticon držíme si palce emoticon
3. okt 2011 o 20:04  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
timmulik
Registrovala sa 30. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
timmulik
  • Nevie kedy bude svadba
 @ketrinka21 wau super emoticon držím palce nech to ide takto dalej .... rada by som išla v tvojich šlapajach emoticon fakt super úspech emoticon
3. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
timmulik
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
timmulik
  • Nevie kedy bude svadba
 ja sa zatial ku podivu držím a to bez prehreškov!!! a zajtra už konečne II. fáza ... nie som zeleninový typ ale teraz sa neskutočneeeeeeeeeee tešííííííííííííííííím na zelenikuuuuuuuuuuuuuu emoticonemoticon
3. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa prepáč že odpisujem tak neskoro, ale nebola som emoticon takže zajtra: ranajky- biela aktívia, doobeda acidko, potom obed: ryba na bilinkách, so šalátom zeleninovým, neskôr troška pudingu, a večer aktívia emoticon a ty? čo sa chytsaš papať? emoticon
3. okt 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adush123
Registrovala sa 13. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
adush123
Registrovala sa 13. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Prešov.
 Ahojte, skusala som tvarohovy kolac, ktory je spominany na niektorej strane a vobec mi nevykysol :( neviete preco? isli tam len vajcia, tvaroh, kukur.škrob, sladidlo.
4. okt 2011 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veronkaj
  • Nevie kedy bude svadba
 @zet7 ahoj, tak to sme začali spolu ja mať tak tvoju váhu , ale obe chceme 15 dať dolu, držím palce

@ketrinka21 čítala som no super čo povedať, inšpirácia lepšia ani nie je

@adush123 na to aby niečo narástlo tam musia byť buď kvasnice, alebo prášok do pečiva alebo soda bicarbona
4. okt 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
oskvarka
4
Registrovala sa 13. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1211 príspevkov. Má 23 priateľov.
 @adush123 musis pridat prasok do peciva...
4. okt 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blublu
Registrovala sa 4. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 17. mája 2008
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
blublu
Registrovala sa 4. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 17. mája 2008
    okres Bratislava
 Ahojte baby, tak som na vas natrafilaemoticon na dd som stvrty den, musim sa pochvalit ze zatial bez prehreskovemoticon a kedze som masovo syrovo bielkovy typ tak mi toto stravovanie aj chuti a co je najpodstatnejsie, vobec nebyvam hladna a teda ani zla a nervozna co ocenuje aj manzelemoticon este zajtra a pridam si aj zeleninku, tak uz sa tesim. No a moja meta nie su nejake konkretne kilogramy, ale skor zbavenie sa faldov, pretekarskeho brucha a bokov. A dnes, na stvrty den, som si zrazu nasla driek:D a zistujem, ze mi chuti nizkotucny biely jogurt a medovkovy caj bez cukruemoticon a dnes sa pomaly pustam aj do cvicenia. Proste som spravne nakopnuta a mam z toho radostemoticon
4. okt 2011 o 08:33  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
fotoportrét
fotoportrét
zabka88
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 710 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Košice
 @blublu ahoj, super drž sa, niet nad dobrý pocit čo má človek zo seba keď čosi so sebou robí a vidí výsledok..
4. okt 2011 o 08:46  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš