Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
dakujem :::D ja sa na male tesim, dnes isiel priatel za duchovnym otcom, tak som zvedava co nam povie na nauky k sobasu, dufam, ze nebude namietat a bude si ich vyzadovat vela, pretoze mi az tak toho casu zas nemame :::D
Odpovedať
ahojte baby, neviete alebo nepoznate nahodou v presove nejaku restauraciu alebo podnik, kde by sa dalo objednat nejake prijemne posedenie po cirkevnom sobasi???
Odpovedať
rubin?
Odpovedať
kawasaki, napr. reštaurácia Klub ;-) kde budeš mať sobáš?
Odpovedať
kawasaki, takže sa podarilo vybaviť cirkevný... tak to sa teším spolu s vami :-))
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki..enstiham sa divit...a zase obdiv ze si sa priznala..neviem ci ja by som to zvladla..a zas ti poviem ze ked to tak tvoje mamke vadi tak naco sa k tomu vyjadruje?keby sa tak hanbila a az tak jej to vadilo tak by mlcala jak...taze no coment dalej.. nic si nerob z nicoho...ved si zdrava, mas vedla seba skveleho chlapa cakate babatko..co viac ti treba?myslim ze toto je najvacsie stastie kazdej zeny.. no stahujeme sa..teda tam kde sme sa mali uz sa nestahujeme lebo ten majitel to pustil dalej bez toho aby nam to oznamil (a to uz mam skoro jednu izbu zbalenu..) :-S taze teraz zas sedim na nete a hlaam dalsi najom..jak blbec...my sme aj teraz v podnajme ale nerozumieme si vobec s tym majitelom a to je uz len otazka casu kedy nam da sam vypoved z bytu..taze je lepsie mat istotu...
Odpovedať
ahojte baby, takze ano podaril sa nam vybavit cirkevny sobas, len nebude u mna doma, lebo nas farar nas odmietol oddat, preto bude v Klenove odkial je Rado... a bude to 19 juna, takze uz budem mat pekne velke brusko ::::D, uz si vsetko vybavujeme, len dufam ze nebudem hned po sobasi rodit :::D co sa tyka mamy privadza ma do sialu, lebo mam vela vybavovaciek a nastev u lekara a ona vsetko komentuje, co ma nesmierne rozculuje, tak dufam ze sa to potom neskor neodzrkadli na babetku... nechcem aby bolo nervozne......
Odpovedať
inak, salu by sme mali mat o dedinu dalej, takze to uz nemal byt problem a nemusim nic zhanat v presove...
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..tak to je super..tesim sa teda...taze uz zacinas zhanat aj saticky? pekny datum ste si vybrali...mne osobne sa paci hlavne ten mesiac..aj segra bude mat jun len az na dalsi rok.. a ty klud..nech je malemu dobre v brusku... uz sa tesim na fotky jak pridas..jak uz mas brusko,... :-D uz uvazujes aj nad menami?
Odpovedať
keby to bolo aadriankaa take jednoduche a nebyt tak nervozna a zlostna a tak, doma u nasich hlavne u mamy uz fajn, ale ostatny pribuzny ma nechcu ani vidiet, okrem maminej strany, nechapem tomu, ale nechcu sa so mnou stretnut vraj tak velmi som ich sklamala, no na svadbu chcu ist, no povedzte co to mam ja za rodinu????? mena mame, ak bude dievcatko , bude Laura a chlapec Emanuel nebojte sa fotky budu o chvilu, to vam poviem ze v noci ked sa cloveku chce spat tak kopka najviac :::D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak a klud..ine to uz nebude a nic ti nestoji zato aby si sa teraz rozculovala.. a rodina..to poznam moja by vyvadzala asi tak isto ako ta tvoja..ja tiez cem velmi babejo ale ked pomyslim na reakcie tak uz teraz mam strach a to ani tehotna nie som.. jej krasne mena ste vybrali..ale tak pravdepodobne to bude dievacatko nie?ked si dobre pamatam tak si pisala.. tak uz teraz sleduj kopkanie lebo tak nejak by malo byt dieta hore ked sa narodi..
