Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
tak to si viem naozaj zivo predstavit, ale my sme sa rozhodli, ze to bedeme nejako inac riesit, ved napriklad, kde si dame vsetky nase skrine? a pracku? a tak dalej? urcite predsa nedam nove spotrebice do pivnice, kde sa mi este mozu znicit, tak to proste nejde.... no malo by to byt pravdepodobne dievcatko a termin mam este len prvy urceny a ten mi vychadza na 5. augusta,a le bola by som velmi rada keby sa narodilo 8. augusta, pretoze by to bol najkrajsi darcek aky by som mohla dat svojmu milacikovi, pretoze on je 8. augusta, No ale aj ked to bude skor ci neskor, nech je male zdrave.. inak uz som dostala pre malinke mnoooooho vybvicky, tak si predstavte ze si nemusim ani jednu jedinu vec kupovat sama...
Odpovedať
No kočky pridavam sa ku vam tyzden po maturite ma caka svadba :)
Odpovedať
srdecne Ta vitam iiiha a co tak skoro??? ::::D bezurazky, nevysvetluj si to zle...
Odpovedať
a ak sa mozem opytat, ake mate svadobne menu , lebo nad tym si lameme hlavu, ak by si mohla poradit trosku...
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki ja budem mat svadobne menu velmi jednoduche, ako pripitok bude sampanske s jahodou, ako predjedlo kuraci salat s broskynou, ako hlavne jedlo bude slepacia polievka zo slizami, rezen plneny sunkou a syrom+kapia, k tomu bude ako priloha ryza a zemiakove krokety, polka porcii bude s ryzou a polka so zemiakovymi kroketami. Ako druhy chod sme sa rozhodli ze okolo 21:30 sa bude podavat pecene prasiatko a k nemu rozne prilohy na sposob svedskych stolov. Potom okolo 23:00 sa bude este krajat torta. Ja to budem mat take jedoduhce lebo svadbu planujeme zaciatkom juna a to uz lubi byt velmi teplo a viem ze ludom nechuti az tak jest ked je velmi teplo. Hlavne nezabudni ze treba vela nealka a ludia tak okolo 19tej si budu chciet kavu.
Odpovedať
dakujem za radu, znie to celkom lakavo, len my sme rozmyslali nad druhym jedlom ze bude segedinsky gulas, mam uz aj nejake tie navrhy, len sa nevieme rozhodnut... akurat mam problem so satami, zatial som nic nenasla... iba jeden inzerat tu na tejto stranke, ale neviem ci budem mat do tych siat prsia, niesom velmi typ prsnatych zien... inac vam poviem, ze som dost psychicky na tom zle, uz mi bolo lepsie a som tam kde som bola, mojej mame musi robit uzasnu radost ked sa o mne rozprava s inymi ludmi tak ze to pocujem a ona sa robi ze to nie je pocut... ja mi z toho naozaj zle, a to som este viac citliva..
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..neboj najdes nieco..a keby si uz fakt dosla do stadia ze nie tak skus nejake saticky na ramienka a nato bolerko..neskusis aj pozicovne?...joj moja..tak to mi je luto..ale uvidis coskoro to uz prejde a bude dobre.. michala.s gratulujem gratulujem a este raz gratulujem...a vitam ta tu teda aj ja.. to meny "vyzera" bozsky..az mam chut hlavne na ten rezen..uz sa neviem dockat obeda joj..a kedy mate termin?a kde to bude svadbicka? :-)
Odpovedať
vyskusam hocico, tak nieco sa mi urcite podari najst, verim tomu... tak to sa naozaj uz tesim kedy to vsetko prejde, lebo mi dovtedy asi svihne... inac ako sa vam dari????
