Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
ahojte no ja som 88a v 19tich som otehotnela ale bolo to tak na prelome takze az v 20 tich som porodila a vydala sa
Odpovedať
ahoj monika. alm... to je super... dúfam, že máš zdravé bábätko a skvelé manželstvo... ;)
Odpovedať
ahojte baby, co noveho??? miroslava89: blahozelam k svadbe a samozrejme aj k babatkam
Odpovedať
kawasaki17: čauko... no ja som dnes konečne na tento mesiac ukončila robotu v jednom nemenovanom call centre v hlavnom meste, a chystám sa na pár dní do Čiech za rodinou. Fakt sa moc teším. S priateľom sme min. týždeň oslávili tretie výročie nášho vzťahu, zobral ma na pekný romantický výlet na jeden hrad... :) A vy ostatné čo máte nové ?
Odpovedať
a ako bolo na vylete?(petra89) my sme s priatelom tiez vyletovali, sme totiz motorkari tak cesty boli nase:D
Odpovedať
kawasaki17: to fakt ste motorkári ? :) ja mám rodičov motorkárov :) na výlete bolo úúúúplne super... pohodička, romantika... paráda...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde ste to boli na vylete?hm?teda obe (petra,kawasaki)
Odpovedať
my sme si dali taky okruzny po slovensku, no ano sme motorkari, kawasaki to isti, zboznujeme motorky a jazdu na motorke si viem neskutocne vychutnat...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je fajn..aspon si teraz zrelaxovana..oddychnuta... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj ja mam teraz konecne volno z prace a zavidim tym co si mozu leto uzivat bezstarostne a po vyletoch, tu v AT kazdy vikend prsi alebo je prilis horuco na to aby sa niekam dalo ist, asi sa toto leto ani poriadne neopalim, no nist to ved aspon ze mam draheho stale pri sebe. Baby nemate nejake napady co varit ja uz som obmenila cca 20 jedal a neda sa kazdy den vymyslat nieco nove, ved to je na zblaznenie. Zajtra robim kuracie na mede a k tomu ryzu a mrkvovi salat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som minule robila masove spagety...take s mletym masom..bolosonske ci jak sa to vola..,zapekane cestoviny,stroganov..maso na zelenine..ryby na zeleniny s platkovym syrom..palacinky,gulas,privarky,...a teraz ma uz fakt nic nenapada..ja som sice dnes robila maso s ananasom z novin..ale siel tam aj puceny banan a to mi veru nechutilo...ale dala by som si uz cinu velmi..take masko..mnam..ja milujem maso na omacke :-N
Odpovedať
normalne sa mi zbihaju slinky ked pocujem o cine, aj ja mam rada cinu.... ja som dnes varila segedinsky gulas a klasiku rezankovu polievocku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj vsetko co pisete som varila uz x krat a uz nam to ani jest nechuti tak musim vymyslat nove veci, minule som robila zapekane palacinky s tvarohom a drahemu skoro nic nechuti tak nemam vela navyber... Kebyze robim stale privarky tak asi uz som mrtva zena, nie zeby ma drahy zabil ale zabila by som sa sama ze to ani nic ine varit neviem. Tak teraz beham po nete a hladam stale nove recepty, no vela ich je rovnakych len sa inak volaju. Cestoviny na kadejaky sposob su take studentske jedlo z ktoreho uz vyrastame po tej dlhej dobe co spolu byvame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti asi fakt ostava len net..ale ja chcem teraz robit kuracie na spilkach co sa napychuje medzi to syr obalit v cesticku opiect,ryza a priloha..mnam uz sa tesim..milujem to...alebo tie vtacky su fajne..
