Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cencula Dnes mi kolegovia co ma videli po dlhsej dobe povedali, ze to mam stopnut, ze uz dobré. :-) Mam 58,5 a isla som z 65,8
Odpovedať
lulian gratulujem krásne
Odpovedať
ahojte dukanky, po dlhej dobe som spat a zacinam znova. ani vam nejdem hovorit, co vsetko som za posledny mesiac a pol pojedla a samozrejme kila isli hore (nastastie aspon 1,8kg mam stale schudnutych) ... ale uz ma minimalne najblizsie 2 mesiace ziadne akcie, hostiny a dovolenky necakaju, takze mam dobry predpoklad na poctiveho dukana. drzte palce. zacinam s 61,9kg, ciel mam 55kg 1.den: I.faza: 61,9 do ciela 6,9 tak dufam, ze sa polepsim a odolam lakadlam, hlavne sladkostiam vsetkeho druhu. rozmyslala som, ci to vydrzim na tych 55 a rozhodla som sa, ze tomu dam minimalne jeden mesiac a potom ked pride prehresok, tak zacinam s tretou fazou bez ohladu na to, ci mam 55kg alebo nie. chcem prejst vsetky fazy pekne cisto a poctivo, aby sa mi to nevratilo spat. a chcem pridat cvicenie, predtym som nedodrziavala ani tych predpisanych 20min rychlej chodze. Naplanovala som si min 3x tyzdenne polhodinovu aerobnu aktivitu a nejake to jemne posilnovanie k tomu. dufam, ze mi to casovo bude vychadzat a hlavne ze prekonam lenivost. tak ide sa na to, desiata ma uz caka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka_bob ja som mala prehreskov kopec.. ale nie tak uplne navalovo ze by som sa utrhla... ale v pohode... zatial... ale ten pohyb tiez vela spravy... drzim palceky...
Odpovedať
caute babulky GRATULUJEM K VAHAM!!!!! Super. Ja opat bielkovinovy stvrtok, tajze moj obed cootage ligh a 100gramov sunky. Prajem krasny den. Zachvilu budu dva mesiace co som v stvrtej faze 8-)
Odpovedať
baby, pekne sa drzite:) @lulian tebe len tak tisko zavidim, lebo mas moju cielovu vahu.....a ja tie sproste 3 kg neviem dat dole, ale nestresujem, kedze mi tato strava velmi vyhovuje. ale zajtra idem na dovolenku, all inclusive...ja sa sice budem snazit, jest len maso a zeleninu, to je v pohode....ale sa bojim sladkeho, ked to tam uvidim 8-( ...moje minule dovolenkove prehresky som davala mesiac do poriadku.....tak mi drzte palce, nech som poslusna ;-) :-)
Odpovedať
@maryska007 budeme na teba myslieť, drž sa :-)
Odpovedať
tesoro to je super a kolko si schudla? ja som len 2 den v prvej fáze, ale dá sa, len jem dookola mäso, morčaciu šunku, jogurt ale dá sa
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 drz sa... hlavne ku tym zakuskom ani nechod.. pomaha to.. teda mne to pomaha ked idem do tesca ze cez regal zo sladkostami a s pecivom ani neidem :D... hehe... ale dosm ma to sklbe ked je niekde momo regal nejaka akcia... budeme ti drzat palce...
Odpovedať
mám otázku : mylsíte si že je môj jedálniček v poriadku? - acidko nizkotučne biele (1%tuku) (to som si popíjala cely den, vypila som necelú pólku, tušim cele je 45Oml.) -aktivia biela s otrubami -mäsko na bilinkách -vajíčko na tvrdo
Odpovedať
@zuzulikkkk myslim, ze po tomto jedalnicku by som umrela od hladu :-D :-D :-D mne sa to zda strasne malo :-)
Odpovedať
@maryska007 ano?? ja praveže hlad nejak nepociťujem, a možno to je tým že cvcez den nemám čas myslieť na to či som hladná alebo nie , horšie sú vvíkendy ekd som doma a nemam čo robiť, stále ma to ťaha niečo zobnuť z chladničky. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hlasim -8,1 :) do ciela uz len 11 ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulikkkk no neviem podla toho kolko meska a kolko vajicok.. a dufam ze pijes aspon 2 litre tekutin... inak mne to pride strasne malo jedla ja by som si dala tak 300 gramou toho mesa to su take dva normalne kusky a este by som si na veceru dala viac vajicok.. mozno dva z nejakym syrom.. a este by som si dala pohar obycajneho mlieka...
