Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
halo adrianka ja som tu...este si tu ty ?:)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu teraz...som trosku robila poriadky...som sa len cudovala ze nikto tu nic nove nehodil...co ste vsetci taky zaneprazdneny?ha.? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vieš ako...v práci.. :-S nové nie je nič..ale uplne nic..normalne nuda ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas dobre..ja sa budem nudit celu noc..lebo mam dispecink a priatel ide pracovat..=( fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
hm nejake ste vsetky zaneprazdnene...ja sa prave chystam do prace..ale tak som tu na skok.. boze vcera som citala take clanky: povery: ked sa rodi vela chlapcov tak bude vojna a svet si snazi urobit zasoby ci co..alebo chlapci sa plodia pri velkom strese... stredoveka antikoncepcia..nejake zvlastne zadky dali zenam z trusy nejakeho zvierata myslim alebo jej hned po sexe dali ovonat nieco z coho by si kychla aby z nej vysli vsetky smermie..alebo samani robili bylinkove vyplachy...to som sa este celkom bavila..ale potom som prisla na diskusiu potraty...mala som dost co tam pisali mamicky..normalne slzy v ociach..taze dufam ze ked niektora ste tehotna tak je vsetko v najlepsom poriadku..
Odpovedať
ahojte baby..... v prvom rade vitam novu clenku : ahoj simik22 no a u mna sa da povedat ze som totalne zaneprazdnena, a samozrejme ze ma najviac vycerpava skola a neskutocne velke mnozstvo uciva, ktore musim zvladnut, nastastie mam uz len jednu skusku , no co je ta vacsia smola ze je to ta najtachsia zo vsetkych... moja oblubena anatomia... dufam ze to nejak prezijem... ked uz mam vsetky zrobene a tuto by som nespravila tak to asi neprezijem, ved to bude strasne... a vy ako?praca, priatel , skola....
Odpovedať
Profilova fotka
no cauky kawasaki17.no uz som normalne hypnotizovala tuto temu nech uz niekto tu nieco hodi... uvidis zvladnes..mozno bude este lahsia ako si myslis..tak ale drzim palce...
Odpovedať
tak to asi nie, uz som ju raz absolvovala a nespravila som, tak sa len ucim a ide mi prasknut hlava, neviete nieco dobre proti bolesti hlavy, bez toho aby som musela jest lieky.... nechcem mat totizto raz 40 rokov a byt zavisla na coraz silnejsich liekoch lebo moj organizmus bude voci nim rezistentny a naozaj ma nic nefarmakologicke nenapada :::::)))) co prpravujete drahemu na valentina???,
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky..no co mate nove? ja som dnes bola na pohovor ale nic z toho no... ja na valentina chystam..hm romantiku..vecera. eroticke pradelko..a tak no..nechcem kupovat hluposti a neviem ci taze to vyriesim tak..a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
My si na valentina mozno kupime nove hrnce a nasa romantika skonci unavou po celom dni :-( Drahy nikdy nebol na oslavovanie valentina a mne to nikdy ani nevadilo. Mozno mu uvarim nieco dobre na obed a poobede ak zvysi cas po praci si spravime prechadzku po tescu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko..no ja som obcas z toho mojho prekvapena...obcas sa nato vykasle a obcas...vid moje narodky 20-tka..chcela som ist do baru...a on nakoniec pripravil veceru,sviecky,...no a moje plany boli v...ale aj to bol vyyyyyborne..taze uvidim jak to dopadne teraz no..nas prvy valentin v byte..
Odpovedať
ja stale neviem co a jak, ale nieco si asi spolocne vymyslime, velmi to neoslavujeme ale tak jke to predsa len iny den.... inac uz mam vsetky skusky v suchu a uspesne som zacala letny semester......
Odpovedať
Článok sa načítava...
nejak sa to tu nehybe kocky....