Odpovedať
kks, to je fakt neuveriteľné, že aké to je... širšia rodina ti povie, že si ich sklamala... LEBO? si tehotná? to ich sklamalo? to je fakt neuveriteľné... aj keď, smutne musím skonštatovať, že u nás by to asi bolo tak isto, aj keď ja by som sklamala jedine mamu a otca, viem že širšia rodina by sa bábätku asi aj tešila... hlavne moja babka :D a krstná, tá by ma tiež asi nezdžubala, ona tiež bola na VŠ v poslednom ročníku keď otehotnela, rodila dva týždne pred štátnicami a tiež si toho vypočula od svojich rodičov a ešte aj od svojej sestry (mojej maminy :D ) ... je to komplikované... tieto vzťahy rodinné...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to fakt rodina..ach jaj..proste vzdy musi niekto robit problemy..nie zeby boli radi..kawasaki je natom este pomerne dobre..a to v tom ze sa idu brat..ja keby som otehotnela ani nad tym rozmyslat nebudem...proste svadbu si cem uzit a v tu chvilku mi bude trebat peniazky na ine..a proste neviem zatial sa mi paci taky zivot..i keby sme sa mali brat ani by som sa nepohnevala..ale v kazdom pripade u mojej rodiny by bola rekacia asi taka..kukni tehotna je a ani sa nevydava.. :-D oni to pochopia vsetko az na svojich detoch abo sami na sebe..inak nie je pomoci
Odpovedať
tak to mate cistu pravdu, uz si z toho nic nerobim, noooo viac menej :::D dnes som bola na interne vysetrenie, konecne ma vysetrili, uz som tam bola dnes na treti krat, predtym ma stale posielali ze neskor, a v pondelok idem do poradne.... uz budem vediet vsetky vysledky tak baby drzte prsty nech je vsetko v poriadku..... inak aadriankaa nepochopila som tej poslednej vete tvojej : tak uz teraz sleduj kopkanie lebo tak nejak by malo byt dieta hore ked sa narodi.. ako hore???? mna vacsinou kope v noci alebo ked oddychujem sedim, cestujem busom autom a tak, no proste ked som v klude ....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom daj vediet vsetky vysledky.. no proste v bdelom stave..ze nebude hajat..hovori sa..a teda dost mamickam z mojho okolia sa to potvrdilo..baby bolo hore v noci a cez den vacsinou hajalo..ale tak snad to bude u teba naopak..nakoniec este mas dost casu do porodu tak sa to mozno zmeni.. a preco ta posielali prec?akoze to je od nejakeho mesiace kedy mozes na take vysetrenie ist?alebo ako...inak nasla som na internete skratky k ultrazvuku.hura...ako sice ty ako zdravotnik ich asi ovladas..ale ja som bola stastna ze som to nasla
Odpovedať
neviem preco, asi mali na to urcene svoje dni, alebo tak nejako... uz pomaly, ale isto vsetko vybavujeme.... akurat su teraz problemy so zenichovim sakom.... rado zboznuje fialovu a ma aj take tmavofialove sako, so svetlofialovou koselou, a chce ist samozrejme v nom, a on ani v inom nepojde, ale to zas moja mama uzasna vyhlasila ze pojde radsej hnoj vozit jak keby mala ist na nasu svadbu ked on bude vo fialovom..... ja uz neviem co robit, ktoremu z nich to mam vyhovorit
Odpovedať
kawasaki... ako prepáč,ale už by som tvojej mame asi poriadne niečo povedala... ako sa vôbec ona dovoľuje takto vyjadrovať voči vám? kks, nič jej neni dobré... platia ti oni /rodičia/ svadbu?
Odpovedať
ved aj ja.... len sa kontrolujem, nestoji mi to za to aby sme sa stale len hadali... no ano, nieco platia rodicia a nieco my uf dufam, ze zozeniem nejake saty... :::D
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki tak si zlat saty do bielo fialovo a ze tvoj buduci manzel si vezme fialovu koselu a cierne sako..a vyhovies obom..no nie..zas chapem ze musis vyhoviet aj svojim rodicom kedze aj oni nieco prispeju..taze skus taky kompromis..a neboj saty zozenies ved je tolko siat pre tehotne..hm..a malicke sa ma ako?
