Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uuuuplne poznam..mne teraz mamca vybavila jednu pracicku u znamej..budem sa starat o dvojicky predcasne narodene..teraz iba cakam kym ich pustia z nemocnice..a dovtedy robim dispecerku..tak ale kusa sa bojim tych deticiek..lebo predsa len az taku prax nemam tak vcera som brazdila netom jak sa oblieka baby,kupe,prebaluje... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak adrianka ja som pracovala v lete zo 4 detmi a ten malicky mal 2 tyzdne ked som tam prisla no nastastie moj matersky instinkt je obrovsky a pri neteriach mi stacilo sa na babo pozriet a v priebehu minutky som malu mala prebalenu a okupana bola tak za 5 minut. To sa rychlo naucis, ja som mala 15 ked som sa starala o prvu neter sama.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa starala o sesterkine male..ale ta to mi nedovolila uplne vsetko robit..a tu mam trocha strach alebo zdravy respekt?neviem no..ja milujem deti a velmi sa tesim ked ich budem moct drzat v naruci..ale predsa len to nie su moje a to budem mat vacsi strach..lebo budu sledovat co budem robit..no ale snad to zvladnem..
Odpovedať
Profilova fotka
Toho sa netreba bat ak to mas v sebe tak to pojde same od seba. u mna sa mamicka smiala ze k nim budem chodit spavat, lebo malicky spal iba na mojich rukach, uz nechcel spat ani na mame ani na otcovi :-D Raz som mala maleho na 5 hodin uplne sama v celom dome a drobec na mne spal 3 hodiny v kuse. Potom dosla mamina nakojila ho a odisla prec na dalsie dve hodiny. To uz nespal tak som sa s nim hrala a citala mu rozpravky. Raz som citala v mama a ja ze uz take malicke deti vnimaju ked im niekto cita rozpravky. V lete to bolo o to tazsie ze vsetko bolo len v nemcine, cela komunikacia aj knizky aj spievat som mu musela v nemcine. Ale je to uzasne starat sa o takeho drobca
Odpovedať
Profilova fotka
v nemcine?to kvoly tomu aby sa naucili jazyk?ja tiez tak chcem ale prv sa musim naucit poriadne cudzi jazyk...no tak uvidime jak to dopadne...ti hned napisem...
Odpovedať
Miška, ty už nepracuješ v Auparku ? to je škoda, tak ťa už ani nemám kam ísť zase pozrieť... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No peti uz nepracujem v Auparku a uz sa asi ani v BA nestretneme lebo sa stahujeme 19 januara do novej dubnice a tam uz budeme byvat natrvalo. Adrianka v nemcine preto lebo to boli Rakusaci a po slovensky nevedeli, do rodiny som sa dostala cez priatelovho kolegu zo staze. Takze inu moznost som v lete nemala len rozpravat po nemecky ale pre mna je nemcina ako druhy materinsky jazyk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha..tak ja to si mala dobre..ja nie som na jazyky..mne daj radsej vykresy a pravitko...no ale sikulka si no dnes som bola v tej rodine..hoci danielko,erik a mamicka su este v nemocnici..tak sa pozoznamovat s domacnostou a s zvyskom rodiny s ktorymi sa budem casto stretavat..ale poviem ti bol to blby pocit..ale uz ku koncu to slo..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som tam hned nebehla s tym ze hned pracovat a s detmi byt sama bez maminy. Iba ma tatino rano detom predstavil a odisiel do prace. To mas super ze ta takto predstavili zvysku rodiny :-)
Odpovedať
ahojte baby, zvladla som to na B a C, uz len 9 mam pokoj :::D, inak ja som dostala od milovaneho kozmetiku a oblecenie, spodne pradlo a take podobne vecicky, rozmaznava si ma::::D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas dobreho chlapa ked si ta rozmaznava. Ja som tomu mojmu nafotila taky sexy kalendar, no viac sa na tych fotkach smial ako opacny efekt :-|
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko no hej je to fajn..ale skor som si pripadala ako zvieratko v klietke na ktore sa divaju..ale snad sa to bude lepsit.. no tak kawasaki to si asi musela byt velmi dobra.. miskamisko..nic si z toho nerob..ja som minule prazdilo netom a nasla jednu uzasnu zensku ktora foti akty..no na foti vsetko ale tie akty ma zaujimali..si tak vravim ze sa pre draheho necham pofotit..ze to je taky fakt darcek len pre nho..bohuzial ma nacapal ked som si pozerala galeriu a nakoniec z toho vyslo ze on na takych fotkach nic nevidi...ja som chcela len take lahko eroticke,..ne take jak su v tych casopisoch..taze som prisla k zaveru ze su to zbytocne vyhodene peniaze... ]-( a bolo po darceku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ja som si nafotila take ze napr na kolenach odzadu narovnana a na chrbate som mala anjelske kridla... Som taky experimentatorsky clovek. No drahy sa smial na tom ako som to fotila zo stativu a uplne sama. Pravdupovedat ja by som sa tym "profikom" ani pofotit nedala, lebo ked vidim tie ich ceny tak mi je z toho zle, radsej sa sama nafotim a aj ked kvalita nebude uzasna, ale bude to vlastna praca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by som aj ja..ale ja cem aby mi vyretusovala fotky..a ja neviem aky je nato program jednoduchy a v slovencine ktory by som si stiahla z netu..a zas neviem kde by som sa tak fotila..aby to bolo pekne miesto..