Odpovedať
Profilova fotka
no caute kocky.. kawasaki gratulujem hovorila som ze to zvladnes si predstavte zo 6 na 7 sme niesli kaomsku do porodnice a narodil sa jej chlapcek..dokonca pre dlhe cakanie nam dokonca ukazali maleho..este takeho len zabaleneho v deke asi 20 minut po narodeni...normalne to bola pre mna tak silne emocna zalezitost ze sa este stale neviem z toho spamatat a to mi nie je ani rodina hej..no proste hotova som z toho aj z priebehu..kamoska sa skoro celu dobu smiala..proste nieco uzasne..a malinky juuuuuj no
Odpovedať
ahojte, aadriankaa to je naozaj uzastny zazitok... bola som pri porodoch a viem ake je to vidiet to malinke drobunke babatko hned po narodeni, vsetky su take chutnucke:::D, ja teraz praxujem na oddeleni batoliat a poviem vam nie je to med lizat, okolo chorych deticiek je velmi vela prace, ale robim to s radostou....
Odpovedať
Ahojte kočky, do tejto témy píšem preto, lebo ste moje rovesníčky... a debatíte tu o bežných témach. Preto sa chcem poradiť. Nemáte vy alebo vaše kamošky skúsenosti s myómami na maternici? Dúfam, že nie, ale ak náhodou.. vedeli by ste mi poradiť čo to znamená v našom veku? čo ma teraz čaká?prípadne čo vám poradili a povedali vaši gynekológovia? veľmi sa bojím, že budem mať problémy s bábätkom. S gynekologyčkou som sa veľmi nerozprávala o tom, povedala, že radšej na ďalšej kontrole. Na kontrolu idem až o pol roka, ale asi pôjdem radšej trošku skôr, lebo sa bojím, že to bude neskoro :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuna bohuvdaka s tym problemy nemam a je mi luto ze ti neviem poradit. No byť na tvojom mieste asi by som isla ku gynekologovi rozhodne skorej a ak ti povie ze proste nie ze az o pol roka, tak asi by som vymenila lekara. Dufam ze budes teda v poriadku a skoro sa uzdravis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki to bol fakt take..ako videla som uz deticky vela vela vela..sice ty urcite viac ked s nimi robis profi. ale takto par minut po narodeni..uz som ich bola pozriet niekolko krat a malinky rastie a rastie.. zuna8 zistim to..lebo kamoske to myslim ze teraz povedali..nemoze otehotniet a tak jej pridu na vsetko mozne no.. ale urcite by som tam sla tak o dva mesiace..daco by som si nastudovala na nete abo v nejakych knihach.. ja mam tiez trosku zvlastnu lekarku..lebo najprv mi povedala diagnozu ktorej som vobec nechapala..pri dalsie kontrole mi povedala zas inu..po tom ze mozem otehotniet a o mesiac ci dva co som sla na kontorlu ci som abo nie som tehotna mi povedala ze asi s tym budem mat problem..ale pritom pri tej druhej diagnoze mi odporuca co v najkratsej dobe otehotniet..ze takto vidi napravu..alebo ze budem na liekoch..no a na tej tretej kontorle som nebola ani tehotna ani lieky som nedostala..taze asi tak no..ale mozno len ja mam z nej taky zly pocit..zas je to dobra zenska uzasny odbornik ..ma uz tolko pacientov ze som sa k nej dostala len cez znamu ktora ju prehovorila..inak nebola sanca
Odpovedať
Dakujem vam baby.. pojdem tam hadam v polke marca, lebo mi z toho vsetkeho uplne prepina :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no zuna8 bola som za kamoskou..mi hovorila ze ona ma tie myomy nad a pod maternicou taze to nevadi..keby mala na maternici ze by to bol vacsi problem a mozno by to operativne odstratili ale to uz nie som ista.. myom je vlastne nezhubny nador svaloveho tkaniva...citala som v novinach akurat dnes ze su iste lieky INDONAL WOMAN lieci to myomy, na hrcky,cysty,bolestiv prsnikoch, deformaciach a nadoroch krcka maternice..cystach na vajecnikoch rakovine prsnikoch infekciach HPV -sexualne prenosne ochorenie) genitalnych bradavicach..poruchach hormonalnej rovnovahy..ako cena je trosku vyssia... cca 40,22 a je tam 90cps..ale zas asi najlepsie by bolo keby ti predpisal lekar nieco alebo sa porad s nim co si o tom mysli o tom lieku no...ale skus este v lekarni ci su aj ine nahrady na konkretne svoj problem
Odpovedať
Dakujem krasne za snahu a informacie.. daco som si pozistovala, no neviem vlastne nic, kym neviem kde presne ho mam.. a to mi dokotrka nepovedala, len vravela, ze nech sa netrapim, ze mi mozno nenarastie kym pridem o pol roka :-| pojdem sa jej povypytovat vsetko dakedy v polke marca a uvidim.. spytam sa aj na ten Indonal ;-) dakujem este raz
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nie je zac zuna8..vlastne ja sa chcem tiez objednat kvoly tym liekom k lekarke..ale az po vyplate.. lebo ja mam tie poruchy hormonalnej rovnovahy..tak skusim no..akurat dnes osm si bola kupit tabletky kyselina listova...rozhodla som sa ze zacnem sa inak stravovat aby som mala viac vitaminov..atd...aj si chcem urobit vystrenia aby som bola uplne ok..uz len zubarka ale to si necham na koniec..
