Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@maryska007 Dakujem pekne...no este nemenim..kupila som si 3opasky a nosim tie velikanske veci kedze mam v plane este zhodit neoplati sa investovat do novych veci a potom do dalsich :-D A co sa tyka tvojich zastavenych kil ;-) tak hlavne je ze neidu hore a miery sa menia....cislo na vahe nieje podstatne..tak drzm prsty nech sa ti pohnu :-D
Odpovedať
@ncora dakujem ;-) mne hlavne napisal dukan, ze to uz ani nepojde, ale skusim s nim zabojovat...este take 3 kg a som v cieli...ale to by som zas musela byt poctiva, ze?:))))))..ale na druhej strane zase poctivo cvicim, kazdy den, takze je zmena viditelna na viac, ako na 6 kg...nosim sa jak pavica, co ti poviem:))))))
Odpovedať
@maryska007 No tak to ti verim ze ked cvicis tak je to lepsie vidiet..ja zatial necvicim len dlhe prechadzky a sem tam orbitreck...a podla dukana mam do ciela este nieco cez 10kg takze mne to este potrva :-D A keby neboli tie prehrasky tak tiez uz som o poriadny kus dalej.. 8-) ale povedala som is ze ked som naberala 2roky tak ked to zhodim za rok tak to bude super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v sobotu na kamoškinej svadbe nevydržala - síce som nepila, ale zjedla som normálne hlavné jedlo - zemiaky, ryža, mäsko, zelenina...taktiež zo švédskych stolov som si dala syry (určite neboli nízkotučné) a dala som si aj tortu z redového...takže chudnutie sa trošička zastavilo :-(
Odpovedať
@caitlin1 nevadi...si sa zabavila a teraz pojdes dalej...vacsina bab ma prehresky, ale sa pokracuje :-) @ncora to vies, bez tych prehreskov by nas dieta tak strasne zvazovala, ze by sme s tym uz davno sekli (aspon ja urcite).....a pomaly dalej zajdes ;-)
Odpovedať
@maryska007 Suhlasim s tebou...ja ked mam chut napriklad na cokoladu tak si kusok dam....a hlavne kupujem tie kvalitne a zjem fakt len kusok a mam dost.....pred dietou cela cokolada nebola problem :-D ...keby som ju prisne dodrziavala tak aj ja uz davno s nou skoncim...a ked sledujem ze mi ten maly prehresok neuskodil tak je to v pohodke :-D
Odpovedať
@ncora vidis, pripravujeme sa na 4-tu celozivotnu fazu...lebo o tom to je ;-) ...dat si, ale kusok
Odpovedať
baby prosim vas tvaroh aky kupujete? a co mam citat tuk v susine? lebo napr bola som v lidli (linessa vyrobky ziadne ]-( ) ale bol tam tvaroh jemny na obale bolo ze 0,5% ale ked som kukla tuk v susine bolo to ovela viac.....a jogurt moze byt aj 3,2% ci radsej tie uplne light 0,1? mam totiz rada bielu probiu ale teda zvladnem aj tie 0,1 dnes som mala taky od raja
Odpovedať
@asmk tuk v susine znamena, ked je vyrobok uuplne bez vody...takze pozeraj to, co je na obale co sa tyka jogurtov, mal by sa 0,1%...ale taka aktivia biela ma 3%...takze raz za cas mozes aj ten...ak by to bol tvoj najmensi prehresok, si v pohode ;-)
Odpovedať
ahojte baby. chem sa spytať, v 2hej faze ked je bielkovinovo-zeleninový den, je nejaký obmedzený počet zeleniny????
Odpovedať
@maryska007 miery sú niekedy dôležitejšie :-) čo z toho keď máš dobrú váhu keď nezapneš gombík na oblúbenej sukni ,nie? ;-) držím palčeky nech sa to pohne.. a máš pravdu, biely deň si určite dám, len sa spamätám že už som doma...
Odpovedať
@ncora Mas pekny ubytok a ak sa nemylim, urcite si tu rekordmanka v celkovom pocte stratenych kileciek:-) Ja teraz stale stojim na 58,5 niekedy 58,9 a nebyt tych prehreskov tak som v tretej faze, ale aj tak sa velmi dobre citim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, co sa stane, ked zjem viac otrub, ako je povolene. .....napriklad dnes som si spravila cokoladove truffle podla tesoro. Strasne mnaaaaaan!!!!!! Bolo to z davky 5 polievkovych luzic psenicnych otrub....som to aj pekne spapkala:( Zle, co?
