Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
ja mam tiez len psenicne otruby. kupila som ich v auparku v DM. skusla som tam aj bioobchod, ale boli len jacmenne...tie sa tusim nemozu
Odpovedať
mimochodom...4. den a len 1 kg dolu :((
Odpovedať
Profilova fotka
@katesynka ved to mas pekne.... hlavu hore.. toto nieje zazracna ale normalna dieta :).... rychle chudnutie sa moze aj rychlo obratit do opacneho smeru..
Odpovedať
@malaberuska ....neviem teraz presne ako sa vola ta ulica ale je to v meste ked pojdes od radnice smerom dole tak hned prva ulicka v pravo...pobliz je csob banka a hned oproti je aso....dufam ze aspon trocha som ta naviedla spravne
Odpovedať
:-) baby moje, dakujem vám :-) a dnes som bola úspešná, kúpila som ich nakoniec v Bille :-) takže dnes som aj začala :-)
Odpovedať
@marthuska a maju take bez klickov? lebo tusim v dm som videla len s klickami a neviem ci su dobre, ale dnes som zohnala aj v tescu aspon tie psenicne
Odpovedať
no baby aj napriek mojim vcerajsim prehreskom moja vaha stale klesa ....dnes dalsich 300gramov dokopy je to uz 3.1kg za 10dni..... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som bud debil alebo neviem... Robila som ten chlebik, dala som aj korenie a chutilo to hrozne :-(
Odpovedať
tak mne dnes vaha naopak stupla... :( dufam ze sa to napravi... nemali ste nahodou niektora problemy so zaludkom a naruseny cyklus? neviem co sa to so mnou porobilo :-|
Odpovedať
@malaberuska nuz, tieto dukanovske veci su dost zvlastne...pamataj, ze tam nejde normalna muka, ani tuk...s narmalnym chlebom to nema nic spolocne ;-) @misena01 no, dieta niekedy kramy rozhadze, telo je dost v soku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misena01 ja ano, nedostala som to...
Odpovedať
Ahojte DAMY, aj ja som sa rozhodla drzat dietu , moj ciel je 65 kg snad to zvladnem. Som uz v druhej faze a striedam dni a chcem sa poradit ci si mozem davat do jogurtu a tvarohu otruby , lebo ked to jem same tak mam plne usta muky Poradte prosim :-
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@eviku13 jasne mozes aj ja to tak jem :-)
Odpovedať
Chudne niekto z 80kg? či som sama :-(
Odpovedať
@zajo45 ja som zacala z 78,1 :o(( dnes rano som mala 75,1
Odpovedať
@hviezda35 a koľkáty deň?
Odpovedať
@zajo45 dukanovu drzim presne tyzden a s nou som dala zatial iba 1300g dole,ale pomaly dalej zajdes :-D
Odpovedať
@eviku13 bud v jogurte, alebo si nieco upec, ved samotne sa to snad ani neda:))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@zajo45 ja som zacala na 85,8 ;) aktualne -7,1 kg
Odpovedať
Damy ako tak citam vase reakcie a vase odhodlanie klobuk dole. No treba si uvedomit zakladne veci pri drzani akejkolvek diety. Tu su moje postrehy k vasim reakciam: Prve dni diety sa nestraca tuk kedze v telach mate vela sacharidov ktore sluzia ako primarny zdroj energie. Cez tieto prve dni sa prave zbavujete zbytkovych sacharidov v krvi. To ze Vasa vaha klesne tak rychlo ma dve priciny: 1. Straca sa voda 2. Zrazu si davate pozor cize nejake to kilo vyjde prirodzenou cestou von a nepribudne dalsieho vela. Cize v prvom rade sa straca voda a to prave zo svalov ktore su tazke, stratou svalov stratite vahu. Na to aby ste skutocne schudli z tuku aspon kilo musite spalit okolo 7700 Kcal. Nezabudnite ze tuk je lahsi ako voda a pri schudnuti kila tuku sa to aj omnoho viac prejavi na vasom vzhlade. Stratite viac objemu pri schudnuti kila tuku ako ked vam odide kilo vody zo svalov. Nezabudajte ze vsetky diety sa riadia jednou a to zakladnou rovnicou=> menej prijat a viac spalit. Cize tie vase 10 dnove statia vahy po uvodnom schudnuti je sposobene prave vasou necinnostou. Za hodinu behu dokazete spalit az 1000KCal !!!!!! Dalsia dolezita vec: Bazalny metabolizmus -> Vase telo pali neustale nejaku energiu aj ked sedite ci spite. Vola sa to bazalny metabolizmus. Ked pojdete do tejto diety, tento metabolizmus sa zrazu zblazni a spomaly, kedze mu bude chybat zrazu energia. Na tom nie je nic zle lebo striedanim bielkovinovych a zelen-bielkov. dni a jedenim kazde dve hodiny si ho dokazete naspat nastartovat a dokonca este aj zrychlit. No trva to aj 20-30 dni kym sa poriadne nastartuje. Pokial budete malo jest, alebo