Odpovedať
baby, tak tie fotky mozu byt fajn, mna to ani vobec nikdy nenapadlo.... skusila by som nieco aj ja ::D, mojho milovaneho by to urcite potesilo, lebo stale sa ma len pyta kedy si ma bude moct odfotit vo vani , alebo ked sa budem prezliekat a podobne veci... :::D budem nad tym asi uvazovat
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon sme ti vnukli napad...jedna moja znama sa musi teda aj chce fotit vzdy pre priatela ked si kupi ci dostane novu spodnu bielizen...tak sa vzdy smejem..
Odpovedať
Profilova fotka
Adrianka tak to musi byt zabavne, nastastie ja spodnu bielizen som od priatela dostala len raz, ale neodhadol moj vkus tak som si to obliekla len raz pre jeho potesenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jak mozne?tak ale zas ho aspon stale prekvapis niecim novym.. no ja som raz robila v jednom obchode s luxusnou bieliznou...prisiel tam aj priatel s kamosom a samozrejme hned vybrali take tie eroticke oblecenie typu..pani doktorka, zajacik,skolacka,...ako bola som prekvapena lebo poniektore kusky by som na seba nedala ani za nic..hoci musim uznat ze zo zaciatku sa mi tam pacili len vselijake kosielky eroticke..a kym som za 1,5 mesiaca odchadzala tak som na kosielky uz ani nepozrela a vzala som si krajkovane body ktore sa zapinaju az o krajkovane silinoky k tomu..a na zaciatku som nato ani nekukla..to iste spodna bielizen na zaciatku som len take vyberala jemne, aspon s nejakymi prvkami krajky..ked prisli zakaznici a ku konci som skoncila pri playboy veciach a pri spodnej bielizne jane (tarzan a jane)jak sa moj vkus rychlo zmenil..ale teraz sa aspon priatel neboji a kupi mi hocikedy hoci co..hoci len tangace.abo triko,kozmetiku...no nema problem.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby...mozem sa aj ja pripojit? ja som tiez rocnik 89, augustova..mam priatela, sme spolu 3 a pol roka..zasnubemna este nie som..ale cak mze to bude kazdu chvilu..planujeme sa zobrat buduci rok..kedze som si tuto diskusiu skoro celu presitala, o kazdej trosku viem:)) mojho draheho rodicia su rozvedeni, takze sa stykam len s jeho mamou a vychadzam s nou velmi dobre, takze ja podone problemy so svokkrovcami nemam.problemy boli trsoku minuly rok, ale za to si mozem sama a nemozem to nikomu vycitat..s jeho otcom sa nestretavam takmer vobec..s mojimu rodicmi je to tiez celkom v pohode. otec uz dva roky pracuje v norsku, takze s nim problem nie je ziadny a co sa tyka mojej mati, to je trosku komplikovana povaha, ale da sa to vydrzat aj ked dakedy je to dost tazke...ako som spominala, buduci rok by sme sa chcheli vziat, a mame dost velky problem a to jest s byvanim, pretoze u nas ani u nich miesto nie je, priatel plati lizing kazdy mesiac este dva roky, a zacinat uplne od nuly bude dost tazke...a ked vidim tie palky podnajmov, tak mi je do placu...no ale co narobime, budeme si musiet poradit a ten kto sa neznazi, nic nema ze??:) a vy mate co nove??