Odpovedať
a kokosova mucka sa v 2.faze moze? Tesoro, ja som si ten tvoj receptik upravila podla vlastnej chuti a supla som tam nie 1, ale 3 lyzice kakaa a posypala kokosovou muckou.Ja totiz lubim horku cokoladu.
Odpovedať
tesoro - chcem sa opytat pecivo z otrub mozem jest aj v prvej faze, chcem zacat s touto dietou, len este neviem presne ako na to, dik
Odpovedať
@katesynka kokosova mucka sa nemoze vobec - je to veeela tuku....no co, zastavis sa na chvilku @larisay oltruby v prvej faze 1,5lyzice, v 2.faze 2 lyzice denne inac baby, v novom case pre zeny je na dvojstranu dukanova dieta...to tie otruby nedostaneme uz vobec :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :) potrebujem poradiť :) zajtra nabieham do 2. fazy, tam je povolená aj zelenina. Neviete mi povedať, či je nejake obmedzené množstvo kolko zeleniny sa može zjesť za 1 den?
Odpovedať
@zuzulikkkk zeleniny mozes, kolko chces...len nezabudni striedat dni
Odpovedať
caute kocky, idem sa k Vam pridat.... nakupim potraviny a ide sa.... uz som schudla 11 kg s ajurvedou, zo 44 na 40-konfekcnu velkost...1kg sice stale kolise, ale teraz vyskusam Dukana, chcem dat dole aspon 10 kil....s Vami to dokazem, super forum:-)
Odpovedať
treba sa zamysliet nad tym co jeme, kedy jeme, ako dlho pred spanim (v noci zaludok pracuje len minimalne). A tiez ruku na srdce - mame dostatok pohybu? Sme v strese a podobne? Jete raz-dvakrat za den poriadne, alebo 5krat po menej? K dukanovej diete si mozte precitat par slov napriklad tu: http://abc-dieta.sk/dukanova-dieta.html
Odpovedať
za týždeň -2kg :-) do cieľa ešte 13kg :-(, ale dúfam, že to zvládnem
Odpovedať
Profilova fotka
@katesynka je to podla mna uplne minimalny prhresok... skorej by som sa bala ze sa z tolkej vlakniny po... heh.. no ma to mierne laxativne ucinky :D a veeela vody vypi na tolko vlakniny potrebujes vypit este viac ako by sa malo inak sa nic nedeje pohodicka... ;-) ale tu kokosovu musku isto nie ;)... ale urcite sa jej tam vela nezmestilo
Odpovedať
Profilova fotka
@larisay pecivo mozes hned aj v prvej faze ale nesmies tam dat nepovolene veci takze len niektore.. take co do neho ide zelenina nie... ale ak tam idu otruby PRDOPC a vajicka a tvaroch a korenie tak mozes...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne sa vaha nejako zastavila. dnes mam 8 den II fazy a dole - 2,3 kg... je sice pravda, ze som mala prehresky tak snad sa mi to zas rozbehne.. len uz mi dochadzaju napady co varit :-(
Odpovedať
@malaberuska akoze co varit?...ved si vygoogli recepty a v tom, ktory sa ti paci vymen tucne veci za netucne, vynechaj sacharidy, ved je milion moznosti ;-) ...len sa to treba naucit, je to aj pre buducnost...ked schudnes a vratis sa k staremu sposobu varenia a stravovania, vratia sa aj kilecka
Odpovedať
Profilova fotka
@maryska007 ked ja neviem na co mam chut :-) najhorsie su tie dni bez zeleniny :-| vtedy stracam fantaziu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska skusaj tie sladkosti.... ;).. ja moc na sladke niesom ale tu na tom baby ficia dost :D ja mam dnes kuracie stehno na obed :)..
Odpovedať
@lolpo Pozrela som tu stranku, co si sem dala a prekladatel urobil chybu lebo spomina ovsene vlocky:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka ja tiez na sladke nie som :-)
Odpovedať
@malaberuska Ja mam dnes na obed spanielskeho vtacka z hovadzieho masa- vnutri sunka, vajicko a kysla uhorka na troche stavy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?