Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
ahojte baby tak ja jak zacala skola tak nemam na nic vobec cas, ani len na internet chodit :-( ale tak co som si mohla mysliet, s takym hroznym rozvrhom co nam dali. adi aj ja ti gratulujem k novej praci, si si nasla dobru ked mozes spinkat rano, lebo ja si tiez rada pospinkam. peta neboj urcite si nasetrite na svadbu, a najdete aj dobreho fotografa za dobru cenu, pozri my sme na tom tak ze sa o svadbe este ani nerozpravame, ale ako nas poznam, tak to bude tak ze jedneho dna si zmyslime a zacne sa planovat. kawasaki tak je super, ze ty aj maly sa mate dobre, a so svokrom sa netrap, vsak kazdy sme niaky musis si len zvyknut. Ja by som napr. u svokrovcov nemohla byvat asi by ma porazilo.
Odpovedať
divana to nie svokor ale svokra.... :-) som zle napisala, vidis ved aj mna ide porazit, to je na nevidrzanie, niekedy si tak z duse poplacem, dufam, ze sa to zlepsi lebo inak neviem... s novym byvanim je to zatial v nedohladnu :-( :-( :-( :-( :-( niekedy by som radsej vratila cas a chodila do skoly a nikdy neotehotnela, nemala by som tolko trapenia, ale hned take cierne myslienky zavrhnem ked sa pozriem na toho mojho krasneho anjelicka, on aj manzel mi davaju silu :-) divana aky mate rozvrh? aspon nejaky den volna mas???
Odpovedať
ahojte kawasaki17 som si na teba minule myslela, že ako sa asi máš. som rada, že ste zdravučkí :-) šla si kuk rodičov? bývate inak u svokrovcov? mňa tiež teraz v poslednom čase triafa šlak doma, akosi si prestávam rozumieť s otcom. ty sa aspoň môžeš tešiť z maličkého, mňa akurát tak depky chytajú :-| a hlavne, že ťa tvoji chlapi robia šťstnou :-)
Odpovedať
no tak tak byvame u svokrovcoch, teda mojich... poviem vam ze ziadna slava, najradsej by som z tamadial vypadla a to cim skor kym je Emanuel este malicky, mat svoj vlastny domov je na nezaplatenie :-( lenuska20 depky z coho???
Odpovedať
inac dnes sme boli smamou na navsteve pri mojej bake, tak videla svojho prveho pravnucika :-) :-) :-) pekne sa z nim pohrajkala :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki tak sa tesim..ze maly sa ma dobre..
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..vydrz bude dobre...my sa teraz konecne po pol roku stahujeme..taze sa neviem dockat...taze hura hura..
Odpovedať
Profilova fotka
baby ta co s vami?kde ste?=D
Odpovedať
ahojteee akosi to tu začalo upadať :-| ako sa máte? čo nové? pochválte sa :-) kawasaki a aj niečo chystáte s tým vlastným bývaním?
Odpovedať
Profilova fotka
no lenuska ason ty sa tu ozves..lebo inak nikto..konecne som na nete a vsetci ste zaneprazdneny..tak ja teraz liecim..uz 3 tyzden..ale ta co uz no..
Odpovedať
cavte baby mne je luto ze sa vam neozyvam, ale mam toho strastne vela aj v skole aj doma vybavovaciek. Nas uz dokonca moj konzulklatn tlaci do bakalarky, a tak musim vela toho do skoly. adrianka tak teraz je take chorlave obdobie, aj ja som bola chora, ale nemam cas to vylezat tak sa to vlecie so mnou.
Odpovedať
Profilova fotka
divana..ani ja som nemala cas a teraz som 3 tyzden chora..taze asi tak..a o com budes pisat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
aduš tak dlho si už chorá? tak skoré uzdravenie prajem, mňa to našťastie akosi obchádza. ozaj a kam sa sťahujete? divana mňa už tiež pomaly školitel začína naháňať a tiež mám toho dosť, samé seminárky, písomky a ani neviem, kedy sa do tej bakalárky vrhnem... inak baby začala som sa učiť jazdiť na koni, boože jak kým sa naňho vyškráábem :-D :-D ale celkom ma to baví, aj ked sa ešte trocha bojím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska no bohuzial uz som presla fakt vsetkym..horuckami,chripkov,zvracanim,hnackami..ja uz neviem co este by som tak mohla schytat..a dakujem krasne..mam nove lieky na prirodnej baze a tie mi maximalne pomochli zatial..no do centra sa stahujeme..uz sa neviem dockat.. co ta napadlo jazdit na koni?
Odpovedať
adka tak nech pomáhajú aj nadalej ;-) budete bývať sami už?no super :-) to cez školu, lebo mi chýbali kredity a chcela som niečo, kde nebudem musieť robiť navyše skúšku, iba zápočet mať, tak dúfam, že to zvládnema a nepocítim, aké to je spadnúť z koňa :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska no dufam ze uz mi to zaberie..hej uz budeme konecne sam..taze aleluja..=D
Odpovedať
No ja som 89 a som už vydatá, žiaľ ešte stále bezdetná, ale je to pre mňa super byť v manželstve, neviem si to vynachváliť :-D
Odpovedať
adi tak to je super, a kupujete svoje, či podnájom? my vlastné začneme riešiť o rok, tak uvidíme, či dom alebo byt, síce my by sme radšej ten dom :-N a už si zdravá? stanca22 ja som na tom rovnako :-D kedy ste sa brali?