Odpovedať
Profilova fotka
simik vytam ta...aj ja som augustova...11.8 =DDno tak to mas s tou svokrou vynikajuce gratulujem...ja sa nastastie s tou svojou asi buducou privelmi nevidim ani nepocujem..taze som rada lebo tak sa vyvarujem sa vsetkym problemom... s tymi podnajmy si nerob hlavu..urcite najdete nieco dobre..a este ked budes mat dobru pracu...teraz sli aj dost dole byty taze si mozte aj kupit..a navyse co ty vies mozno namiesto svadobnych darov dostanete peniaze a na zaciatok vam to pomoze...tak vela stastia my mame s priatelom teraz trosku tazke chvilky..obaja sme nervny taze sa hadame..=( ozaj som vam uz pisala ze moj domaci milacik dastik-yorkshire terier bude tatko...vo february budu male..a asi si jedno necham..huraaaaa peto ma zabije...xi xi
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka ja som narodena 18.8:) ja ma pracu, pracujem uz dva roky, nechcelo sa mi ist na vysku, tak som sa na to vykaslala..a do bytu sa nam moc necche, nakolko obidvaja sme zvyknuti byvat v rodinnom dome, ale asi ine vychosdisko nebude. ja mam tiez yorkshirskeho teriera, ale momentalne je u starkej, lebo som na neho nemala cas, kedze som stale v robote, a mama uz mala nervy ze sa nema o neho kto starat, tak som ho dala ku starkej :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti gratulujem..ja som nemala to stastie na pracu..a mne sa tiez nechcelo ist na vysku ale teraz nad tym aj realne uvazujem... no mne je jedno ci dom ci byt hlavne nech spolu..obe maju vyhody aj nevyhody... no ja tiez ked som mala taku pracu ze 12 hodin v praci ta chudak bol samucky domka..ale prisla kamoska nelka a vzala si ho na vylety.. nie kazdy den ale snazila sa raz za tyzden podla toho jak ona robila..a dastik ju ma teraz tak rad ze ked ju vidi ta jej vyskoci az na hlavu..=DD akurat dnes ideme za nou..tak som zvedava jaka zase bude strapata..=D
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka a ty teraz pracuje? mas pravdu, ci byt ci dom to je asi jedno, aj ja to tak beriem...tiez bol psik vacsinou doma, tak som to takto oriesila..joj ako sa mi zajtra do roboty necche, uz nech je piatok :)
Odpovedať
kočky, pripájam sa do klubu augustových - ja som 16.8. :-D inak, vitaj simik :)) adrianka, a ty si nerobila náhodou v nejakom obchode ktorý vlastnila tvoja svokra? či to si ťa s niekym pletiem ?
Odpovedať
Profilova fotka
simik..no aspon sa sam doma nenudi petra vitaj no robila som v potravinach ktore vlastnil moj priatel robila tam jeho sestra a ja a montovala sa do toho jeho mamka..lebo ona si myslela ze to ma nastarosti..jeho segricka tiez,....a teraz to prepisal na jeho segru ja som v auguste skoncila a trzby taaaaaak klesly...ze radsej ani nechci veidet..ja som sa vyjadrila ze nech si tam len kraluju nech sa hraju na svojom piesocku otazka je ako dlho..lebo priatelova segra nechce pocuvat rady inych ani svojej maminy..taze som zvedava no..
Odpovedať
Profilova fotka
petra, ďakujem ze privítanie :) joj dievcata, aka som rada , zajtra mam konecne volno po pol roku hadam :) tak sa tesiim...
Odpovedať
Profilova fotka
tak si ho poriadne uzi.. miskamisko...tak prvy den v praci mam za sebou..malinky su uuuuuuuuzasny..plackaju len ked su hladny..ani neviem ze su tam keby som ich nevidela..joj zlatunky su proste..a uz som ich uz krmila..nebolo to az take strasne jak som si myslela no..
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka ved vravim ze je to lahke ked to mas v krvy, poznam baby ktore to studovali x rokov a proste ten vztah k tym detom tam nie je. Ale ked sa uz v zene prebudzaju tie materske city, tak je to daleko lahsie
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej...no aspon si teraz poviem ze nepotrbujem v tejto chvili svoje lebo sa staram o tie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo holky ta co s vami..?nikoho nikde.,ha?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?