Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
@aadriankaa a Ty mas cysty na vajecnikoch? alebo o co presne ide?
Odpovedať
aj na internete najdes vela info a prebehu laparoskopii indikacie, na co sa mozes pripravit a tak. ale samozrejme najlepsie je ak Ti vsetko osobne vysvetli tvoj lekar, alebo lekar, ktory bude zakrok vykonavat..
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 no som zvedava ci odpovedia..lebo ja som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
no mam aj cysty...maju ma aj prefuknut a neviem co este..
Odpovedať
@aadriankaa podla prav pacienta Ti musia odpovedat na Tvoje otazky, takze ak by mali nejake pripomienky, normalne im povedz, ze to je Tvoje pravo a to Ti nemozu odopriet... no, budem drzat prsteky
Odpovedať
Profilova fotka
no ja pridem asi s velkym papierom plnym otazok..=D
Odpovedať
@aadriankaa tak nech :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uvidime vo stvrtok ako dopadnem no
Odpovedať
@aadriankaa ides k lekarovi?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 bola som uz u x lekarov..lebo na operaciu som objednana 11.5 a dufala som v skorsi termin...bohuzial som teraz v stadiu uvazovania ze asi nepojdem na ziadnu operaciu..ani neviem co robit..moja gynekologicka ma poslala na operaciu z dovodu mojich bolesti atd... ale uz som bola u 3 lekarov kt. mi vobec operaciu neodporucaju..bola som uz aj v centre asistovanej reprodukcie a tam mi to neodporuca tiez..dokonca je uplne proti..ze najprv mi nasadi liecbu liekmi..zaberie az 70% zenam a ked nezaberie tak operacia..bola som uplne prekvapena..co som si aj zistovala tak ta lekarka je velky odbornik... hned mi brala krv, stery..a to som tam bola len 1x..je sice pravda, ze sa nevenovala priliz cystam (na ultrazvuku som ich zrazu uz nemala), ale skor neplodnosti..mozno to je aj tym ze nevidela moju kartu..ale aj tak som uple prekvapena no..taze neviem co robit..tvrdi mi ze mozem mat zapal z dola a ze ked ma otvoria tak sa mi moze zapalit cela brusna dutina..
Odpovedať
@aadriankaa takze rozhodnutie je uz len a len na Tebe, ale pokial Ti 1 z 5 lekarov odporucil ist na laparo a ostatny nie, tak nieco asi na tom bude....asi by som najprv skusila tu liecbu a operaciu ako poslednu a uz len nevyhnutnu moznost....
Odpovedať
no ale to uz je na Tebe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kawasaki17 tak isla som k svojej gyn. na konzultaciu a ona mi povedala tiez ze mam skusit tu liecbu..takze v utorok este zavolam svojej lekarke a zacnem brat lieciky..
Odpovedať
@aadriankaa no jasne, ja tiez musim volat o vysledky, ze ako mi dopadla cytologia, a potom my nasadi liecbu, uvidime, dufam, ze tam nebude nic zle
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 tak ako dopadli tvoje vysledky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ste tu uz vydate alebo ste zasnubene, ci len planujete svadbu? :-)
Odpovedať
@misinn ahoj, ja som vydata :-) a s jednym dietatkom
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sice rocnik 1988 ale som vydata s 1 dietatom
Odpovedať
@aduska181 ahojky...tak to mas ako ja, az nato ze ja som 89 :-) moj drobec mal vcera presne 10 mesiacov :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak caute kocky...ako sa mi mate?co nove? u mna stale nic..teda az na pracu...dufam ze uz za nejaky mesiac budem mat nejake novinky no... kawasaki17 ako sa ma drobec? uz hajinka kludne? mate nejake plany na leto?
Odpovedať
@aadriankaa ahoj :)))) máš novú prácu? to je super :))) ja sa mám fajn, skúškové v plnom prúde... čo vám poviem... lietam medzi školou a robotou... inak nič... plány na leto máme, ale ešte nechceme nič zakríknuť :))
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 ano ano mam novu pracu...presla som si tam vsetkym a zatial som najvyssie ako sa da..cize mam za sebou brigadnu formu dormu veducej a teraz som manager.. ;) taze hura... a ako sa ti dari v skole?kde pracujes?
Odpovedať
@aadriankaa no super, tak to ti gratulujem k takej dobrej robote :))) šikulka :))) prajem tam veľa úspechov :))) ja som so školou v pohode - skúšky odsýpajú - už len 4 z 10 :))))) robota fajn - učím v jazykovke angličtinu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 dakujem krasne... fiiiiha tak to si sikovna.. v jazykovke? wau... ja prave rozmyslam nad niekym kurzom anglictiny..=( len sa neviem odhodlat...
Odpovedať
ahojte @aadriankaa maly uz spi omnoho lepsie, cez den sice nic moc, ale uz mi prespi celu noc takze je to v poriadku @petra89 aj ja by som chcela vediet tak perfektne anglinu, bohuzial na jazyky hlavu moc nema, ucim sa a ucim a za dva dni uz nic nepametam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 u mna je to presne tak..ucim ucim a ako nahle chvilu nepouzivam nemam sajnu..stale chodia k nam zakaznici a ze do you speak english..a si vravim sakra...=(
Odpovedať
@aadriankaa tak to vera, cudi jazyk je dnes potrebny ako sol.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 sak presne to..ale ja na jazyky bunky nemam..tam by nebol ani problem s ucenim ale skor s tym ze to sa musis naucit mysliet jak oni..a teda skladat vety atd a to je presne to co ja neviem
Odpovedať
@aadriankaa napodobne :-) ale zas nemas talent na to, ale zas na ono.... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 to ano. ja mam skor talent na technicku cast :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?