Odpovedať
male sa ma fajn... kopka a tak... no ja neviem , ja si myslim , ze sme uz dost ustupovali, planovali sme si to uplne inak a teraz je to uplne inak, tak si myslim ze na farbe jedneho hlupeho saka vobec nezalezi, a navyse je to radov sen, to mu ho mam len tak vziat? nemam tu odvahu, ja chcem aby sa na vlastnej svadbe citil dobre ....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas urcite pravdu...tak myslim ze aj ked to vsetci teraz neznasaju dobre..lebo kazdy ma inu predstavu tak po svadbe sa nato bude kazdy pozerat uplne inak a budu mat urcite vela vela dobrych zazitkov..taze sa na vsetko zabudne..alebo skoro na vsetko zle..
Odpovedať
no asi tak, kazdy chce to svoje.... no ani si neviete predstavit na kolko vysetreni musim chodit, uz ma to aj prestava bavit, vsade mi beru samozrejme krv , tak mam laktove jamky jak narkoman, same vpichi po ihlach a modriny....
Odpovedať
Profilova fotka
joj kavasaki...ta co tie sestricky uz nevedia pychat? myslim ze sa na tie modriny dava nejaky krem nie?okrem obkladov samozrejme..no to nebavi sice nikoho ale aspon mas istotu ze male je zdrave..
Odpovedať
ved hej... vies moze to byt aj tym ze ja mam dost tenke zily, no a ked mi daju taku ruzovu alebo zltu ihlu, ktora je naozaj dost hruba tak to potom vyzera, mne uplne stacia zelene ihly , ale ta co uz nevysvetlis.... inac uz viem vysledky z interneho vysetrenia... takze v celku zdrava, ale mam malo zeleza a magnezia v krvi, tak mi predpisala jedne tabletocky, jeden krat denne a zapijam ich dzusom aby sa lepsie cez zaludok vstrebavali do krvi... uplne neskodne, ale zdraviu prospesne... len mam trochu obyvy pretoze som mala na sprave pri vysledkoch napisane hnis + , co znamena hnis pozitivni, cize pritomny v moci, dufam, ze to bude len nieco prechodne, takze uvidim co mi povie gynekolog v poradni.... inak som dostala od tety ako darcek ze som tehotna, jedne krasne tehotenske satky na leto... su take chutne :::D vy co mate nove????
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznam..ja som bola pred par tyzdnami na odbere krvi a vysvetlujem sestricke ze mi je zle pri odbere krvi ci si mozem lahnut..a ona ze ne lebo ze tam je kanc.stolicka a ze to su len vsugerujem....a jej hovorim ze nie lebo ze vacsinou mam pri odberoch doprovod alebo lezim po odbere ason 15-20minut inak sa mi toci hlava,...proste hruza..urobila som co chcela vysla vonku pred dvere a uz to zacinalo..nevladala som dychat hlava sa mi tocila..ale k sestricke som sa uz nevratila..lebo by povedala ze si vymyslam.. taze mam pocit ze tie sestricky zjedli mudrost sveta a nenechaju si poradit zaboha...vacsinou no.. hm tak to je fajn..taze aspon niekto z tvojej rodiny sa znormalizoval hej?no tak to je super sprava.. no ja som sa odstahovala z nasho krasneho bytiku.. :-( k priatelovej babke..a je to zabijak je to priatelovej mami mama..a s tou ja sa nebavim taze typujem ze to bude pestre...ten byt by sme mali odkupit..ale uprimne povedane uz teraz mi tam priatelova babka vadi..proste ziadne sukromie nic..navyse nechcem kupit 3 izbovy byt a mat z toho len 2 izby.. a ked budem mat deti..tak nebudu mat ani vlastnu izbu?a ked budem chciet prerobit obyvacku tak co jej poviem? teta zlata chcem zariadit obyvacku taze ten nabytok chcem dat prec a tie veci co v nom mate ulozeny si berte tiez lebo ich tam nechcem? ci co? pomozte mi co mam robit.. ta babka je fakt zlata len mne lezie po 48 hodinach na nervy.. proste s svojimi myslienovymi pochodmi v tejto teme som uplne na konci..neviem najst riesenie.. v byte si nemam ani kam vylozit svoje veci..ako pohare taniere,varesky,..proste nic a som z toho normalne nasrana..najhorsie na tom su tie prerabky lebo ked si chcem zobrat uver na ten byt tak ho chcem prerobit aby som dostala vacsiu sumu...=( help help help