Odpovedať
to je rozumny napad s tymi vysetreniami veru.. ked to je take smutne, ze zeny, ktorym na tom vsetkom naozaj najviac zalezi sa musia trapit, a tie nezodpovedne si vobec nevazia co maju ;-( ;-( ;-( aaaaaaa.. o tej kyseline listovej som citala, ze je velmi dobre uzivat pred tehotenstvom a tiez nejake cajiky, napr. lubovnik alebo rebricek ;-) a tiez brusne tance :-D znie to mozno smesne, ale pomaha to na vselijake zenske problemy a hlavne je to super na odreagovanie.. staci sa parkrat tyzdenne "zavlnit" a hned je svet krajsi a clovek sa citi byt "poriadnou zenou" :-) kedysi som chodila aj na hodiny normalne, ale teraz uz len tak obcas z youtubu podla nejakych naucnych videi.. hlavne ked ma boli brucho alebo chrbat alebo je mi nanic a citim sa skareda :-D a este k tomu lubovniku - neviem ci je to pravda, ale v casopise som raz citala, ze jedna zena brala antikoncepcne tabletky a veeelmi casto pila lubovnikovy caj a otehotnela a vraj bola poctiva v uzivani, tak sa tam nejaky odbornik k tomu vyjadril, ze to mohlo mat takyto vplyv na organizmus.. neviem no.. skus daco poguuuglit aj o tomto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuna8 uplne s tebou suhlasim..je to na prd teda... no ja som sa vcera radila s sesterkou kvoly tomu indonalu..( ona robi v jednej firme ktora objednava lieky do lekarne) taze ma dobry prehlad a zevraj to beru hlavne zeny ktore maju rakovinu zenskych veci.. samozrejme som dostala zdzuba zato ze tie lieky chcem brat..pretoze to tak vyzera ze moj problem je v stitnej zlaze..(mala to babka,teta,mama,sesterka,..taze je to asi dedicne) taze som hned dnes volala gynekologicke aby mi vypisala papier k endikrinologicke..taze zajtra ponho idem..ona sa nato liecila..ako ta sesterka..a roky nevedela kde je problem..a potom ta odbornicka jej povedala ze je vobec zazrak ze mala deti (ma ich 2)..tak ma to brutalne vydesilo ze koniec no..taze mi holky drze palce...zatial co som si zistovala od znamych co sa liecia na stitnu zlazu tak vsetky moje priznaky nato sedia..trafi ma ked sa z toho nedostanem..fnuk a inak tie brusne tance ma fakt pobavili ale tak je natom nieco pravdy to som citala..ja som si povedala ze kedze som nejak rapidne pribrala s nic nejedenia (skoro nic nejedenia) tak ze zacnem cvicit..ale ako som sa tak bavila tak ludia s stitnou zlazou maju problem schudnut...lebo jedny su vychudnuty a jedny opak..taze sa asi budem musiet zmierit so sebou..=( ale cvicit budem no...snad to bude mat nejaky efekt
Odpovedať
jasne, budem drzat palce aby vsetko dobre dopadlo ;-) hlavne skus nemysliet na take zle veci hned, aj ked velmi dobre viem, ze to nie je vzdy najlahsie.. ja som z toho ani nejak neschudla, aspon na vahe sa nic neukazalo, praveze som vazila o nejake kilo dve viac, no potom som si vsimla, ze su mi niektore veci co som nemala dlho na sebe akesi velke a zistila som, ze sa mi vlastne sadlo zmenilo na svaly :-D cize postavu som mala priblizne rovnaku ale uz sa tam nejake svaliky crtali 8-) to bolo asi tak po mesiaci co som cvicila 20 min denne max 4 krat do tyzdna.. no ale uz po tyzdni som si vsimla, ze veci co som zo zaciatku podla tych videi vobec nevladala mi zrazu nerobili ziadny problem a mohla som aj zrychlit, cize aj kondicka sa mi zlepsila.. takze cool 8-) odporucam vsetkym, co nevedia co uz so sebou od radosti, lebo toto je dobre fakt asi na vsetko ;-) (mne sa inak velmi nechce sportovat ani nic, ale aspon toto ma bavi)