Odpovedať
joj co urazat sa :)) . tak s priatelom sme uz spolu 2 roky a pristastilo sa nam babaetko tak sme sa rozhodli ze nech sa narodi do " rodini" nejakej uz :)) takze v piatom mesiaci tyzden po maturitach bude svadba :))
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..ver ver splni sa to..neboj rychlo rychlo ti to zbehne.. hm a co cakas? d.juhasova? no ja este stale vybalujem a uz nevladzem..a dnes mi prisli napojit net..taze huraaaaaaaaaaa
Odpovedať
huraaaaaa :::d no tak co ja viem jaky budem mat signal ked uz budeme v tej uzasnej dedine, kde byval Rado.... hmm, keby som tak vyhrala aspon milion ::::D
Odpovedať
Profilova fotka
ale mozno budes prekvapena ze aky dobry..=D... aj ja cem aj ja aj ja..ale mne by stacilo pol miliona..skromna som ze?=D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to hej::D viete ze som stale unavena? len by som spala a spala... na co bohuzial nemam cas ::D leda v noci
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki tak to je na jednej strane lepsie nie?lebo potom by si nespala v noci..=D
Odpovedať
hm, asi ::D co poviete na fialovo zltu vyzdobu??? mne sa veeelmi paci a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm.. akurat som pozrela na obal z milky a lepiace papieriky..a vyzera to dobre..zenich bude ladit k vyzdobe dokonale..;)ale nie no..to bolo myslene v dobrom no..teda pokial si to zenich este nahodou nerozmyslel
Odpovedať
adriankaa no este neviem co to bude este len zaciname 4 mesiac :))) ale hlavne ench ej to zdrave :))
Odpovedať
Profilova fotka
d.juhasova to je jasne ze to je v prvom rade..ale ja som tak hrozne zvedava ze kto co caka..moj taky neoficialny prieskum je ze vacsine sa rodi alebo caka v tomto obdobi chlapcov..beriem to tak za rok priblizne..proste koho sa spytam vidim tak vsade chlapci..citala som ze chlapci sa plodia v strese.=D tak to moze byt ze je kriza,..atd no nie?
Odpovedať
adriankaa takze nase bude pravdepodobne tiez chlapci pretoze u mojho chlapa zatial vsetky zeny len chlapcov mali :DDD
Odpovedať
:::::D mile, ja som este nepocula o tom ze chlapci sa rodia ci plodia v strese , ale moze byt :::D no tak cosi, zeby si to zenich rozmyslel s fialovou :::D to je jeho zivotna farba, nikdy sa jej nevzda... inac neviete mi poradit nejakeho DJ z Presova a okolia ??? naozaj nemozem nic zohnat a uz som z toho zufala... co budeme bez hudby????
Odpovedať
prosim ak mate nejake tie kontakty na DJ tak mi dajte vediet, dakujem pekne....
Odpovedať
Profilova fotka
d.juhasova no tak mozno ty budes vynimkov.. kawasaki to o tom plodeni som citala na tom najmama myslim a s tym dj..budete mat kameramana?lebo zvycajne oni maju dobre kontakty na dj aj fotografou..keby si chcela zivu hudbu tak to ti poradim..kamoska je sice z kosice ale jej partak je z po..ale dj ma ziaden nenapada
Odpovedať
hm, skoda, nie kameramana mat nebudeme, lebo uz mame niekoho z rodiny.... a zivu hudbu nechceme, ale skor DJ.. no nic budem hladat....
Odpovedať
inak baby zaujimal by ma Vas nazor... co si myslite je mat lepsie zivu hudbu alebo DJ???
Odpovedať
Profilova fotka
tak podla toho z kt. stranky si to vezmes...mne sa vzdy pacila ziva hudba..ale na jednej svadbe som pocula spievat tak falosne az mi to rezalo usi..ale uprimne u mna by asi zavazila cena..lebo predsa platis im aj stravne..taze ja na tvojom mieste zhanam aj aj..a rozhodne cena a spokonost s vykonom..(teda pokial budes moct vidiet)
Odpovedať
tak mi drzte prsty... :::D
Odpovedať
Profilova fotka
drzim drzim..
Odpovedať
:::D nieco Vam poviem, este som nezazila krajsi pocit ako ten , ked sa mi malinke v brusku hybe a kope ::D je to naozaj nieco uzasne....
Odpovedať
Profilova fotka
jooj kawasaki to musi byt krasne
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17..zacinam zavidiet..=D....ale hrozne ti to prajem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?