Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
ahojte baby, mate nieco nove ja 14 zacinam skolu, tak som zvedava, ale uz teraz mam nervz, lebo ten Mais je dobra hlupost, no ale dufam ze sa do toho co najskor dostanem zachvilu mame s praitelom vyrocie 2 roky, juj sa z toho tesim
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 tak to ti gratulujem dufam ze to pekne oslavite..
Odpovedať
ale urcite to pekne oslavime, teraz je v praci, ale ked pride domov tak mu upeciem nejake chutnu tortu a sami dvaja vecer to oslavime, proste chcem romantiku :::D
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj vidis my sme mali vyrocie rok zasnubenia a obaja sme na to zabudli ale 4 vyrocie vztahu urcite nezabudneme. Ja som teraz prisla z rakuska a mam byt bez draheho 3 tyzdne, mi to pride pomaly ako vecnost. Vcera sme sa lucili v rakusku na stanici a tiekli potoky slz. no ja mam teraz starosti ako sa zahlasit na urade prace ked nemam vsetky papiere a tak sa kvoli tomu musim trepat do BA, dobra blbost ]-( Ako ste inak poprezivali leto, pochvalte sa
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko..my sme na tom podobne ze vzdy zabudame na vyrocia..ale zas sme si to vynahradili na moje narodky..chcela som sice ist von a ozrat sa..ale nakoniec mi navaril uzasnu veceru,sviecky,vinko,... proste nieco uuuzasne som take este nezazila..ale tak snad uz na vyrocia nebudeme zabudat.. a dufam ze si vse vybavis..ja som tiez na urade ale ja som isla hned po skole..taze som nemala problemy..pracu sice mam ale na dohodu..taze na urad musim chodit stale :-(
Odpovedať
iiiha tak my na vyrocia nezabudame, este dokonca radko si spomenie skor ako ja, miskamisko nic sa neboj teraz sa ti to zda ze sa ti to bude vliect, ale tri tyzdne ti ubehnu ako voda, ved uvidis :D, musis to brat aj s optimizmom, ze si troska od seba oddychnete ::D (neber to v zlom) jjooooj baby niekedy vam zavidim ze uz pracujete a ziadna skola, mna este cakaju prinajmensom tri roky studia, ale zase si myslim ze pokial sa mozem ucit tak sa ucim a urcite sa mi to v zivote prida, no to je vec osobneho nazoru .....
Odpovedať
hej baby neviete nejaky super recept na chutnu ale ozaj chutnu tortu, bola by som vdacna
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..tak to mas stastie..moja polovcika je taka zaneprazdnena podnikanim ze som rada ked ma chvilu cas na mna..a jedine naco asi nezabudame su narodeniny a meniny..inak sme zabudli aj na 1 rok od poziadania o ruku aj 1 roka co sme spolu,..ale co uz viem ze si to vynahradzujeme inak..a s tou skolou viem uuuplne co mas na mysli..mna na vysku nevzali..(mala som odbory kde nerobis prijimacky) a som zato vdacna..lebo keby som chodila na VŠ tak by som sa nemohla ani odstahovat ani si platit pausal ci kupit veci na seba..pretoze ako sa poznam take prace ako mam doteraz by som pri VS nemohla mat co znamena ze by som bola asi bez koruny..alebo by som mala len omrvinky..ja som si povedala ze na VŠ pojdem ked budem mat pracu na tpp ktora mi to bude umoznovat alebo ked pojdem na matersku a myslim ze az o tolko nepridem..pretoze dnes uz aj s VS je problem najst si pracu..a mozno niekto v mojom veku bude mat VS ale ja budem mat skusenosti (pracovne)..taze ja som si to vymyslela takto.ale zas tie co chodite na VS a po strednej sa vam chcelo..klobuk dolu..
Odpovedať
aadriankaa vobec sa mi nechce ist do skoly ked tak uvazujem, al eked uz som sa na to dala necuvnem, no ja dufam,ze to budeme finance zvladat, ale priatel ma dobru pracu , no a ja budem tiez popri skole robit, urcite sa trochu budeme musiet uskromnit, ale to pojde ponmaly ale isto...
