Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@maryska007 a ty sa ako držíš?
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 ja po vikende ako vzdy rano 55,9 :D... hehe ... ale cez tyzden to zase dam dole myslim zas ena 55,3 alebo tak...a to teda placam dakedy vyslovene piate cez deviate do brucha... tak vykend mam vzdy aspon jeden den taky ze to beriem ako ten den kedy som si mohla dat nejake jedlo uplne podla seba (aj ked niekedy aj 2 krat za den heh)
Odpovedať
@zuzulikkkk Ja peciem chlieb aj zemle v silikonovych formach a tie predtym len vyplachnem vodou - nic neprihori. Ked nemam cas, robim pecivo v mikrovlnke. Zakladny predpis: 1 vajce, 2 lyzice otrub, 2- 3 lyzice acidka alebo tvarohu, pol kavovej lyzicky prasku do peciva - iba zmiesat. Ked to chces ako chlieb osolim a robim 4 minuty v malej okruhlej plastovej miske, potom rozrezem na dva platky a dam do hriankovaca. Na sladko pridam sladidlo tiez 4 min. v obdlznikovej miske a potom pokrajam a polejem ako dukatove buchticky riedkym pudingom so sladidlom (200ml mlieka a jedna lyzica puding. prasku). Do cesta mozes pridat kakao a na vrch dat citronovy tvaroh - foto tu davala ncora niekde vpredu
Odpovedať
@lulian v tej mikrovlnke to robis na normalny zohrievaci program alebo na daky speci gril, alebo take nieco?
Odpovedať
Plus minus ano, to kilecko islo hore a drzi sa ma ako kliest, ale to neriesim........ Len teraz mam uplne zrave obdobie a kedze kolegyna svinucha doniesla marcipanovo mandlovy kolac...proteinovy stvrtok bude v utorok. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro tak to ja mam stastie nam este aj v jedalni tentoraz nedali k obedu dobosku ale jogurt :D... asi vedeli ze aky som mala vykend :D:D
Odpovedať
@asmk obycajny zohrievaci program
Odpovedať
Baby cawte dnes idem na to chcem dat dole 13kg. - ako sa dávajú tie ovsené otruby?? :-|
Odpovedať
@lara3 Upec si z nich korpus na tortu:-)
Odpovedať
@lara3 alebo napec zemle
Odpovedať
Profilova fotka
baby niekedy som tu tusim postrehla debatu o tych gulickach svedskych v ikei.. to mozem? :-)
Odpovedať
@malaberuska som ich teraz kukla v mrazaku, maju 84% masa ale 20% tuku....to je ale dooost...ked si ich das, ber to ako prehresok ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@maryska007 hmmm... co uz.. dneska som mala aj nejake to hrozno :-| nejako ma prevlada chut na zakazane veci... stracam pevnu volu ;-( dakujem za info inak, si zlata :-)
Odpovedať
@malaberuska neboj, nic sa nedeje, proste ti to pojde pomalsie, hlavne s tym nesekni ;-) ja presne viem, o com hovorim...hlavne, nech tie kila, co sme zhodili, uz nesli hore...lebo u mna, vdaka aj za ne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 tak u mna to zatial nie je vela.. doteraz som sa zdrzala, ani som nemala nejake take prehresky.. a teraz zacinam viac a viac :-( a mam zle svedomie... buduci vikend ideme na tu oravu, jooj to bude :-) :-(
Odpovedať
@lulian :) no dakujem za typ, ale mylsim si že bez toho chleba nejak vydržím, nechuti mi to.. :-D
Odpovedať
@zuzulikkkk ani mne ;-) a neprišla som mu na chuť ani po siestich týždňoch... ešteže sa dajú otruby jesť aj na iný spôsob
Odpovedať
@zabka88 presne tak :D ja si davam otruby do tepleho mlieka nizkotučneho, so škoricou a tak mi to celkom chuti a zasyti ma to, proste ked pride na mna hlad tak si to urobim, alebo tak na večer si to davam :)
Odpovedať
@zabka88 :) waw :D ja som teraz vbehla do 3.ho tyždna :D :D a kolko si už schudla ak smiem vedieť a z akej vahy?
Odpovedať
Poraďte mi: ACTIVIA biela na 100g - cukry 5,1 g - tuky 3,5 g je tento jogurt OK. Ako zistím koľko je to percent tuku?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja už viac ako týždeň stojím...mala som síce pár prehreškov...ale už by som sa fakt chcela pohnúť ďalej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@caitlin1 ja zasa stojim tiez..
Odpovedať
Profilova fotka
@prenata tento jogurt ma 3,5%. ci je ok? tak su aj 0,1 %, ale tam je uz viac sacharidov na ukor tuku. myslim, ze tento je ok.
Odpovedať
@zuzulikkkk ja to lúbim v bielom jogurte, trochu granka, ked som moc mlstna...
Odpovedať
ahojte baby obdivujem vás, ja sa tejto diéty bojím, ale od zajtra sme sa dohodli s mamou že na to ideme, dá sa to vydržať? hlavne sa bojím toho čo jesť
Odpovedať
caute babyy :-) ja ked som sa vcera rano vazila tak som mala 59,7 a dnes rano 60,3 :-| pekne ma to štve... ]-( a to som ani nejedla nič take z coho by mi to mohlo ist hore :-|
Odpovedať
Ahojte dukanky...mam pre vas super spravu.....ked neviete co varit a ako to varit staci kuk na ..... http://www.dietaproteinowa.tv/ Dufam ze uz nebudete riesit co varit ;-)
Odpovedať
a čo tu nikto nie je..? =-) ja tu sedim s teplym cajom a salom na krku... dolahla na mna nejaka choroba :-S
Odpovedať
@bajuskaa daj si teply kupel, mne to pomaha.. :-)
Odpovedať
@bajuskaa to je len voda, nemusis sa vazit tak casto.. nemas nahodou pred svojimi dnami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?