Odpovedať
ahojte baby konecne som sa po dlhom case dostala sem, mam toho strastne vela, a inak sme sa rozhodli z drahym zacat planovat svadbu :-D tak sa tesim. lenuska20 jaj ti zavidim, ze sa ucis jazdit na koni a este v ramci skoly, to je uplne super, aj ja by som chcela, ale je to drahe takto sukromne. adrianka : gratulujem k odstahovaniu, a bakalarku budem pisat o jednom politikovi, co posobil pocas 1 sv. vojny. kawasaky tak viem co to je ked iekto lezie na nervy, preto ja viem ze by som sa ku svokrovcom nemohla nastahovat, lebo teraz mame pekny vztah, ale viem ze byt s nimi furt ma porazi stanca: a vsak na deti mas este cas, uzivaj si svojho manzela,urcite deti pridu ked to budete najmenej cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
stanca vitam ta tu a zaroven teda gratulujem..si dalsia vydata.. ;) lenuska: tak uz som v podstate zdrava..len som dnes niesla 50 l akvarko plne strku a kamena na 2 poschodie..tak som napinala svalstvo ze ma bolia teraz oblicky..oni sice zaboleli dnes uz viac krat ale toto ich myslim dorazilo..musim teraz oddychnut..teda za ked pozehlim a vyprazdnim par skatul... no a sme este v podnajme..nejak to peto tak vytahuje ze neviem co skor..mimco,svadba, kupy bytu abo domu,..a este xy veci a fakt by ma zaujimala postupnost tychto veci a teda ci to stihneme na buduci rok taze asi tak no divana: tak to je teda fakt tema..zaujimava..uprimne nepocula som o takej este..=)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak sa teda k vám pripájam i ja :-) tiež 89 ročník ;-) Vydala som sa skoro presne pred mesiacom (zajtra tomu bude mesiac), svadbu sme pripravovali pol roka..a teraz nás potešila i správa že som tehotná , potešilo nás to no zároveň skrížilo plány pretože sme sa chceli odsťahovať do zahraničia..Takže teraz ešte na čas ostávame u rodičov a drahý začal špekulovať nad stavbou rodinného domčeka...Teraz zháňame pozemok a na budúci rok by chcel začať... Niekoľkým kamarátom už pomáhal so stavbou tak sa rozhodol že ich tiež zavolá aby to postavili spolu a tým aj čo to ušetrili.. :-) Bábetko sme neplánovali, ale vysadili sme tabletky lebo veľa kamarátiek mi vravelo že im robilo problém otehotnieť po dlhom užívaní tabletiek..a je to tu ;-)
Odpovedať
ahojte dievčatá adi obličky ešte bolia? si sa presilila. takže bude aj svadba? aj bábo? jeej ako ste sa rozbehli ;-) janka vitaj ;-) gratulujem k svadbe aj bábu :-) takže zahraničie sa odkladá na neurčito, my by sme tiež chceli stavať, ale celé to začneme riešiť od budúceho roka.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka vitaj Seničanka, pozerám že si mala svadbu tak možno mi budeš vedieť odporučiť pár vecí ako napr, kto mi spraví peknú výzdobu. Lebo nik mi nechce do Dojča voziť veci a robiť mi tam výzdobu. A gratulujem ku svadbe aj ku babatku
Odpovedať
Ahoj.Ja mám 2,5 ročného syna a vydatá nie som.Hádam raz aj to bude ;-) .S miminom som si trošku pohla-neplánovane teda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Miška nám robila výzdobu pani Stanislava Rýzková Ťuláková, je zo Senice a je veľmi ochotná a má dobrý vkus a vynikajúce nápady..na nič nezabudne a dobre poradí má i internetovú stránku www.stynel.sk :-) ja sem čoskoro pridám fotky aj z hostiny tak potom si tam môžeš pozreť aj ako nám robila výzdobu aby si poznala ako pracuje :-) robila nám i výzdobu auta, pierka a rôzne iné drobnosti ktoré veľmi pomohli
Odpovedať
Profilova fotka
jani vitam ta a zaroven gratulujem k mimcu.. leni: bolia..teda ja ani neviem ci to su oblicky..je mi furt len zle na zvracanie..mam roztraseny zaludok ako z cestovania a pritom chodim pesi alebo sedi lezim..a nie nie som tehotna..bola som dnes u lekarky..sice nerobila ultrazvuk ale tak nic nepovedala..
Odpovedať
ahojte... janka830 vitam ta a zaroven blahozelam k drobcovi aadriankaa kde sa stahujete, ci uz prestahovali? no s byvanim su znacne problemy, riesit by sme riesili, no co ked penazi nazvys nemame a to je na dlho, ziadna slava ti svokrovci, ale pod most predsa nepojdeme :D mozno sa to nejako vyriesi, ved ja ma tiez len jedny nervy, aspon, ze to babo nam robi len a len radost inak drobcek nam rsastie zo dna na den pred ocami, musim poklopkat ze je sikovnucky :D tak vam prajem vela uspechov v zivote,ktovie kedy sa tu najblizsie dostanem :D
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki nie uz sme v novom..no je to problem my tiez sme natom ze bude je vela peniazkov abo skoro ziadne..cize o drzku ale tak snad sa to zlepsi..a k drobcovi..kolko too uz vlastne ma?uz sa pomalicky aj otaca sam?
Odpovedať
och ma vyse 4 mesiacov a otaca sa mi sam od mesiaca a pol, teraz uz sam hpka :-) :-) :-) taky nas maly sikovnik
Odpovedať
ahojtee aadriankaa ešte stále máš bolesti? bola si aj na vyšetrení? ja mám tiež teraz problémy s krížami, teda nič moc a nevedia mi dojsť na to, z čoho to je :-| už ste zabývaní? kawasaki17 teda ten tvoj drobec je už aký velký :) musí vám robiť velkú radosť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?