Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
peti ale kdeze Ukacka je super, len niektore predmety su tazke ako napr biologia... Mna to nenaplnalo preto lebo som nikdy nebola tip studenta, ani neviem ako som zmaturovala na same jednotky...to bol zazrak.
Odpovedať
aha, tak snáď u mňa to pôjde ľahšie.. ja som biolu na SŠ nemala,ale čo som sa učila na prijímačky ma bavilo, tak dúfam, že to bude ok... :-)
Odpovedať
baby prijali ma ny vysku na osetrovatelstvo, juuuupiiiiiiii, inak doma uz nebyvama som pri priatelovi , asi je to tak lepsie
Odpovedať
kawasaki17: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem, takže obe sme sa dostali tam kam sme chceli, už sú z nás "veľké" vysokoškoláčky ;-) a verím, že to je tak dobré , že bývaš s priateľom
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki gratulujem bude z teba veru vysokoškoláčka. peti: ja som mala biolu 3roky na sš a to dosť ťažkú, no čo je na pdf uk jedna profka na biologiu(je len jedna) tak ta nenecha prejst pomaly ziadneho prvaka a nasa listina vysledkov vyzerala asi tak ze z 23studentov len 3presli ]-( teraz som si citala v jednom clanku ze to co mam teraz ten chronicky zapal obliciek tak z toho vznika neplodnost a to sa s priatelom chceme o 2 roky zacat snazit na babatku, bojim sa ze dovtedy este par krat ostanem chora na ladviny a potom nebudem moct ma deticky :-(
Odpovedať
miska: takéto máš problémy, to som netušila... :-( verím, že to bude ok, dávaj si na seba veľký pozor... držím ti palce...
Odpovedať
Profilova fotka
no peti este mam doma taku potvoru sestru ktora mi stale hovori ze moje deti budu isto este horsie ako su tie jej a potom nezabudne dodat, " ak vlastne deti budes mat!" to ma najviac rana, včera som už kôli tomu aj plakala. Naštastie drahý ma vo všetkom drží a hned ako po lete prídem z rakuska si zajdem spravit k lekarovi vsetky mozne testy. :-( Ale dost bolo smutku isto mate nejake vesele zazitky na zlepsenie nalady. Napr ja sa zajtra den pred cestou do AT potrepem 2hodiny do BA aby som mohla odovzdat jednu knihu a potom naspat 2 hodiny domov, no nie je to krasna predstava? ;-) Vcelku aj usmevna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Kočky tak ja som sa s vami chcela rozlúčiť a popriať Vám krásne leto plné super zážitkov a čo najmenej nepríjemných zážitkov. Užívajte si svojich drahych a myslite čo najmenej na škaredé veci. Pekné leto
Odpovedať
dakujem za gratulacie aj ja blahozelam vsetkym ktore prijali na vysoke skoly, a ano uz som na to prisla ze je to najlepsie tak ze byvam pri priatelovi, som ovela spokojnejsia, vyrovnanejsia, pocitujem ovela menej stresu a sama si pripadam ako krajsi a lepsi clovek nielen usevne ale aj fyzicky sa mi zda ze som akoby opeknela inak zacalo sa leto, mate nieco zaujimave na plane???
