Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
ale tak určite vám bude dobre... a čo inak kočky? ako sa máte? dovolenkujete?
Odpovedať
ahojte kocky ufff uz som tu nebola riadne dlho, v klenove teraz neam net tak nemozem pisat co je skoda, ale aj to bude, len teraz potrebujeme peniazky na ine veci... tak najvacsia novinka je ze 15. 7 sa mi narodil 47 cm dlhy a 2660 g vaziaci chlapcek Emanuel.... Porod som mala lahky a velmi rychly, takze sa to zomlelo naozaj v kratkom case. Som rada ze uz mam po tom, uz mam aj vyhojene vsetky poporodne rany, maly je zdravucky co je hlavne aj ked sme v nemocnici museli pobudnut dlhsie lebo maly mal silnu novorodenecku zltacku a aj slabsi selest, narodil sa o mesiac skor takze aj preto sme tam museli byt dlhsie, co bolo na moju psychiku dost narocne ale zvladli sme to.... takze asi to je nove.... inak ako vy????
Odpovedať
kawasaki - GRATULUJEM !!!!! k synčekovi !!!! prajem Vám obom veľa zdravia, a malému všetko len to najlepšie v celom jeho živote :-) inak, nemal byť dievčatko ? :D to je sranda, ako sa to nakoniec vyvinie celkom inak, ako to "predpovedá" lekár :)) hlavné je, že ste zdraví :)
Odpovedať
kawasaki tiež ti GRATULUJEM, tak máte teraz doma veľa radosti, prajem vám všetko len to najlepšie, aby ste boli zdravučkí a šťastní :-) vybrali ste krásne meno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kawasaki uprimne z celeho srdiecka gratulujem a prajem vam obom vsetko dobre, pevne nervy, vela stasticka, zdravicka a hlavne nech vam nosi len lasku a stastie do vasho zivota.
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki gratulujem..tak vam prajem vela vela zdravicka a nech sa krasne rastiete..uzivajte si tak krasne chvile.. inak neuveris..ale minule si vravim ze uz si nic nepisala..ze co a ako..ako male..a nejak som si myslela ze uz si mala termin..ze si uz maminka..=D..
Odpovedať
ahojte baby...ako sa máte? vydovolenkované?
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska veru mali sme na vikend neter a bol to ten najkrajsi vikend aky mohol byt. Prvy krat som bola poriadne v BA v ZOO a bola som stastnejsia ako ta neter
Odpovedať
Profilova fotka
misi videla som fotky z toho vasho vikendu..pekne ste si to veru uzili... ;-)
Odpovedať
boli ste aj v dinoparku? aspoň vám pekne vyšlo počasie, lebo teraz je to akési bláznivé :-| my sme si tiež ešte chceli spraviť nejaký výlet, ale nevychádza nám kvôli mojim skúškam :-( aadriankaa už ste boli na tej dovče?
Odpovedať
baby, je to v keli :( drahý už teda dnes odletel a vráti sa až na Vianoce :(( je mi fakt strašne, včera som mala narodky, všetko bolo super a dnes tu už neni, je XYWQ kilometrov ďaleko... :((( je mi hrozne smutno, neviem si predstaviť ako tu budem takú dlhú dobu bez neho...
Odpovedať
peti a kam ti odišiel? niekam za prácou? neboj nejako to vydržíš, bude dobre...a dodatočne všetko naj k narodkám...august je plodný aj ja som mala minulý piatok...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lenuska hej boli sme aj v dinoparku, neter sa strasne bala, ale to 3D kino bolo zaujimave. Petus neboj sa ty to zvladnes ved si silna zena
Odpovedať
lenuska, nie, išiel na študijný pobyt... :(( a vďaka za gratuláciu... ja viem, že to zvládnem, ale je mi veľmi smutno
Odpovedať
Profilova fotka
peti moj miso ked siel na studijny vymeny pobyt tak som sla s nim a nikdy by som to nemenila, zarobila som si, naucila som sa skvelo jazyk a mali sme tolko zazitkov ako nikdy
Odpovedať
no veď ale nie vždy sa dá ísť ... ja mám školu tu, tiež chcem ísť na budúci rok na študijný pobyt, takže tak... nejak to musím vydržať
Odpovedať
Profilova fotka
Peti kamaratka si s chalanom vybavili ze isli obaja na jeden semester naraz do danska a pritom kazdy studovali inde
Odpovedať
lenže môj odbor sa nedá napr. tam kde šiel on študovať, a ja som nemala tento semester na to ani peniaze, jednoducho to tak nešlo... :/
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska20..ja som inak az z miskinych fotiek zistila ze dinopark je v ba..videla som uz viac fotiek ale nejak nikto nehodil koment ze to je v ba...aj by som chcela vidiet...na dovci sme zatial neboli..peto ma tak pracu ze sme nemohli ist..same objednavky..taze uvidime mozno v septembry.. peti..uvidis zbehne to rychlo..na zaciatku to bude tazke..najdi si nejaky program..urcite budete v kontakte aspon cez net..uvidis zvladnes to lenuska..dodatocne vsetko najlepsie..
Odpovedať
adi dakujem :-) ja som bola v tom dinoparku pred dobrými piatimi rokmi, ale rada by som sa tam vrátila, lebo zoo mám rada, len akosi nit času...teraz sme si aj plánovali ešte nejaký výlet, len môjho palina odvolali do tej handlovej, tak tam chodí každý deň.. aa tak hádam vám ta dovča v septembri vyjde...mňa to tiež ešte niekam láka, ale asi si radšej peniažky odložíme a pôjdeme budúci rok... a peti neboj, ubehne ti to ako voda...nájdeš si nejakú aktivitu a všetko to rýchlo prebehne...zo začiatku to býva vždy najhoršie..
Odpovedať
Ahojte baby Mozem sa aj ja k vam pripojit, som tiez rocnik 1989, a so svojim priatelom som zasnubena. citala som si vasu diskusiu a budem rada ak si budem mat s kym pokecat.
Odpovedať
čau divana, jasné, že sa môžeš pripojiť. Vitaj :)
Odpovedať
divana vitaj tu medzi nami :)
Odpovedať
Ahojte tak som rada ze ste ma takto pekne uvitali :)
Odpovedať
aspoň nás tu bude na pokec viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ty kokos ja som dnes taka rozculena, keby som mala koho tak normalne neskutocne moc vrazdim... ]-(
Odpovedať
michala.s A co sa ti stalo, ze si taka napalena? lenuska20 tak tesim sa ze si dobre pokecame a ziskam aj takto kamaratky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
divana, ale sefova ma nazurila v praci som bola menit mince a co som platila poplatok banke tak som ho musela platit z vlastneho vrecka ]-( No co ti poviem nech z.ebavaju za cokolvek vzdy som to ja. Uz mam toho plne zuby ale tak hlavne ze mam pracu
Odpovedať
michala.s jaj tak to verim, ze ta nasralo, ale ako hovoris dolezite je mat pracu, ja este studujem ale to su niekedy tiez pekne nervy.
Odpovedať
miška a prečo si musela zo svojho? nepreplatia ti to? divana a kde študuješ? ja som tiež študáčka..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?