Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
no prihodim zachvilu ma pol roka
Odpovedať
Profilova fotka
baby zelam vam vela stastia v novom roku, termin svadby sa nam blizi a v praci je riadny blazinec. teraz sme si zacali obzerat vlastne byvanie, ktore by bolo len nase, lenze nas rychlo schladili ze na dva byty zo zahradkou ktore sme si vybrali je do konca januara rezervacia. Ale ja budem verit ze rezervacia aspon na jeden z nich padne. Kawasaki zelam vam vela zdravicka a zelam ti aby si bola len stastnejsia a stastnejsia maminka.
Odpovedať
diky baby :) ja viem, pocka to. bude musiet. :( ale tak strasne by som chcela aspon nieco v tom zivote zmenit. aspon nieco... nejaky sialeny krok, prestahovat sa za nim a byt s nim alebo tak.. ale tak zacala som aspon tym, ze si hladam robotu, aby som si aspon nieco nasetrila.. aby som potom mala, ked sa k niecomu konecne odhodlam :)
Odpovedať
@michala.s dakujem pekne, no naozaj sa Vam to pomaly ale isto blizi a budem aj drzat prsty s tym byvanim, viem ake je to v dnesnej dobe tazke, hlavne preto, ze my svoje vlastne byvanie nemame :-(
Odpovedať
@bubbble i mna niekedy laka urobit nieco strelene, ale dobre si zacala, praca slachti cloveka
Odpovedať
@kawasaki17 vies, ale ja si stale hovorim.. ze v podstate mozem, nic mi v tom nebrani :) preco by som mala robit nieco co nechcem, ked vlastne mozem zit ako chcem, je to len vecou odvahy. no uvidime. :) inak moj priatel je cca tak stary ako ja, ale velmi ma prekvapil co sa tyka tychto veci.. nejako sme sa k tomu dostali a povedal ze sa mu tiez nepaci ten trend deti a svadieb v 30ke.. cize sice nie hned, ale aj on by chcel v najblizsich rokoch :) tak ma to tesi, lebo som si myslela ze taki chalani v jeho veku snad ani neexistuju.
Odpovedať
@bubble to mas pravdu, vecou odvahy....... no vidis, tak to mas super chlapca, ozaj je pravda, ze dnesny chlapi chce deti cim neskor, lebo si myslia , ze pridu o vela.... nastastie ten moj bol ozaj stastny... :-)
Odpovedať
ahojte babule ste toho popísali :-) vítam nové dievčatá ;-) @aadriankaa gratulujem, si toho toho postíhala :-D a svet je teda naozaj malý ;-) @kawasaki17 drobček už začína bežkať? kolko už vlastne má? musí to byť krásny velký chlapisko :-) @bubbble moja ked sa lúbite, tak vám určite nič neutečie, a bábo už duplom nie...netreba nič siliť, všetko má svoj čas :-) a ako ti kawasiki povedala bolo by to velmi náročné, a zvlášť pre dvoch študentov...neboj sa, nič ti neutečie :-)
Odpovedať
@lenuska20 ahoj, no maly ma uz ž a pol mesiaca, vazi cosi cez 7 kilo, ved aj dobre papka, len cez den mame strasne problemy so zaspavanim a ked ho konecne uspim tak spi najviac pol hodinky, malokedy sa stane ze spi dlhsie...ale inac je veeeeelmi zlatucky a ty ako?
Odpovedať
@kawasaki17 to už je taký chlapisko z neho? bože ten čas tak letí. a ešte kojíš, či už sa prikrmujete? a v noci ti aspoň prespí?ja? celkom fajn, v pondelok mi začína škola a inak asi všetko po starom :-)
Odpovedať
@lenuska20 no ja som kojila len necely mesiac a aj to bol strasny problem, maly nechcel moje mlieko vobec sa mi neprisaval na prsnik a mlieko sa mi postupne prestalo tvorit, aj ked som si ho odsavala, joj to bola bolest ked som mala prsia naliate mliekom a maly nic netahal.... no a my sa prikrmujeme od zaciatku stvrteho mesiaca, teraz uz papame vela dobrot :-) je to papkos skoro vsetko mu chuti co mu dam..... no a v noci este stavame niekedy 2x niekedy aj viac :-( chce sa ti do skoly?
Odpovedať
@kawasaki17 ale hlavné je, že vám robí velkú radosť. tak všetko mu chutí? no to je super, aspoň nemáš starosti s prieberčivým bábom :-) no do školy sa mi velmi nechce, ale tie 3 mesiace tam nejak hádam vydržím :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lenuska20 no tak to ti verim...
Odpovedať
@kawasaki17 ;-) niekedy by si mohla sem hodiť aj foto malého, nech sa môžeme pokochať :-)
Odpovedať
je tu nejako mrtvo, hm????
Odpovedať
Profilova fotka
@kawasaki17 To vies dve prace, priprava svadby a starostlivost o domacnost davaju poriadne zabrat ;-)
Odpovedať
@michala.s tak to verim..... a ake prace mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ta co kocky? ako? kawasaki17,michala.s,lenuska20 a proste vsetky..ako sa vam dari?nejak tu uz prestavate chodit ci len mne sa zda..?