Odpovedať
sa to tu nejak vyprazdnilo.......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-) ja som teiz rocnik 89.. s priatelom cakame babatka.. a zaciname rozmyslat nad svadbou- z toho dovodu aby sme mali vsetci rovnake priezviska..svadbu by sme chceli stihnut este toto leto- len taky maly obradik -necirkevny!..:-)
Odpovedať
kawasaki17, aj ja som s všimla, že nám to tu nejak zmrzlo... :-( ja na leto nechystám nič zvláštne, pracujem... ale v auguste by som rada nieam vypadla... tak dúfam, že sa podarí... aspon na pár dní... no a čo ty? ty robíš niečo špeciálne v lete? miroslava89 - vitaj u nás... a blahoželám k bábätku... alebo k bábätkám ? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
petra k babetkam- dvojcatkam....a dkaujem za privitanie:-)
Odpovedať
miroslava: vaaaaaau, tak to je dvojnásobná radosť, už aj vieš či to budú chalani alebo dievky? alebo z každého jedno ? :) trošku sa nám aj pochváľ, koľko si zo svojim partnerom, či spolu bývate, atď :) nech sa trošku spoznáme :)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sme dohodli termin svadby- kedze som tehulka tak sme chceli cim skor tak tak to aj dopadlo:-) presne o tyzden sa berieme.. x-) petra som "len" v 15tyzdni takze nevime co to bude:-) a an isme nerozmyslali co by sme chceli ci dve rovnake alebo z kazdeho jedno hlavne nech su zdravucke:-) s priatelom sme skoro styri roky:-)..a byvame spolu teda u jeho mamy stale,.. mne je 19 jemu je skoro 31 takze na svadbu vraj bol uz konecne cas... napis aj ty nieco osebe lebo citat kopu strnaok dozadu sa mi akosi nechce.. :-)
Odpovedať
no ja mám tiež zatiaľ 19 rokov (o mesiac 20), s priateľom som tri roky, priateľ je o osem mesiacov mladší odomňa, takže ja mám také "mladé ucho" pri sebe :) ale on je už na vysokej škole (ide do druhého ročníkaň, ja idem teraz do prvého ... zatiaľ nie sme ani zasnúbení, asi si ešte chvíľu počkám, ale tak, obaja sme študenti, tak sa to asi dá pochopiť... tebe držím palce, aby bábätká boli v poriadku, a svadba aby prebehla tak ako si perdstavuješ. zrejme budete mať len takú menšiu svadbu, že? keďže termín ste dali takto na rýchlo... držím palce...
Odpovedať
Profilova fotka
petra co potom zze je mladsi -hlavne ze sa lubite:-) ja som na vysku ani nestihla nastupit :-N ani nestihnem |-| pri detoch neviem ako by som isla na vysoku s dennym studiom.. dakujem..my svadbu mame premyslenu do najmensich detailov:-) malinka svadba 32ludi,obrad na matrike, potom slavnostnejsie pohostenie v restauracii a ide sa domov.. nic velke..pre nas je svadba uz len akokeby formalita |-|
Odpovedať
Profilova fotka
miri gratulujem k dvojciatkam hlevne nech su zdrave a vy nech ste stastny.
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 no ta moja buduca svokra...no akoze je to sila..kazdym dnom uz som na pokraji sil..ale presne co a ako ti napisem v internej
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko..tak to poznam ja tiez nejakym zazrakom som schytala oblickovu koliku a lezala som az v nemocnici a teraz mi trosku prefukne krize a uz ma to boli a hned pijem urologicky caj a bursnice,...
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 : no tak gratulujem ze uz zijes s priatelom..ja uz tiez konecne..uz 2 mesiac bude..a konecne mame net..bala som sa reakcii mojich rodicov ale zniesli to v pohode..teraz obcas este je cirkus ale potom uz pohoda..to skor sa s tym nevie vyrovnat asi draheho mama... ]-( miroslava89..gratulujem k malickym...no tak to mas dobre ked ste to tak rychlo naplanovali..my sme akurat v sobotu boli na svadbe..bola v kaplnke a bolo tam 40 ludi dokopy..taka pekna mala a krasny obrat mali..nevesta uz bola v 4 mesiaci na rizikovom taze ona sa velmi nezabavala..ale inak velmi pekna..a tiez tak rychlo naplanovali dokonca nevedeli ci bude vobec nejaka oslavala kvoly neveste lebo este pred obradom bola 2 tyzdne v nemocnici..ale nakoniec bolo vsetko tak ako ma byt..(inak redovi tancoval zenich..