Odpovedať
ČAute holky... no ako sa máte? za chvíľu máme po lete... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute..mne je momentalne uplne...neviem ako zvladnem najblizsie dni..vcera vecer mi volali nasi ze zomrela babka..cely tyzden som tam chodila kazdy den na niekolko hodin,aby som ju mohla vidiet..(ona za ten tyzden iba lezala) a vecer taky telefonat..presne na otcove narodeniny.. vobec neviem co robit..a nie som schopna ist ani do prace..ale bohuzial nic ine mi neostava len ist tam lebo kto by tam robil keby som neprisla...neviem ani kedy bude pohreb a ta co tam somnou robi ide na dovolenku a bigadnicka nebude vladat tahat cely vikend aj buduci tyzden..no proste neviem co robit..nic uz nechapem,preco to je takto?tak velmi som chcela aby vydrzala..aby tu este s nami ostala.. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som sa dlhsie neozvala ..prisli sme o nase babetka |-| tak som akosi nemala chut tolko prispievat.. dnes mame presne mesiac od svadby-keby ze nekuknem na mojusvadbu tak aj zabudnem :-N
Odpovedať
babulky... také samé smutné správy? :-( aadriankaa: mne zomrela stará mama keď som mala 13 rokov a bol to pre mňa ten najhorší zážitok v živote zatiaľ... je mi to veľmi ľúto prajem ti úprimnú sústrasť... verím, že to všetko zvládneš, keby ti bolo veľmi smutno, kľudne mi napíš... mirka: tak to je zlé... a smutné... dúfanm, že ty si v poriadku a že to soplu s manželom všetko zvládnete ... drž sa moja...
Odpovedať
Profilova fotka
petra ja som (nastastie) v poriadku.. i ked nas strata nasich dvojiciek velmi boli- raz urcite budeme mat dalsie deticky..casu snad dost
Odpovedať
Profilova fotka
petra89..dakujem..vsetko je tazke..a oto viac ze som to necakala..a proste cely sled udalosti...nece sa mi to pripustit ale asi budem musiet..zajtra je pohreb a ja nemam na zajtrajsok sil..pisala som predvcerom rozlucku..a hneva ma ze som jej kopec veci nepovedala..hrozne mi chyba jej usmev a pohladenie.. miroslava89 to mi je luto..ale spolu to prekonate a nabuduce to urcite vyjde..ja mam znamu ktorej sa to stalo asi 2x a nakoniec sla k lekarke a brala rozne vitaminy aby sa to podarilo..a teraz je tehotna ale nemoze byt ani 9 mesiacov ale o cosi menej..lekary jej tak odporucaju..taze sa drz..
Odpovedať
jaaaaaaaa :-)))
Odpovedať
a ja uz mam po svadbe 2 mesiace a tiez mam 20 a som spokojna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tribule525 tak to gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-) jej ste akosi vela nepopisali.. my mame mesiac aj tyzden po svadbe uz ten cas ale leti :-N adrianka raz to urcite prekoname a budu dalsie deticky len to chce cas. tribute ja som mala svadbu mesiac po tebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miroslava asi si si ma zmylila..ja som nebola tehotna.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka myslela som to na seba a na manzela mojho..
Odpovedať
Profilova fotka
sorry ale zle sme sa pochopili..troska zvlastne to vyznelo..
Odpovedať
Ahojze baby:) Pridavam sa k vám, aj ked som len 1990. Momentalne riesime stahovanie, farbu obyvacky a podobne somariny, takze svadba bude asi az na koniec roka:) chceme tam len rodicov a surodencov, tak to nemusime planovat nejako v predstihu :-N Ja som momentalne rok zamestnana po 8 rocnom gympli, studujem externe a berieme hypoteku, tak uvidime:) Aj vy ste sa tak strasne bali, ci budete vediet navarit z toho co vam ostane po zaplateni splatok a najmu, ci len ja som taky bojko pesimista?:)
Odpovedať
lenka1990: aj ja som dost pesimisticka, ale v podstate nic nie je take zle ako to naozaj vyzera, musim poklopkat ze ja so snubencom to zatial nejako zvladame,
Odpovedať
Profilova fotka
lenka1990..ja neviem mne to nepride az take strasne..zaplatime najom, faktury a ostatne mame na jedlo a minanie..si to nejak rozdelime a stale nam to vyjde..ked mame viac penazi tak nakupime do mrazaku a tak stavy ze nemame na jedlo abo mame malo nepozname.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?