Odpovedať
@aadriankaa no ved ani ty si sa tu davno neukazala :-) ja sa semtam kuknem, ale ked tu nikto neodpisuje tak neprispievam nicim novym :D ja osobne fajn, az nato ze drobec je chorucky, ale pomaly sa liecime.... no a Ty, ako v novom bytiku????
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki17 podobne..ja kukam nikde nikoho ta idem prac..strane no..drobec chorucky? ta co mu je? prajem skore uzdravenie..no ja mam konecne po 3 dnoch volno ale zajtra som uz zas v praci..=D..no v bytiku..momentalne som stale v praci (januar 4 dni volna, febuar 6 dni volna co viac k tomu dodat)taze nie som velmi schopna vnimat byt..zaco som aj rada lebo som tak akurat nadsena z toho ze sme sami..inak sa mi tu vobec nepaci..a uz sa tesim na leto a tak dufam ze vse vyjde tak jak ma byt a bude to skvele..
Odpovedať
@aadriankaa no jasne... ja by som sa tesila hocijakemu bytiku ci domceku, hlavne nech sme sami....zatial nemozne :-( no nic ako vzdy hovorim, cesta bez prekazok nikam nevedie :-) maly uz zdravy, akurat ma uz teraz len hlieniky, ale mame lieciky tak pomaly ale isto sa uzdravujeme... uz chodima aj opat vonku na prechadzky tak si myslim, ze cerstvy vzduch nam tiez vela pomohol aj pomoze :-)
Odpovedať
svadbu neplanujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si prave hovorim ze ked uz nemozme mat mimco tak ason nieco si zabezpecime..mam pracu planujeme byvanie tazekze aj tak uspech..no svadba..je to cele divne..dohodli sme sa ze najprv byvanie a potom svadba..lenze moje pocity sa menia zavratnou rychlostou ..najprv by som sa chcela velmi vydavat a potom si zas poviem ze naco zbytocne peniaze vyhodene ze nam je dobre aj tak..a potom si zas poviem ze co ak budeme mat mimco a potom to bude take cele zmiesane..zas sa nechcem vydavat len kvoly tehotenstvu..a zas na tej druhej stranke si vravim ze by som si uz mala uzivat zivot..teda kym mozem..trosku kamosov kavickovanie a tak..prave preto idem v nedelu na zumbu s byvalou kolegynou..doteraz som bola stale v praci..neviem no mam zmatky v sebe.. takze uz ste ako tak zdravy..ale to pocasie vonku je teraz inak strasne nie?urcite mu pomohol aj cerstvy vzduch mne tiez vzdy pomohol ked som bola mala..
Odpovedať
@aadriankaa no jasne...rozumiem ti, a zabezpecit sa materialne do buducna je velmi vyhodne, potom nedopadnes ako ja ....ostat trcat pri svokrovcoch ]-(
Odpovedať
a velmi by si chcela babetko?
Odpovedať
Profilova fotka
no toto presne mi nechceme..takze si trosku uzivame..no chcela velmi..hlavne ked vidim ze vsetci okolo mna cakaju..ale co uz...asi to tak ma byt
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky..zla sprava..teda hlavne pre mna..dnes som bola u svojej lekarky, kvoly tym bolestiam co som mala a este nejake problemy..a predsa sa nevyhnemu tomu co som chcela..operacia ista..laparoskopia..ja viem ze to nie je asi nic hrozne,ale mne je z toho doplacu..jak hysterka..revem jak mala..este som sa s tym nepriznala ani petovi..zajtra idem na odber a dalsi tyzden si vybavim termin operacie.. strasne strasne sa bojim..ma to len jedinu vyhodu..ze ked uz mi teda budu robit tu laparku tak mi rovno ,,prefuktnu " vajecniky ci su priechodny co by teda mohlo zlepsit sance na otehotnenie..strasne sa bojim..ani neviem ako to mam vyriesit v praci..povedali mi sice ze jeden den ma zooperuju a na dalsi idem domov..ale aj tak kedy budem moct ist do prace..co vsetko sa este skomplikuje..?
Odpovedať
@aadriankaa no fuuuuuha, ale ako si sama povedala laparoskopia nie je az taky hrozny zakrom plus ma to tu vyhodu, ze Ti prefuknu vajcovody, takze to ber optimisticky...Asi ta tym neutesim, lebo som nieco take nikdy nezazila ale ved je to pre tvoje dobro :-) no a v nemocnici ani nepobudnes dlho, takze to bude urcite v pohode.... budem drzat prsteky, a povedz cim skor petovi, isto ta podpori a aj ukludni....
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 som taka nervozna nasrana ze nie som schopna sa s nim ani milo rozpravat...bojim sa kazdou sekundou viac a to nemam ani termin..neviem co ma vsetko caka pred operkou a po..ach jaj
Odpovedať
@aadriankaa verim Ti, naozaj, uz len preto, ze som praxovala v nemocnici a viem co pacienti prezivaju, aj pred mensimi zakrokmi ako je napr. odobratie znamienka... ked pojdes opat na vysetrenie, alebo na ked ti urcia termin opytaj sa na predoperacne a pooperacne vysetrenia a celkovo vsetkeho co sa toho tyka, predsa mas narok vediet co a ako, a oni ti na vsetky tvoje otazkly musia adekvatne odpovedat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?