Odpovedať
Profilova fotka
zuna..tak dnes som jak idiot vybovavala papier k tomu lekarovi...stratili mi na gynde celu moju kartu presedela som tam cely dena nic nevybavila proste horor cisty... no ja som vcera nasla nejake mojzisove cviky na lahsie otehtonenie...znie to smiesne ale vobec to nie je narocne..skoro vsetko je v leze.. no a tie brusne tance skusim dnes ked peto nebude doma..bo vcera sa dost cudovala co to na tej zemi rovim..=DDD
Odpovedať
aadriankaa mne sa presne toto stalo u gynekologa co som k nemu chodila pred tym.. a to bola posledna kvapka v mnohych nedostatkoch a prehlasila som sa inde.. na tie mojzisove cviky som uz pocula nejake chvaly.. a brusnym tancom sa nakoniec aj drahy urcite potesi, ked si trosku nieco nacvicis ;-) a prides pri tom aspon na uplne ine myslienky.. inak na youtube su dobre videa od takych dvojiciek - Neena a Veena sa volaju :-D ich mam rada.. ale musis popozerat, je tam toho kopec, mozno sa ti bude daco ine pozdavat viacej
Odpovedať
Profilova fotka
no zuna mne sa to uz stalo viac krat s tou kartou..nasralo ma ze som tam bola skoro 3 hodiny a nakoniec mi to vypisali bez karty..myslela som ze si stihnem vybavit toho endikronologa ci jak sa to vola ale ta o 13:30 som tam dosla sa objednat a uz tam nik nebol..proste horor..horise je to ze od pondelka zacinam v novej praci a nemozem si dovolit hned vymeskavat..taze ani neviem jak si to vybavit aby bolo dobre.. bola tam dokonca jedna mamicka uz v pokrocilom stadiu a ta tam cakala skoro 4 hodiny..uz bola uplne hotova..najhorsie natom bolo to ze vsetci co prisli po nej tam uz daaaavno neboli a ona stale tam sedela..bolo mi jej hrozne luto a aj preto som neurobila cirkus pre svoju kartu..aby najskor vybavili ju a az tak mna..sestricka sa to snazila nejak usmevne riesit..ze si mam zmenit meno aby sa mi to nestavalo a kartu nasla rychlejsie.. no ja som tie brusne tance hladala ale skor tam boli uz take profesionalky ne take pre zaciatocnikov..ja som skusala to kde je tluckova..ale narehlila som sa na sebe tak nenormalne..a dalej co som hladala tak uz tam bola nejaka yasmina,...
Odpovedať
toto su take zahrievackove, take jednoduchsie trosku, no neznamena to, ze neucinne: http://www.youtube.com/watch?v=XOMtF6... http://www.youtube.com/watch?v=0VOGor... http://www.youtube.com/watch?v=Q0m7Xx... http://www.youtube.com/watch?v=XPB79X... Ked budem mat cas pohladam este viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok ok..ja sa nato pozriem vecer jak budem sama doma..bo priatel by sa rehlil co to stvaram..aj predvcerom bol vecer..ta som zhasla vsade svetlo zapla musicu a davaj diska velka..som si tancovala sama a bol pokoj..=DD keby to ten moj videl ta pukne smiechom..=D..dost ze to musel znasat pes..=D..ale tak aspon som mala doru naladu..=DD
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?