Odpovedať
ahojte babulky... tak ja som tu už poriadne dlho nebola... Už som oficiálne zapísaná na PdF UK a celkom sa aj teším. Vo štvrtok si idem ešte doriešiť nejaké veci ohľadne predmetov a rozvrhu a potom hor sa do štúdia. Čo sa týka peniažkov u mňa - neposlali mi výplatu z jednej roboty, kde som pracovala ešte v júli :-( Cez školský rok budem maximálne tak doučovať anglinu prípadne opatrovať jednej rodinke dieťa, a to je asi všetko. u mňa sa teda nič nemení. Spoločné bývanie s mojim drahým v nedohľadne, peniažky tiež... :-( ešteže mám takých super rodičov, že čo sa týka peňazí ohľadne školy - mi prispejú-. Ale ostatné musím ja sama :-( no ale poďme na veselšiu tému. V piatok ideme s drahým na predĺžený víkend na chatu :*) júúúj, tak sa teším... príjemná bodka za letom... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawaski17 ja som mala kamosku co aj s priatelom chodili na VS..dokonca ona este chodi lebo chce mgr.oni sice neziju spolu..kamoska sa odstahovala a ten jej byva tiez inde..a v poho to zvladaju..dokonca ta kamoska robi na tpp v zdravostnictve kde robi na smene..a vse stiha...predtym robila v kauflande predavcku..no stale si povedala kde ma strop a hotovo..ja osobne proste na pracu nemam stastie a som rada ze mam nieco,robim skoro cele dni taze na VS by som ani nemala kedy chodit..a ty sa pekne snaz si najst pracu..aby si nebola zavisla na priatelovi..mne sice priatel hovori ze ked nebudem mat pracu ze nevadi ze ma uziva,lebo peniazky ma dost..ale neviem si predstavit zeby som si mala pytat kazdu korunu teda euro od neho..je jedno ci si chces kupit nieco jest ked si von,ci na kavu,spiralu,tricko..som rada ze to co mam si vacsinou kupujem za svoje,mam z toho dobry pocit..asi aj keby som boli neviem aky lovaty..stale by som chcela chodit do prace aspon na omrvinky aby som mala vreckove,alebo uz len preto aby som ich vkladala na ucet.. petra89 GRATULUJEM TI..normalne asi ta tvoja radost presla na mna ked to citam..z prace si nic nerob..mozno sa najde v nejakom hypermarkete brigada..a s tym byvanim si nelam hlavu..ja poznam za poslednu dobu len takych ludi co mi prave hovoria ze som si este mala uzivat a nie sa stahovat a zit s chlapom..ze este keby s niekymi holkami zeby to bolo lepsie..lebo takto si nic neuzijem..ja v tom sice velky rozdiel nevidim..lebo prat,zehlit,pratat a zehlit by som musela aj tak.. hm tak tebe bude hej..ja som si tiez chcela zohnat kluce na nejaku chatu..ale vidim to velmi biedne..a myslim ze ked zozeniem priatel bude pracovne zaneprazdneny..
Odpovedať
Profilova fotka
Super baby, Peti s tou vyplatou si nelam hlavu oni ti ju isto daju, treba ich len trocha popohnat. Ten vikend ti tak zavidim, my si robime predlzene hovory cez skype :-( adrianka Pracu si najdes len treba hladat na spravnych miestach, ja som si davala uz milion ziadosti do prace a zatial mam len jeden pohovor. No u nas je to take ze drahy je este student a ja som bola doteraz tiez studentka cize peniazkov nemame vela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no miskamisko ber to z tej lepsej stranky aspon mate skype..niektori nemaju ani to.. no ja viem ze najdem pracu..ale uz sa nespolieham ze najdem zrobna to co by som chcela..ja uz posielam ziadosti vyse roka a vacsinou sa mi ozvali ti ktori ti davaju mzdu, napr kolko zmluv urobis,akcii predas,...proste zalezi na sikovnosti..no ja proste chcem vediet ze stale dostanem tolko a tolko a ne ze jeden mesiac budem mat tolko penazi a na dalsi budem triet biedu..