dietu predcasne ukoncite, vas spomaleny metabolizmus sposoby tzv. JOJO efekt. To znamena ze ked zacnete zrazu normalne prijimat potravu telo bude zblaznene a oslabene vsetko rychlo ukladat do tuku a v potom sa budete citi ze naozaj priberate aj zo vzduchu. Zabranite tomu tak ze budete jest naozaj kazde dve tri hodiny, nedovolite telu aby pocitovalo hlad (chut na sladke nie je hlad:) ) a docielite tak spominane zrychlenie metabolizmu a ako vedlajsi efekt aj zmensenie zaludka. Jedzte posledne jedlo 2-3hodiny pred spanim a nic tazke (aj ked v tej diete nie je nic tazke :) ) Zabudnite na to ze jest po siestej sa nema. Ked sa najete po siestej a pojdete spat o 11 ci 12, to mate 5-6 hodin bez jedla pri "plnej prevadzke" a zase len spomalite metabolizmus. Cize zhodnotenie: prve 2-3 dni jedzte len bielkoviny ale kazde 2-3 hodiny. Potom to striedajte ale harmonogram jedla dodrziavajte a jedzte kazde dve tri hodiny aj ked nie ste uplne hladne, telo nebude v strese z nedostatku, ono zelenina a maso ma malo kalorii, cize nemusite sa bat priberania. A posledna vec, postavte sa zo stolicky a zacnite nieco robit, sportom nastartujete svoj metablizmus este viac a uvidite ze vysledok sa dostavi. Po hodinovom behu bude vase telo pracovat rychlejsie dalsich 24 az 48 hodin. Je to vela malych krokov s malymi efektami ale ked sa spoja, dokazete naozaj vela. Prajem Vam vela uspechov.
Odpovedať
@peet100 Dakujem velmi pekne za tvoje postrehy ...su trefne a kazdy co si nastudoval tuto dietu musi len suhlasit ;-) ..
Odpovedať
nadviazem na tento siahodlhy referat...baby, ak cvicite kazdy den alebo viac krat do tyzdna, odmerajte si uz teraz na zaciatku miery tela.....vaha sa vam asi zastavi, ale telo sa bude menit, tak nech nie ste frustrovane, ze to nevidite na vahe...svalovina je tazsia ako tuk...a pri tych mierach uvidite vysledky, ked aj na vahe nie ;-)
Odpovedať
Este aby som doplnil kolegyne nadomnou. Presne ako vravi maryska: Nevazte sa. Resp. max 1x za tyzden. To nie je dolezite, kolko vazite, dolezite su vase miery. Ak date zo zadku ci bokov 5cm dole a obleciete rifle spred 5 rokov, budete omnoho stastnejsie ako ked zhodite 3 kila a tie rifle neobleciete. Drzte sa holky a ked uz zacnete s dietou, neprestavajte, lebo bude este horsie. Vydrzte a okrem schudnutia Vam porastie aj vlastne sebavedomie ze nieco dokazete. Good luck vsetkym.
Odpovedať
Dievčatá, od piatka som v 2.fáze.... A zhodene kilecko je naspäť:((((((
Odpovedať
Profilova fotka
@katesynka neboj to je len voda ono sa to zase rozbehne...
Odpovedať
@katesynka Ahoj nic si z toho nerob....zacala si jest zeleninku a tak si telo musi zvyknut na dalsi druh jedla.... :-D Hlasim stav po 4mesiacoch 16kg dole.....vaha stala asi mesiac.....ale hlavne ze nenabehla hore a to som mala kooooopec prehrekov :-D Kedze som sa nevazila skoro mesiac tak som milo prekvapena 8-) A podstatne je ze som presla z velkosti 46 na 42 :-D .....cislo na vahe nic neznamena takze sa nestresujte kazdodennym vazenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@misena01 ja som problemi z ciklom nemala ziadne... @eviku13 jasne otruby do cohokolvek.. ale len povolene mnozstvo denne..
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska uf ja som chlebik este stale nerobila tak neviem porovnat.. stale sa snazim zbavit zasob ovocia co som dostala od nasich + vsera som pojedla tolko sladkosti ze som sa rano bala na vahu stat... zatial 55,9 ale vcera bolo uz 55,5 takze som to zase zaklincovala tou nedelou... :( :D... ale no co ... mozno je to len tymi mrchami ze som taka pazrava akosi .... a mafinky som tiez nerobila lebo som zabudla kosicky kupit..
Odpovedať
ahojte holky, som späť z dovolenky, krasne oddychnuta ale bojim ze aj o cosi tahžšia, ešte nevažim, radšej to skusim dať najprv dole, nech ma nevyvalí keď to uvidím ...
Odpovedať
@zabka88 daj si biely den, ten pomaha najviac ;-) @ncora blahozelaaaaaam, super, tesim sa s tebou, 16 kg to je uz poriadna sila...hlavne to konfekcne cislo, asi uz pomaly menis satnik, ze? ja si stale stojim na tych 6 kg a stojim a stojim, ale miery idu dole, aj ked nebadatelne, ale tesim sa z kazdeho centimetra :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?