Odpovedať
Profilova fotka
Už mám po maturite a pracujem na polovičný úväzok a od budúceho roku pôjdem študovať na PrifUk. Priateľ študuje na Vš 2 ročník SPU. Cez leto sa chceme zobrať a plánujeme ísť stavať dom. Priateľ ide od 3 na externé štúdium a ja sa dám na exterko už od prvého ročníka. Takže, chválabohu, s peniazmi nie sú problémy a so štúdiom a prácou, sú síce trošku, ale to nevadí. Prácu si síce hľadám vyše roka, ale snažím sa ako sa len dá. Peťko chce po dokončení druháku hneď pracovať. Inak všetko čo sa týka svadby zariaďujem ja. Bude až za 3 mesiace, ale lepšie skôr ako neskôr alebo vôbec :)
Odpovedať
Profilova fotka
leela15 musim uznat ze ty si ale pekne rychla..no tak ja dufam ze vam vsetky plany vyjdu tak ako chcete...bolo by to vynikajuce teda..
Odpovedať
aj ja drzim prsteky, nech ti to vyjde no aadriankaa, musim povedat ze je to smutna situacia a viem si to zivo predstavit ako ta to velmi rozculuje, aj mna by to hnevalo..... ved vlastne aj hneva, budeme sa musiet s radom nastahovat k jeho mame, lebo mame to teraz velmi tazke z peniazmi, vsetko pojde na svadbu a hned nato na malinke... a on to ma z robotou velmi tazke, sice teraz pracu ma, ale je to v bratislave... no a predstavte si, ze nebudem mat vlastnu domacnost, budeme byvat v jednej izbe, ziadne sukromie, no nic proste.... a z coho mi je najviac tazko pri srdci, ze ak si nic nezozenie v okoloi, bude chodit pracovat prec, a ja budem musiet ostavat sama pri svokrovcoch a ja chcem tak velmi svoje............. az zufalo je mi z toho do placu, ale peniazky potrebujeme.... no co uz zo zaciatku to budeme musiet nejako zvladnut, inu moznost nemame, ved ten byt je aj tak radov, majitelkpou nie je ani jeho mama ani otec a to si ani neviete predstavit aka som este v tehotenstve precitlivena, to vsetky moje pocity este zdvojnasobuje, takze si aj casto poplacem....
Odpovedať
inak som vam zabudla povedat, ze vysledky v poradni dopadli celkom fajn. malinke je zdravucke, nema ziadne dedicne choroby ani vrodene vady a ani nic podobne, takze ma to tesi, ale ja mam mierny zapal v posve, nejaky bacil, takze mi lekar nasadil osemdnove lahke antibiotika a take posvove gulicky na pat dni... potom mam ist na kontrolu a dohodneme sa na dalsej poradni, ale aspon ze to malinke je zdravucke...
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki ty mas aspon tu vyhodu ze byt je radov..ja ani to..tiez ma stve ta domacnost..proste vcera pridem domov a vsetky veci co som si roztriedila ze co kde pojde dane do kumbala..skoro..taze mozem zacat zas..uz nevldzem nic..chodim z prace do prace...obehavam banky aby mi dali uver ale nic sa mi nedari..navyse petova babka sice dobre vari a hned dalsi den mi je z toho hrozne zle..=(.. a ozaj kedy mas valstne termin? a uz vies co to asi bude?ja viem som hrozne zvedava..ale co uz somnou no..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?