Odpovedať
ahojte baby, tak uz mam za sebou prvy tyzden v skole a celkom sa da az na to ze musim urobit seminarne prace z blbych em,ale tak to na vyske chodi aadriankaa co sa tyka penazi tak kasu drzim ja ::::D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes uplne smutna mne ten moj frajer povedal ze mam prehnane ocakavania ked dufam ze ma niekam zoberu do prace :-( . Som sa tesila ze mi zavolali z jednej firmy ze ma chcu na osobny pohovor ktory ma byt zajtra v nedelu a on mi povedal toto. Normalne mam slzy na krajicku, bolo to od neho velmi krute, teraz len neviem ci on si vobec uvedomil ako to pre mna vyznelo. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17..tak to mas dobre..my to mame tak ze kazdy ma svoje prachy..a spolocne platime veci..a to si myslim ze je dobre lebo zo zvysnymi peniazmi si kazdy robi co chce a nemusi sa spovedat tomu druhemu ze co s nimi robi..ale zas kazdemu to vyhovuje inak miskamisko..nic si z toho nerob..ja som bola uz na niekolko pohovor,ktore som mala dojem ze dobre dopadne a tiez som pocuvala taketo veci..je sice pravda ze mi vacsinou napisali ze som nepresla do dalsieho kola..ale nic si z toho nerob..je to na tebe..ver si a uvidis jak to dopadne..drzim ti palce
Odpovedať
Profilova fotka
ahojda babenky :-) dlhsie som sa neozvala akosi nebol cas... dovolenka nam nevysla priatel mal uraz vratili sme sa domov po 3dnoch 8-( nam asi nie je sudene ist tohto roku na doovolenku.. a mam este jednu novinku:-) pravdepodobne som opat tehotna x-)
Odpovedať
Miroslava: aj by som ti zagratulovala k tehotenstvu, ale nie je to trocha riskantné?? pokiaľ viem, tak po prirodzenom potrate sa neodporúča otehotnieť min. 6 mesiacov... a veľmi ma mrzí tá dovolenka...
Odpovedať
Profilova fotka
miroslava..nebojaj budete este kopec dovoleniek spolu a krasne si ich vychutnate..a ked ste si to nevychutnali na dovolenke tak si to vychutnavajte domka.. ja som sa prave obj.k lekarke a som zvedava ze co mi povie..ci som alebo nie som tehotna..ja snad do pondelka nevydrzim.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
petra je to velke riziko..ale za pokus to stoji snad to uz teraz vyjde x-) musi |-| adrinka mozna tehula?:-) drzim palceky aby si bola;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miroslava..aj ty sa drz aby vam to vyslo a aby ste vsetci boli zdravucky.. no hej mozno uvidime v pondelok..dam vam vediet ;-) len som sama taka zvedava..teraz mi proste sibe a sa snazim svoje ciny tak kontrolovat..ci nahodou to nie je nejaky priznak..dokonca som niekde citala ze psi dokazu vycitit ked je zena tehotna a ten moj je vacsne pri mne a len by sa mojkal..tak neviem no ty si vedela podla niecoho ze si tehotna..ale nemyslim ze ti bolo zle abo chute..ale spravanim ja neviem no
Odpovedať
júúúj Adrianka, som napätá, čo ti lekárka povie...
Odpovedať
Profilova fotka
petra89..no ja uz zacinam ratat hodiny kym bude pondelok :-D stale nato myslim uz mi z toho hrabe normalne..na jednej stranke velmi chcem aby nam to vyslo..no na druhej stranke co ked by to moj zdravotny stav len skomplikovalo..alebo varianta pre mna este horsia..budem sice tehotna ale neviem ci pripravena..no vidis to uplne mi z toho hrabe tolko nad tym rozmyslam..stale sa snazim najst pozitiva na oboch stranach..teda vyhoty tehotenstva a vyhody pokracovania svojho stareho zivota...asi to je preto aby som nebola sklamana zo ziadnej spravy..no co ja viem..ale je to zvlastny pocit no..teda pre mna..