Odpovedať
@cencula dobre ranko no ja som isla zo 64-´63,5 na 57-58. Ono to kilecko islo hore a drzi sa ale na veciach to nevidno, takze neriesim. Hlavne je vidiet 5ku na zaciatku :-D
Odpovedať
ahojte, mam 2 spravy a ako to zvykne byvat, jednu dobru a jednu zlu. 2.den: I.faza: 60,6 (-1,3: do ciela 5,6) 1,3 kila za jeden den :) ja viem ze som sa len odvodnila, sak som bola asi 15x na wecku. ale brusisko splaslo. a teraz ta zla sprava, vcera vecer som sa dozvedela, ze ideme na celovikendovu turistiku. chvilku som vahala, ale nakoniec idem, kym je pekne pocasie. takze toto bol len taky 'nacvik' dukana a naostro sa zacina az v pondelok. ale samozrejme sa nevrhnem hned dnes na obed na vyprazany syr s hranolkami :) ale pokracujem s bielkovinami, kym sa bude dat.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka_bob ved celodnova dukanova turistika to znie uplne v pohode.. nabalis cottage sunku ... a ides :).. a vela vody.. a na ture ti bude jedno co jes :D... jooj inak zavidim a turistika je pohyb takze je to vlastne dobra sprava aj ak zacnes az v pondelok :)
Odpovedať
@maryska007 Tie pobyty mimo domu su vzdy problematické. Bola som na potulkach po CR na styri dni. Otrubovy chlieb vlastny, na ranajky sunka, hemendex a pod. obedy v restikach maso so zeleninou, vecer ryba so zeleninou plus dva prehresky horuca cokolada na terase hradu Bouzov, kusok torty na zamku Buchlovice a asi aj malo pitia, aby cklovek stale ,,nebehal" a hned + 1,3 kilecka. :-(Ktore uz je zase dole od pondelka, ale stale mam strach prejst do tretej fazy, lebo ta vaha sa nie a nie drzat tam dole, kde ju chcem mat:-)
Odpovedať
@tygrixa Pekne ideš, 8 kileciek uz vidi iste aj okolie.
Odpovedať
@zuzulikkkk Ak to takto vydrzis, je to ok. Zalezi kolko dni ides drzat prvu fazu, lebo po dlhsom case mozu prist prehresky z takeho maleho prijmu. Na vikend si kup Lidli Dulano 200 gr kuraciu alebo morcaciu sunku a tiez otvaram chladnicku a prekladam sunku Linessa cottaggom a mliekom s kakaom a mliekom so skoricou. Do nizkotucneho acidka alebo jogurtu davam taku chemicku gebuzinu - dostat to ako praskovy DIA dzus Bolero. Je jahodovy, broskynovy aj citronovy, ale len trosku, lebo je to tusim na 1,5 l vody
Odpovedať
@oskvarka : keby to bolo jeden den, tak by sa to aj dalo, ale budeme tam aj spat 2 noci a kedze nas tam bude asi desat a vacsinu ludi nepoznam, budem sa musiet prisposobit. uvidim, mozno to pojde, ale urcite sa neplanujem prejedat a hodovat :). hlavne aby neprsalo.
Odpovedať
@lucka_bob mozno budem neprijemna ale je to len vyhovorka. Preco ked tam budes si nedoprajes vsetkeho povoleneho. Neriesila by som asi tuky , cize maso by som jedla vsetko, syry tiez, gulasik bez zemiakov a ak si pecivova tak to jedno dve otrubove pecivko by som si tam zobrala. Toto nie je moja teoria toto je moja prax. A ked ide niekto na dovolenku all inclusive je to to najlepsie pre dietu, lebo konecne si povyberas kopec povolenych veci, bez toho aby si rozmyslala co zas navarit.
Odpovedať
@tesoro ved takto aj planujem, ale nebude to maximalne ciste uz len kvoli tym tukom a ja som este v prvej faze a tam je to na tuky dost prisne. takze cez vikend najlepsie ako sa bude dat a od pondelka budem mat cistu prvu fazu.
Odpovedať
babýýý, viete čo... :-( ja som už v druhej fáze ale vcera na veceru som si dala chleba s pastikou a dnes kratko pred obedom syrovy rozok z lidla a donuts ;-( a uz mam kilo hore :-( ked ja som sa taaak nevedela ovladnut... a stale mam chut na nejake cokolady a cipsy a chleba s maslom a salamou a takto... poradte co mam robit? :-(
Odpovedať
@oskvarka no mne sa to zda tiež malo, ale celkom mi to stači, necitim nejaky extra hlad, a samozrejme mlieko o toho som zabudla zaratať :) davam si teplé s otrubami a škoricou :) ... a inak dnes som robila tie lievance čo niekto daval recept nedano, zaliala som to pudingom a bolo to vynikajuce :) už si ich skušala?
Odpovedať
Ahojky,práve som sa rozhodla začať s dietou,pretože už sa neviem na seba pozerat.Poradíte mi kde v Ba,alebo v Malackách zoženiem ovsené otruby?Dnes začínam, tak držte palce,aby som bola úspešná, ako Vy.
Odpovedať
Ako tak čítam,ste tu mladšie ročníky,ešte pred vydajom ;-) ,ja už 50 nička,začala som kysnúť po operácii maternice-2 a pol roka- 30kg,preto neviem,či v tomto veku to pojde.Pred som mala 52kg a 2veľké veterníky 2 kremeše som bez problémov zbodla po nedelnom kompletnom obede,nezdravom rezni a majonézovom šaláte.Teraz mám jedinú výhodu,že sladkosti vobec nemusím a predsa kysnem.Milujem polievky,syry,/vyprážané a tatarku/,to mi bude chýbať.Tatarka sa dá nahradiť, ale vyprážané asi nie.Alebo?
Odpovedať
ahojte baby ja som začala len v stredu a dnes - sobotu ráno som mala -3,5 kg, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem vvááááááááááááááááááááááám
Odpovedať
pojedla som všetko čo sa dalo dnes... neviem čo mam robiť
Odpovedať
Ahojte! Hlásim koniec I.fázy mám o 2 kilečka menej a zostáva ešte 11 tak cesta je dlhá 8-) Gratulujem cencula ;-) ideš dobre!!! A dnes som skúšala na obed kuraie prsíčka ako nugetky tak, že som ich obalila v kukuričnom škrobe+vajce a miesto strúhanky ovsené otruby a dala som ich piecť do rúry. Celkom sa to dalo a k tomu biely jogurt s koprom alebo niečim iným :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?