=DDD bolo to fakt genialne)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam.. idem kusitk prihodit info o nasej mini svadbicke sice som bola tiez ako rizikova tehulka ale drahy to pripravil prekrasne..j rano o 8 som pekne krasne naklusala ku kadernicke kozmeticke vizazistke konecne som po dvoch tyzdnoch vyzerala dobre..na 9sme mali obrad na matrike a ku vsetkemu mame krasne obrucky a kyticku z mojich oblubenych bielych ruzi- a to som si myslela ze moj priatel teda uz manzel si nepameta oblubene kvety :-N nemali sme vela ludi len 43..po obrade sme isli na taky slavnostny obedik- ja akurat na pripitok a domov a ostatny sa bavili dalej :-) ale mne sa to pacilo tak ako to bolo.. uz len svadobna cesta tomu chyba :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to si mala pekne a jednoduche... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka ja som nikdy nechcela velku svadbu..my uz spolu byvame vsetko..svadba bola len ako taka formalita |-|
Odpovedať
miroslava89: gratulujem ku svadbe, prajem veľa veľa šťastia v spoločnom živote... ;-) Aadriankaa: no čo so svokrou nového? pochváľ sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petri dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
miroslava89 no my uz tiez konecne byvame spolu..cem taku svadbu max. 50 ludi ale to maximalne to by som este skresala..ale urcite cem take tradicne ze redovi...ale samozrejme keby som zistila ze som tehotna tak by som kopec veci zvazila... petra89 ani sa nepytaj kazdym dnom ma vytaca este viac..prisaham...ja neviem ani naco ale ja normalne mam take priznaky jak infarkt proste hruuuuuuza...ked sa s polovickou rozidem tak je to kvoly nej! a obcas mam pocit ze som na najlepsej ceste.. vacsinu sa hadame vzdy kvoly nej,atd...pomaly vsetko co suvisi s nou..no nebudem rozvadzat..radsej bo zinfarktujem...
Odpovedať
Profilova fotka
hm nikto nikde...asi si vsetci uzivate leto ze? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka je super ze byvate spolu vela sa toho o sebe este podozvedate. Ja som s priatelom momentalne v rakusku, on je na stazi z vysky a ja tu pracujem ako opatrovatelka 4 deti v jednej rodine z toho to najmensie ma 2 tyzdne..krasne babo. Ja som s priatelom byvala uz rok no az tady velmi daleko od rodiny o nom zistujem dalsie veci, napr velmi rad umyva riad len aby mi pomohol ked uz mame taky velky dom. Netesim sa na september na urad prace a potom si hladat v BA pracu, tak dufam ze nieco najdem kedze rozpravam po nemecky uz pomaly lepsie ako cistou slovencinou :D Pekne leto vam prajem
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko..no to hej vela sa dozviem..u nas je to skor tak ze on navari ( v com ja som zaciatocnik)a ja musim popratat, poprat,pozehlit...proste starat sa o celu domacnost nakolko on nie je skoro nikdy doma a ked tak je taky unaveny ze skonci pri telke alebo v posteli..taze asi tak..obcas mam normalne pocit ze byvam sama..lebo vsetko si urobim sama a jeho nikde niet stale niekde lieta a casto sa vracia az niekedy v noci a odchadza rano..ale myslim ze nic s tym neurobim aj ked ma to serie..a dalsia vec co ma serie ze ked konecne ma chvilu volna a moze byt somnou tak jeho mati si nieco dokonale vymysli ]-( a opat ide prec..ide ma z toho rozhodit...a navyse mi este okolo nich robia..boze take nervy mi robia ze skolabujem..proste porazi ma! miskamisko sorry trosku som odpocila ale akosi ta zlost...toho uradu sa neboj..ja uz budem evidovana rok v septembri na urade..a pracu..pokial budes mat urobeny dobry zivotopis tak sa urcite nieco najde..ja viem ze moja spoluziacka z strednej odisla do BA a tam nastupila na reklamacie do neviem akeho obchodu..a to nemala ziadnu prax akurat skoncenu strednu a zacala vysku ktoru po par mesiacoch ukoncila..akurat myslim ze tiez vedela dobre nemecky lebo chodila na vylety do viedne..taze urcite sa podari aj tebe len treba trpezlivost ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?