Odpovedať
a kedy chystáte svadbu? no, tak ti veľmi držím palce... ja si vo svojom živote ešte bábo predstaviť neviem, chcem doštudovať, ale svadbu by som prijala...alebo aspon spoločné bývanie. dnes sme boli s drahým v kostole a pán kaplán mal zrovna kázeň o manželstve, tak som mu tak šepla do uška, že ja by som už rada bola manželkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no svadba..tak keby sa dalo tak aj hned..ale bohuzial sa to takto neda..moja mama nechce ziadne slavnosti,...kedze jej zomrela mamka a chce drzat rok smutok..cize by mohla byt az v roku 2010 september.. no ale myslim ze keby som bola tehotna tak by sa to zmenilo.. no uprimne ja mam obcas taky nerv na draheho ze nechcem ziadne babejo ziadnu svadbu ani ziadne byvanie..ale to len v navale zlosti.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka uz vies?..kurnik ja som asi nedockavejsia ako ty :-N
Odpovedať
aj ja :D moje prvé kliknutie dnes bolo práve na toto fórum, aby som overila situáciu :D
Odpovedať
Profilova fotka
petra hrozne s nami a adrianka nas naschval bude natahovat :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miroslava89 no bola som u lekarky a mysli si ze nie..nemoze to povedat na 100% lebo to este musi prejst par tyzdnov...akurat mi povedala..proste ja trpim neviem akym syndromom na p je nazov a to znamena ze sa mi vajicka nevyplavuju von..robili mi vselijake testy..aj hormonalne a vyslo mi ze sa mi tvori viac muzskych hormonov ako zenskych..ja som pred rokmi mala problem s cystami na vajecnikoch ale nikto mi nepovedal ze je to z toho :-( a kedze mi liecba s liekmi nezabera tak mi moja (uz nova ) lekarka odporuca otehtoniet..ze proste aj po liecbe s liekmi mi nemuwsi zabrat a ze sa mi to bude stale vracat..cize jedina moznost jeto tehotenstvo.. uz som preto volala aj segre (vacsina mojho okolia ma nazor ze som priliz mlada na dieta) a fakt mi to prislo ze ta moja diagnoza je len vymyslena aby som mohla otehotniet..problem je v tom ze ja to sice (dieta) ale zodpovedat sa niekomu ze som tehotna a pocuvat kritiku ze som sa najprv nevydala..bla bla bla..tak ani neviem jak sa mam k tomu postavit..proste vzdy sa musim divat aj na inych nie len na seba :-(
Odpovedať
ahojte babenky, jooj ale som tu davno nebola, ale vobec nebol cas a navzse Radko bol doma... skoda ye uy v pondelok siel prec ale nic no ychvilu je spat doma.... predstavte si zaciname stavat dom, teraz este nie, ale o mesiac ideme kupovat pozemok a potom na jar sa zacne stavat, tesim sa na to aj ked to nebude malina, aj vdaka mojej skole a mozno preto , lebo mi meskaju kramy takze som mozno tehotna, este neviem no, ale budeme mat nieco co bude nase, ziaden podnajom, aadriankaa ak chces tak mi napis presne o co ide, v takych veciach sa uz trosku vyznam a mozno by som ti spon trochu pomohla a co sa tyka tej veci o dietati moj nazor na to je ze je to po prve vasa osobna vec a okolim by som sa ja urcite nezaoberala,ved dieta pred svadbou je dnes uplne normalna vec. a po dalsie to ze si mlada, mozno ale tu ide hlavne o to ako si psychicky vspela a pripravena na to dieta tu uz vek rolu nehra... inak co je noveeee????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?